Resultats i classificacions C.C. SENIOR A MASCULI.


Competició: C.T. SÈNIOR MASCULINA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/09/2018 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD C.B. CALAF - -
30/09/2018 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
30/09/2018 16:00 CB ALPICAT C BAC AGRAMUNT - -
30/09/2018 17:30 SICORIS VERMELL CN TÀRREGA B - -
29/09/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
30/09/2018 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
Descansa CB TORREFARRERA
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/2018 20:30 C.B. CALAF CB.BORGES GARRIGUES B - -
07/10/2018 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
06/10/2018 20:00 CN TÀRREGA B CENG MOBLES LLOBET - -
06/10/2018 16:00 BAC AGRAMUNT CB TORREFARRERA - -
06/10/2018 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CB ALPICAT C - -
06/10/2018 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
Descansa SICORIS VERMELL
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/10/2018 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD CN TÀRREGA B - -
13/10/2018 19:00 C.B. CALAF VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
14/10/2018 16:00 CB ALPICAT C CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
14/10/2018 19:30 CB TORREFARRERA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
14/10/2018 17:30 SICORIS VERMELL BAC AGRAMUNT - -
14/10/2018 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
Descansa CENG MOBLES LLOBET
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2018 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CB.BORGES GARRIGUES B - -
20/10/2018 20:00 CN TÀRREGA B C.B. CALAF - -
20/10/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CENG MOBLES LLOBET - -
20/10/2018 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B SICORIS VERMELL - -
21/10/2018 12:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA CB TORREFARRERA - -
21/10/2018 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B CB ALPICAT C - -
Descansa CB CERVERA MOBEL LINEA VERD
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/10/2018 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD BAC AGRAMUNT - -
28/10/2018 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CN TÀRREGA B - -
28/10/2018 19:30 CB TORREFARRERA CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
28/10/2018 17:30 SICORIS VERMELL CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
27/10/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
28/10/2018 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B CB ALPICAT C - -
Descansa C.B. CALAF
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 20:00 CN TÀRREGA B CB.BORGES GARRIGUES B - -
03/11/2018 18:00 BAC AGRAMUNT C.B. CALAF - -
03/11/2018 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
03/11/2018 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA CENG MOBLES LLOBET - -
04/11/2018 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B SICORIS VERMELL - -
04/11/2018 16:00 CB ALPICAT C CB TORREFARRERA - -
Descansa VILAMU-TORANESA, CB TORA
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/11/2018 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
10/11/2018 19:00 C.B. CALAF MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
11/11/2018 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA BAC AGRAMUNT - -
11/11/2018 17:30 SICORIS VERMELL CB ALPICAT C - -
10/11/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
11/11/2018 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B CB TORREFARRERA - -
Descansa CN TÀRREGA B
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CN TÀRREGA B - -
17/11/2018 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
17/11/2018 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA C.B. CALAF - -
18/11/2018 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
18/11/2018 16:00 CB ALPICAT C CENG MOBLES LLOBET - -
18/11/2018 19:30 CB TORREFARRERA SICORIS VERMELL - -
Descansa CB.BORGES GARRIGUES B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/11/2018 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD CB ALPICAT C - -
24/11/2018 19:00 C.B. CALAF CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
25/11/2018 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
24/11/2018 20:00 CN TÀRREGA B MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
24/11/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB TORREFARRERA - -
25/11/2018 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B SICORIS VERMELL - -
Descansa BAC AGRAMUNT
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CB.BORGES GARRIGUES B - -
01/12/2018 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA CN TÀRREGA B - -
02/12/2018 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
02/12/2018 16:00 CB ALPICAT C C.B. CALAF - -
02/12/2018 19:30 CB TORREFARRERA CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
02/12/2018 17:30 SICORIS VERMELL CENG MOBLES LLOBET - -
Descansa MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/12/2018 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD SICORIS VERMELL - -
15/12/2018 19:00 C.B. CALAF CB TORREFARRERA - -
16/12/2018 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CB ALPICAT C - -
15/12/2018 20:00 CN TÀRREGA B CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
15/12/2018 18:00 BAC AGRAMUNT MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
16/12/2018 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B CENG MOBLES LLOBET - -
Descansa CLUB BÀSQUET TORREGROSSA
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2019 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA BAC AGRAMUNT - -
13/01/2019 16:00 CB ALPICAT C CN TÀRREGA B - -
13/01/2019 19:30 CB TORREFARRERA VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
13/01/2019 17:30 SICORIS VERMELL C.B. CALAF - -
12/01/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
13/01/2019 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
Descansa CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/01/2019 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD CB.BORGES GARRIGUES B - -
19/01/2019 19:00 C.B. CALAF CENG MOBLES LLOBET - -
20/01/2019 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA SICORIS VERMELL - -
19/01/2019 20:00 CN TÀRREGA B CB TORREFARRERA - -
19/01/2019 18:00 BAC AGRAMUNT CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
19/01/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
Descansa CB ALPICAT C
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2019 19:00 C.B. CALAF CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
02/02/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
02/02/2019 18:00 BAC AGRAMUNT CB ALPICAT C - -
02/02/2019 20:00 CN TÀRREGA B SICORIS VERMELL - -
03/02/2019 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CENG MOBLES LLOBET - -
02/02/2019 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA CB.BORGES GARRIGUES B - -
Descansa CB TORREFARRERA
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2019 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B C.B. CALAF - -
09/02/2019 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
09/02/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET CN TÀRREGA B - -
10/02/2019 19:30 CB TORREFARRERA BAC AGRAMUNT - -
10/02/2019 16:00 CB ALPICAT C MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
10/02/2019 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
Descansa SICORIS VERMELL
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 20:00 CN TÀRREGA B CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
17/02/2019 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA C.B. CALAF - -
16/02/2019 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA CB ALPICAT C - -
16/02/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CB TORREFARRERA - -
16/02/2019 18:00 BAC AGRAMUNT SICORIS VERMELL - -
17/02/2019 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B CB.BORGES GARRIGUES B - -
Descansa CENG MOBLES LLOBET
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2019 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
23/02/2019 19:00 C.B. CALAF CN TÀRREGA B - -
23/02/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET BAC AGRAMUNT - -
24/02/2019 17:30 SICORIS VERMELL MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
24/02/2019 19:30 CB TORREFARRERA CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
24/02/2019 16:00 CB ALPICAT C CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
Descansa CB CERVERA MOBEL LINEA VERD
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/2019 18:00 BAC AGRAMUNT CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
02/03/2019 20:00 CN TÀRREGA B VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
03/03/2019 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B CB TORREFARRERA - -
02/03/2019 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA SICORIS VERMELL - -
02/03/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CENG MOBLES LLOBET - -
03/03/2019 16:00 CB ALPICAT C CB.BORGES GARRIGUES B - -
Descansa C.B. CALAF
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2019 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B CN TÀRREGA B - -
09/03/2019 19:00 C.B. CALAF BAC AGRAMUNT - -
09/03/2019 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
09/03/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
10/03/2019 17:30 SICORIS VERMELL CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
10/03/2019 19:30 CB TORREFARRERA CB ALPICAT C - -
Descansa VILAMU-TORANESA, CB TORA
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/2019 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
16/03/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B C.B. CALAF - -
16/03/2019 18:00 BAC AGRAMUNT VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
17/03/2019 16:00 CB ALPICAT C SICORIS VERMELL - -
17/03/2019 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B CENG MOBLES LLOBET - -
17/03/2019 19:30 CB TORREFARRERA CB.BORGES GARRIGUES B - -
Descansa CN TÀRREGA B
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2019 20:00 CN TÀRREGA B BAC AGRAMUNT - -
24/03/2019 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
23/03/2019 19:00 C.B. CALAF CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
23/03/2019 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
23/03/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB ALPICAT C - -
24/03/2019 17:30 SICORIS VERMELL CB TORREFARRERA - -
Descansa CB.BORGES GARRIGUES B
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
31/03/2019 16:00 CB ALPICAT C CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
31/03/2019 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B C.B. CALAF - -
30/03/2019 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
30/03/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CN TÀRREGA B - -
31/03/2019 19:30 CB TORREFARRERA CENG MOBLES LLOBET - -
31/03/2019 17:30 SICORIS VERMELL CB.BORGES GARRIGUES B - -
Descansa BAC AGRAMUNT
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2019 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B BAC AGRAMUNT - -
06/04/2019 20:00 CN TÀRREGA B CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
07/04/2019 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B - -
06/04/2019 19:00 C.B. CALAF CB ALPICAT C - -
06/04/2019 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD CB TORREFARRERA - -
06/04/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET SICORIS VERMELL - -
Descansa MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2019 17:30 SICORIS VERMELL CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
14/04/2019 19:30 CB TORREFARRERA C.B. CALAF - -
14/04/2019 16:00 CB ALPICAT C VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
14/04/2019 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B CN TÀRREGA B - -
13/04/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B BAC AGRAMUNT - -
13/04/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB.BORGES GARRIGUES B - -
Descansa CLUB BÀSQUET TORREGROSSA
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 18:00 BAC AGRAMUNT CLUB BÀSQUET TORREGROSSA - -
27/04/2019 20:00 CN TÀRREGA B CB ALPICAT C - -
28/04/2019 19:00 VILAMU-TORANESA, CB TORA CB TORREFARRERA - -
27/04/2019 19:00 C.B. CALAF SICORIS VERMELL - -
27/04/2019 20:30 CB CERVERA MOBEL LINEA VERD CENG MOBLES LLOBET - -
27/04/2019 20:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B CB.BORGES GARRIGUES B - -
Descansa CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2019 17:00 CB.BORGES GARRIGUES B CB CERVERA MOBEL LINEA VERD - -
04/05/2019 17:30 CENG MOBLES LLOBET C.B. CALAF - -
05/05/2019 17:30 SICORIS VERMELL VILAMU-TORANESA, CB TORA - -
05/05/2019 19:30 CB TORREFARRERA CN TÀRREGA B - -
05/05/2019 18:00 CB VIYEFRUIT ALCARRÀS B BAC AGRAMUNT - -
04/05/2019 19:00 CLUB BÀSQUET TORREGROSSA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B. BELLPUIG B - -
Descansa CB ALPICAT C
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD