Resultats i classificacions C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA


Competició: TERCERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 08


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/09/2017 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. SANTPEDOR 73 78
17/09/2017 12:00 C.B. SANTA PERPETUA HIMESA SALLENT A 74 45
16/09/2017 17:45 C. B. SOLSONA C.B. MANLLEU 70 38
16/09/2017 16:00 C.B. TONA B C.B. LES FRANQUESES B 62 57
17/09/2017 18:15 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. LA GARRIGA 47 62
17/09/2017 19:45 C.B. TORELLO SM C.B. VILA DE MONTORNES 64 58
16/09/2017 19:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. LLINARS 68 41
Descansa LLIÇA D'AMUNT 2
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2017 19:00 C.B. SANTPEDOR CLUB BASQUET PARETS 72 69
24/09/2017 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 66 78
23/09/2017 18:00 C.B. LA GARRIGA LLIÇA D'AMUNT 2 71 54
23/09/2017 19:15 C.B. LES FRANQUESES B CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 60 65
24/09/2017 19:00 C.B. MANLLEU C.B. TONA B 50 62
23/09/2017 20:30 HIMESA SALLENT A C. B. SOLSONA 49 82
23/09/2017 19:15 C.B. LLINARS C.B. SANTA PERPETUA 60 67
Descansa C.B. TORELLO SM
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/11/2017 19:00 C.B. SANTPEDOR C.B. VILA DE MONTORNES 90 65
30/09/2017 17:45 C. B. SOLSONA C.B. LLINARS 68 45
30/09/2017 16:00 C.B. TONA B HIMESA SALLENT A 55 56
30/09/2017 18:15 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. MANLLEU 53 49
30/09/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. LES FRANQUESES B 59 54
30/09/2017 20:15 C.B. TORELLO SM C.B. LA GARRIGA 74 55
30/09/2017 19:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. SANTA PERPETUA 57 53
Descansa GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES CLUB BASQUET PARETS 74 75
07/10/2017 18:00 C.B. LA GARRIGA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 69 72
07/10/2017 21:00 C.B. LES FRANQUESES B C.B. TORELLO SM 61 63
08/10/2017 19:00 C.B. MANLLEU LLIÇA D'AMUNT 2 49 61
08/10/2017 16:30 HIMESA SALLENT A CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 62 71
07/10/2017 19:15 C.B. LLINARS C.B. TONA B 78 80
08/10/2017 10:30 C.B. SANTA PERPETUA C. B. SOLSONA 71 80
Descansa C.B. SANTPEDOR
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. LES FRANQUESES B 70 53
15/10/2017 19:00 C.B. SANTPEDOR C.B. LA GARRIGA 77 78
14/10/2017 19:00 C.B. TONA B C.B. SANTA PERPETUA 51 68
15/10/2017 18:15 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. LLINARS 66 58
14/10/2017 17:30 LLIÇA D'AMUNT 2 HIMESA SALLENT A 64 57
14/10/2017 16:00 C.B. TORELLO SM C.B. MANLLEU 68 54
17/12/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS C. B. SOLSONA 69 43
Descansa C.B. VILA DE MONTORNES
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 19:15 C.B. LA GARRIGA C.B. VILA DE MONTORNES 75 80
21/10/2017 17:30 C.B. LES FRANQUESES B C.B. SANTPEDOR 64 90
22/10/2017 17:30 C.B. MANLLEU GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 53 67
21/10/2017 18:00 HIMESA SALLENT A C.B. TORELLO SM 64 78
21/10/2017 19:15 C.B. LLINARS LLIÇA D'AMUNT 2 49 59
21/10/2017 17:30 C.B. SANTA PERPETUA CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 53 65
21/10/2017 17:45 C. B. SOLSONA C.B. TONA B 73 70
Descansa CLUB BASQUET PARETS
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 19:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A HIMESA SALLENT A 75 63
29/10/2017 19:00 C.B. SANTPEDOR C.B. MANLLEU 96 63
29/10/2017 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. LES FRANQUESES B 64 87
29/10/2017 18:15 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C. B. SOLSONA 56 53
28/10/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. SANTA PERPETUA 84 61
28/10/2017 20:30 C.B. TORELLO SM C.B. LLINARS 75 56
28/10/2017 19:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. TONA B 61 52
Descansa C.B. LA GARRIGA
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 18:15 C.B. LA GARRIGA CLUB BASQUET PARETS 70 81
05/11/2017 19:00 C.B. MANLLEU C.B. VILA DE MONTORNES 74 79
05/11/2017 17:45 HIMESA SALLENT A C.B. SANTPEDOR 53 88
04/11/2017 19:15 C.B. LLINARS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 58 67
04/11/2017 17:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. TORELLO SM 55 67
04/11/2017 17:45 C. B. SOLSONA LLIÇA D'AMUNT 2 78 67
04/11/2017 16:00 C.B. TONA B CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 54 59
Descansa C.B. LES FRANQUESES B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. SANTA PERPETUA 68 74
12/11/2017 18:00 C.B. SANTPEDOR C.B. LLINARS 90 77
12/11/2017 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES HIMESA SALLENT A 66 58
11/11/2017 19:15 C.B. LA GARRIGA C.B. LES FRANQUESES B 92 59
11/11/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. TONA B 55 51
11/11/2017 20:00 C.B. TORELLO SM C. B. SOLSONA 69 53
11/11/2017 19:15 CLUB BASQUET PARETS CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 79 55
Descansa C.B. MANLLEU
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 21:00 C.B. LES FRANQUESES B CLUB BASQUET PARETS 74 91
19/11/2017 19:00 C.B. MANLLEU C.B. LA GARRIGA 78 69
18/11/2017 17:30 C.B. LLINARS C.B. VILA DE MONTORNES 68 55
19/11/2017 10:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. SANTPEDOR 59 87
18/11/2017 16:00 C. B. SOLSONA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 57 71
18/11/2017 18:30 C.B. TONA B C.B. TORELLO SM 62 66
18/11/2017 19:00 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES LLIÇA D'AMUNT 2 65 62
Descansa HIMESA SALLENT A
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. TONA B 71 59
26/11/2017 19:00 C.B. SANTPEDOR C. B. SOLSONA 74 69
26/11/2017 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. SANTA PERPETUA 80 89
25/11/2017 18:15 C.B. LA GARRIGA HIMESA SALLENT A 65 52
26/11/2017 13:00 C.B. LES FRANQUESES B C.B. MANLLEU 57 87
26/11/2017 12:00 C.B. TORELLO SM CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 73 65
25/11/2017 19:15 CLUB BASQUET PARETS LLIÇA D'AMUNT 2 62 68
Descansa C.B. LLINARS
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 19:00 C.B. MANLLEU CLUB BASQUET PARETS 69 77
02/12/2017 17:45 HIMESA SALLENT A C.B. LES FRANQUESES B 72 73
02/12/2017 19:15 C.B. LLINARS C.B. LA GARRIGA 56 75
02/12/2017 17:45 C. B. SOLSONA C.B. VILA DE MONTORNES 84 82
02/12/2017 16:00 C.B. TONA B C.B. SANTPEDOR 64 83
03/12/2017 19:00 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 53 60
02/12/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. TORELLO SM 64 62
Descansa C.B. SANTA PERPETUA
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A LLIÇA D'AMUNT 2 66 74
17/12/2017 19:00 C.B. SANTPEDOR CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 95 58
17/12/2017 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. TONA B 74 57
17/12/2017 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. SANTA PERPETUA 80 76
16/12/2017 21:00 C.B. LES FRANQUESES B C.B. LLINARS 40 82
17/12/2017 19:00 C.B. MANLLEU HIMESA SALLENT A 83 62
16/12/2017 16:00 CLUB BASQUET PARETS C.B. TORELLO SM 65 46
Descansa C. B. SOLSONA
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 19:15 C.B. LLINARS C.B. MANLLEU 69 79
13/01/2018 17:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. LES FRANQUESES B 79 72
13/01/2018 17:45 C. B. SOLSONA C.B. LA GARRIGA 76 70
14/01/2018 18:15 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. VILA DE MONTORNES 61 58
13/01/2018 19:45 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. SANTPEDOR 78 75
13/01/2018 19:15 C.B. TORELLO SM GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 64 58
13/01/2018 19:15 CLUB BASQUET PARETS HIMESA SALLENT A 73 51
Descansa C.B. TONA B
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A CLUB BASQUET PARETS 52 68
21/01/2018 19:00 C.B. SANTPEDOR C.B. TORELLO SM 74 51
21/01/2018 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES LLIÇA D'AMUNT 2 48 72
21/01/2018 11:15 C.B. LES FRANQUESES B C. B. SOLSONA 77 62
21/01/2018 19:00 C.B. MANLLEU C.B. SANTA PERPETUA 89 85
20/01/2018 18:00 HIMESA SALLENT A C.B. LLINARS 70 56
20/01/2018 19:00 C.B. TONA B C.B. LA GARRIGA 50 64
Descansa CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 19:00 C.B. SANTPEDOR GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 75 89
03/02/2018 18:00 HIMESA SALLENT A C.B. SANTA PERPETUA 49 53
04/02/2018 19:00 C.B. MANLLEU C. B. SOLSONA 71 80
03/02/2018 16:00 C.B. LES FRANQUESES B C.B. TONA B 60 73
03/02/2018 19:45 C.B. LA GARRIGA CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 77 48
04/02/2018 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. TORELLO SM 78 69
09/03/2018 21:30 C.B. LLINARS CLUB BASQUET PARETS 52 76
Descansa LLIÇA D'AMUNT 2
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 19:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. SANTPEDOR 78 56
11/02/2018 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. VILA DE MONTORNES 58 57
11/02/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. LA GARRIGA 74 71
10/02/2018 17:30 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. LES FRANQUESES B 77 72
16/02/2018 21:30 C.B. TONA B C.B. MANLLEU 53 44
23/02/2018 21:15 C. B. SOLSONA HIMESA SALLENT A 54 48
10/02/2018 17:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. LLINARS 56 72
Descansa C.B. TORELLO SM
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. SANTPEDOR 56 66
17/02/2018 17:30 C.B. LLINARS C. B. SOLSONA 66 63
22/04/2018 19:00 HIMESA SALLENT A C.B. TONA B 37 47
18/02/2018 19:00 C.B. MANLLEU CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 73 58
14/02/2018 20:40 C.B. LES FRANQUESES B LLIÇA D'AMUNT 2 69 66
17/02/2018 19:30 C.B. LA GARRIGA C.B. TORELLO SM 73 69
17/02/2018 17:30 C.B. SANTA PERPETUA CLUB BASQUET PARETS 61 77
Descansa GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 19:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. VILA DE MONTORNES 58 51
25/02/2018 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. LA GARRIGA 47 67
25/02/2018 12:00 C.B. TORELLO SM C.B. LES FRANQUESES B 80 53
24/02/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. MANLLEU 86 85
25/02/2018 17:30 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES HIMESA SALLENT A 68 61
24/02/2018 16:00 C.B. TONA B C.B. LLINARS 84 54
25/02/2018 12:00 C. B. SOLSONA C.B. SANTA PERPETUA 80 66
Descansa C.B. SANTPEDOR
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 16:00 C.B. LES FRANQUESES B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 89 61
03/03/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. SANTPEDOR 71 69
03/03/2018 17:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. TONA B 56 62
04/03/2018 19:15 C.B. LLINARS CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 71 73
04/03/2018 18:00 HIMESA SALLENT A LLIÇA D'AMUNT 2 68 53
04/03/2018 19:00 C.B. MANLLEU C.B. TORELLO SM 59 69
03/03/2018 17:45 C. B. SOLSONA CLUB BASQUET PARETS 72 60
Descansa C.B. VILA DE MONTORNES
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. LA GARRIGA 61 88
11/03/2018 19:00 C.B. SANTPEDOR C.B. LES FRANQUESES B 108 54
11/03/2018 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. MANLLEU 67 61
11/03/2018 18:30 C.B. TORELLO SM HIMESA SALLENT A 58 46
10/03/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. LLINARS 72 63
11/03/2018 17:30 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. SANTA PERPETUA 61 56
28/04/2018 16:00 C.B. TONA B C. B. SOLSONA - -
Descansa CLUB BASQUET PARETS
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 17:30 HIMESA SALLENT A GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 48 58
18/03/2018 19:00 C.B. MANLLEU C.B. SANTPEDOR 87 85
17/03/2018 16:00 C.B. LES FRANQUESES B C.B. VILA DE MONTORNES 64 71
22/04/2018 12:30 C. B. SOLSONA CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 66 52
17/03/2018 17:30 C.B. SANTA PERPETUA LLIÇA D'AMUNT 2 67 58
17/03/2018 16:00 C.B. LLINARS C.B. TORELLO SM 54 70
17/03/2018 16:00 C.B. TONA B CLUB BASQUET PARETS 57 70
Descansa C.B. LA GARRIGA
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/04/2018 20:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. LA GARRIGA 60 69
07/04/2018 16:00 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. MANLLEU 85 63
25/03/2018 19:00 C.B. SANTPEDOR HIMESA SALLENT A 63 57
25/03/2018 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. LLINARS 74 47
24/03/2018 18:00 C.B. TORELLO SM C.B. SANTA PERPETUA 74 56
24/03/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 2 C. B. SOLSONA 64 59
25/03/2018 17:30 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. TONA B 57 63
Descansa C.B. LES FRANQUESES B
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 17:30 C.B. SANTA PERPETUA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 71 74
07/04/2018 19:15 C.B. LLINARS C.B. SANTPEDOR 70 90
08/04/2018 17:45 HIMESA SALLENT A C.B. VILA DE MONTORNES 54 51
07/04/2018 21:00 C.B. LES FRANQUESES B C.B. LA GARRIGA 37 91
07/04/2018 16:00 C.B. TONA B LLIÇA D'AMUNT 2 56 75
07/04/2018 17:45 C. B. SOLSONA C.B. TORELLO SM 63 62
08/04/2018 16:00 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES CLUB BASQUET PARETS 59 95
Descansa C.B. MANLLEU
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. LES FRANQUESES B 107 49
15/04/2018 18:15 C.B. LA GARRIGA C.B. MANLLEU 79 72
14/04/2018 21:00 C.B. VILA DE MONTORNES C.B. LLINARS 63 52
15/04/2018 19:00 C.B. SANTPEDOR C.B. SANTA PERPETUA 82 64
15/04/2018 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C. B. SOLSONA 76 71
14/04/2018 19:30 C.B. TORELLO SM C.B. TONA B 65 55
14/04/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 87 61
Descansa HIMESA SALLENT A
Jornada 26 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 16:00 C.B. TONA B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 54 65
21/04/2018 17:45 C. B. SOLSONA C.B. SANTPEDOR 47 57
22/04/2018 10:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. VILA DE MONTORNES 71 68
21/04/2018 16:00 HIMESA SALLENT A C.B. LA GARRIGA 50 60
22/04/2018 19:00 C.B. MANLLEU C.B. LES FRANQUESES B 97 88
21/04/2018 19:00 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. TORELLO SM 60 67
21/04/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 CLUB BASQUET PARETS 73 66
Descansa C.B. LLINARS
Jornada 27 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.B. MANLLEU - -
29/04/2018 17:00 C.B. LES FRANQUESES B HIMESA SALLENT A - -
28/04/2018 18:15 C.B. LA GARRIGA C.B. LLINARS - -
29/04/2018 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES C. B. SOLSONA - -
29/04/2018 19:00 C.B. SANTPEDOR C.B. TONA B - -
29/04/2018 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES - -
28/04/2018 19:30 C.B. TORELLO SM LLIÇA D'AMUNT 2 - -
Descansa C.B. SANTA PERPETUA
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 2 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A - -
05/05/2018 19:00 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.B. SANTPEDOR - -
05/05/2018 16:00 C.B. TONA B C.B. VILA DE MONTORNES - -
06/05/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA C.B. LA GARRIGA - -
05/05/2018 19:15 C.B. LLINARS C.B. LES FRANQUESES B - -
05/05/2018 18:00 HIMESA SALLENT A C.B. MANLLEU - -
05/05/2018 19:30 C.B. TORELLO SM CLUB BASQUET PARETS - -
Descansa C. B. SOLSONA
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2018 19:00 C.B. MANLLEU C.B. LLINARS - -
12/05/2018 21:00 C.B. LES FRANQUESES B C.B. SANTA PERPETUA - -
13/05/2018 16:45 C.B. LA GARRIGA C. B. SOLSONA - -
13/05/2018 12:30 C.B. VILA DE MONTORNES CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES - -
13/05/2018 19:00 C.B. SANTPEDOR LLIÇA D'AMUNT 2 - -
13/05/2018 19:15 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. TORELLO SM - -
12/05/2018 18:00 HIMESA SALLENT A CLUB BASQUET PARETS - -
Descansa C.B. TONA B
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 19:15 CLUB BASQUET PARETS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A - -
19/05/2018 19:30 C.B. TORELLO SM C.B. SANTPEDOR - -
19/05/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. VILA DE MONTORNES - -
19/05/2018 17:45 C. B. SOLSONA C.B. LES FRANQUESES B - -
19/05/2018 17:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. MANLLEU - -
19/05/2018 19:15 C.B. LLINARS HIMESA SALLENT A - -
19/05/2018 19:15 C.B. LA GARRIGA C.B. TONA B - -
Descansa CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CLUB BASQUET PARETS 24 19 5 0 1742 1419 43
2 LLIÇA D'AMUNT 2 24 18 6 0 1629 1513 42
3 C.B. SANTPEDOR 24 18 6 0 1920 1594 42
4 C.B. TORELLO SM 24 18 6 0 1603 1441 42
5 C.B. LA GARRIGA 24 17 7 0 1741 1519 41
6 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 24 17 7 0 1617 1529 41
7 C. B. SOLSONA 24 14 10 0 1603 1530 38
8 CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES 25 13 12 0 1513 1666 38
9 C.B. SANTA PERPETUA 25 9 16 0 1641 1742 34
10 C.B. TONA B 24 9 15 0 1433 1498 33
11 C.B. VILA DE MONTORNES 24 8 16 0 1590 1675 32
12 C.B. MANLLEU 24 8 16 0 1627 1725 32
13 C.B. LES FRANQUESES B 24 5 19 0 1523 1869 29
14 HIMESA SALLENT A 24 4 20 0 1332 1568 28
15 C.B. LLINARS 24 4 20 0 1454 1680 28
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD