Calendari - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.


Competició: TERCERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 05

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
2 - C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
3 - GRAMENET BC A
4 - C.B. CABRERA B
5 - CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
6 - AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
7 - C.B. VILASSAR DE MAR
8 - C.B. ARGENTONA B
9 - C.B. PREMIÀ DE DALT
10 - U.E. MONTGAT - B
11 - VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
12 - CONDORCHERM - AB PREMIA
13 - ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
14 - LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2018 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
29/09/2018 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. VILASSAR DE MAR [+]
29/09/2018 17:45 U.E. MONTGAT - B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
29/09/2018 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
29/09/2018 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA C.B. CABRERA B [+]
29/09/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT GRAMENET BC A [+]
29/09/2018 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.B. ARGENTONA B [+]
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/10/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
07/10/2018 17:45 GRAMENET BC A SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
06/10/2018 17:30 C.B. CABRERA B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
07/10/2018 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
06/10/2018 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
06/10/2018 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR U.E. MONTGAT - B [+]
06/10/2018 16:15 C.B. ARGENTONA B C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2018 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.B. CABRERA B [+]
13/10/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM GRAMENET BC A [+]
13/10/2018 17:45 U.E. MONTGAT - B C.B. ARGENTONA B [+]
13/10/2018 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.B. VILASSAR DE MAR [+]
13/10/2018 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
13/10/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
13/10/2018 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2018 17:45 GRAMENET BC A LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
20/10/2018 17:30 C.B. CABRERA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
21/10/2018 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
20/10/2018 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
20/10/2018 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
20/10/2018 16:15 C.B. ARGENTONA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
20/10/2018 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT U.E. MONTGAT - B [+]
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2018 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
27/10/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
28/10/2018 17:45 GRAMENET BC A C.B. CABRERA B [+]
27/10/2018 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
27/10/2018 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA C.B. ARGENTONA B [+]
27/10/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. VILASSAR DE MAR [+]
27/10/2018 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS U.E. MONTGAT - B [+]
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/11/2018 17:30 C.B. CABRERA B LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
04/11/2018 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA GRAMENET BC A [+]
03/11/2018 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
03/11/2018 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
03/11/2018 16:15 C.B. ARGENTONA B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
03/11/2018 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
03/11/2018 17:45 U.E. MONTGAT - B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2018 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.B. ARGENTONA B [+]
10/11/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.B. VILASSAR DE MAR [+]
11/11/2018 17:45 GRAMENET BC A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
10/11/2018 17:30 C.B. CABRERA B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
10/11/2018 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA U.E. MONTGAT - B [+]
10/11/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
10/11/2018 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2018 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
17/11/2018 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. CABRERA B [+]
17/11/2018 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR GRAMENET BC A [+]
17/11/2018 16:15 C.B. ARGENTONA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
17/11/2018 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
17/11/2018 17:45 U.E. MONTGAT - B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
17/11/2018 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2018 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA U.E. MONTGAT - B [+]
24/11/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
25/11/2018 17:45 GRAMENET BC A C.B. ARGENTONA B [+]
24/11/2018 17:30 C.B. CABRERA B C.B. VILASSAR DE MAR [+]
25/11/2018 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
24/11/2018 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
24/11/2018 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/12/2018 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
01/12/2018 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
01/12/2018 16:15 C.B. ARGENTONA B C.B. CABRERA B [+]
01/12/2018 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT GRAMENET BC A [+]
01/12/2018 17:45 U.E. MONTGAT - B C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
01/12/2018 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
01/12/2018 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2018 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
15/12/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
16/12/2018 17:45 GRAMENET BC A U.E. MONTGAT - B [+]
15/12/2018 17:30 C.B. CABRERA B C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
16/12/2018 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. ARGENTONA B [+]
15/12/2018 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. VILASSAR DE MAR [+]
15/12/2018 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/01/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
12/01/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
12/01/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B C.B. CABRERA B [+]
12/01/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B GRAMENET BC A [+]
12/01/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
12/01/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
12/01/2019 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.B. VILASSAR DE MAR [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2019 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
19/01/2019 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
20/01/2019 17:45 GRAMENET BC A CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
19/01/2019 17:30 C.B. CABRERA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
20/01/2019 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA U.E. MONTGAT - B [+]
19/01/2019 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
19/01/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. ARGENTONA B [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/02/2019 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
02/02/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
02/02/2019 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA U.E. MONTGAT - B [+]
03/02/2019 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
02/02/2019 17:30 C.B. CABRERA B CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
03/02/2019 17:45 GRAMENET BC A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
02/02/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
10/02/2019 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA GRAMENET BC A [+]
09/02/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. CABRERA B [+]
09/02/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
09/02/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
09/02/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B C.B. VILASSAR DE MAR [+]
09/02/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. ARGENTONA B [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/02/2019 17:30 C.B. CABRERA B SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
17/02/2019 17:45 GRAMENET BC A C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
16/02/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B U.E. MONTGAT - B [+]
16/02/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
16/02/2019 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
17/02/2019 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
16/02/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS GRAMENET BC A [+]
23/02/2019 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.B. CABRERA B [+]
24/02/2019 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
23/02/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
23/02/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA C.B. VILASSAR DE MAR [+]
23/02/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.B. ARGENTONA B [+]
23/02/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
03/03/2019 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
02/03/2019 17:30 C.B. CABRERA B GRAMENET BC A [+]
02/03/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
02/03/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
02/03/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
02/03/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.B. CABRERA B [+]
10/03/2019 17:45 GRAMENET BC A CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
09/03/2019 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
10/03/2019 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.B. VILASSAR DE MAR [+]
09/03/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. ARGENTONA B [+]
09/03/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
09/03/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B U.E. MONTGAT - B [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/03/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
16/03/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
16/03/2019 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA GRAMENET BC A [+]
17/03/2019 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. CABRERA B [+]
16/03/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
16/03/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
16/03/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/03/2019 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
23/03/2019 17:30 C.B. CABRERA B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
24/03/2019 17:45 GRAMENET BC A C.B. VILASSAR DE MAR [+]
23/03/2019 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.B. ARGENTONA B [+]
24/03/2019 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
23/03/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT U.E. MONTGAT - B [+]
23/03/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/03/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
30/03/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
30/03/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B GRAMENET BC A [+]
30/03/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR C.B. CABRERA B [+]
30/03/2019 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
30/03/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
30/03/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
07/04/2019 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. VILASSAR DE MAR [+]
06/04/2019 17:30 C.B. CABRERA B C.B. ARGENTONA B [+]
07/04/2019 17:45 GRAMENET BC A C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
06/04/2019 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM U.E. MONTGAT - B [+]
07/04/2019 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
06/04/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
27/04/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
27/04/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B GRAMENET BC A [+]
27/04/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. CABRERA B [+]
27/04/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
27/04/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
27/04/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/05/2019 18:15 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. ARGENTONA B [+]
05/05/2019 12:45 CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. PREMIÀ DE DALT [+]
04/05/2019 17:30 C.B. CABRERA B U.E. MONTGAT - B [+]
05/05/2019 17:45 GRAMENET BC A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B [+]
04/05/2019 19:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM CONDORCHERM - AB PREMIA [+]
05/05/2019 16:45 SANT CEBRIÀ C.B.TIANA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT [+]
04/05/2019 16:30 C.B. VILASSAR DE MAR LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/05/2019 18:45 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS SANT CEBRIÀ C.B.TIANA [+]
11/05/2019 19:15 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM [+]
11/05/2019 17:45 CONDORCHERM - AB PREMIA GRAMENET BC A [+]
11/05/2019 18:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.B. CABRERA B [+]
11/05/2019 17:45 U.E. MONTGAT - B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA [+]
11/05/2019 19:00 C.B. PREMIÀ DE DALT AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA [+]
11/05/2019 16:15 C.B. ARGENTONA B C.B. VILASSAR DE MAR [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD