Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/09/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
29/09/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CLUB NATACIO CALDES A - -
29/09/2018 19:15 CB PARETS NEGRE LES FRANQUESES A - -
29/09/2018 17:45 AE BOET MATARO 1 AE SANT ANDREU NATZARET - -
29/09/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CB GRANOLLERS 2 - -
30/09/2018 19:30 C.B. LA GARRIGA CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
29/09/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. ARGENTONA A - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
07/10/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
06/10/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. LA GARRIGA - -
06/10/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
06/10/2018 19:15 LES FRANQUESES A AE BOET MATARO 1 - -
06/10/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CB PARETS NEGRE - -
06/10/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/10/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CB GRANOLLERS 2 - -
13/10/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
13/10/2018 19:15 CB PARETS NEGRE C.B. ARGENTONA A - -
13/10/2018 19:00 AE BOET MATARO 1 CLUB NATACIO CALDES A - -
13/10/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT LES FRANQUESES A - -
13/10/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA AE SANT ANDREU NATZARET - -
13/10/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
20/10/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
20/10/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
20/10/2018 19:15 LES FRANQUESES A C.B. LA GARRIGA - -
20/10/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
20/10/2018 16:00 C.B. ARGENTONA A AE BOET MATARO 1 - -
20/10/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CB PARETS NEGRE - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/10/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA LES FRANQUESES A - -
27/10/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B AE SANT ANDREU NATZARET - -
28/10/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CB GRANOLLERS 2 - -
28/10/2018 19:30 AE BOET MATARO 1 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
27/10/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. ARGENTONA A - -
27/10/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA CLUB NATACIO CALDES A - -
27/10/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CB PARETS NEGRE - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
03/11/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
03/11/2018 19:15 LES FRANQUESES A CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
03/11/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
03/11/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. LA GARRIGA - -
03/11/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
03/11/2018 19:15 CB PARETS NEGRE AE BOET MATARO 1 - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/11/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA C.B. ARGENTONA A - -
10/11/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B CLUB NATACIO CALDES A - -
11/11/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B LES FRANQUESES A - -
10/11/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 AE SANT ANDREU NATZARET - -
10/11/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CB PARETS NEGRE - -
10/11/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
10/11/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A AE BOET MATARO 1 - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
17/11/2018 19:15 LES FRANQUESES A CB GRANOLLERS 2 - -
17/11/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
17/11/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
17/11/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
17/11/2018 19:15 CB PARETS NEGRE C.B. LA GARRIGA - -
18/11/2018 19:30 AE BOET MATARO 1 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/11/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CB PARETS NEGRE - -
24/11/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
25/11/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.B. ARGENTONA A - -
24/11/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CLUB NATACIO CALDES A - -
24/11/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET LES FRANQUESES A - -
24/11/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA AE BOET MATARO 1 - -
24/11/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2018 19:15 LES FRANQUESES A A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
01/12/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A AE SANT ANDREU NATZARET - -
01/12/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A CB GRANOLLERS 2 - -
01/12/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
01/12/2018 19:15 CB PARETS NEGRE CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
02/12/2018 19:30 AE BOET MATARO 1 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
01/12/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. LA GARRIGA - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/12/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
15/12/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B AE BOET MATARO 1 - -
16/12/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CB PARETS NEGRE - -
15/12/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
15/12/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET C.B. ARGENTONA A - -
15/12/2018 19:15 LES FRANQUESES A CLUB NATACIO CALDES A - -
15/12/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. LA GARRIGA - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A LES FRANQUESES A - -
12/01/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS AE SANT ANDREU NATZARET - -
12/01/2019 19:15 CB PARETS NEGRE CB GRANOLLERS 2 - -
13/01/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
12/01/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
12/01/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
12/01/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CLUB NATACIO CALDES A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/01/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
19/01/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B C.B. LA GARRIGA - -
20/01/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
19/01/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 AE BOET MATARO 1 - -
19/01/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CB PARETS NEGRE - -
19/01/2019 19:15 LES FRANQUESES A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
19/01/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A C.B. ARGENTONA A - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
02/02/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
02/02/2019 19:15 LES FRANQUESES A CB PARETS NEGRE - -
02/02/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET AE BOET MATARO 1 - -
02/02/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
03/02/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.B. LA GARRIGA - -
02/02/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/02/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
09/02/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
09/02/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA CB GRANOLLERS 2 - -
09/02/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT AE SANT ANDREU NATZARET - -
10/02/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 LES FRANQUESES A - -
09/02/2019 19:15 CB PARETS NEGRE CLUB NATACIO CALDES A - -
09/02/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS C.B. ARGENTONA A - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
17/02/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
16/02/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A CB PARETS NEGRE - -
16/02/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A AE BOET MATARO 1 - -
16/02/2019 19:15 LES FRANQUESES A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
16/02/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET C.B. LA GARRIGA - -
16/02/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
23/02/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B CB GRANOLLERS 2 - -
23/02/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA AE SANT ANDREU NATZARET - -
23/02/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA LES FRANQUESES A - -
23/02/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CLUB NATACIO CALDES A - -
24/02/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 C.B. ARGENTONA A - -
23/02/2019 19:15 CB PARETS NEGRE C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/2019 19:15 LES FRANQUESES A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
02/03/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
02/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
02/03/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS AE BOET MATARO 1 - -
02/03/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
02/03/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A C.B. LA GARRIGA - -
02/03/2019 19:15 CB PARETS NEGRE A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CB GRANOLLERS 2 - -
10/03/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B AE SANT ANDREU NATZARET - -
09/03/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B LES FRANQUESES A - -
09/03/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CLUB NATACIO CALDES A - -
09/03/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. ARGENTONA A - -
09/03/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
10/03/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CB PARETS NEGRE - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
16/03/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
16/03/2019 19:15 LES FRANQUESES A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
16/03/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CB GRANOLLERS 2 - -
16/03/2019 19:15 CB PARETS NEGRE PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
16/03/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS C.B. LA GARRIGA - -
17/03/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A AE SANT ANDREU NATZARET - -
23/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 LES FRANQUESES A - -
24/03/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CLUB NATACIO CALDES A - -
23/03/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B C.B. ARGENTONA A - -
23/03/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
23/03/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA CB PARETS NEGRE - -
23/03/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT AE BOET MATARO 1 - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/03/2019 19:15 CB PARETS NEGRE BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
30/03/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
30/03/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
30/03/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CB GRANOLLERS 2 - -
30/03/2019 19:15 LES FRANQUESES A AE SANT ANDREU NATZARET - -
31/03/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 C.B. LA GARRIGA - -
30/03/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/04/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A LES FRANQUESES A - -
06/04/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CLUB NATACIO CALDES A - -
06/04/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. ARGENTONA A - -
07/04/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
06/04/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B CB PARETS NEGRE - -
06/04/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA AE BOET MATARO 1 - -
06/04/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
28/04/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
27/04/2019 19:15 CB PARETS NEGRE CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
27/04/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CB GRANOLLERS 2 - -
27/04/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A AE SANT ANDREU NATZARET - -
27/04/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A LES FRANQUESES A - -
27/04/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/05/2019 19:15 LES FRANQUESES A C.B. ARGENTONA A - -
04/05/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS - -
04/05/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 CB PARETS NEGRE - -
05/05/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B AE BOET MATARO 1 - -
04/05/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT - -
04/05/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA C.B. LA GARRIGA - -
04/05/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA - -
11/05/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA CLUB ARENYS BÀSQUET B - -
11/05/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B - -
12/05/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CB GRANOLLERS 2 - -
11/05/2019 19:15 CB PARETS NEGRE AE SANT ANDREU NATZARET - -
11/05/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS LES FRANQUESES A - -
11/05/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A CLUB NATACIO CALDES A - -
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD