Calendari - C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. NOU ESPLUGUES
2 - C.B. LLIÇA D'AMUNT 1
3 - MANYANET REUS A
4 - MARQUÈS CB LLEIDA
5 - LLUISOS DE GRACIA A
6 - JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A
7 - REUS DEPORTIU
8 - SESE A
9 - SANT GERVASI 1
10 - JOVIAT
11 - C.E. SANT NICOLAU A
12 - CB BALAGUER
13 - CB GRANOLLERS 1
14 - A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A
15 - A.E.S.E. A
16 - UE SANT CUGAT NEGRE
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2018 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
15/09/2018 18:00 JOVIAT SESE A [+]
16/09/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU A REUS DEPORTIU [+]
15/09/2018 18:30 CB BALAGUER JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
15/09/2018 17:30 CB GRANOLLERS 1 LLUISOS DE GRACIA A [+]
16/09/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A MARQUÈS CB LLEIDA [+]
15/09/2018 17:45 A.E.S.E. A MANYANET REUS A [+]
15/09/2018 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE SANT GERVASI 1 [+]
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2018 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 UE SANT CUGAT NEGRE [+]
23/09/2018 18:45 MANYANET REUS A C.B. NOU ESPLUGUES [+]
22/09/2018 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA A.E.S.E. A [+]
23/09/2018 19:30 LLUISOS DE GRACIA A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
22/09/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CB GRANOLLERS 1 [+]
23/09/2018 19:00 REUS DEPORTIU CB BALAGUER [+]
22/09/2018 19:30 SESE A C.E. SANT NICOLAU A [+]
23/09/2018 18:45 SANT GERVASI 1 JOVIAT [+]
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2018 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES MARQUÈS CB LLEIDA [+]
30/09/2018 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 MANYANET REUS A [+]
30/09/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU A SANT GERVASI 1 [+]
29/09/2018 18:30 CB BALAGUER SESE A [+]
29/09/2018 17:30 CB GRANOLLERS 1 REUS DEPORTIU [+]
30/09/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
29/09/2018 17:45 A.E.S.E. A LLUISOS DE GRACIA A [+]
29/09/2018 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE JOVIAT [+]
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2018 18:45 MANYANET REUS A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
06/10/2018 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
07/10/2018 19:30 LLUISOS DE GRACIA A C.B. NOU ESPLUGUES [+]
06/10/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A A.E.S.E. A [+]
07/10/2018 19:00 REUS DEPORTIU A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
06/10/2018 19:30 SESE A CB GRANOLLERS 1 [+]
07/10/2018 18:45 SANT GERVASI 1 CB BALAGUER [+]
06/10/2018 18:00 JOVIAT C.E. SANT NICOLAU A [+]
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2018 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
14/10/2018 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 LLUISOS DE GRACIA A [+]
14/10/2018 18:45 MANYANET REUS A MARQUÈS CB LLEIDA [+]
13/10/2018 18:30 CB BALAGUER JOVIAT [+]
13/10/2018 17:30 CB GRANOLLERS 1 SANT GERVASI 1 [+]
14/10/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A SESE A [+]
13/10/2018 17:45 A.E.S.E. A REUS DEPORTIU [+]
13/10/2018 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE C.E. SANT NICOLAU A [+]
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/10/2018 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA UE SANT CUGAT NEGRE [+]
21/10/2018 19:30 LLUISOS DE GRACIA A MANYANET REUS A [+]
20/10/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
21/10/2018 19:00 REUS DEPORTIU C.B. NOU ESPLUGUES [+]
20/10/2018 19:30 SESE A A.E.S.E. A [+]
21/10/2018 18:45 SANT GERVASI 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
20/10/2018 18:00 JOVIAT CB GRANOLLERS 1 [+]
21/10/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU A CB BALAGUER [+]
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2018 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES SESE A [+]
28/10/2018 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 REUS DEPORTIU [+]
28/10/2018 18:45 MANYANET REUS A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
27/10/2018 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA LLUISOS DE GRACIA A [+]
27/10/2018 17:30 CB GRANOLLERS 1 C.E. SANT NICOLAU A [+]
28/10/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A JOVIAT [+]
27/10/2018 17:45 A.E.S.E. A SANT GERVASI 1 [+]
27/10/2018 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE CB BALAGUER [+]
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2018 19:30 LLUISOS DE GRACIA A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
03/11/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A MARQUÈS CB LLEIDA [+]
04/11/2018 19:00 REUS DEPORTIU MANYANET REUS A [+]
03/11/2018 19:30 SESE A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
04/11/2018 18:45 SANT GERVASI 1 C.B. NOU ESPLUGUES [+]
03/11/2018 18:00 JOVIAT A.E.S.E. A [+]
04/11/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
03/11/2018 18:30 CB BALAGUER CB GRANOLLERS 1 [+]
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2018 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES JOVIAT [+]
11/11/2018 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 SANT GERVASI 1 [+]
11/11/2018 18:45 MANYANET REUS A SESE A [+]
10/11/2018 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA REUS DEPORTIU [+]
11/11/2018 19:30 LLUISOS DE GRACIA A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
11/11/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CB BALAGUER [+]
10/11/2018 17:45 A.E.S.E. A C.E. SANT NICOLAU A [+]
10/11/2018 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE CB GRANOLLERS 1 [+]
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/11/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
18/11/2018 19:00 REUS DEPORTIU LLUISOS DE GRACIA A [+]
17/11/2018 19:30 SESE A MARQUÈS CB LLEIDA [+]
18/11/2018 18:45 SANT GERVASI 1 MANYANET REUS A [+]
17/11/2018 18:00 JOVIAT C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
18/11/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU A C.B. NOU ESPLUGUES [+]
17/11/2018 18:30 CB BALAGUER A.E.S.E. A [+]
17/11/2018 17:30 CB GRANOLLERS 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2018 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES CB BALAGUER [+]
25/11/2018 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 C.E. SANT NICOLAU A [+]
25/11/2018 18:45 MANYANET REUS A JOVIAT [+]
24/11/2018 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA SANT GERVASI 1 [+]
25/11/2018 19:30 LLUISOS DE GRACIA A SESE A [+]
24/11/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A REUS DEPORTIU [+]
24/11/2018 17:45 A.E.S.E. A CB GRANOLLERS 1 [+]
24/11/2018 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2018 19:00 REUS DEPORTIU UE SANT CUGAT NEGRE [+]
01/12/2018 19:30 SESE A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
02/12/2018 18:45 SANT GERVASI 1 LLUISOS DE GRACIA A [+]
01/12/2018 18:00 JOVIAT MARQUÈS CB LLEIDA [+]
02/12/2018 17:45 C.E. SANT NICOLAU A MANYANET REUS A [+]
01/12/2018 18:30 CB BALAGUER C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
01/12/2018 17:30 CB GRANOLLERS 1 C.B. NOU ESPLUGUES [+]
02/12/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A A.E.S.E. A [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2018 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
16/12/2018 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 CB GRANOLLERS 1 [+]
16/12/2018 18:45 MANYANET REUS A CB BALAGUER [+]
15/12/2018 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA C.E. SANT NICOLAU A [+]
16/12/2018 19:30 LLUISOS DE GRACIA A JOVIAT [+]
15/12/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A SANT GERVASI 1 [+]
16/12/2018 19:00 REUS DEPORTIU SESE A [+]
15/12/2018 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE A.E.S.E. A [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2019 18:45 SANT GERVASI 1 REUS DEPORTIU [+]
12/01/2019 18:00 JOVIAT JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
13/01/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A LLUISOS DE GRACIA A [+]
12/01/2019 18:30 CB BALAGUER MARQUÈS CB LLEIDA [+]
12/01/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 MANYANET REUS A [+]
13/01/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
12/01/2019 17:45 A.E.S.E. A C.B. NOU ESPLUGUES [+]
12/01/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE SESE A [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES UE SANT CUGAT NEGRE [+]
20/01/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 A.E.S.E. A [+]
20/01/2019 18:45 MANYANET REUS A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
19/01/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA CB GRANOLLERS 1 [+]
20/01/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A CB BALAGUER [+]
19/01/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.E. SANT NICOLAU A [+]
20/01/2019 19:00 REUS DEPORTIU JOVIAT [+]
19/01/2019 19:30 SESE A SANT GERVASI 1 [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. NOU ESPLUGUES [+]
02/02/2019 19:30 SESE A JOVIAT [+]
03/02/2019 19:00 REUS DEPORTIU C.E. SANT NICOLAU A [+]
02/02/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CB BALAGUER [+]
03/02/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A CB GRANOLLERS 1 [+]
02/02/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
03/02/2019 18:45 MANYANET REUS A A.E.S.E. A [+]
03/02/2019 18:45 SANT GERVASI 1 UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
10/02/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES MANYANET REUS A [+]
09/02/2019 17:45 A.E.S.E. A MARQUÈS CB LLEIDA [+]
10/02/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A LLUISOS DE GRACIA A [+]
09/02/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
09/02/2019 18:30 CB BALAGUER REUS DEPORTIU [+]
10/02/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A SESE A [+]
09/02/2019 18:00 JOVIAT SANT GERVASI 1 [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/02/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA C.B. NOU ESPLUGUES [+]
17/02/2019 18:45 MANYANET REUS A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
17/02/2019 18:45 SANT GERVASI 1 C.E. SANT NICOLAU A [+]
16/02/2019 19:30 SESE A CB BALAGUER [+]
17/02/2019 19:00 REUS DEPORTIU CB GRANOLLERS 1 [+]
16/02/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
17/02/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A A.E.S.E. A [+]
16/02/2019 18:00 JOVIAT UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE MANYANET REUS A [+]
24/02/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 MARQUÈS CB LLEIDA [+]
24/02/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES LLUISOS DE GRACIA A [+]
23/02/2019 17:45 A.E.S.E. A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
24/02/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A REUS DEPORTIU [+]
23/02/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 SESE A [+]
23/02/2019 18:30 CB BALAGUER SANT GERVASI 1 [+]
24/02/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A JOVIAT [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.B. NOU ESPLUGUES [+]
03/03/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
02/03/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA MANYANET REUS A [+]
02/03/2019 18:00 JOVIAT CB BALAGUER [+]
03/03/2019 18:45 SANT GERVASI 1 CB GRANOLLERS 1 [+]
02/03/2019 19:30 SESE A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
03/03/2019 19:00 REUS DEPORTIU A.E.S.E. A [+]
03/03/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE MARQUÈS CB LLEIDA [+]
10/03/2019 18:45 MANYANET REUS A LLUISOS DE GRACIA A [+]
10/03/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
10/03/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES REUS DEPORTIU [+]
09/03/2019 17:45 A.E.S.E. A SESE A [+]
10/03/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A SANT GERVASI 1 [+]
09/03/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 JOVIAT [+]
09/03/2019 18:30 CB BALAGUER C.E. SANT NICOLAU A [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/03/2019 19:30 SESE A C.B. NOU ESPLUGUES [+]
17/03/2019 19:00 REUS DEPORTIU C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
16/03/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A MANYANET REUS A [+]
17/03/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A MARQUÈS CB LLEIDA [+]
17/03/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A CB GRANOLLERS 1 [+]
16/03/2019 18:00 JOVIAT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
17/03/2019 18:45 SANT GERVASI 1 A.E.S.E. A [+]
16/03/2019 18:30 CB BALAGUER UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/03/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE LLUISOS DE GRACIA A [+]
23/03/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
24/03/2019 18:45 MANYANET REUS A REUS DEPORTIU [+]
24/03/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 SESE A [+]
24/03/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES SANT GERVASI 1 [+]
23/03/2019 17:45 A.E.S.E. A JOVIAT [+]
24/03/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.E. SANT NICOLAU A [+]
23/03/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 CB BALAGUER [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/03/2019 18:00 JOVIAT C.B. NOU ESPLUGUES [+]
31/03/2019 18:45 SANT GERVASI 1 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
30/03/2019 19:30 SESE A MANYANET REUS A [+]
31/03/2019 19:00 REUS DEPORTIU MARQUÈS CB LLEIDA [+]
30/03/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A LLUISOS DE GRACIA A [+]
30/03/2019 18:30 CB BALAGUER A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
31/03/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A A.E.S.E. A [+]
30/03/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
07/04/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A REUS DEPORTIU [+]
06/04/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA SESE A [+]
07/04/2019 18:45 MANYANET REUS A SANT GERVASI 1 [+]
07/04/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 JOVIAT [+]
07/04/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES C.E. SANT NICOLAU A [+]
06/04/2019 17:45 A.E.S.E. A CB BALAGUER [+]
07/04/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CB GRANOLLERS 1 [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/04/2019 18:30 CB BALAGUER C.B. NOU ESPLUGUES [+]
14/04/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
13/04/2019 18:00 JOVIAT MANYANET REUS A [+]
14/04/2019 18:45 SANT GERVASI 1 MARQUÈS CB LLEIDA [+]
13/04/2019 19:30 SESE A LLUISOS DE GRACIA A [+]
14/04/2019 19:00 REUS DEPORTIU JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
13/04/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 A.E.S.E. A [+]
14/04/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE REUS DEPORTIU [+]
27/04/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A SESE A [+]
28/04/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A SANT GERVASI 1 [+]
27/04/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA JOVIAT [+]
28/04/2019 18:45 MANYANET REUS A C.E. SANT NICOLAU A [+]
28/04/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 CB BALAGUER [+]
28/04/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES CB GRANOLLERS 1 [+]
27/04/2019 17:45 A.E.S.E. A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. NOU ESPLUGUES [+]
04/05/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
04/05/2019 18:30 CB BALAGUER MANYANET REUS A [+]
05/05/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A MARQUÈS CB LLEIDA [+]
04/05/2019 18:00 JOVIAT LLUISOS DE GRACIA A [+]
05/05/2019 18:45 SANT GERVASI 1 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
04/05/2019 19:30 SESE A REUS DEPORTIU [+]
04/05/2019 17:45 A.E.S.E. A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2019 19:00 REUS DEPORTIU SANT GERVASI 1 [+]
11/05/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A JOVIAT [+]
12/05/2019 19:30 LLUISOS DE GRACIA A C.E. SANT NICOLAU A [+]
11/05/2019 18:45 MARQUÈS CB LLEIDA CB BALAGUER [+]
12/05/2019 18:45 MANYANET REUS A CB GRANOLLERS 1 [+]
12/05/2019 18:00 C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A [+]
12/05/2019 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A.E.S.E. A [+]
11/05/2019 19:30 SESE A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/05/2019 19:30 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. NOU ESPLUGUES [+]
18/05/2019 17:45 A.E.S.E. A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 [+]
19/05/2019 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A MANYANET REUS A [+]
18/05/2019 17:30 CB GRANOLLERS 1 MARQUÈS CB LLEIDA [+]
18/05/2019 18:30 CB BALAGUER LLUISOS DE GRACIA A [+]
19/05/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A [+]
18/05/2019 18:00 JOVIAT REUS DEPORTIU [+]
19/05/2019 18:45 SANT GERVASI 1 SESE A [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD