Resultats i classificacions C.C. SOTS-25 MASCULI


Competició: FASE PREVIA - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2018 19:30 SANT GERVASI 2 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 80 73
30/09/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.E. TEIA 68 56
01/11/2017 12:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E. SANT ANDREU NATZARET 39 87
30/09/2017 16:15 C.B. ARGENTONA U.B. MIR 57 55
30/09/2017 17:30 BASQUET NEUS B U.B. SANT ADRIA 63 53
30/09/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 76 59
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.B. PREMIA 68 64
07/10/2017 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB SANT GERVASI 2 49 63
07/10/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA C.B. PREMIA DE DALT 69 61
08/10/2017 16:00 U.B. MIR BASQUET NEUS B 80 71
08/10/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. ARGENTONA 49 52
07/10/2017 16:30 A.E. TEIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 66 70
Descansa A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 19:30 SANT GERVASI 2 U.B. SANT ADRIA 62 50
14/10/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 71 63
14/10/2017 16:15 C.B. ARGENTONA A.E. TEIA 73 69
14/10/2017 17:30 BASQUET NEUS B A.E. SANT ANDREU NATZARET 55 62
14/10/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT U.B. MIR 60 67
14/10/2017 17:45 A.B. PREMIA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 65 58
Descansa A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.B. PREMIA 44 64
21/10/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 89 42
22/10/2017 12:00 U.B. MIR SANT GERVASI 2 59 88
22/10/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. PREMIA DE DALT 59 55
21/10/2017 16:30 A.E. TEIA BASQUET NEUS B 56 65
21/10/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 64 61
Descansa C.B. ARGENTONA
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 19:30 SANT GERVASI 2 A.E. SANT ANDREU NATZARET 92 63
28/10/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB U.B. SANT ADRIA 41 54
28/10/2017 16:15 C.B. ARGENTONA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 42 51
28/10/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.E. TEIA 74 57
28/10/2017 16:00 A.B. PREMIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 63 57
29/10/2017 19:45 U.B. MIR LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 66 67
Descansa BASQUET NEUS B
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA A.B. PREMIA 72 68
05/11/2017 16:00 U.B. MIR C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 72 55
05/11/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 60 55
04/11/2017 16:30 A.E. TEIA SANT GERVASI 2 69 74
04/11/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A BASQUET NEUS B 72 62
05/11/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. ARGENTONA 57 59
Descansa C.B. PREMIA DE DALT
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E. TEIA 55 52
11/11/2017 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E. SANT ANDREU NATZARET 75 73
11/11/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA U.B. MIR 69 43
11/11/2017 17:30 BASQUET NEUS B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 51 65
11/11/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 60 45
11/11/2017 16:00 A.B. PREMIA C.B. ARGENTONA 58 84
Descansa SANT GERVASI 2
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 16:00 U.B. MIR A.B. PREMIA 61 58
19/11/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET U.B. SANT ADRIA 66 60
18/11/2017 16:30 A.E. TEIA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 63 57
18/11/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A SANT GERVASI 2 64 69
19/11/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.B. PREMIA DE DALT 55 58
18/11/2017 16:15 C.B. ARGENTONA BASQUET NEUS B 63 49
Descansa LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 19:30 SANT GERVASI 2 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 72 56
25/11/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 69 77
25/11/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E. TEIA 44 30
26/11/2017 16:00 U.B. MIR A.E. SANT ANDREU NATZARET 62 58
25/11/2017 17:30 C.B. PREMIA DE DALT C.B. ARGENTONA 59 53
25/11/2017 16:00 A.B. PREMIA BASQUET NEUS B 67 48
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.B. PREMIA 55 73
02/12/2017 16:30 A.E. TEIA U.B. MIR 45 50
02/12/2017 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 86 70
03/12/2017 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 70 64
02/12/2017 19:00 C.B. ARGENTONA SANT GERVASI 2 67 70
02/12/2017 17:30 BASQUET NEUS B C.B. PREMIA DE DALT 61 63
Descansa U.B. SANT ADRIA
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 19:30 SANT GERVASI 2 BASQUET NEUS B 77 48
16/12/2017 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.B. ARGENTONA 76 81
16/12/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 45 50
16/12/2017 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 64 77
17/12/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E. TEIA 93 57
16/12/2017 16:00 A.B. PREMIA C.B. PREMIA DE DALT 50 73
Descansa U.B. MIR
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A U.B. MIR 70 62
14/01/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA U.B. SANT ADRIA 54 43
13/01/2018 20:30 C.B. ARGENTONA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 58 52
13/01/2018 18:15 BASQUET NEUS B LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 76 57
13/01/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT SANT GERVASI 2 69 55
13/01/2018 16:00 A.B. PREMIA A.E. TEIA 60 42
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 10:30 SANT GERVASI 2 A.B. PREMIA 76 64
20/01/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.B. PREMIA DE DALT 60 64
20/01/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB BASQUET NEUS B 52 70
20/01/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA C.B. ARGENTONA 55 69
21/01/2018 16:00 U.B. MIR A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 60 66
21/01/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 74 49
Descansa A.E. TEIA
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS SANT GERVASI 2 63 40
03/02/2018 16:30 A.E. TEIA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 55 81
04/02/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 49 56
04/02/2018 16:00 U.B. MIR C.B. ARGENTONA 53 63
03/02/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA BASQUET NEUS B 66 55
03/02/2018 18:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB C.B. PREMIA DE DALT 67 75
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 16:00 A.B. PREMIA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 61 65
11/02/2018 19:30 SANT GERVASI 2 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 63 67
10/02/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT U.B. SANT ADRIA 63 57
10/02/2018 17:30 BASQUET NEUS B U.B. MIR 62 54
09/02/2018 21:45 C.B. ARGENTONA A.E. SANT ANDREU NATZARET 48 56
11/02/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E. TEIA 65 40
Descansa A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 11:15 U.B. SANT ADRIA SANT GERVASI 2 77 78
17/02/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 59 65
17/02/2018 16:30 A.E. TEIA C.B. ARGENTONA 51 55
17/02/2018 21:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET BASQUET NEUS B 50 61
18/02/2018 16:00 U.B. MIR C.B. PREMIA DE DALT 56 80
17/02/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.B. PREMIA 91 76
Descansa A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 12:15 A.B. PREMIA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 76 64
24/02/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS U.B. SANT ADRIA 61 50
25/02/2018 19:30 SANT GERVASI 2 U.B. MIR 64 65
24/02/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.E. SANT ANDREU NATZARET 66 54
28/03/2018 21:30 BASQUET NEUS B A.E. TEIA 51 46
25/02/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 69 60
Descansa C.B. ARGENTONA
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET SANT GERVASI 2 53 55
03/03/2018 17:45 U.B. SANT ADRIA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 71 52
03/03/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. ARGENTONA 56 61
03/03/2018 16:30 A.E. TEIA C.B. PREMIA DE DALT 49 83
03/03/2018 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA A.B. PREMIA 66 48
03/03/2018 19:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS U.B. MIR 62 68
Descansa BASQUET NEUS B
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 16:00 A.B. PREMIA U.B. SANT ADRIA 63 49
10/03/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB U.B. MIR 47 52
10/03/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E. SANT ANDREU NATZARET 60 61
11/03/2018 16:00 SANT GERVASI 2 A.E. TEIA 88 38
10/03/2018 17:30 BASQUET NEUS B A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 64 61
10/03/2018 16:15 C.B. ARGENTONA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 81 55
Descansa C.B. PREMIA DE DALT
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 16:30 A.E. TEIA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 59 84
18/03/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 60 44
18/03/2018 16:00 U.B. MIR U.B. SANT ADRIA 62 48
18/03/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA BASQUET NEUS B 64 53
17/03/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. PREMIA DE DALT 69 73
17/03/2018 16:15 C.B. ARGENTONA A.B. PREMIA 88 84
Descansa SANT GERVASI 2
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 18:15 A.B. PREMIA U.B. MIR 54 66
24/03/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E. SANT ANDREU NATZARET 64 61
24/03/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E. TEIA 74 48
24/03/2018 19:30 SANT GERVASI 2 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 80 63
11/03/2018 19:00 C.B. PREMIA DE DALT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 68 48
24/03/2018 17:30 BASQUET NEUS B C.B. ARGENTONA 65 70
Descansa LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA SANT GERVASI 2 64 72
07/04/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 62 54
07/04/2018 16:30 A.E. TEIA U.B. SANT ADRIA 64 77
08/04/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET U.B. MIR 61 54
07/04/2018 16:15 C.B. ARGENTONA C.B. PREMIA DE DALT 66 63
07/04/2018 19:30 BASQUET NEUS B A.B. PREMIA 69 74
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 19:30 A.B. PREMIA A.E. SANT ANDREU NATZARET 72 91
15/04/2018 16:00 U.B. MIR A.E. TEIA 58 47
14/04/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 54 59
14/04/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 79 52
15/04/2018 19:30 SANT GERVASI 2 C.B. ARGENTONA 72 79
14/04/2018 19:00 C.B. PREMIA DE DALT BASQUET NEUS B 82 46
Descansa U.B. SANT ADRIA
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 19:00 BASQUET NEUS B SANT GERVASI 2 48 53
21/04/2018 16:15 C.B. ARGENTONA LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 82 60
22/04/2018 16:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 83 73
21/04/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A U.B. SANT ADRIA 58 48
21/04/2018 16:30 A.E. TEIA A.E. SANT ANDREU NATZARET 54 63
21/04/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT A.B. PREMIA 77 45
Descansa U.B. MIR
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 18:00 U.B. MIR A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 84 70
05/05/2018 19:30 U.B. SANT ADRIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 71 58
05/05/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB C.B. ARGENTONA 41 49
05/05/2018 17:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS BASQUET NEUS B 74 58
06/05/2018 19:30 SANT GERVASI 2 C.B. PREMIA DE DALT 86 85
05/05/2018 19:30 A.E. TEIA A.B. PREMIA 78 66
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET
Jornada 26 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 17:45 A.B. PREMIA SANT GERVASI 2 73 61
12/05/2018 18:30 C.B. PREMIA DE DALT LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 60 62
12/05/2018 19:30 BASQUET NEUS B C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 74 68
12/05/2018 16:15 C.B. ARGENTONA U.B. SANT ADRIA 59 41
13/05/2018 12:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA U.B. MIR 58 67
12/05/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A A.E. SANT ANDREU NATZARET 56 60
Descansa A.E. TEIA
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. ARGENTONA 24 20 4 0 1559 1397 44
2 C.B. PREMIA DE DALT 24 18 6 0 1647 1395 42
3 SANT GERVASI 2 24 18 6 0 1690 1506 42
4 A.E. SANT ANDREU NATZARET 24 14 10 0 1518 1414 38
5 U.B. MIR 24 14 10 0 1476 1480 38
6 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A 24 13 11 0 1567 1532 37
7 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS 24 12 12 0 1546 1554 36
8 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA 24 12 12 0 1438 1493 36
9 U.B. SANT ADRIA 24 11 13 0 1441 1410 35
10 A.B. PREMIA 24 10 14 0 1546 1603 34
11 BASQUET NEUS B 24 9 15 0 1425 1529 33
12 C.E. VALLDEMIA MARISTES S25MB 24 3 21 0 1372 1575 27
13 A.E. TEIA 24 2 22 0 1291 1628 26
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD