Calendari - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.


Competició: TERCERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 05

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
2 - C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
3 - GRAMENET BC A
4 - C.B. CABRERA B - ÀKTEON
5 - CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
6 - AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
7 - C.B. VILASSAR DE MAR
8 - C.B. ARGENTONA B
9 - C.B. PREMIÀ DE DALT
10 - U.E. MONTGAT - B
11 - VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
12 - CONDORCHEM - AB PREMIA
13 - ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
14 - LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 10 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 11 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
Descansa U.E. MONTGAT - B
Descansa CONDORCHEM - AB PREMIA
Descansa C.B. CABRERA B - ÀKTEON
Descansa C.B. ARGENTONA B
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DALT
Descansa AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B
Descansa C.B. PREMIÀ DE DALT
Descansa C.B. VILASSAR DE MAR
Descansa C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM
Descansa CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA
Descansa GRAMENET BC A
Descansa SANT CEBRIÀ C.B.TIANA
Descansa LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD