Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
29/09/2018 17:45 B.C. TECLA SALA A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
29/09/2018 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
29/09/2018 19:15 CB LA SELVA A C.B. VILADECANS A - -
29/09/2018 19:30 CB MORELL MANYANET REUS A - -
30/09/2018 19:45 BQ MANYANET MOLINS C.B. CORNELLÀ B - -
29/09/2018 19:30 CB SANT ANDREU A C.E.B. PALLEJÀ A - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/2018 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA CB SANT ANDREU A - -
06/10/2018 16:15 C.B. CORNELLÀ B C.B. NOU ESPLUGUES - -
07/10/2018 17:00 MANYANET REUS A BQ MANYANET MOLINS - -
06/10/2018 17:30 C.B. VILADECANS A CB MORELL - -
07/10/2018 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI CB LA SELVA A - -
06/10/2018 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
07/10/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A B.C. TECLA SALA A - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES MANYANET REUS A - -
13/10/2018 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.B. CORNELLÀ B - -
13/10/2018 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A C.E.B. PALLEJÀ A - -
13/10/2018 19:15 CB LA SELVA A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
13/10/2018 19:30 CB MORELL BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
14/10/2018 19:45 BQ MANYANET MOLINS C.B. VILADECANS A - -
13/10/2018 19:30 CB SANT ANDREU A B.C. TECLA SALA A - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/10/2018 16:15 C.B. CORNELLÀ B CB SANT ANDREU A - -
21/10/2018 17:00 MANYANET REUS A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
20/10/2018 17:30 C.B. VILADECANS A C.B. NOU ESPLUGUES - -
21/10/2018 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI BQ MANYANET MOLINS - -
20/10/2018 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CB MORELL - -
21/10/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A CB LA SELVA A - -
20/10/2018 17:45 B.C. TECLA SALA A HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
27/10/2018 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.B. VILADECANS A - -
27/10/2018 16:15 C.B. CORNELLÀ B MANYANET REUS A - -
27/10/2018 19:15 CB LA SELVA A B.C. TECLA SALA A - -
27/10/2018 19:30 CB MORELL C.E.B. PALLEJÀ A - -
28/10/2018 19:45 BQ MANYANET MOLINS LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
27/10/2018 19:30 CB SANT ANDREU A HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2018 17:00 MANYANET REUS A CB SANT ANDREU A - -
03/11/2018 17:30 C.B. VILADECANS A C.B. CORNELLÀ B - -
04/11/2018 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
03/11/2018 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. NOU ESPLUGUES - -
04/11/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A BQ MANYANET MOLINS - -
03/11/2018 17:45 B.C. TECLA SALA A CB MORELL - -
03/11/2018 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A CB LA SELVA A - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES C.E.B. PALLEJÀ A - -
10/11/2018 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
10/11/2018 16:15 C.B. CORNELLÀ B BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
11/11/2018 17:00 MANYANET REUS A C.B. VILADECANS A - -
10/11/2018 19:30 CB MORELL HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
11/11/2018 19:45 BQ MANYANET MOLINS B.C. TECLA SALA A - -
10/11/2018 19:30 CB SANT ANDREU A CB LA SELVA A - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 17:30 C.B. VILADECANS A CB SANT ANDREU A - -
18/11/2018 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI MANYANET REUS A - -
17/11/2018 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. CORNELLÀ B - -
18/11/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
17/11/2018 17:45 B.C. TECLA SALA A C.B. NOU ESPLUGUES - -
17/11/2018 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A BQ MANYANET MOLINS - -
17/11/2018 19:15 CB LA SELVA A CB MORELL - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
24/11/2018 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA B.C. TECLA SALA A - -
24/11/2018 16:15 C.B. CORNELLÀ B C.E.B. PALLEJÀ A - -
25/11/2018 17:00 MANYANET REUS A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
24/11/2018 17:30 C.B. VILADECANS A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
25/11/2018 19:45 BQ MANYANET MOLINS CB LA SELVA A - -
24/11/2018 19:30 CB SANT ANDREU A CB MORELL - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2018 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI CB SANT ANDREU A - -
01/12/2018 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. VILADECANS A - -
02/12/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A MANYANET REUS A - -
01/12/2018 17:45 B.C. TECLA SALA A C.B. CORNELLÀ B - -
01/12/2018 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
01/12/2018 19:15 CB LA SELVA A C.B. NOU ESPLUGUES - -
01/12/2018 19:30 CB MORELL BQ MANYANET MOLINS - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CB MORELL - -
15/12/2018 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA CB LA SELVA A - -
15/12/2018 16:15 C.B. CORNELLÀ B HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
16/12/2018 17:00 MANYANET REUS A B.C. TECLA SALA A - -
15/12/2018 17:30 C.B. VILADECANS A C.E.B. PALLEJÀ A - -
16/12/2018 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
15/12/2018 19:30 CB SANT ANDREU A BQ MANYANET MOLINS - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
12/01/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A C.B. VILADECANS A - -
12/01/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A MANYANET REUS A - -
12/01/2019 19:15 CB LA SELVA A C.B. CORNELLÀ B - -
12/01/2019 19:30 CB MORELL SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
13/01/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS C.B. NOU ESPLUGUES - -
12/01/2019 19:30 CB SANT ANDREU A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CB SANT ANDREU A - -
19/01/2019 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA BQ MANYANET MOLINS - -
19/01/2019 16:15 C.B. CORNELLÀ B CB MORELL - -
20/01/2019 17:00 MANYANET REUS A CB LA SELVA A - -
19/01/2019 17:30 C.B. VILADECANS A HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
20/01/2019 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI B.C. TECLA SALA A - -
19/01/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.E.B. PALLEJÀ A - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2019 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.B. NOU ESPLUGUES - -
02/02/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A B.C. TECLA SALA A - -
03/02/2019 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
02/02/2019 17:30 C.B. VILADECANS A CB LA SELVA A - -
03/02/2019 17:00 MANYANET REUS A CB MORELL - -
02/02/2019 16:15 C.B. CORNELLÀ B BQ MANYANET MOLINS - -
03/02/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A CB SANT ANDREU A - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/02/2019 19:30 CB SANT ANDREU A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
10/02/2019 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLÀ B - -
10/02/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS MANYANET REUS A - -
09/02/2019 19:30 CB MORELL C.B. VILADECANS A - -
09/02/2019 19:15 CB LA SELVA A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
09/02/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
09/02/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A C.E.B. PALLEJÀ A - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2019 17:00 MANYANET REUS A C.B. NOU ESPLUGUES - -
16/02/2019 16:15 C.B. CORNELLÀ B SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
17/02/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
16/02/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CB LA SELVA A - -
17/02/2019 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI CB MORELL - -
16/02/2019 17:30 C.B. VILADECANS A BQ MANYANET MOLINS - -
16/02/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A CB SANT ANDREU A - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/2019 19:30 CB SANT ANDREU A C.B. CORNELLÀ B - -
23/02/2019 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA MANYANET REUS A - -
24/02/2019 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. VILADECANS A - -
24/02/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
23/02/2019 19:30 CB MORELL LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
23/02/2019 19:15 CB LA SELVA A C.E.B. PALLEJÀ A - -
23/02/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A B.C. TECLA SALA A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2019 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.B. NOU ESPLUGUES - -
02/03/2019 17:30 C.B. VILADECANS A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
03/03/2019 17:00 MANYANET REUS A C.B. CORNELLÀ B - -
02/03/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A CB LA SELVA A - -
03/03/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A CB MORELL - -
02/03/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A BQ MANYANET MOLINS - -
02/03/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A CB SANT ANDREU A - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/2019 19:30 CB SANT ANDREU A MANYANET REUS A - -
09/03/2019 16:15 C.B. CORNELLÀ B C.B. VILADECANS A - -
09/03/2019 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
10/03/2019 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
10/03/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS C.E.B. PALLEJÀ A - -
09/03/2019 19:30 CB MORELL B.C. TECLA SALA A - -
09/03/2019 19:15 CB LA SELVA A HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A C.B. NOU ESPLUGUES - -
16/03/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
17/03/2019 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.B. CORNELLÀ B - -
16/03/2019 17:30 C.B. VILADECANS A MANYANET REUS A - -
16/03/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A CB MORELL - -
16/03/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A BQ MANYANET MOLINS - -
16/03/2019 19:15 CB LA SELVA A CB SANT ANDREU A - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2019 19:30 CB SANT ANDREU A C.B. VILADECANS A - -
24/03/2019 17:00 MANYANET REUS A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
23/03/2019 16:15 C.B. CORNELLÀ B LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
23/03/2019 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.E.B. PALLEJÀ A - -
24/03/2019 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES B.C. TECLA SALA A - -
24/03/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
23/03/2019 19:30 CB MORELL CB LA SELVA A - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/03/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A C.B. NOU ESPLUGUES - -
30/03/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
31/03/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A C.B. CORNELLÀ B - -
30/03/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A MANYANET REUS A - -
31/03/2019 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.B. VILADECANS A - -
30/03/2019 19:15 CB LA SELVA A BQ MANYANET MOLINS - -
30/03/2019 19:30 CB MORELL CB SANT ANDREU A - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/04/2019 19:30 CB SANT ANDREU A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
06/04/2019 17:30 C.B. VILADECANS A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
07/04/2019 17:00 MANYANET REUS A C.E.B. PALLEJÀ A - -
06/04/2019 16:15 C.B. CORNELLÀ B B.C. TECLA SALA A - -
06/04/2019 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
07/04/2019 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES CB LA SELVA A - -
07/04/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS CB MORELL - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 19:30 CB MORELL C.B. NOU ESPLUGUES - -
27/04/2019 19:15 CB LA SELVA A SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
27/04/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A C.B. CORNELLÀ B - -
27/04/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A MANYANET REUS A - -
28/04/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A C.B. VILADECANS A - -
27/04/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
28/04/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS CB SANT ANDREU A - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2019 18:15 BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.E.B. PALLEJÀ A - -
04/05/2019 17:30 C.B. VILADECANS A B.C. TECLA SALA A - -
05/05/2019 17:00 MANYANET REUS A HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A - -
04/05/2019 16:15 C.B. CORNELLÀ B CB LA SELVA A - -
04/05/2019 18:15 SERRA SE CASAL VILAFRANCA CB MORELL - -
05/05/2019 17:45 C.B. NOU ESPLUGUES BQ MANYANET MOLINS - -
04/05/2019 17:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A CB SANT ANDREU A - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2019 19:30 CB SANT ANDREU A C.B. NOU ESPLUGUES - -
12/05/2019 19:45 BQ MANYANET MOLINS SERRA SE CASAL VILAFRANCA - -
11/05/2019 19:30 CB MORELL C.B. CORNELLÀ B - -
11/05/2019 19:15 CB LA SELVA A MANYANET REUS A - -
11/05/2019 17:45 HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A C.B. VILADECANS A - -
11/05/2019 17:45 B.C. TECLA SALA A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI - -
12/05/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ A LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A - -
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD