Calendari - C.T. MINI MASCULI


Competició: C.T. MINI MASCULI 2a FASE - GRUP 06

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B.BELLPUIG
2 - SEDIS GDOS
3 - CB PENYA FRAGATINA
4 - BC MORABANC ANDORRA GROC
5 - TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B
6 - NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER
7 - CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA
8 - ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2018 09:30 C.B.BELLPUIG SEDIS GDOS [+]  
14/01/2018 11:00 NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER BC MORABANC ANDORRA GROC [+]  
13/01/2018 11:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB PENYA FRAGATINA [+]  
14/01/2018 12:30 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B [+]  
Jornada 2 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 11:00 SEDIS GDOS ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE [+]  
20/01/2018 09:30 CB PENYA FRAGATINA C.B.BELLPUIG [+]  
20/01/2018 12:30 BC MORABANC ANDORRA GROC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
21/01/2018 12:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER [+]  
Jornada 3 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2018 09:30 C.B.BELLPUIG BC MORABANC ANDORRA GROC [+]
27/01/2018 17:30 SEDIS GDOS CB PENYA FRAGATINA [+]
27/01/2018 11:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B [+]
28/01/2018 11:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER [+]
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2018 09:30 CB PENYA FRAGATINA ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE [+]
03/02/2018 12:30 BC MORABANC ANDORRA GROC SEDIS GDOS [+]
04/02/2018 12:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.B.BELLPUIG [+]
04/02/2018 12:30 NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 10:00 C.B.BELLPUIG NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER [+]
18/02/2018 12:00 SEDIS GDOS TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B [+]
10/02/2018 11:00 CB PENYA FRAGATINA BC MORABANC ANDORRA GROC [+]
17/02/2018 12:30 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/02/2018 12:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B CB PENYA FRAGATINA [+]
24/02/2018 09:30 NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER SEDIS GDOS [+]
24/02/2018 11:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B.BELLPUIG [+]
24/02/2018 12:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE BC MORABANC ANDORRA GROC [+]
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2018 09:30 C.B.BELLPUIG ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE [+]
04/03/2018 12:00 SEDIS GDOS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
03/03/2018 09:30 CB PENYA FRAGATINA NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER [+]
03/03/2018 12:30 BC MORABANC ANDORRA GROC TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B [+]
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2018 12:00 SEDIS GDOS C.B.BELLPUIG [+]
17/03/2018 12:30 BC MORABANC ANDORRA GROC NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER [+]
17/03/2018 09:30 CB PENYA FRAGATINA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
18/03/2018 12:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE [+]
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/04/2018 11:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE SEDIS GDOS [+]
08/04/2018 09:30 C.B.BELLPUIG CB PENYA FRAGATINA [+]
07/04/2018 11:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA GROC [+]
07/04/2018 09:30 NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B [+]
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/04/2018 12:30 BC MORABANC ANDORRA GROC C.B.BELLPUIG [+]
14/04/2018 09:30 CB PENYA FRAGATINA SEDIS GDOS [+]
15/04/2018 12:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
15/04/2018 09:30 NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2018 11:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE CB PENYA FRAGATINA [+]
22/04/2018 12:00 SEDIS GDOS BC MORABANC ANDORRA GROC [+]
22/04/2018 09:30 C.B.BELLPUIG TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B [+]
21/04/2018 11:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2018 11:00 NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER C.B.BELLPUIG [+]
06/05/2018 12:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B SEDIS GDOS [+]
05/05/2018 12:30 BC MORABANC ANDORRA GROC CB PENYA FRAGATINA [+]
05/05/2018 11:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2018 09:30 CB PENYA FRAGATINA TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B [+]
13/05/2018 12:00 SEDIS GDOS NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER [+]
13/05/2018 09:30 C.B.BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
12/05/2018 12:30 BC MORABANC ANDORRA GROC ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/05/2018 11:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA NEGRE C.B.BELLPUIG [+]
19/05/2018 11:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS GDOS [+]
19/05/2018 11:00 NATURAL ÒPTICS CB BALAGUER CB PENYA FRAGATINA [+]
20/05/2018 12:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B BC MORABANC ANDORRA GROC [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +