Resultats i classificacions C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA


Competició: TERCERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CLUB BÀSQUET VILA-SECA 92 87
17/09/2017 12:30 C.B. CAMBRILS CB LA SELVA A 57 62
17/09/2017 12:30 A.E. CLARET A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 85 80
16/09/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 84 74
16/09/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 46 58
17/09/2017 19:00 REUS DEPORTIU CB MOLLERUSSA 69 59
17/09/2017 18:00 C.B. CALAFELL A SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 47 58
16/09/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB.BORGES-GARRIGUES 62 68
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2017 18:00 CLUB BÀSQUET VILA-SECA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 64 51
24/09/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CLUB BÀSQUET MONTBLANC 55 61
23/09/2017 18:00 CB MOLLERUSSA C.B. CALAFELL A 69 59
24/09/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT REUS DEPORTIU 62 58
23/09/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B TORREDEMBARRA B.C. 61 52
24/09/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 71 81
23/09/2017 19:15 CB LA SELVA A A.E. CLARET A 74 62
23/09/2017 17:30 CB.BORGES-GARRIGUES C.B. CAMBRILS 75 78
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB MOLLERUSSA 59 69
27/10/2017 20:00 CLUB BÀSQUET VILA-SECA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 52 73
01/10/2017 12:30 A.E. CLARET A CB.BORGES-GARRIGUES 77 71
30/09/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CB LA SELVA A 67 76
30/09/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 69 88
01/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 61 53
27/10/2017 21:30 C.B. CALAFELL A CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 55 59
30/09/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER C.B. CAMBRILS 76 60
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 62 67
07/10/2017 18:00 CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET VILA-SECA 74 68
08/10/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CLUB BÀSQUET MONTBLANC 39 59
07/10/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B C.B. CALAFELL A 76 52
08/10/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA REUS DEPORTIU 77 61
07/10/2017 19:15 CB LA SELVA A TORREDEMBARRA B.C. 78 50
07/10/2017 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 86 62
08/10/2017 12:30 C.B. CAMBRILS A.E. CLARET A 74 70
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 19:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 86 90
15/10/2017 18:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 41 65
15/10/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB MOLLERUSSA 67 69
14/10/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA C.B. CAMBRILS 73 70
14/10/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB.BORGES-GARRIGUES 61 62
15/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU CB LA SELVA A 55 83
15/10/2017 18:00 C.B. CALAFELL A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 54 63
14/10/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER A.E. CLARET A 82 71
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 19:00 CB MOLLERUSSA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 68 57
22/10/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 64 70
21/10/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CLUB BÀSQUET VILA-SECA 66 76
22/10/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET MONTBLANC 80 77
22/10/2017 12:00 CB LA SELVA A C.B. CALAFELL A 64 44
21/10/2017 20:00 CB.BORGES-GARRIGUES REUS DEPORTIU 71 67
22/10/2017 12:30 C.B. CAMBRILS TORREDEMBARRA B.C. 61 60
21/10/2017 16:00 A.E. CLARET A CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 70 78
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 16:30 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB LA SELVA A 52 80
29/10/2017 19:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 68 57
29/10/2017 12:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 57 65
28/10/2017 18:00 CB MOLLERUSSA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 74 72
28/10/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. A.E. CLARET A 70 53
29/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU C.B. CAMBRILS 68 73
29/10/2017 18:00 C.B. CALAFELL A CB.BORGES-GARRIGUES 55 58
28/10/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 85 77
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 55 71
04/11/2017 19:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB MOLLERUSSA 76 79
05/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 74 66
04/11/2017 19:15 CB LA SELVA A CLUB BÀSQUET VILA-SECA 74 50
04/11/2017 16:00 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BÀSQUET MONTBLANC 82 67
05/11/2017 12:30 C.B. CAMBRILS C.B. CALAFELL A 79 52
05/11/2017 12:00 A.E. CLARET A REUS DEPORTIU 65 96
04/11/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA TORREDEMBARRA B.C. 90 70
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.B. CAMBRILS 76 87
12/11/2017 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB.BORGES-GARRIGUES 37 60
12/11/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB LA SELVA A 55 65
10/12/2017 19:30 CB MOLLERUSSA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 70 60
12/11/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 65 63
12/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 85 59
12/11/2017 18:00 C.B. CALAFELL A A.E. CLARET A 52 51
11/11/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER TORREDEMBARRA B.C. 96 72
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 39 61
19/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 70 74
18/11/2017 19:15 CB LA SELVA A CB MOLLERUSSA 75 44
19/11/2017 12:30 C.B. CAMBRILS CLUB BÀSQUET VILA-SECA 103 83
18/11/2017 20:15 A.E. CLARET A CLUB BÀSQUET MONTBLANC 65 97
18/11/2017 19:30 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA C.B. CALAFELL A 66 78
18/11/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. REUS DEPORTIU 69 72
19/11/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB.BORGES-GARRIGUES 88 76
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 51 46
25/11/2017 18:30 CLUB BÀSQUET VILA-SECA A.E. CLARET A 73 58
26/11/2017 17:00 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.B. CAMBRILS 77 66
25/11/2017 18:00 CB MOLLERUSSA CB.BORGES-GARRIGUES 71 81
26/11/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB LA SELVA A 57 44
25/11/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 62 69
26/11/2017 19:00 C.B. CALAFELL A TORREDEMBARRA B.C. 79 75
26/11/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER REUS DEPORTIU 53 68
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 56 74
02/12/2017 20:00 CB LA SELVA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 66 45
02/12/2017 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 59 68
03/12/2017 12:00 C.B. CAMBRILS CB MOLLERUSSA 69 50
03/12/2017 18:00 A.E. CLARET A SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 71 80
03/12/2017 19:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CLUB BÀSQUET VILA-SECA 70 58
02/12/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CLUB BÀSQUET MONTBLANC 68 67
03/12/2017 19:00 REUS DEPORTIU C.B. CALAFELL A 60 57
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 19:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC REUS DEPORTIU 72 93
17/12/2017 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA TORREDEMBARRA B.C. 53 78
17/12/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 80 61
16/12/2017 19:30 CB MOLLERUSSA A.E. CLARET A 76 54
17/12/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT C.B. CAMBRILS 65 70
16/12/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB.BORGES-GARRIGUES 84 63
16/12/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB LA SELVA A 66 62
16/12/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER C.B. CALAFELL A 69 63
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 11:00 C.B. CAMBRILS ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 64 53
14/01/2018 18:30 A.E. CLARET A CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 58 69
13/01/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CB MOLLERUSSA 69 79
14/01/2018 12:30 TORREDEMBARRA B.C. SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 75 90
13/01/2018 19:00 REUS DEPORTIU CLUB BÀSQUET VILA-SECA 76 57
14/01/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CLUB BÀSQUET MONTBLANC 57 76
13/01/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB LA SELVA A 58 68
14/01/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB.BORGES-GARRIGUES 75 66
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 69 74
21/01/2018 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.B. CALAFELL A 66 74
21/01/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS REUS DEPORTIU 60 55
20/01/2018 19:00 CB MOLLERUSSA TORREDEMBARRA B.C. 80 48
21/01/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 51 50
20/01/2018 17:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B A.E. CLARET A 56 52
21/01/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CAMBRILS 57 64
20/01/2018 19:45 CB LA SELVA A CB.BORGES-GARRIGUES 74 64
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 19:15 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CLUB BÀSQUET MONTBLANC 60 64
26/01/2018 21:30 CB LA SELVA A C.B. CAMBRILS 69 65
04/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA A.E. CLARET A 98 95
03/02/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 65 47
04/02/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT TORREDEMBARRA B.C. 62 68
27/01/2018 19:00 CB MOLLERUSSA REUS DEPORTIU 70 52
04/02/2018 17:00 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.B. CALAFELL A 80 52
03/02/2018 20:00 CB.BORGES-GARRIGUES PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 76 80
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CLUB BÀSQUET VILA-SECA 2 -
09/02/2018 21:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 80 67
03/02/2018 20:30 C.B. CALAFELL A CB MOLLERUSSA 50 74
11/02/2018 19:00 REUS DEPORTIU CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 64 74
10/02/2018 12:30 TORREDEMBARRA B.C. ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 48 54
10/02/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 70 61
11/02/2018 19:00 A.E. CLARET A CB LA SELVA A 55 63
11/02/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CB.BORGES-GARRIGUES 56 64
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 18:00 CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET MONTBLANC 83 75
18/02/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CLUB BÀSQUET VILA-SECA 73 57
17/02/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES A.E. CLARET A 76 55
17/02/2018 17:30 CB LA SELVA A CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 85 54
18/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA TORREDEMBARRA B.C. 77 69
17/02/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B REUS DEPORTIU 52 70
18/02/2018 17:30 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT C.B. CALAFELL A 72 62
18/02/2018 12:30 C.B. CAMBRILS PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 67 75
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 69 58
25/02/2018 19:15 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB MOLLERUSSA 52 84
24/02/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 80 61
25/02/2018 18:00 C.B. CALAFELL A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 65 75
25/02/2018 16:00 REUS DEPORTIU CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 71 73
24/02/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB LA SELVA A 71 73
24/02/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CB.BORGES-GARRIGUES 62 88
25/02/2018 19:30 A.E. CLARET A C.B. CAMBRILS 59 72
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CLUB BÀSQUET MONTBLANC 75 89
04/03/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CLUB BÀSQUET VILA-SECA 74 59
03/03/2018 17:30 CB MOLLERUSSA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 77 69
04/03/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 58 45
02/03/2018 21:00 CB.BORGES-GARRIGUES TORREDEMBARRA B.C. 83 68
03/03/2018 20:00 CB LA SELVA A REUS DEPORTIU 52 59
04/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CALAFELL A 66 65
04/03/2018 12:30 A.E. CLARET A PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 72 83
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB MOLLERUSSA 60 74
11/03/2018 17:00 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 76 43
11/03/2018 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 31 87
10/03/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 79 75
11/03/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CB LA SELVA A 53 76
11/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU CB.BORGES-GARRIGUES 57 62
10/03/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. C.B. CAMBRILS 50 72
10/03/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA A.E. CLARET A 68 65
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 19:15 CB LA SELVA A CLUB BÀSQUET MONTBLANC 71 63
18/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET VILA-SECA 87 74
18/03/2018 12:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 58 62
18/03/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB MOLLERUSSA 60 70
18/03/2018 12:30 A.E. CLARET A TORREDEMBARRA B.C. 63 61
18/03/2018 12:30 C.B. CAMBRILS REUS DEPORTIU 58 72
17/03/2018 19:00 CB.BORGES-GARRIGUES C.B. CALAFELL A 65 45
17/03/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 78 72
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CBVALLS TOT JOC INTERESPORT - -
24/03/2018 18:30 CB MOLLERUSSA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 82 65
25/03/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 72 59
08/04/2018 17:30 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB LA SELVA A 41 54
15/04/2018 19:45 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB.BORGES-GARRIGUES 86 92
25/03/2018 18:00 C.B. CALAFELL A C.B. CAMBRILS 67 64
25/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU A.E. CLARET A 73 63
24/03/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 64 56
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CLUB BÀSQUET MONTBLANC 79 72
07/04/2018 20:00 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BÀSQUET VILA-SECA 94 41
27/04/2018 21:30 CB LA SELVA A SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS - -
08/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA 62 67
07/04/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 41 50
07/04/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA REUS DEPORTIU - -
08/04/2018 19:30 A.E. CLARET A C.B. CALAFELL A 49 51
08/04/2018 17:45 TORREDEMBARRA B.C. PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 48 54
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 98 61
15/04/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 65 84
14/04/2018 18:00 CB MOLLERUSSA CB LA SELVA A 66 55
14/04/2018 19:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.B. CAMBRILS 56 98
14/04/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC A.E. CLARET A 80 78
15/04/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 67 62
15/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU TORREDEMBARRA B.C. 76 56
14/04/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 91 49
Jornada 26 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CLUB BÀSQUET MONTBLANC 70 83
22/04/2018 19:30 A.E. CLARET A CLUB BÀSQUET VILA-SECA - -
21/04/2018 20:00 C.B. CAMBRILS SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 64 58
21/04/2018 20:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB MOLLERUSSA 63 78
21/04/2018 19:15 CB LA SELVA A CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 77 63
22/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B - -
21/04/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. C.B. CALAFELL A 84 61
22/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER - -
Jornada 27 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
01/05/2018 20:00 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB LA SELVA A - -
29/04/2018 12:30 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB.BORGES-GARRIGUES - -
28/04/2018 18:00 CB MOLLERUSSA C.B. CAMBRILS - -
29/04/2018 20:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS A.E. CLARET A - -
29/04/2018 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA - -
28/04/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC TORREDEMBARRA B.C. - -
29/04/2018 18:00 C.B. CALAFELL A REUS DEPORTIU - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 19:00 REUS DEPORTIU CLUB BÀSQUET MONTBLANC - -
06/05/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CLUB BÀSQUET VILA-SECA - -
05/05/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS - -
06/05/2018 12:30 A.E. CLARET A CB MOLLERUSSA - -
06/05/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CBVALLS TOT JOC INTERESPORT - -
05/05/2018 17:30 CB.BORGES-GARRIGUES ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B - -
06/05/2018 17:30 CB LA SELVA A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
06/05/2018 18:00 C.B. CALAFELL A PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B C.B. CAMBRILS - -
13/05/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT A.E. CLARET A - -
12/05/2018 18:00 CB MOLLERUSSA CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA - -
13/05/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS TORREDEMBARRA B.C. - -
13/05/2018 19:30 CLUB BÀSQUET VILA-SECA REUS DEPORTIU - -
12/05/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.B. CALAFELL A - -
12/05/2018 19:15 CB LA SELVA A PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER - -
12/05/2018 20:45 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CLUB BÀSQUET MONTBLANC - -
20/05/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CLUB BÀSQUET VILA-SECA - -
20/05/2018 19:00 REUS DEPORTIU SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS - -
19/05/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB MOLLERUSSA - -
19/05/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT - -
20/05/2018 12:30 A.E. CLARET A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B - -
20/05/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
19/05/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB LA SELVA A - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CB MOLLERUSSA 26 22 4 0 1856 1646 48
2 CB LA SELVA A 25 21 4 0 1720 1416 46
3 CB.BORGES-GARRIGUES 26 17 9 0 1896 1703 43
4 C.B. CAMBRILS 26 17 9 0 1828 1684 43
5 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER 24 17 7 0 1629 1494 41
6 CLUB BÀSQUET MONTBLANC 26 13 13 0 1912 1883 39
7 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS 25 14 11 0 1702 1618 39
8 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 25 14 11 0 1785 1760 39
9 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT 25 14 11 0 1547 1569 39
10 REUS DEPORTIU 24 14 10 0 1638 1530 38
11 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B 25 10 15 0 1596 1629 35
12 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA 25 9 16 0 1645 1792 34
13 C.B. CALAFELL A 26 7 19 0 1516 1756 33
14 TORREDEMBARRA B.C. 26 6 20 0 1650 1819 32
15 CLUB BÀSQUET VILA-SECA 25 4 21 0 1404 1788 29
16 A.E. CLARET A 25 3 22 0 1616 1853 28
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD