Calendari - C.T. INFANTIL FEMENI


Competició: FASE PREVIA NIVELL B - GRUP 05

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - QBASKET SANT CUGAT
2 - C.E. ESCOLA DEL CARME
3 - C.E.B. SANT JORDI
4 - IMAN CB MATADEPERA TARONJA
5 - CBF CERDANYOLA B
6 - CLUB NATACIO TERRASSA A
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA A IMAN CB MATADEPERA TARONJA [+]  
30/09/2017 16:00 CBF CERDANYOLA B C.E.B. SANT JORDI [+]  
22/12/2017 18:30 QBASKET SANT CUGAT C.E. ESCOLA DEL CARME [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2017 12:00 C.E. ESCOLA DEL CARME CLUB NATACIO TERRASSA A [+]  
07/10/2017 09:00 C.E.B. SANT JORDI QBASKET SANT CUGAT [+]  
07/10/2017 10:30 IMAN CB MATADEPERA TARONJA CBF CERDANYOLA B [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2017 12:00 CLUB NATACIO TERRASSA A CBF CERDANYOLA B [+]  
22/10/2017 17:30 QBASKET SANT CUGAT IMAN CB MATADEPERA TARONJA [+]  
21/10/2017 12:00 C.E. ESCOLA DEL CARME C.E.B. SANT JORDI [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 12:00 CLUB NATACIO TERRASSA A C.E.B. SANT JORDI [+]  
28/10/2017 17:30 IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.E. ESCOLA DEL CARME [+]  
29/10/2017 09:30 CBF CERDANYOLA B QBASKET SANT CUGAT [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2017 19:00 QBASKET SANT CUGAT CLUB NATACIO TERRASSA A [+]  
04/11/2017 12:00 C.E. ESCOLA DEL CARME CBF CERDANYOLA B [+]  
04/11/2017 09:00 C.E.B. SANT JORDI IMAN CB MATADEPERA TARONJA [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2017 11:00 IMAN CB MATADEPERA TARONJA CLUB NATACIO TERRASSA A [+]  
11/11/2017 09:00 C.E.B. SANT JORDI CBF CERDANYOLA B [+]  
11/11/2017 12:00 C.E. ESCOLA DEL CARME QBASKET SANT CUGAT [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2017 10:30 CLUB NATACIO TERRASSA A C.E. ESCOLA DEL CARME [+]  
19/11/2017 09:15 QBASKET SANT CUGAT C.E.B. SANT JORDI [+]  
18/11/2017 10:30 CBF CERDANYOLA B IMAN CB MATADEPERA TARONJA [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 10:30 CBF CERDANYOLA B CLUB NATACIO TERRASSA A [+]  
26/11/2017 10:30 IMAN CB MATADEPERA TARONJA QBASKET SANT CUGAT [+]  
25/11/2017 09:00 C.E.B. SANT JORDI C.E. ESCOLA DEL CARME [+]  
Jornada 9 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/12/2017 18:40 C.E.B. SANT JORDI CLUB NATACIO TERRASSA A [+]  
02/12/2017 12:00 C.E. ESCOLA DEL CARME IMAN CB MATADEPERA TARONJA [+]  
03/12/2017 19:00 QBASKET SANT CUGAT CBF CERDANYOLA B [+]  
Jornada 10 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2017 09:30 CLUB NATACIO TERRASSA A QBASKET SANT CUGAT [+]  
16/12/2017 10:30 CBF CERDANYOLA B C.E. ESCOLA DEL CARME [+]  
17/12/2017 10:30 IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.E.B. SANT JORDI [+]  
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +