Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 18:45 F.D. CASSANENC CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
29/09/2018 17:45 U.E.RIPOLL A CB SALT - -
29/09/2018 17:45 CB TORELLÓ SM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
29/09/2018 19:45 C.E. ONYAR BASQUET VILAFANT - -
29/09/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B.SANT NARCÍS - -
29/09/2018 19:00 C.B. FARNERS C.B. SANTA EUGÈNIA - -
30/09/2018 16:30 CB QUART - BICENTURY CESET - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2018 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI CB QUART - BICENTURY - -
07/10/2018 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA F.D. CASSANENC - -
07/10/2018 18:30 C.B.SANT NARCÍS C.B. FARNERS - -
06/10/2018 19:30 BASQUET VILAFANT MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
06/10/2018 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.E. ONYAR - -
07/10/2018 18:45 CB SALT CB TORELLÓ SM - -
06/10/2018 17:30 CESET U.E.RIPOLL A - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 18:45 F.D. CASSANENC C.B.SANT NARCÍS - -
14/10/2018 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.B. SANTA EUGÈNIA - -
13/10/2018 17:45 CB TORELLÓ SM CESET - -
13/10/2018 19:45 C.E. ONYAR CB SALT - -
13/10/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
13/10/2018 19:00 C.B. FARNERS BASQUET VILAFANT - -
14/10/2018 16:30 CB QUART - BICENTURY U.E.RIPOLL A - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2018 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA CB QUART - BICENTURY - -
21/10/2018 18:30 C.B.SANT NARCÍS CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
20/10/2018 19:30 BASQUET VILAFANT F.D. CASSANENC - -
20/10/2018 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B. FARNERS - -
21/10/2018 18:45 CB SALT MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
20/10/2018 17:30 CESET C.E. ONYAR - -
20/10/2018 17:45 U.E.RIPOLL A CB TORELLÓ SM - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 18:45 F.D. CASSANENC C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
28/10/2018 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI BASQUET VILAFANT - -
28/10/2018 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA C.B.SANT NARCÍS - -
27/10/2018 19:45 C.E. ONYAR U.E.RIPOLL A - -
27/10/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CESET - -
27/10/2018 19:00 C.B. FARNERS CB SALT - -
28/10/2018 16:30 CB QUART - BICENTURY CB TORELLÓ SM - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2018 18:30 C.B.SANT NARCÍS CB QUART - BICENTURY - -
03/11/2018 19:30 BASQUET VILAFANT C.B. SANTA EUGÈNIA - -
03/11/2018 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
04/11/2018 18:45 CB SALT F.D. CASSANENC - -
03/11/2018 17:30 CESET C.B. FARNERS - -
03/11/2018 17:45 U.E.RIPOLL A MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
03/11/2018 17:45 CB TORELLÓ SM C.E. ONYAR - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 18:45 F.D. CASSANENC CESET - -
11/11/2018 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI CB SALT - -
11/11/2018 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
11/11/2018 18:30 C.B.SANT NARCÍS BASQUET VILAFANT - -
10/11/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CB TORELLÓ SM - -
10/11/2018 19:00 C.B. FARNERS U.E.RIPOLL A - -
11/11/2018 16:30 CB QUART - BICENTURY C.E. ONYAR - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 19:30 BASQUET VILAFANT CB QUART - BICENTURY - -
17/11/2018 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B.SANT NARCÍS - -
18/11/2018 18:45 CB SALT C.B. SANTA EUGÈNIA - -
17/11/2018 17:30 CESET CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
17/11/2018 17:45 U.E.RIPOLL A F.D. CASSANENC - -
17/11/2018 17:45 CB TORELLÓ SM C.B. FARNERS - -
17/11/2018 19:45 C.E. ONYAR MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 18:45 F.D. CASSANENC CB TORELLÓ SM - -
25/11/2018 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI U.E.RIPOLL A - -
25/11/2018 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA CESET - -
25/11/2018 18:30 C.B.SANT NARCÍS CB SALT - -
24/11/2018 19:30 BASQUET VILAFANT C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
24/11/2018 19:00 C.B. FARNERS C.E. ONYAR - -
25/11/2018 16:30 CB QUART - BICENTURY MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2018 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB QUART - BICENTURY - -
02/12/2018 18:45 CB SALT BASQUET VILAFANT - -
01/12/2018 17:30 CESET C.B.SANT NARCÍS - -
01/12/2018 17:45 U.E.RIPOLL A C.B. SANTA EUGÈNIA - -
01/12/2018 17:45 CB TORELLÓ SM CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
01/12/2018 19:45 C.E. ONYAR F.D. CASSANENC - -
01/12/2018 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. FARNERS - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 18:45 F.D. CASSANENC MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
16/12/2018 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.E. ONYAR - -
16/12/2018 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA CB TORELLÓ SM - -
16/12/2018 18:30 C.B.SANT NARCÍS U.E.RIPOLL A - -
15/12/2018 19:30 BASQUET VILAFANT CESET - -
15/12/2018 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB SALT - -
16/12/2018 16:30 CB QUART - BICENTURY C.B. FARNERS - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2019 17:30 CESET C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
12/01/2019 17:45 U.E.RIPOLL A BASQUET VILAFANT - -
12/01/2019 17:45 CB TORELLÓ SM C.B.SANT NARCÍS - -
12/01/2019 19:45 C.E. ONYAR C.B. SANTA EUGÈNIA - -
12/01/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
12/01/2019 19:00 C.B. FARNERS F.D. CASSANENC - -
13/01/2019 16:30 CB QUART - BICENTURY CB SALT - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 18:45 F.D. CASSANENC CB QUART - BICENTURY - -
20/01/2019 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.B. FARNERS - -
20/01/2019 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
20/01/2019 18:30 C.B.SANT NARCÍS C.E. ONYAR - -
19/01/2019 19:30 BASQUET VILAFANT CB TORELLÓ SM - -
19/01/2019 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 U.E.RIPOLL A - -
20/01/2019 18:45 CB SALT CESET - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2019 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI F.D. CASSANENC - -
03/02/2019 18:45 CB SALT U.E.RIPOLL A - -
02/02/2019 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB TORELLÓ SM - -
02/02/2019 19:30 BASQUET VILAFANT C.E. ONYAR - -
03/02/2019 18:30 C.B.SANT NARCÍS MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
03/02/2019 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA C.B. FARNERS - -
02/02/2019 17:30 CESET CB QUART - BICENTURY - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2019 16:30 CB QUART - BICENTURY CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
10/02/2019 18:45 F.D. CASSANENC C.B. SANTA EUGÈNIA - -
09/02/2019 19:00 C.B. FARNERS C.B.SANT NARCÍS - -
09/02/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES BASQUET VILAFANT - -
09/02/2019 19:45 C.E. ONYAR C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
09/02/2019 17:45 CB TORELLÓ SM CB SALT - -
09/02/2019 17:45 U.E.RIPOLL A CESET - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2019 18:30 C.B.SANT NARCÍS F.D. CASSANENC - -
17/02/2019 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
16/02/2019 17:30 CESET CB TORELLÓ SM - -
17/02/2019 18:45 CB SALT C.E. ONYAR - -
16/02/2019 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
16/02/2019 19:30 BASQUET VILAFANT C.B. FARNERS - -
16/02/2019 17:45 U.E.RIPOLL A CB QUART - BICENTURY - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2019 16:30 CB QUART - BICENTURY C.B. SANTA EUGÈNIA - -
24/02/2019 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.B.SANT NARCÍS - -
24/02/2019 18:45 F.D. CASSANENC BASQUET VILAFANT - -
23/02/2019 19:00 C.B. FARNERS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
23/02/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CB SALT - -
23/02/2019 19:45 C.E. ONYAR CESET - -
23/02/2019 17:45 CB TORELLÓ SM U.E.RIPOLL A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/2019 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 F.D. CASSANENC - -
02/03/2019 19:30 BASQUET VILAFANT CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
03/03/2019 18:30 C.B.SANT NARCÍS C.B. SANTA EUGÈNIA - -
02/03/2019 17:45 U.E.RIPOLL A C.E. ONYAR - -
02/03/2019 17:30 CESET MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
03/03/2019 18:45 CB SALT C.B. FARNERS - -
02/03/2019 17:45 CB TORELLÓ SM CB QUART - BICENTURY - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2019 16:30 CB QUART - BICENTURY C.B.SANT NARCÍS - -
10/03/2019 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA BASQUET VILAFANT - -
10/03/2019 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
10/03/2019 18:45 F.D. CASSANENC CB SALT - -
09/03/2019 19:00 C.B. FARNERS CESET - -
09/03/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES U.E.RIPOLL A - -
09/03/2019 19:45 C.E. ONYAR CB TORELLÓ SM - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/2019 17:30 CESET F.D. CASSANENC - -
17/03/2019 18:45 CB SALT CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
16/03/2019 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B. SANTA EUGÈNIA - -
16/03/2019 19:30 BASQUET VILAFANT C.B.SANT NARCÍS - -
16/03/2019 17:45 CB TORELLÓ SM MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
16/03/2019 17:45 U.E.RIPOLL A C.B. FARNERS - -
16/03/2019 19:45 C.E. ONYAR CB QUART - BICENTURY - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2019 16:30 CB QUART - BICENTURY BASQUET VILAFANT - -
24/03/2019 18:30 C.B.SANT NARCÍS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
24/03/2019 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA CB SALT - -
24/03/2019 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI CESET - -
24/03/2019 18:45 F.D. CASSANENC U.E.RIPOLL A - -
23/03/2019 19:00 C.B. FARNERS CB TORELLÓ SM - -
23/03/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.E. ONYAR - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/03/2019 17:45 CB TORELLÓ SM F.D. CASSANENC - -
30/03/2019 17:45 U.E.RIPOLL A CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
30/03/2019 17:30 CESET C.B. SANTA EUGÈNIA - -
31/03/2019 18:45 CB SALT C.B.SANT NARCÍS - -
30/03/2019 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 BASQUET VILAFANT - -
30/03/2019 19:45 C.E. ONYAR C.B. FARNERS - -
30/03/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CB QUART - BICENTURY - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2019 16:30 CB QUART - BICENTURY C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
06/04/2019 19:30 BASQUET VILAFANT CB SALT - -
07/04/2019 18:30 C.B.SANT NARCÍS CESET - -
07/04/2019 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA U.E.RIPOLL A - -
07/04/2019 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI CB TORELLÓ SM - -
07/04/2019 18:45 F.D. CASSANENC C.E. ONYAR - -
06/04/2019 19:00 C.B. FARNERS MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES F.D. CASSANENC - -
27/04/2019 19:45 C.E. ONYAR CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
27/04/2019 17:45 CB TORELLÓ SM C.B. SANTA EUGÈNIA - -
27/04/2019 17:45 U.E.RIPOLL A C.B.SANT NARCÍS - -
27/04/2019 17:30 CESET BASQUET VILAFANT - -
28/04/2019 18:45 CB SALT C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
27/04/2019 19:00 C.B. FARNERS CB QUART - BICENTURY - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/05/2019 19:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CESET - -
04/05/2019 19:30 BASQUET VILAFANT U.E.RIPOLL A - -
05/05/2019 18:30 C.B.SANT NARCÍS CB TORELLÓ SM - -
05/05/2019 19:00 C.B. SANTA EUGÈNIA C.E. ONYAR - -
05/05/2019 17:45 CLUB BÀSQUET SANT CELONI MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES - -
05/05/2019 18:45 F.D. CASSANENC C.B. FARNERS - -
05/05/2019 18:45 CB SALT CB QUART - BICENTURY - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2019 16:30 CB QUART - BICENTURY F.D. CASSANENC - -
11/05/2019 19:00 C.B. FARNERS CLUB BÀSQUET SANT CELONI - -
11/05/2019 19:30 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.B. SANTA EUGÈNIA - -
11/05/2019 19:45 C.E. ONYAR C.B.SANT NARCÍS - -
11/05/2019 17:45 CB TORELLÓ SM BASQUET VILAFANT - -
11/05/2019 17:45 U.E.RIPOLL A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 - -
11/05/2019 17:30 CESET CB SALT - -
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD