Calendari - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A


Competició: FASE PREVIA - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. CUBELLES VERD
2 - AE MVP CERVELLÓ
3 - SPACE CARGO CASTELLDEFELS
4 - C.B. BEGUES
6 - C.B. GAVÀ 2
7 - C.E.B. EL PAPIOL
8 - BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!!
9 - SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B
10 - TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B
11 - CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO
12 - GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES
13 - FORN ARMAND CB MARTORELL
14 - LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2018 16:00 C.B. CUBELLES VERD AE MVP CERVELLÓ [+]  
29/09/2018 19:15 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B C.E.B. EL PAPIOL [+]  
29/09/2018 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B C.B. GAVÀ 2 [+]  
29/09/2018 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES C.B. BEGUES [+]  
01/11/2018 12:00 FORN ARMAND CB MARTORELL SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]  
29/09/2018 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]  
Descansa CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2018 11:00 AE MVP CERVELLÓ LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]  
07/10/2018 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS C.B. CUBELLES VERD [+]  
06/10/2018 19:30 C.B. BEGUES FORN ARMAND CB MARTORELL [+]  
06/10/2018 18:00 C.B. GAVÀ 2 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]  
07/10/2018 16:15 C.E.B. EL PAPIOL TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]  
07/10/2018 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]  
Descansa GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2018 16:00 C.B. CUBELLES VERD C.B. BEGUES [+]  
25/10/2018 22:00 AE MVP CERVELLÓ SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]  
13/10/2018 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]  
14/10/2018 19:30 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.E.B. EL PAPIOL [+]  
25/11/2018 16:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES C.B. GAVÀ 2 [+]
13/10/2018 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]  
Descansa FORN ARMAND CB MARTORELL
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2018 19:45 SPACE CARGO CASTELLDEFELS LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]  
21/10/2018 11:00 C.B. BEGUES AE MVP CERVELLÓ [+]  
21/10/2018 18:00 C.B. GAVÀ 2 FORN ARMAND CB MARTORELL [+]  
21/10/2018 16:15 C.E.B. EL PAPIOL GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]  
09/11/2018 21:30 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]  
21/10/2018 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]  
Descansa C.B. CUBELLES VERD
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2018 15:30 C.B. CUBELLES VERD C.B. GAVÀ 2 [+]  
28/10/2018 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS C.B. BEGUES [+]  
28/10/2018 19:30 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]  
27/10/2018 19:00 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]  
28/10/2018 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL C.E.B. EL PAPIOL [+]  
27/10/2018 19:00 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]  
Descansa AE MVP CERVELLÓ
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2018 11:50 C.B. BEGUES LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]  
04/11/2018 18:00 C.B. GAVÀ 2 AE MVP CERVELLÓ [+]  
04/11/2018 16:15 C.E.B. EL PAPIOL C.B. CUBELLES VERD [+]  
04/11/2018 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! FORN ARMAND CB MARTORELL [+]  
04/11/2018 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]  
03/11/2018 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]  
Descansa SPACE CARGO CASTELLDEFELS
Jornada 7 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2018 12:30 C.B. CUBELLES VERD BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]  
11/11/2018 11:00 AE MVP CERVELLÓ C.E.B. EL PAPIOL [+]  
11/11/2018 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS C.B. GAVÀ 2 [+]  
10/11/2018 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]  
11/11/2018 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]  
16/11/2018 20:55 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
Descansa C.B. BEGUES
Jornada 8 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/11/2018 18:00 C.B. GAVÀ 2 C.B. BEGUES [+]
18/11/2018 19:45 C.E.B. EL PAPIOL SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
18/11/2018 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! AE MVP CERVELLÓ [+]
18/11/2018 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B C.B. CUBELLES VERD [+]
17/11/2018 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
18/11/2018 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
Descansa LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2018 15:45 C.B. CUBELLES VERD TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
24/11/2018 19:30 AE MVP CERVELLÓ SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
25/11/2018 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
25/11/2018 10:30 C.B. BEGUES C.E.B. EL PAPIOL [+]
25/11/2018 16:00 FORN ARMAND CB MARTORELL CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
24/11/2018 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
Descansa C.B. GAVÀ 2
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2018 19:45 C.B. GAVÀ 2 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
02/12/2018 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! C.B. BEGUES [+]
02/12/2018 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
01/12/2018 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B AE MVP CERVELLÓ [+]
02/12/2018 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.B. CUBELLES VERD [+]
01/12/2018 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
Descansa C.E.B. EL PAPIOL
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2018 15:45 C.B. CUBELLES VERD GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
16/12/2018 11:00 AE MVP CERVELLÓ CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
16/12/2018 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
16/12/2018 11:00 C.B. BEGUES SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
15/12/2018 19:45 C.B. GAVÀ 2 C.E.B. EL PAPIOL [+]
15/12/2018 19:00 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
Descansa BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!!
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2019 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! C.B. GAVÀ 2 [+]
12/01/2019 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B C.B. BEGUES [+]
13/01/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
12/01/2019 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES AE MVP CERVELLÓ [+]
13/01/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL C.B. CUBELLES VERD [+]
12/01/2019 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.E.B. EL PAPIOL [+]
Descansa SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2019 16:00 C.B. CUBELLES VERD LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
20/01/2019 11:00 AE MVP CERVELLÓ FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
20/01/2019 19:45 SPACE CARGO CASTELLDEFELS GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
20/01/2019 12:30 C.B. BEGUES CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
20/01/2019 18:00 C.B. GAVÀ 2 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
20/01/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
Descansa TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2019 11:00 AE MVP CERVELLÓ C.B. CUBELLES VERD [+]
03/02/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
03/02/2019 18:00 C.B. GAVÀ 2 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
03/02/2019 12:30 C.B. BEGUES GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
03/02/2019 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
03/02/2019 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
Descansa CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC AE MVP CERVELLÓ [+]
10/02/2019 16:00 C.B. CUBELLES VERD SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
10/02/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL C.B. BEGUES [+]
10/02/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.B. GAVÀ 2 [+]
09/02/2019 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B C.E.B. EL PAPIOL [+]
10/02/2019 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
Descansa GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2019 12:30 C.B. BEGUES C.B. CUBELLES VERD [+]
17/02/2019 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS AE MVP CERVELLÓ [+]
17/02/2019 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
17/02/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
17/02/2019 18:00 C.B. GAVÀ 2 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
17/02/2019 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
Descansa FORN ARMAND CB MARTORELL
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
24/02/2019 11:00 AE MVP CERVELLÓ C.B. BEGUES [+]
24/02/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL C.B. GAVÀ 2 [+]
23/02/2019 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES C.E.B. EL PAPIOL [+]
24/02/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
23/02/2019 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
Descansa C.B. CUBELLES VERD
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/01/2019 18:00 C.B. GAVÀ 2 C.B. CUBELLES VERD [+]
03/03/2019 12:30 C.B. BEGUES SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
03/03/2019 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
03/03/2019 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
03/03/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
02/03/2019 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
Descansa AE MVP CERVELLÓ
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.B. BEGUES [+]
10/03/2019 11:00 AE MVP CERVELLÓ C.B. GAVÀ 2 [+]
10/03/2019 16:00 C.B. CUBELLES VERD C.E.B. EL PAPIOL [+]
10/03/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
09/03/2019 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
10/03/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
Descansa SPACE CARGO CASTELLDEFELS
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2019 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! C.B. CUBELLES VERD [+]
17/03/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL AE MVP CERVELLÓ [+]
17/03/2019 18:00 C.B. GAVÀ 2 SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
16/03/2019 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
17/03/2019 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
17/03/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
Descansa C.B. BEGUES
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2019 12:30 C.B. BEGUES C.B. GAVÀ 2 [+]
24/03/2019 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS C.E.B. EL PAPIOL [+]
24/03/2019 11:00 AE MVP CERVELLÓ BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
24/03/2019 16:00 C.B. CUBELLES VERD SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
24/03/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
23/03/2019 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
Descansa LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/03/2019 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B C.B. CUBELLES VERD [+]
31/03/2019 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B AE MVP CERVELLÓ [+]
31/03/2019 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
31/03/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL C.B. BEGUES [+]
31/03/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
30/03/2019 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
Descansa C.B. GAVÀ 2
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.B. GAVÀ 2 [+]
07/04/2019 12:30 C.B. BEGUES BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
07/04/2019 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B [+]
07/04/2019 11:00 AE MVP CERVELLÓ TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
07/04/2019 16:00 C.B. CUBELLES VERD CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
07/04/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
Descansa C.E.B. EL PAPIOL
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES C.B. CUBELLES VERD [+]
28/04/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO AE MVP CERVELLÓ [+]
27/04/2019 21:00 TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
28/04/2019 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B C.B. BEGUES [+]
28/04/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL C.B. GAVÀ 2 [+]
28/04/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
Descansa BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!!
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2019 18:00 C.B. GAVÀ 2 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! [+]
05/05/2019 12:30 C.B. BEGUES TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B [+]
05/05/2019 18:15 SPACE CARGO CASTELLDEFELS CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO [+]
05/05/2019 11:00 AE MVP CERVELLÓ GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES [+]
05/05/2019 16:00 C.B. CUBELLES VERD FORN ARMAND CB MARTORELL [+]
05/05/2019 16:15 C.E.B. EL PAPIOL LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC [+]
Descansa SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/05/2019 16:45 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.B. CUBELLES VERD [+]
12/05/2019 18:00 FORN ARMAND CB MARTORELL AE MVP CERVELLÓ [+]
11/05/2019 18:30 GRUP ÓRDAGO - C.B. ROQUETES SPACE CARGO CASTELLDEFELS [+]
12/05/2019 18:00 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.B. BEGUES [+]
12/05/2019 19:30 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B C.B. GAVÀ 2 [+]
12/05/2019 12:15 BÀSQUET PRATENC A - PRAT ACTIU!! C.E.B. EL PAPIOL [+]
Descansa TINTORERIA FISOL - CB IGUALADA B
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD