Calendari - C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO


Competició: C.T. INFANTIL MASC. NIVELL A 1ª FASE - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - CEB GIRONA C
2 - UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA
3 - BASQUET PORQUERES
4 - C.B.SANT NARCÍS U14
5 - BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS
6 - C.B. SANT FELIU
7 - CEB GIRONA B
8 - CB OLOT GREDA
9 - CLUB BASQUET GRIFEU
10 - BASQUET VILAFANT
11 - B.C. FONTAJAU - IN2IN
12 - CB QUART-GRUES CRUZ
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/10/2018 12:00 CEB GIRONA C UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]  
06/10/2018 11:00 CB OLOT GREDA C.B. SANT FELIU [+]  
06/10/2018 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]  
06/10/2018 10:30 BASQUET VILAFANT C.B.SANT NARCÍS U14 [+]  
06/10/2018 10:30 B.C. FONTAJAU - IN2IN BASQUET PORQUERES [+]  
06/10/2018 10:15 CB QUART-GRUES CRUZ CEB GIRONA B [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/10/2018 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CB QUART-GRUES CRUZ [+]  
13/10/2018 11:00 BASQUET PORQUERES CEB GIRONA C [+]  
13/10/2018 09:00 C.B.SANT NARCÍS U14 B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]  
13/10/2018 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BASQUET VILAFANT [+]  
13/10/2018 10:30 C.B. SANT FELIU CLUB BASQUET GRIFEU [+]  
01/11/2018 12:00 CEB GIRONA B CB OLOT GREDA [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/10/2018 10:30 CEB GIRONA C C.B.SANT NARCÍS U14 [+]  
20/10/2018 12:15 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA BASQUET PORQUERES [+]  
20/10/2018 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU CEB GIRONA B [+]  
20/10/2018 10:30 BASQUET VILAFANT C.B. SANT FELIU [+]  
20/10/2018 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]  
20/10/2018 11:00 CB QUART-GRUES CRUZ CB OLOT GREDA [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/10/2018 12:30 BASQUET PORQUERES CB QUART-GRUES CRUZ [+]  
27/10/2018 09:00 C.B.SANT NARCÍS U14 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]  
27/10/2018 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CEB GIRONA C [+]  
27/10/2018 10:30 C.B. SANT FELIU B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]  
27/10/2018 12:15 CEB GIRONA B BASQUET VILAFANT [+]  
27/10/2018 11:00 CB OLOT GREDA CLUB BASQUET GRIFEU [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/11/2018 10:30 CEB GIRONA C C.B. SANT FELIU [+]  
03/11/2018 12:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]  
03/11/2018 11:00 BASQUET PORQUERES C.B.SANT NARCÍS U14 [+]  
03/11/2018 10:30 BASQUET VILAFANT CB OLOT GREDA [+]  
22/12/2018 11:00 CB QUART-GRUES CRUZ CLUB BASQUET GRIFEU [+]
03/11/2018 09:00 CEB GIRONA B B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]  
Jornada 6 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/11/2018 09:00 C.B.SANT NARCÍS U14 CB QUART-GRUES CRUZ [+]  
10/11/2018 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BASQUET PORQUERES [+]  
10/11/2018 10:30 C.B. SANT FELIU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]  
10/11/2018 10:30 CEB GIRONA B CEB GIRONA C [+]  
10/11/2018 11:00 CB OLOT GREDA B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]  
10/11/2018 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU BASQUET VILAFANT [+]  
Jornada 7 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/11/2018 10:30 CEB GIRONA C CB OLOT GREDA [+]
17/11/2018 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CEB GIRONA B [+]
17/11/2018 12:30 BASQUET PORQUERES C.B. SANT FELIU [+]
14/12/2018 18:30 C.B.SANT NARCÍS U14 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
17/11/2018 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN CLUB BASQUET GRIFEU [+]
17/11/2018 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ BASQUET VILAFANT [+]
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/11/2018 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB QUART-GRUES CRUZ [+]
24/11/2018 12:00 C.B. SANT FELIU C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
24/11/2018 12:15 CEB GIRONA B BASQUET PORQUERES [+]
24/11/2018 11:00 CB OLOT GREDA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
24/11/2018 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU CEB GIRONA C [+]
24/11/2018 10:30 BASQUET VILAFANT B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/12/2018 10:30 CEB GIRONA C BASQUET VILAFANT [+]
01/12/2018 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CLUB BASQUET GRIFEU [+]
01/12/2018 12:30 BASQUET PORQUERES CB OLOT GREDA [+]
01/12/2018 09:00 C.B.SANT NARCÍS U14 CEB GIRONA B [+]
01/12/2018 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B. SANT FELIU [+]
01/12/2018 12:30 CB QUART-GRUES CRUZ B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/12/2018 10:30 CEB GIRONA B BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
15/12/2018 11:00 CB OLOT GREDA C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
15/12/2018 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU BASQUET PORQUERES [+]
15/12/2018 10:30 BASQUET VILAFANT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
15/12/2018 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN CEB GIRONA C [+]
15/12/2018 11:00 CB QUART-GRUES CRUZ C.B. SANT FELIU [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/01/2019 10:30 CEB GIRONA C CB QUART-GRUES CRUZ [+]
12/01/2019 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]
12/01/2019 12:30 BASQUET PORQUERES BASQUET VILAFANT [+]
12/01/2019 10:30 C.B.SANT NARCÍS U14 CLUB BASQUET GRIFEU [+]
12/01/2019 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB OLOT GREDA [+]
12/01/2019 10:30 C.B. SANT FELIU CEB GIRONA B [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/01/2019 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CEB GIRONA C [+]
19/01/2019 10:30 C.B. SANT FELIU CB OLOT GREDA [+]
19/01/2019 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CLUB BASQUET GRIFEU [+]
19/01/2019 10:30 C.B.SANT NARCÍS U14 BASQUET VILAFANT [+]
19/01/2019 12:30 BASQUET PORQUERES B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]
19/01/2019 12:15 CEB GIRONA B CB QUART-GRUES CRUZ [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/02/2019 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
02/02/2019 10:30 CEB GIRONA C BASQUET PORQUERES [+]
02/02/2019 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
02/02/2019 10:30 BASQUET VILAFANT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
02/02/2019 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU C.B. SANT FELIU [+]
02/02/2019 11:00 CB OLOT GREDA CEB GIRONA B [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 10:30 C.B.SANT NARCÍS U14 CEB GIRONA C [+]
09/02/2019 12:30 BASQUET PORQUERES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
09/02/2019 12:15 CEB GIRONA B CLUB BASQUET GRIFEU [+]
09/02/2019 10:30 C.B. SANT FELIU BASQUET VILAFANT [+]
09/02/2019 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]
09/02/2019 11:00 CB OLOT GREDA CB QUART-GRUES CRUZ [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/02/2019 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ BASQUET PORQUERES [+]
16/02/2019 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
16/02/2019 10:30 CEB GIRONA C BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
16/02/2019 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN C.B. SANT FELIU [+]
16/02/2019 10:30 BASQUET VILAFANT CEB GIRONA B [+]
16/02/2019 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU CB OLOT GREDA [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 10:30 C.B. SANT FELIU CEB GIRONA C [+]
23/02/2019 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
23/02/2019 10:30 C.B.SANT NARCÍS U14 BASQUET PORQUERES [+]
23/02/2019 11:00 CB OLOT GREDA BASQUET VILAFANT [+]
23/02/2019 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU CB QUART-GRUES CRUZ [+]
23/02/2019 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN CEB GIRONA B [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
02/03/2019 12:30 BASQUET PORQUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
02/03/2019 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA C.B. SANT FELIU [+]
02/03/2019 10:30 CEB GIRONA C CEB GIRONA B [+]
02/03/2019 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN CB OLOT GREDA [+]
02/03/2019 10:30 BASQUET VILAFANT CLUB BASQUET GRIFEU [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 11:00 CB OLOT GREDA CEB GIRONA C [+]
09/03/2019 12:15 CEB GIRONA B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
09/03/2019 10:30 C.B. SANT FELIU BASQUET PORQUERES [+]
09/03/2019 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
09/03/2019 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]
09/03/2019 10:30 BASQUET VILAFANT CB QUART-GRUES CRUZ [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/03/2019 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
16/03/2019 10:30 C.B.SANT NARCÍS U14 C.B. SANT FELIU [+]
16/03/2019 12:30 BASQUET PORQUERES CEB GIRONA B [+]
16/03/2019 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CB OLOT GREDA [+]
16/03/2019 10:30 CEB GIRONA C CLUB BASQUET GRIFEU [+]
16/03/2019 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN BASQUET VILAFANT [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/03/2019 10:30 BASQUET VILAFANT CEB GIRONA C [+]
23/03/2019 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
23/03/2019 11:00 CB OLOT GREDA BASQUET PORQUERES [+]
23/03/2019 12:15 CEB GIRONA B C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
23/03/2019 10:30 C.B. SANT FELIU BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
23/03/2019 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN CB QUART-GRUES CRUZ [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/03/2019 12:30 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CEB GIRONA B [+]
30/03/2019 09:00 C.B.SANT NARCÍS U14 CB OLOT GREDA [+]
30/03/2019 12:30 BASQUET PORQUERES CLUB BASQUET GRIFEU [+]
30/03/2019 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA BASQUET VILAFANT [+]
30/03/2019 10:30 CEB GIRONA C B.C. FONTAJAU - IN2IN [+]
30/03/2019 10:30 C.B. SANT FELIU CB QUART-GRUES CRUZ [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ CEB GIRONA C [+]
06/04/2019 12:00 B.C. FONTAJAU - IN2IN UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA [+]
06/04/2019 10:30 BASQUET VILAFANT BASQUET PORQUERES [+]
06/04/2019 11:30 CLUB BASQUET GRIFEU C.B.SANT NARCÍS U14 [+]
06/04/2019 11:00 CB OLOT GREDA BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS [+]
06/04/2019 12:15 CEB GIRONA B C.B. SANT FELIU [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD