Resultats i classificacions C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI


Competició: FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA U.B. MIR B 68 62
30/09/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA CANOVELLES BC 61 73
15/11/2017 21:15 U.E.B. MARTORELLES A U.E.R. PINEDA DE MAR B 67 75
30/09/2017 20:00 C.B. CENTELLES C.B. ARGENTONA B 62 47
28/01/2018 17:30 MONTMELO C.B. CB. SINERA 60 78
30/09/2017 17:45 C.B. CANET AECAM MALGRAT 07 47 60
Descansa C.B. SANTA PERPETUA B
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 11:00 CB. SINERA C.B. L'AMETLLA 76 36
07/10/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B MONTMELO C.B. 75 66
07/10/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. CENTELLES 50 70
08/10/2017 18:00 CANOVELLES BC U.E.B. MARTORELLES A 87 54
08/10/2017 19:30 C.B. CANET A.E. BOET MATARO TARONJA 80 69
08/10/2017 12:00 C.B. SANTA PERPETUA B AECAM MALGRAT 07 64 63
Descansa U.B. MIR B
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. ARGENTONA B 66 44
14/10/2017 16:30 U.B. MIR B CB. SINERA 61 81
14/10/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. SANTA PERPETUA B 63 51
14/10/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. CANET 57 54
14/10/2017 19:00 C.B. CENTELLES CANOVELLES BC 66 76
15/10/2017 19:00 MONTMELO C.B. U.E.R. PINEDA DE MAR B 61 58
Descansa AECAM MALGRAT 07
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B U.B. MIR B 55 63
21/10/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. L'AMETLLA 51 44
20/10/2017 20:30 CANOVELLES BC MONTMELO C.B. 79 49
21/10/2017 19:30 C.B. CANET C.B. CENTELLES 74 60
21/10/2017 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B U.E.B. MARTORELLES A 46 51
22/10/2017 10:45 AECAM MALGRAT 07 A.E. BOET MATARO TARONJA 70 61
Descansa CB. SINERA
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA CANOVELLES BC 53 65
28/10/2017 16:30 U.B. MIR B U.E.R. PINEDA DE MAR B 71 62
29/10/2017 11:00 CB. SINERA C.B. ARGENTONA B 73 38
28/10/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A AECAM MALGRAT 07 56 62
28/10/2017 19:00 C.B. CENTELLES C.B. SANTA PERPETUA B 92 55
28/10/2017 18:30 C.B. CANET MONTMELO C.B. 48 44
Descansa A.E. BOET MATARO TARONJA
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B CB. SINERA 47 53
05/11/2017 18:00 CANOVELLES BC U.B. MIR B 73 59
05/11/2017 19:30 C.B. CANET C.B. L'AMETLLA 46 45
04/11/2017 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B MONTMELO C.B. 54 63
05/11/2017 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. CENTELLES 61 56
04/11/2017 17:30 A.E. BOET MATARO TARONJA U.E.B. MARTORELLES A 87 70
Descansa C.B. ARGENTONA B
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. SANTA PERPETUA B 68 50
11/11/2017 16:30 U.B. MIR B C.B. CANET 65 61
12/11/2017 11:00 CB. SINERA CANOVELLES BC 57 53
11/11/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B U.E.R. PINEDA DE MAR B 73 61
24/11/2017 21:00 C.B. CENTELLES A.E. BOET MATARO TARONJA 82 62
12/11/2017 19:00 MONTMELO C.B. AECAM MALGRAT 07 81 79
Descansa U.E.B. MARTORELLES A
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 18:00 CANOVELLES BC C.B. ARGENTONA B 57 51
19/11/2017 18:30 C.B. CANET CB. SINERA 68 56
19/11/2017 12:00 C.B. SANTA PERPETUA B U.B. MIR B 42 80
19/11/2017 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. L'AMETLLA 60 57
18/11/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA MONTMELO C.B. 75 81
18/11/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. CENTELLES 45 80
Descansa U.E.R. PINEDA DE MAR B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 19:30 C.B. L'AMETLLA A.E. BOET MATARO TARONJA 75 74
25/11/2017 16:30 U.B. MIR B AECAM MALGRAT 07 54 60
26/11/2017 11:00 CB. SINERA C.B. SANTA PERPETUA B 81 49
25/11/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. CANET 68 61
26/11/2017 19:00 MONTMELO C.B. U.E.B. MARTORELLES A 85 65
26/11/2017 18:00 CANOVELLES BC U.E.R. PINEDA DE MAR B 95 66
Descansa C.B. CENTELLES
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 17:45 C.B. CANET U.E.R. PINEDA DE MAR B 52 57
03/12/2017 12:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. ARGENTONA B 58 56
03/12/2017 11:00 AECAM MALGRAT 07 CB. SINERA 49 78
02/12/2017 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA U.B. MIR B 75 67
02/12/2017 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. L'AMETLLA 61 50
02/12/2017 19:00 C.B. CENTELLES MONTMELO C.B. 70 82
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. CENTELLES 61 67
16/12/2017 16:30 U.B. MIR B U.E.B. MARTORELLES A 66 57
17/12/2017 11:00 CB. SINERA A.E. BOET MATARO TARONJA 47 51
16/12/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B AECAM MALGRAT 07 61 62
16/12/2017 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. SANTA PERPETUA B 57 42
16/12/2017 19:30 CANOVELLES BC C.B. CANET 87 48
Descansa MONTMELO C.B.
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B CANOVELLES BC 47 68
14/01/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 U.E.R. PINEDA DE MAR B 60 70
13/01/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. ARGENTONA B 72 63
13/01/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A CB. SINERA 50 93
13/01/2018 19:00 C.B. CENTELLES U.B. MIR B 52 59
14/01/2018 12:30 MONTMELO C.B. C.B. L'AMETLLA 76 49
Descansa C.B. CANET
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 19:00 U.B. MIR B MONTMELO C.B. 72 52
21/01/2018 11:00 CB. SINERA C.B. CENTELLES 71 46
20/01/2018 19:00 C.B. ARGENTONA B U.E.B. MARTORELLES A 60 49
20/01/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR B A.E. BOET MATARO TARONJA 64 76
21/01/2018 18:00 CANOVELLES BC AECAM MALGRAT 07 73 46
21/01/2018 12:00 C.B. CANET C.B. SANTA PERPETUA B 70 64
Descansa C.B. L'AMETLLA
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 16:30 U.B. MIR B C.B. L'AMETLLA 66 50
04/02/2018 18:00 CANOVELLES BC A.E. BOET MATARO TARONJA 77 72
03/02/2018 19:15 U.E.R. PINEDA DE MAR B U.E.B. MARTORELLES A 100 56
03/02/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. CENTELLES 56 83
04/02/2018 11:00 CB. SINERA MONTMELO C.B. 91 47
04/02/2018 12:15 AECAM MALGRAT 07 C.B. CANET 62 64
Descansa C.B. SANTA PERPETUA B
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/2018 21:30 C.B. L'AMETLLA CB. SINERA 63 71
11/02/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. ARGENTONA B 66 41
10/02/2018 19:00 C.B. CENTELLES U.E.R. PINEDA DE MAR B 89 68
10/02/2018 16:00 U.E.B. MARTORELLES A CANOVELLES BC 58 81
10/02/2018 17:45 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. CANET 74 66
11/02/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 C.B. SANTA PERPETUA B 62 59
Descansa U.B. MIR B
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 18:00 C.B. ARGENTONA B C.B. L'AMETLLA 41 52
18/02/2018 11:00 CB. SINERA U.B. MIR B 59 45
17/02/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B A.E. BOET MATARO TARONJA 66 70
18/02/2018 19:30 C.B. CANET U.E.B. MARTORELLES A 77 69
28/01/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. CENTELLES 73 65
17/02/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B MONTMELO C.B. 59 65
Descansa AECAM MALGRAT 07
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 16:30 U.B. MIR B C.B. ARGENTONA B 69 40
25/02/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA U.E.R. PINEDA DE MAR B 77 64
25/02/2018 16:00 MONTMELO C.B. CANOVELLES BC 63 85
24/02/2018 19:00 C.B. CENTELLES C.B. CANET 75 65
24/02/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. SANTA PERPETUA B 55 50
24/02/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA AECAM MALGRAT 07 48 50
Descansa CB. SINERA
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. L'AMETLLA 81 37
03/03/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR B U.B. MIR B 56 57
03/03/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B CB. SINERA 44 101
04/03/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 U.E.B. MARTORELLES A 74 46
03/03/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. CENTELLES 55 60
04/03/2018 18:30 MONTMELO C.B. C.B. CANET 69 86
Descansa A.E. BOET MATARO TARONJA
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 11:00 CB. SINERA U.E.R. PINEDA DE MAR B 82 59
10/03/2018 16:30 U.B. MIR B CANOVELLES BC 67 53
11/03/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA C.B. CANET 60 55
11/03/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. SANTA PERPETUA B 71 54
10/03/2018 19:00 C.B. CENTELLES AECAM MALGRAT 07 68 81
10/03/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A A.E. BOET MATARO TARONJA 56 80
Descansa C.B. ARGENTONA B
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. L'AMETLLA 60 58
17/03/2018 17:45 C.B. CANET U.B. MIR B 75 53
18/03/2018 18:00 CANOVELLES BC CB. SINERA 67 60
17/03/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. ARGENTONA B 64 54
17/03/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. CENTELLES 87 83
18/03/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 MONTMELO C.B. 89 66
Descansa U.E.B. MARTORELLES A
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B CANOVELLES BC 52 89
08/04/2018 19:30 CB. SINERA C.B. CANET 59 46
25/03/2018 19:30 U.B. MIR B C.B. SANTA PERPETUA B 70 40
25/03/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA AECAM MALGRAT 07 57 63
25/03/2018 19:00 MONTMELO C.B. A.E. BOET MATARO TARONJA 69 75
24/03/2018 19:00 C.B. CENTELLES U.E.B. MARTORELLES A 67 52
Descansa U.E.R. PINEDA DE MAR B
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA C.B. L'AMETLLA 78 64
08/04/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 U.B. MIR B 55 63
07/04/2018 19:00 C.B. SANTA PERPETUA B CB. SINERA 58 76
07/04/2018 17:45 C.B. CANET C.B. ARGENTONA B 76 41
07/04/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A MONTMELO C.B. 74 78
07/04/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR B CANOVELLES BC 56 64
Descansa C.B. CENTELLES
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 17:45 U.E.R. PINEDA DE MAR B C.B. CANET 77 70
14/04/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. SANTA PERPETUA B 67 65
15/04/2018 11:00 CB. SINERA AECAM MALGRAT 07 56 41
28/04/2018 16:30 U.B. MIR B A.E. BOET MATARO TARONJA - -
15/04/2018 19:00 C.B. L'AMETLLA U.E.B. MARTORELLES A 84 63
15/04/2018 19:00 MONTMELO C.B. C.B. CENTELLES 56 64
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 24 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 12:00 C.B. CENTELLES C.B. L'AMETLLA 79 66
21/04/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A U.B. MIR B 55 60
21/04/2018 16:00 A.E. BOET MATARO TARONJA CB. SINERA 62 78
22/04/2018 10:15 AECAM MALGRAT 07 C.B. ARGENTONA B 76 66
22/04/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA B U.E.R. PINEDA DE MAR B 75 72
21/04/2018 17:45 C.B. CANET CANOVELLES BC 50 54
Descansa MONTMELO C.B.
Jornada 25 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. SANTA PERPETUA B - -
05/05/2018 19:30 U.E.R. PINEDA DE MAR B AECAM MALGRAT 07 - -
05/05/2018 19:45 C.B. ARGENTONA B A.E. BOET MATARO TARONJA - -
06/05/2018 17:00 CB. SINERA U.E.B. MARTORELLES A - -
05/05/2018 16:30 U.B. MIR B C.B. CENTELLES - -
06/05/2018 17:00 C.B. L'AMETLLA MONTMELO C.B. - -
Descansa C.B. CANET
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2018 19:00 MONTMELO C.B. U.B. MIR B - -
12/05/2018 18:15 C.B. CENTELLES CB. SINERA - -
12/05/2018 17:45 U.E.B. MARTORELLES A C.B. ARGENTONA B - -
12/05/2018 17:30 A.E. BOET MATARO TARONJA U.E.R. PINEDA DE MAR B - -
13/05/2018 10:45 AECAM MALGRAT 07 CANOVELLES BC - -
13/05/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA B C.B. CANET - -
Descansa C.B. L'AMETLLA
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CANOVELLES BC 22 20 2 0 1610 1237 42
2 CB. SINERA 22 19 3 0 1577 1140 41
3 AECAM MALGRAT 07 22 14 8 0 1385 1351 36
4 U.B. MIR B 21 14 7 0 1329 1221 35
5 C.B. CENTELLES 22 13 9 0 1536 1402 35
6 C.B. CANET 23 11 12 0 1439 1425 34
7 MONTMELO C.B. 22 11 11 0 1450 1520 33
8 A.E. BOET MATARO TARONJA 21 12 9 0 1472 1432 33
9 C.B. L'AMETLLA 23 8 15 0 1340 1453 31
10 U.E.R. PINEDA DE MAR B 22 8 14 0 1393 1453 30
11 C.B. ARGENTONA B 22 5 17 0 1193 1491 27
12 U.E.B. MARTORELLES A 22 4 18 0 1266 1596 26
13 C.B. SANTA PERPETUA B 22 4 18 0 1204 1473 26
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD