Resultats i classificacions C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI


Competició: C.C. SENIOR TERRITORIAL "A" - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 19:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A C.B. FARNERS B 66 62
02/12/2017 19:15 C.B. FONTCOBERTA A.E. BEGUR 64 61
03/12/2017 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 68 65
02/12/2017 17:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B C.B. CASTELLO 58 64
02/12/2017 19:00 C.B. OLOT ATHLÈTIC SILENC 89 64
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 20:00 C.B. CASTELLO C.B. OLOT 54 58
16/12/2017 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 71 64
16/12/2017 17:30 A.E. BEGUR AE CORNELLÀ DEL TERRI 78 89
23/12/2017 17:30 C.B. FARNERS B C.B. FONTCOBERTA 50 75
16/12/2017 20:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A ATHLÈTIC SILENC 75 64
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 17:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A C.B. FONTCOBERTA 72 63
14/01/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI C.B. FARNERS B 61 55
13/01/2018 17:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B A.E. BEGUR 54 53
13/01/2018 19:00 C.B. OLOT C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 55 39
13/01/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. CASTELLO 62 58
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 20:00 C.B. CASTELLO UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 57 68
20/01/2018 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT ATHLÈTIC SILENC 90 61
20/01/2018 17:30 A.E. BEGUR C.B. OLOT 69 71
20/01/2018 21:00 C.B. FARNERS B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 62 73
20/01/2018 19:15 C.B. FONTCOBERTA AE CORNELLÀ DEL TERRI 75 50
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 19:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A AE CORNELLÀ DEL TERRI 70 65
27/01/2018 17:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B C.B. FONTCOBERTA 61 70
03/02/2018 19:00 C.B. OLOT C.B. FARNERS B 65 49
03/02/2018 18:00 ATHLÈTIC SILENC A.E. BEGUR 54 86
03/02/2018 20:30 C.B. CASTELLO C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 52 59
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 92 73
10/02/2018 17:30 A.E. BEGUR C.B. CASTELLO 74 56
10/02/2018 16:00 C.B. FARNERS B ATHLÈTIC SILENC 72 50
16/03/2018 21:30 C.B. FONTCOBERTA C.B. OLOT 63 58
11/02/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 63 47
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 19:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 54 67
17/02/2018 16:00 C.B. OLOT AE CORNELLÀ DEL TERRI 61 43
17/02/2018 17:00 C.B. CASTELLO C.B. FARNERS B 56 64
17/02/2018 17:30 A.E. BEGUR C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 63 56
16/02/2018 21:00 C.B. FONTCOBERTA ATHLÈTIC SILENC 87 76
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 19:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A A.E. BEGUR 60 74
24/02/2018 16:00 C.B. FARNERS B C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 84 67
24/02/2018 16:30 C.B. FONTCOBERTA C.B. CASTELLO 79 55
25/02/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI ATHLÈTIC SILENC 87 71
24/02/2018 17:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B C.B. OLOT 42 52
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 17:30 C.B. OLOT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 60 52
03/03/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 62 69
03/03/2018 20:00 C.B. CASTELLO AE CORNELLÀ DEL TERRI 50 54
04/03/2018 16:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. FONTCOBERTA 86 90
03/03/2018 19:00 C.B. FARNERS B A.E. BEGUR 56 46
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 16:00 C.B. FARNERS B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 70 59
10/03/2018 17:30 A.E. BEGUR C.B. FONTCOBERTA 66 71
10/03/2018 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT AE CORNELLÀ DEL TERRI 62 48
10/03/2018 20:00 C.B. CASTELLO UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 81 70
10/03/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. OLOT 61 72
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 17:30 C.B. OLOT C.B. CASTELLO 66 60
17/03/2018 17:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 80 67
18/03/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI A.E. BEGUR 66 60
18/03/2018 12:00 C.B. FONTCOBERTA C.B. FARNERS B 71 55
17/03/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 73 71
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 19:15 C.B. FONTCOBERTA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 70 45
24/03/2018 17:30 C.B. FARNERS B AE CORNELLÀ DEL TERRI 42 40
24/03/2018 17:30 A.E. BEGUR UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 71 58
24/03/2018 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. OLOT 68 72
24/03/2018 20:00 C.B. CASTELLO ATHLÈTIC SILENC 72 74
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 19:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A C.B. CASTELLO 62 60
07/04/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 47 78
08/04/2018 19:00 C.B. OLOT A.E. BEGUR 62 57
07/04/2018 17:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B C.B. FARNERS B 81 74
08/04/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI C.B. FONTCOBERTA 65 70
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 81 67
14/04/2018 18:45 C.B. FONTCOBERTA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 65 55
14/04/2018 21:00 C.B. FARNERS B C.B. OLOT 52 61
14/04/2018 17:30 A.E. BEGUR ATHLÈTIC SILENC 87 69
14/04/2018 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. CASTELLO 88 67
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 17:45 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 68 74
21/04/2018 16:00 C.B. CASTELLO A.E. BEGUR 50 70
21/04/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. FARNERS B 57 56
22/04/2018 11:30 C.B. OLOT C.B. FONTCOBERTA 50 74
21/04/2018 16:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B AE CORNELLÀ DEL TERRI 73 69
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 19:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 58 63
29/04/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI C.B. OLOT 67 57
29/04/2018 19:15 C.B. FARNERS B C.B. CASTELLO 63 54
28/04/2018 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT A.E. BEGUR 62 69
28/04/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. FONTCOBERTA 56 69
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:15 A.E. BEGUR UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 80 72
05/05/2018 17:30 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT C.B. FARNERS B 79 55
06/05/2018 12:30 C.B. CASTELLO C.B. FONTCOBERTA 59 58
05/05/2018 20:00 ATHLÈTIC SILENC AE CORNELLÀ DEL TERRI 79 82
05/05/2018 19:00 C.B. OLOT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 63 59
Jornada 18 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 19:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A C.B. OLOT 48 58
12/05/2018 17:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B ATHLÈTIC SILENC 89 59
13/05/2018 18:30 AE CORNELLÀ DEL TERRI C.B. CASTELLO 66 76
12/05/2018 18:45 C.B. FONTCOBERTA C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 62 72
12/05/2018 17:30 A.E. BEGUR C.B. FARNERS B 63 52
Classificació a la jornada 18
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. FONTCOBERTA 18 15 3 0 1276 1092 33
2 C.B. OLOT 18 15 3 0 1130 1021 33
3 AE CORNELLÀ DEL TERRI 18 10 8 0 1164 1158 28
4 A.E. BEGUR 18 10 8 0 1227 1122 28
5 C.B. VILABLAREIX CITYLIFT 18 10 8 0 1275 1178 28
6 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B 18 8 10 0 1158 1163 26
7 C.B. FARNERS B 18 7 11 0 1073 1124 25
8 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA A 18 7 11 0 1145 1228 25
9 ATHLÈTIC SILENC 18 4 14 0 1139 1389 22
10 C.B. CASTELLO 18 4 14 0 1081 1193 22
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD