Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 04


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
29/09/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CB IPSI B - -
29/09/2018 19:15 SANT IGNASI BASQUET NEUS A - -
29/09/2018 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A JAC SANTS B - -
30/09/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
30/09/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B LA SALLE BONANOVA - -
30/09/2018 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B S.E. SANT MEDIR A - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2018 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE CAMPING BIANYA ROSER B - -
07/10/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
06/10/2018 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
06/10/2018 19:00 JAC SANTS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
07/10/2018 19:00 BASQUET NEUS A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
06/10/2018 19:30 CB IPSI B SANT IGNASI - -
07/10/2018 19:30 S.E. SANT MEDIR A C.B. SANTA COLOMA B - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
14/10/2018 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE LA SALLE BONANOVA - -
13/10/2018 19:15 SANT IGNASI S.E. SANT MEDIR A - -
13/10/2018 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB IPSI B - -
14/10/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BASQUET NEUS A - -
14/10/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B JAC SANTS B - -
14/10/2018 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. SANTA COLOMA B - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA CAMPING BIANYA ROSER B - -
20/10/2018 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
20/10/2018 19:00 JAC SANTS B CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
21/10/2018 19:00 BASQUET NEUS A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
20/10/2018 19:30 CB IPSI B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
21/10/2018 19:30 S.E. SANT MEDIR A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
20/10/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B SANT IGNASI - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ BASQUET NEUS A - -
28/10/2018 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE JAC SANTS B - -
28/10/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
27/10/2018 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.B. SANTA COLOMA B - -
28/10/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A S.E. SANT MEDIR A - -
28/10/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B CB IPSI B - -
28/10/2018 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B SANT IGNASI - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B CAMPING BIANYA ROSER B - -
03/11/2018 19:00 JAC SANTS B LA SALLE BONANOVA - -
04/11/2018 19:00 BASQUET NEUS A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
03/11/2018 19:30 CB IPSI B CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
04/11/2018 19:30 S.E. SANT MEDIR A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
03/11/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
03/11/2018 19:15 SANT IGNASI C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ S.E. SANT MEDIR A - -
11/11/2018 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE CB IPSI B - -
11/11/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA BASQUET NEUS A - -
10/11/2018 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B JAC SANTS B - -
11/11/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A SANT IGNASI - -
11/11/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B C.B. SANTA COLOMA B - -
11/11/2018 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 19:00 JAC SANTS B CAMPING BIANYA ROSER B - -
18/11/2018 19:00 BASQUET NEUS A F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
17/11/2018 19:30 CB IPSI B LA SALLE BONANOVA - -
18/11/2018 19:30 S.E. SANT MEDIR A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
17/11/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
17/11/2018 19:15 SANT IGNASI OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
17/11/2018 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ SANT IGNASI - -
25/11/2018 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C.B. SANTA COLOMA B - -
25/11/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA S.E. SANT MEDIR A - -
24/11/2018 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B CB IPSI B - -
24/11/2018 19:00 JAC SANTS B BASQUET NEUS A - -
25/11/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
25/11/2018 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2018 19:00 BASQUET NEUS A CAMPING BIANYA ROSER B - -
01/12/2018 19:30 CB IPSI B JAC SANTS B - -
02/12/2018 19:30 S.E. SANT MEDIR A F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
01/12/2018 17:45 C.B. SANTA COLOMA B LA SALLE BONANOVA - -
01/12/2018 19:15 SANT IGNASI U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
01/12/2018 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
02/12/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
16/12/2018 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
16/12/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA SANT IGNASI - -
15/12/2018 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.B. SANTA COLOMA B - -
15/12/2018 19:00 JAC SANTS B S.E. SANT MEDIR A - -
16/12/2018 19:00 BASQUET NEUS A CB IPSI B - -
16/12/2018 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A BASQUET NEUS A - -
12/01/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B JAC SANTS B - -
12/01/2019 19:15 SANT IGNASI F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
12/01/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A LA SALLE BONANOVA - -
13/01/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
13/01/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
13/01/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B CB IPSI B - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ CAMPING BIANYA ROSER B - -
20/01/2019 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
20/01/2019 19:30 LA SALLE BONANOVA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
19/01/2019 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
19/01/2019 19:00 JAC SANTS B SANT IGNASI - -
20/01/2019 19:00 BASQUET NEUS A C.B. SANTA COLOMA B - -
19/01/2019 19:30 CB IPSI B S.E. SANT MEDIR A - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2019 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
02/02/2019 19:30 CB IPSI B C.B. SANTA COLOMA B - -
03/02/2019 19:00 BASQUET NEUS A SANT IGNASI - -
02/02/2019 19:00 JAC SANTS B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
02/02/2019 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
03/02/2019 19:30 LA SALLE BONANOVA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
03/02/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
10/02/2019 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ LA SALLE BONANOVA - -
10/02/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
10/02/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A JAC SANTS B - -
09/02/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A BASQUET NEUS A - -
09/02/2019 19:15 SANT IGNASI CB IPSI B - -
09/02/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B S.E. SANT MEDIR A - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
17/02/2019 19:30 LA SALLE BONANOVA U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
17/02/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A SANT IGNASI - -
16/02/2019 19:30 CB IPSI B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
17/02/2019 19:00 BASQUET NEUS A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
16/02/2019 19:00 JAC SANTS B OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
16/02/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B LA SALLE BONANOVA - -
24/02/2019 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
24/02/2019 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ JAC SANTS B - -
24/02/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B BASQUET NEUS A - -
24/02/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CB IPSI B - -
23/02/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A S.E. SANT MEDIR A - -
23/02/2019 19:15 SANT IGNASI C.B. SANTA COLOMA B - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2019 19:00 BASQUET NEUS A CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
02/03/2019 19:00 JAC SANTS B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
02/03/2019 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B LA SALLE BONANOVA - -
02/03/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
03/03/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
02/03/2019 19:30 CB IPSI B OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
02/03/2019 19:15 SANT IGNASI CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
10/03/2019 19:30 LA SALLE BONANOVA JAC SANTS B - -
10/03/2019 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE BASQUET NEUS A - -
10/03/2019 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ CB IPSI B - -
10/03/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B S.E. SANT MEDIR A - -
10/03/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. SANTA COLOMA B - -
09/03/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A SANT IGNASI - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
16/03/2019 19:30 CB IPSI B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
17/03/2019 19:00 BASQUET NEUS A LA SALLE BONANOVA - -
16/03/2019 19:00 JAC SANTS B F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
16/03/2019 19:15 SANT IGNASI BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
16/03/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
16/03/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B JAC SANTS B - -
23/03/2019 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B BASQUET NEUS A - -
24/03/2019 19:30 LA SALLE BONANOVA CB IPSI B - -
24/03/2019 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE S.E. SANT MEDIR A - -
24/03/2019 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ C.B. SANTA COLOMA B - -
24/03/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B SANT IGNASI - -
24/03/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/03/2019 19:15 SANT IGNASI CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
30/03/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
31/03/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A LA SALLE BONANOVA - -
30/03/2019 19:30 CB IPSI B F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
31/03/2019 19:00 BASQUET NEUS A JAC SANTS B - -
30/03/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
31/03/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B BASQUET NEUS A - -
06/04/2019 19:00 JAC SANTS B CB IPSI B - -
06/04/2019 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B S.E. SANT MEDIR A - -
07/04/2019 19:30 LA SALLE BONANOVA C.B. SANTA COLOMA B - -
07/04/2019 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE SANT IGNASI - -
07/04/2019 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
07/04/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
27/04/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
27/04/2019 19:15 SANT IGNASI LA SALLE BONANOVA - -
27/04/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
28/04/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A JAC SANTS B - -
27/04/2019 19:30 CB IPSI B BASQUET NEUS A - -
28/04/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2019 19:00 BASQUET NEUS A S.E. SANT MEDIR A - -
04/05/2019 19:00 JAC SANTS B C.B. SANTA COLOMA B - -
04/05/2019 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET B SANT IGNASI - -
05/05/2019 19:30 LA SALLE BONANOVA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A - -
05/05/2019 17:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
05/05/2019 18:00 CLUB BASQUET GUINARDÓ OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B - -
04/05/2019 19:30 CB IPSI B CAMPING BIANYA ROSER B - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B CLUB BASQUET GUINARDÓ - -
12/05/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE - -
12/05/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LA SALLE BONANOVA - -
11/05/2019 19:30 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A F.C. MARTINENC BÀSQUET B - -
11/05/2019 19:15 SANT IGNASI JAC SANTS B - -
11/05/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET NEUS A - -
12/05/2019 19:30 S.E. SANT MEDIR A CB IPSI B - -
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD