Resultats i classificacions C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI


Competició: FASE PREVIA - GRUP 04


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 16:15 B.M. VILADECANS B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 33 57
15/10/2017 12:30 C.B. BEGUES C.E.B EL PAPIOL B 58 39
30/09/2017 19:30 C.B. ROQUETES B C.B. MONTPEDROS B 63 55
01/10/2017 12:30 VILABASQUET V JOVENTUT SANT VICENÇ 73 53
01/10/2017 12:30 AE MVP CERVELLO B CLUB NOU BASQUET VILANOVA 54 87
01/11/2017 19:00 C.B. MASQUEFA AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 45 29
Descansa TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA B.M. VILADECANS B 89 73
08/10/2017 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ AE MVP CERVELLO B 53 49
08/10/2017 19:00 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION VILABASQUET V 44 70
08/10/2017 18:00 C.E.B EL PAPIOL B C.B. ROQUETES B 48 68
08/10/2017 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES C.B. BEGUES 57 60
07/10/2017 20:00 C.B. MONTPEDROS B C.B. MASQUEFA 63 44
Descansa C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 16:15 B.M. VILADECANS B JOVENTUT SANT VICENÇ 64 50
15/10/2017 12:30 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS CLUB NOU BASQUET VILANOVA 63 80
14/10/2017 19:30 C.B. ROQUETES B TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 83 63
15/10/2017 12:30 VILABASQUET V C.B. MONTPEDROS B 73 49
15/10/2017 12:30 AE MVP CERVELLO B AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 50 43
14/10/2017 17:00 C.B. MASQUEFA C.E.B EL PAPIOL B 45 34
Descansa C.B. BEGUES
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 40 80
22/10/2017 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION B.M. VILADECANS B 54 68
21/10/2017 20:00 C.B. MONTPEDROS B AE MVP CERVELLO B 68 59
22/10/2017 18:00 C.E.B EL PAPIOL B VILABASQUET V 39 85
21/10/2017 16:00 C.B. BEGUES C.B. ROQUETES B 57 49
22/10/2017 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES C.B. MASQUEFA 60 52
Descansa CLUB NOU BASQUET VILANOVA
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 16:00 B.M. VILADECANS B C.B. MONTPEDROS B 68 54
29/10/2017 12:30 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 89 43
29/10/2017 10:45 CLUB NOU BASQUET VILANOVA JOVENTUT SANT VICENÇ 87 44
29/10/2017 12:30 VILABASQUET V TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 85 69
29/10/2017 12:30 AE MVP CERVELLO B C.E.B EL PAPIOL B 48 68
29/10/2017 19:00 C.B. MASQUEFA C.B. BEGUES 42 60
Descansa C.B. ROQUETES B
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION CLUB NOU BASQUET VILANOVA 56 96
05/11/2017 18:00 C.B. MONTPEDROS B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 67 70
05/11/2017 18:00 C.E.B EL PAPIOL B B.M. VILADECANS B 40 68
05/11/2017 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES AE MVP CERVELLO B 71 57
04/11/2017 16:00 C.B. BEGUES VILABASQUET V 76 60
04/11/2017 19:30 C.B. ROQUETES B C.B. MASQUEFA 59 56
Descansa JOVENTUT SANT VICENÇ
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 12:30 B.M. VILADECANS B TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 59 68
12/11/2017 12:30 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.E.B EL PAPIOL B 67 47
12/11/2017 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA C.B. MONTPEDROS B 83 55
12/11/2017 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 76 57
12/11/2017 12:30 VILABASQUET V C.B. ROQUETES B 79 68
09/11/2017 21:30 AE MVP CERVELLO B C.B. BEGUES 42 44
Descansa C.B. MASQUEFA
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 20:00 C.B. MONTPEDROS B JOVENTUT SANT VICENÇ 68 50
19/11/2017 18:00 C.E.B EL PAPIOL B CLUB NOU BASQUET VILANOVA 51 68
19/11/2017 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 55 70
18/11/2017 16:00 C.B. BEGUES B.M. VILADECANS B 65 59
18/11/2017 19:30 C.B. ROQUETES B AE MVP CERVELLO B 69 50
19/11/2017 19:00 C.B. MASQUEFA VILABASQUET V 39 67
Descansa AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 16:45 B.M. VILADECANS B C.B. ROQUETES B 66 79
26/11/2017 12:30 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.B. BEGUES 63 47
25/11/2017 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 57 62
26/11/2017 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ C.E.B EL PAPIOL B 75 52
26/11/2017 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION C.B. MONTPEDROS B 55 80
26/11/2017 11:00 AE MVP CERVELLO B C.B. MASQUEFA 66 64
Descansa VILABASQUET V
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 18:00 C.E.B EL PAPIOL B AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 64 51
03/12/2017 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES JOVENTUT SANT VICENÇ 88 63
02/12/2017 16:00 C.B. BEGUES CLUB NOU BASQUET VILANOVA 37 52
02/12/2017 20:00 C.B. ROQUETES B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 46 57
03/12/2017 12:30 VILABASQUET V AE MVP CERVELLO B 68 42
03/12/2017 19:00 C.B. MASQUEFA B.M. VILADECANS B 36 70
Descansa C.B. MONTPEDROS B
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/01/2018 09:30 B.M. VILADECANS B VILABASQUET V 60 70
16/12/2017 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA C.B. ROQUETES B 58 56
17/12/2017 19:00 JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. BEGUES 29 47
17/12/2017 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 54 66
16/12/2017 18:00 C.B. MONTPEDROS B C.E.B EL PAPIOL B 79 68
17/12/2017 12:30 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.B. MASQUEFA 64 43
Descansa AE MVP CERVELLO B
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES C.B. MONTPEDROS B 75 52
13/01/2018 16:00 C.B. BEGUES AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 54 37
13/01/2018 19:30 C.B. ROQUETES B JOVENTUT SANT VICENÇ 65 46
13/01/2018 17:30 VILABASQUET V C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 71 73
25/01/2018 21:00 AE MVP CERVELLO B B.M. VILADECANS B 52 56
14/01/2018 19:00 C.B. MASQUEFA CLUB NOU BASQUET VILANOVA 44 70
Descansa C.E.B EL PAPIOL B
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 12:15 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS AE MVP CERVELLO B 70 50
19/01/2018 20:30 CLUB NOU BASQUET VILANOVA VILABASQUET V 69 54
21/01/2018 19:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION C.B. ROQUETES B 47 80
20/01/2018 20:00 C.B. MONTPEDROS B C.B. BEGUES 70 76
21/01/2018 19:45 C.E.B EL PAPIOL B TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 32 84
21/01/2018 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. MASQUEFA 38 55
Descansa B.M. VILADECANS B
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 18:30 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B.M. VILADECANS B 82 66
04/02/2018 16:00 C.E.B EL PAPIOL B C.B. BEGUES 35 63
03/02/2018 18:00 C.B. MONTPEDROS B C.B. ROQUETES B 70 60
04/02/2018 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ VILABASQUET V 62 70
03/02/2018 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA AE MVP CERVELLO B 75 48
04/02/2018 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION C.B. MASQUEFA 43 55
Descansa TALLER GONZALEZ CB CUBELLES
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 12:30 B.M. VILADECANS B CLUB NOU BASQUET VILANOVA 51 63
11/02/2018 12:30 AE MVP CERVELLO B JOVENTUT SANT VICENÇ 62 50
08/04/2018 19:00 VILABASQUET V AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 75 54
09/03/2018 20:45 C.B. ROQUETES B C.E.B EL PAPIOL B 69 57
22/02/2018 21:30 C.B. BEGUES TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 56 33
11/02/2018 19:00 C.B. MASQUEFA C.B. MONTPEDROS B 41 70
Descansa C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ B.M. VILADECANS B 73 80
17/02/2018 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 68 50
18/02/2018 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES C.B. ROQUETES B 65 58
17/02/2018 20:00 C.B. MONTPEDROS B VILABASQUET V 69 68
21/02/2018 21:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION AE MVP CERVELLO B 48 57
18/02/2018 18:00 C.E.B EL PAPIOL B C.B. MASQUEFA 62 43
Descansa C.B. BEGUES
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 12:15 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS JOVENTUT SANT VICENÇ 2 -
25/02/2018 12:30 B.M. VILADECANS B AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 61 37
25/02/2018 12:30 AE MVP CERVELLO B C.B. MONTPEDROS B 63 60
25/02/2018 12:30 VILABASQUET V C.E.B EL PAPIOL B 76 41
24/02/2018 18:00 C.B. ROQUETES B C.B. BEGUES 63 52
25/02/2018 19:00 C.B. MASQUEFA TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 63 79
Descansa CLUB NOU BASQUET VILANOVA
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 20:00 C.B. MONTPEDROS B B.M. VILADECANS B 64 82
04/03/2018 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 51 70
04/03/2018 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ CLUB NOU BASQUET VILANOVA 40 67
04/03/2018 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES VILABASQUET V 45 58
04/03/2018 18:00 C.E.B EL PAPIOL B AE MVP CERVELLO B 69 70
03/03/2018 16:00 C.B. BEGUES C.B. MASQUEFA 95 39
Descansa C.B. ROQUETES B
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 66 27
11/03/2018 12:15 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.B. MONTPEDROS B 77 46
11/03/2018 12:30 B.M. VILADECANS B C.E.B EL PAPIOL B 76 62
11/03/2018 12:30 AE MVP CERVELLO B TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 58 79
11/03/2018 12:30 VILABASQUET V C.B. BEGUES 71 48
11/03/2018 19:00 C.B. MASQUEFA C.B. ROQUETES B 50 60
Descansa JOVENTUT SANT VICENÇ
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES B.M. VILADECANS B 68 73
18/03/2018 18:00 C.E.B EL PAPIOL B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 48 68
17/03/2018 20:00 C.B. MONTPEDROS B CLUB NOU BASQUET VILANOVA 59 83
18/03/2018 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION JOVENTUT SANT VICENÇ 37 54
17/03/2018 19:30 C.B. ROQUETES B VILABASQUET V 70 87
17/03/2018 16:30 C.B. BEGUES AE MVP CERVELLO B 56 52
Descansa C.B. MASQUEFA
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. MONTPEDROS B 54 56
06/04/2018 21:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA C.E.B EL PAPIOL B 74 49
25/03/2018 12:15 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 67 47
24/03/2018 16:15 B.M. VILADECANS B C.B. BEGUES 54 67
18/03/2018 11:00 AE MVP CERVELLO B C.B. ROQUETES B 56 83
25/03/2018 17:30 VILABASQUET V C.B. MASQUEFA 73 55
Descansa AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 18:00 C.B. ROQUETES B B.M. VILADECANS B 46 35
08/04/2018 19:00 C.B. BEGUES C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 63 35
08/04/2018 17:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES CLUB NOU BASQUET VILANOVA 64 59
08/04/2018 19:00 C.E.B EL PAPIOL B JOVENTUT SANT VICENÇ 65 51
07/04/2018 18:00 C.B. MONTPEDROS B AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 65 40
08/04/2018 19:00 C.B. MASQUEFA AE MVP CERVELLO B 40 62
Descansa VILABASQUET V
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 18:30 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION C.E.B EL PAPIOL B 57 52
15/04/2018 16:00 JOVENTUT SANT VICENÇ TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 73 67
15/04/2018 19:30 CLUB NOU BASQUET VILANOVA C.B. BEGUES 84 53
15/04/2018 12:15 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.B. ROQUETES B 53 61
15/04/2018 12:30 AE MVP CERVELLO B VILABASQUET V 45 83
14/04/2018 16:15 B.M. VILADECANS B C.B. MASQUEFA 68 49
Descansa C.B. MONTPEDROS B
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 17:30 VILABASQUET V B.M. VILADECANS B 77 57
21/04/2018 19:30 C.B. ROQUETES B CLUB NOU BASQUET VILANOVA 50 68
21/04/2018 16:00 C.B. BEGUES JOVENTUT SANT VICENÇ 69 58
22/04/2018 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 94 60
22/04/2018 19:30 C.E.B EL PAPIOL B C.B. MONTPEDROS B 64 71
22/04/2018 19:00 C.B. MASQUEFA C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 40 50
Descansa AE MVP CERVELLO B
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:30 C.B. MONTPEDROS B TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 75 82
06/05/2018 19:45 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION C.B. BEGUES 42 77
06/05/2018 17:30 JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. ROQUETES B 47 67
06/05/2018 12:15 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS VILABASQUET V 64 70
06/05/2018 16:00 B.M. VILADECANS B AE MVP CERVELLO B 62 59
05/05/2018 18:00 CLUB NOU BASQUET VILANOVA C.B. MASQUEFA 113 49
Descansa C.E.B EL PAPIOL B
Jornada 26 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2018 12:30 AE MVP CERVELLO B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 67 64
13/05/2018 17:30 VILABASQUET V CLUB NOU BASQUET VILANOVA 45 72
12/05/2018 18:00 C.B. ROQUETES B AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 76 49
08/05/2018 21:30 C.B. BEGUES C.B. MONTPEDROS B 59 55
13/05/2018 19:00 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES C.E.B EL PAPIOL B 66 49
13/05/2018 19:00 C.B. MASQUEFA JOVENTUT SANT VICENÇ 47 35
Descansa B.M. VILADECANS B
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CLUB NOU BASQUET VILANOVA 24 22 2 0 1788 1234 46
2 VILABASQUET V 24 19 5 0 1708 1363 43
3 C.B. BEGUES 24 19 5 0 1439 1220 43
4 C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 24 18 6 0 1505 1249 42
5 C.B. ROQUETES B 24 16 8 0 1548 1371 40
6 TALLER GONZALEZ CB CUBELLES 24 15 9 0 1607 1473 39
7 B.M. VILADECANS B 24 13 11 0 1509 1461 37
8 C.B. MONTPEDROS B 24 11 13 0 1520 1557 35
9 AE MVP CERVELLO B 24 8 16 0 1318 1530 32
10 C.B. MASQUEFA 24 5 19 0 1136 1490 29
11 JOVENTUT SANT VICENÇ 24 5 18 1 1214 1474 28
12 C.E.B EL PAPIOL B 24 4 20 0 1235 1580 28
13 AEB LA PALMA - LAYRET FOUNDATION 24 1 23 0 1115 1640 25
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD