Calendari - C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.


Competició: SEGONA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 04

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. ARGENTONA
2 - BOSCO HORTA
3 - C.B. CALELLA
4 - CBS CANYELLES DE NOU BARRIS
5 - CBSAPS
6 - LIMA-HORTA BÀSQUET B
7 - U.E. CLARET A
8 - BASQUET NEUS A
9 - ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
10 - C.B. SANTA PERPÈTUA
11 - C.B. PREMIÀ DE DALT
12 - F.C. MARTINENC BÀSQUET A
13 - CB GRANOLLERS 2
14 - C.B. RIPOLLET A - SANDACOS
15 - CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A
16 - CLUB NATACIO CALDES
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/09/2018 18:00 C.B. ARGENTONA BOSCO HORTA [+]  
16/09/2018 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA BASQUET NEUS A [+]  
16/09/2018 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT U.E. CLARET A [+]  
15/09/2018 17:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET A LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]  
15/09/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CBSAPS [+]  
16/09/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]  
16/09/2018 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A C.B. CALELLA [+]  
16/09/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2018 17:30 BOSCO HORTA CLUB NATACIO CALDES [+]  
23/09/2018 19:30 C.B. CALELLA C.B. ARGENTONA [+]  
23/09/2018 19:00 CBSAPS C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]  
22/09/2018 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B CB GRANOLLERS 2 [+]  
23/09/2018 12:30 U.E. CLARET A F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]  
23/09/2018 17:30 BASQUET NEUS A C.B. PREMIÀ DE DALT [+]  
22/09/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. SANTA PERPÈTUA [+]  
23/09/2018 19:00 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/09/2018 18:00 C.B. ARGENTONA CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]  
30/09/2018 17:45 BOSCO HORTA C.B. CALELLA [+]  
30/09/2018 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]  
29/09/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 U.E. CLARET A [+]  
30/09/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]  
30/09/2018 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A CBSAPS [+]  
30/09/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES C.B. SANTA PERPÈTUA [+]  
30/09/2018 19:45 BASQUET NEUS A F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2018 19:30 C.B. CALELLA CLUB NATACIO CALDES [+]  
07/10/2018 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS BOSCO HORTA [+]  
06/10/2018 17:45 CBSAPS C.B. ARGENTONA [+]  
06/10/2018 19:45 LIMA-HORTA BÀSQUET B CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]  
07/10/2018 12:30 U.E. CLARET A C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]  
07/10/2018 17:30 BASQUET NEUS A CB GRANOLLERS 2 [+]  
06/10/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]  
07/10/2018 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/10/2018 18:00 C.B. ARGENTONA LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]  
14/10/2018 12:15 BOSCO HORTA CBSAPS [+]  
14/10/2018 19:30 C.B. CALELLA CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]  
13/10/2018 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. SANTA PERPÈTUA [+]  
13/10/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]  
14/10/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS BASQUET NEUS A [+]  
14/10/2018 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A U.E. CLARET A [+]  
14/10/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES C.B. PREMIÀ DE DALT [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2018 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS CLUB NATACIO CALDES [+]  
20/10/2018 18:30 CBSAPS C.B. CALELLA [+]  
20/10/2018 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B BOSCO HORTA [+]  
21/10/2018 12:30 U.E. CLARET A C.B. ARGENTONA [+]  
21/10/2018 17:30 BASQUET NEUS A CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]  
20/10/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]  
21/10/2018 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA CB GRANOLLERS 2 [+]  
21/10/2018 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/10/2018 18:00 C.B. ARGENTONA BASQUET NEUS A [+]  
28/10/2018 12:15 BOSCO HORTA U.E. CLARET A [+]  
28/10/2018 19:45 C.B. CALELLA LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]  
28/10/2018 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS CBSAPS [+]  
27/10/2018 17:30 CB GRANOLLERS 2 C.B. PREMIÀ DE DALT [+]  
28/10/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS C.B. SANTA PERPÈTUA [+]  
28/10/2018 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]  
28/10/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2018 19:30 CBSAPS CLUB NATACIO CALDES [+]  
04/11/2018 12:30 U.E. CLARET A C.B. CALELLA [+]  
04/11/2018 17:30 BASQUET NEUS A BOSCO HORTA [+]  
03/11/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. ARGENTONA [+]  
27/01/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
04/11/2018 18:00 C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]  
04/11/2018 16:00 F.C. MARTINENC BÀSQUET A CB GRANOLLERS 2 [+]  
04/11/2018 19:30 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/11/2018 20:00 C.B. ARGENTONA C.B. SANTA PERPÈTUA [+]  
11/11/2018 12:15 BOSCO HORTA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]  
11/11/2018 19:45 C.B. CALELLA BASQUET NEUS A [+]  
11/11/2018 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS U.E. CLARET A [+]  
11/11/2018 19:30 CBSAPS LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]  
11/11/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]  
11/11/2018 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A C.B. PREMIÀ DE DALT [+]  
11/11/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES CB GRANOLLERS 2 [+]  
Jornada 10 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/11/2018 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B CLUB NATACIO CALDES [+]  
18/11/2018 12:30 U.E. CLARET A CBSAPS [+]
18/11/2018 17:30 BASQUET NEUS A CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
17/11/2018 17:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. CALELLA [+]  
18/11/2018 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA BOSCO HORTA [+]
18/11/2018 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. ARGENTONA [+]
17/11/2018 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]  
17/11/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]  
Jornada 11 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/11/2018 18:00 C.B. ARGENTONA F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
25/11/2018 12:15 BOSCO HORTA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
25/11/2018 19:45 C.B. CALELLA C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
25/11/2018 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
24/11/2018 19:30 CBSAPS BASQUET NEUS A [+]
25/11/2018 12:45 LIMA-HORTA BÀSQUET B U.E. CLARET A [+]
25/11/2018 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A CB GRANOLLERS 2 [+]
25/11/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2018 12:30 U.E. CLARET A CLUB NATACIO CALDES [+]
02/12/2018 17:30 BASQUET NEUS A LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
01/12/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CBSAPS [+]
02/12/2018 10:30 C.B. SANTA PERPÈTUA CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
02/12/2018 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. CALELLA [+]
01/12/2018 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A BOSCO HORTA [+]
01/12/2018 19:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. ARGENTONA [+]
02/12/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/12/2018 18:00 C.B. ARGENTONA C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
16/12/2018 12:15 BOSCO HORTA CB GRANOLLERS 2 [+]
15/12/2018 16:00 C.B. CALELLA F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
16/12/2018 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
15/12/2018 19:30 CBSAPS C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
16/12/2018 12:45 LIMA-HORTA BÀSQUET B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
16/12/2018 12:30 U.E. CLARET A BASQUET NEUS A [+]
16/12/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/01/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT U.E. CLARET A [+]
13/01/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
13/01/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT CBSAPS [+]
12/01/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
12/01/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. CALELLA [+]
13/01/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS BOSCO HORTA [+]
13/01/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A C.B. ARGENTONA [+]
13/01/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES BASQUET NEUS A [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/01/2019 18:00 C.B. ARGENTONA CLUB NATACIO CALDES [+]
20/01/2019 12:15 BOSCO HORTA CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
20/01/2019 19:30 C.B. CALELLA C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
20/01/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS CB GRANOLLERS 2 [+]
19/01/2019 19:30 CBSAPS F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
19/01/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
20/01/2019 12:30 U.E. CLARET A C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
20/01/2019 17:30 BASQUET NEUS A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2019 12:15 BOSCO HORTA C.B. ARGENTONA [+]
03/02/2019 17:30 BASQUET NEUS A C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
03/02/2019 12:30 U.E. CLARET A C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
02/02/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
02/02/2019 19:30 CBSAPS CB GRANOLLERS 2 [+]
03/02/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
03/02/2019 19:30 C.B. CALELLA CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
02/02/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CLUB NATACIO CALDES [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/02/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES BOSCO HORTA [+]
09/02/2019 18:00 C.B. ARGENTONA C.B. CALELLA [+]
10/02/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS CBSAPS [+]
09/02/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
09/02/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A U.E. CLARET A [+]
10/02/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT BASQUET NEUS A [+]
10/02/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
10/02/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. ARGENTONA [+]
17/02/2019 19:30 C.B. CALELLA BOSCO HORTA [+]
16/02/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
17/02/2019 12:30 U.E. CLARET A CB GRANOLLERS 2 [+]
16/02/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
16/02/2019 19:30 CBSAPS CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
17/02/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA CLUB NATACIO CALDES [+]
16/02/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A BASQUET NEUS A [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES C.B. CALELLA [+]
24/02/2019 12:15 BOSCO HORTA CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
23/02/2019 18:00 C.B. ARGENTONA CBSAPS [+]
24/02/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
24/02/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS U.E. CLARET A [+]
23/02/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 BASQUET NEUS A [+]
23/02/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
24/02/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B C.B. ARGENTONA [+]
02/03/2019 19:30 CBSAPS BOSCO HORTA [+]
03/03/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. CALELLA [+]
03/03/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
02/03/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CB GRANOLLERS 2 [+]
03/03/2019 17:30 BASQUET NEUS A C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
03/03/2019 12:30 U.E. CLARET A CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
03/03/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT CLUB NATACIO CALDES [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/03/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
10/03/2019 19:30 C.B. CALELLA CBSAPS [+]
10/03/2019 12:15 BOSCO HORTA LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
09/03/2019 18:00 C.B. ARGENTONA U.E. CLARET A [+]
10/03/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A BASQUET NEUS A [+]
10/03/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
09/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
09/03/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2019 17:30 BASQUET NEUS A C.B. ARGENTONA [+]
17/03/2019 12:30 U.E. CLARET A BOSCO HORTA [+]
16/03/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B C.B. CALELLA [+]
16/03/2019 19:30 CBSAPS CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
17/03/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT CB GRANOLLERS 2 [+]
17/03/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
16/03/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
16/03/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A CLUB NATACIO CALDES [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES CBSAPS [+]
24/03/2019 19:30 C.B. CALELLA U.E. CLARET A [+]
24/03/2019 12:15 BOSCO HORTA BASQUET NEUS A [+]
23/03/2019 18:00 C.B. ARGENTONA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
24/03/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
24/03/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
23/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
23/03/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
31/03/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA C.B. ARGENTONA [+]
30/03/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BOSCO HORTA [+]
31/03/2019 17:30 BASQUET NEUS A C.B. CALELLA [+]
31/03/2019 12:30 U.E. CLARET A CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
30/03/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B CBSAPS [+]
30/03/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
31/03/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
30/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 CLUB NATACIO CALDES [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/04/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
06/04/2019 19:30 CBSAPS U.E. CLARET A [+]
07/04/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS BASQUET NEUS A [+]
07/04/2019 19:30 C.B. CALELLA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
07/04/2019 12:15 BOSCO HORTA C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
06/04/2019 18:00 C.B. ARGENTONA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
07/04/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
07/04/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS CB GRANOLLERS 2 [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/04/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. ARGENTONA [+]
14/04/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT BOSCO HORTA [+]
14/04/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA C.B. CALELLA [+]
13/04/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
14/04/2019 17:30 BASQUET NEUS A CBSAPS [+]
14/04/2019 12:30 U.E. CLARET A LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
13/04/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
14/04/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS CLUB NATACIO CALDES [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/04/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES U.E. CLARET A [+]
27/04/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B BASQUET NEUS A [+]
27/04/2019 19:30 CBSAPS ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
28/04/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
28/04/2019 19:30 C.B. CALELLA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
28/04/2019 12:15 BOSCO HORTA F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
27/04/2019 18:00 C.B. ARGENTONA CB GRANOLLERS 2 [+]
28/04/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS C.B. ARGENTONA [+]
04/05/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 BOSCO HORTA [+]
04/05/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. CALELLA [+]
05/05/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
05/05/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA CBSAPS [+]
04/05/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
05/05/2019 17:30 BASQUET NEUS A U.E. CLARET A [+]
05/05/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A CLUB NATACIO CALDES [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2019 12:30 U.E. CLARET A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
11/05/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B C.B. SANTA PERPÈTUA [+]
11/05/2019 19:30 CBSAPS C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
12/05/2019 18:00 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS F.C. MARTINENC BÀSQUET A [+]
12/05/2019 19:30 C.B. CALELLA CB GRANOLLERS 2 [+]
12/05/2019 12:15 BOSCO HORTA C.B. RIPOLLET A - SANDACOS [+]
11/05/2019 18:00 C.B. ARGENTONA CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A [+]
12/05/2019 17:30 BASQUET NEUS A CLUB NATACIO CALDES [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/05/2019 12:30 CLUB NATACIO CALDES C.B. ARGENTONA [+]
19/05/2019 19:30 CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A BOSCO HORTA [+]
19/05/2019 19:15 C.B. RIPOLLET A - SANDACOS C.B. CALELLA [+]
18/05/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 CBS CANYELLES DE NOU BARRIS [+]
18/05/2019 17:45 F.C. MARTINENC BÀSQUET A CBSAPS [+]
19/05/2019 18:30 C.B. PREMIÀ DE DALT LIMA-HORTA BÀSQUET B [+]
19/05/2019 12:00 C.B. SANTA PERPÈTUA U.E. CLARET A [+]
18/05/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BASQUET NEUS A [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD