Calendari - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.


Competició: TERCERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 03

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - GUAJA AVENTURES CB TREMP
2 - CB CASTELLET
3 - SISVIAL CB BALAGUER
4 - ROCA BORRÀS – CAPPONT
5 - CB ALMACELLES A
6 - AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR
7 - 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG
8 - CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE
9 - BARBERIA DORIAN ALCARRÀS
10 - CB ALPICAT B
12 - LA SALLE MANRESA B
13 - CB MOLLERUSSA B
14 - SMA BORGES-GARRIGUES
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2018 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]  
30/09/2018 17:45 CB ALPICAT B AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]  
29/09/2018 19:15 LA SALLE MANRESA B ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]  
29/09/2018 20:00 SMA BORGES-GARRIGUES CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]  
30/09/2018 18:30 CB MOLLERUSSA B SISVIAL CB BALAGUER [+]  
29/09/2018 17:30 GUAJA AVENTURES CB TREMP CB CASTELLET [+]  
Descansa CB ALMACELLES A
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/10/2018 18:30 SISVIAL CB BALAGUER GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]  
07/10/2018 16:30 CB ALMACELLES A LA SALLE MANRESA B [+]  
06/10/2018 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG CB ALPICAT B [+]  
07/10/2018 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]  
07/10/2018 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT CB MOLLERUSSA B [+]  
06/10/2018 16:00 CB CASTELLET SMA BORGES-GARRIGUES [+]  
Descansa AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/10/2018 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]  
14/10/2018 17:45 CB ALPICAT B CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]  
14/10/2018 17:45 LA SALLE MANRESA B AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]  
09/11/2018 22:30 SMA BORGES-GARRIGUES BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]  
14/10/2018 18:30 CB MOLLERUSSA B CB ALMACELLES A [+]  
14/10/2018 16:00 CB CASTELLET SISVIAL CB BALAGUER [+]  
Descansa 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/10/2018 18:30 SISVIAL CB BALAGUER SMA BORGES-GARRIGUES [+]  
21/10/2018 16:30 CB ALMACELLES A GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]  
20/10/2018 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG LA SALLE MANRESA B [+]  
21/10/2018 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS CB ALPICAT B [+]  
20/10/2018 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR CB MOLLERUSSA B [+]  
21/10/2018 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT CB CASTELLET [+]  
Descansa CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/10/2018 17:30 GUAJA AVENTURES CB TREMP AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]  
27/10/2018 18:30 SISVIAL CB BALAGUER ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]  
27/10/2018 19:15 LA SALLE MANRESA B CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]  
27/10/2018 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES CB ALPICAT B [+]  
28/10/2018 12:00 CB MOLLERUSSA B 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]  
28/10/2018 16:00 CB CASTELLET CB ALMACELLES A [+]  
Descansa BARBERIA DORIAN ALCARRÀS
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2018 16:00 ROCA BORRÀS – CAPPONT SMA BORGES-GARRIGUES [+]  
04/11/2018 16:30 CB ALMACELLES A SISVIAL CB BALAGUER [+]  
01/11/2018 18:30 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]  
04/11/2018 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS LA SALLE MANRESA B [+]  
04/11/2018 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB MOLLERUSSA B [+]  
04/11/2018 18:30 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR CB CASTELLET [+]  
Descansa CB ALPICAT B
Jornada 7 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2018 16:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]  
10/11/2018 18:30 SISVIAL CB BALAGUER AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]  
11/11/2018 19:00 ROCA BORRÀS – CAPPONT CB ALMACELLES A [+]  
10/11/2018 19:15 LA SALLE MANRESA B CB ALPICAT B [+]  
11/11/2018 18:30 CB MOLLERUSSA B BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]  
11/11/2018 16:00 CB CASTELLET 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]  
Descansa SMA BORGES-GARRIGUES
Jornada 8 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2018 16:30 CB ALMACELLES A SMA BORGES-GARRIGUES [+]
17/11/2018 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
17/11/2018 16:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG SISVIAL CB BALAGUER [+]
18/11/2018 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
18/11/2018 17:45 CB ALPICAT B CB MOLLERUSSA B [+]
18/11/2018 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB CASTELLET [+]
Descansa LA SALLE MANRESA B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/11/2018 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP CB ALPICAT B [+]
24/11/2018 18:30 SISVIAL CB BALAGUER CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
25/11/2018 19:00 ROCA BORRÀS – CAPPONT 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
25/11/2018 16:30 CB ALMACELLES A AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
25/11/2018 17:30 SMA BORGES-GARRIGUES LA SALLE MANRESA B [+]
25/11/2018 16:00 CB CASTELLET BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
Descansa CB MOLLERUSSA B
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/12/2018 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR SMA BORGES-GARRIGUES [+]
01/12/2018 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG CB ALMACELLES A [+]
02/12/2018 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
02/12/2018 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS SISVIAL CB BALAGUER [+]
01/12/2018 19:15 LA SALLE MANRESA B CB MOLLERUSSA B [+]
02/12/2018 17:45 CB ALPICAT B CB CASTELLET [+]
Descansa GUAJA AVENTURES CB TREMP
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/12/2018 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP LA SALLE MANRESA B [+]
15/12/2018 18:30 SISVIAL CB BALAGUER CB ALPICAT B [+]
16/12/2018 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
16/12/2018 16:30 CB ALMACELLES A CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
15/12/2018 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
15/12/2018 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES CB MOLLERUSSA B [+]
Descansa CB CASTELLET
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
13/01/2019 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS CB ALMACELLES A [+]
13/01/2019 17:45 CB ALPICAT B ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
12/01/2019 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
13/01/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
12/01/2019 19:15 LA SALLE MANRESA B CB CASTELLET [+]
Descansa SISVIAL CB BALAGUER
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/01/2019 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP SMA BORGES-GARRIGUES [+]
19/01/2019 18:30 SISVIAL CB BALAGUER LA SALLE MANRESA B [+]
20/01/2019 16:30 CB ALMACELLES A CB ALPICAT B [+]
19/01/2019 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
19/01/2019 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
20/01/2019 16:00 CB CASTELLET CB MOLLERUSSA B [+]
Descansa ROCA BORRÀS – CAPPONT
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/02/2019 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
02/02/2019 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR CB ALPICAT B [+]
03/02/2019 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT LA SALLE MANRESA B [+]
03/02/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE SMA BORGES-GARRIGUES [+]
02/02/2019 18:30 SISVIAL CB BALAGUER CB MOLLERUSSA B [+]
03/02/2019 16:00 CB CASTELLET GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
Descansa CB ALMACELLES A
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP SISVIAL CB BALAGUER [+]
09/02/2019 19:15 LA SALLE MANRESA B CB ALMACELLES A [+]
10/02/2019 17:45 CB ALPICAT B 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
10/02/2019 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
10/02/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
09/02/2019 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES CB CASTELLET [+]
Descansa AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2019 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
17/02/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB ALPICAT B [+]
16/02/2019 19:00 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR LA SALLE MANRESA B [+]
17/02/2019 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS SMA BORGES-GARRIGUES [+]
17/02/2019 16:30 CB ALMACELLES A CB MOLLERUSSA B [+]
16/02/2019 18:30 SISVIAL CB BALAGUER CB CASTELLET [+]
Descansa 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES SISVIAL CB BALAGUER [+]
23/02/2019 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP CB ALMACELLES A [+]
23/02/2019 19:15 LA SALLE MANRESA B 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
24/02/2019 17:45 CB ALPICAT B BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
24/02/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
24/02/2019 16:00 CB CASTELLET ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
Descansa CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
03/03/2019 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT SISVIAL CB BALAGUER [+]
03/03/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE LA SALLE MANRESA B [+]
03/03/2019 17:45 CB ALPICAT B SMA BORGES-GARRIGUES [+]
02/03/2019 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG CB MOLLERUSSA B [+]
03/03/2019 16:30 CB ALMACELLES A CB CASTELLET [+]
Descansa BARBERIA DORIAN ALCARRÀS
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
09/03/2019 18:30 SISVIAL CB BALAGUER CB ALMACELLES A [+]
09/03/2019 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
09/03/2019 19:15 LA SALLE MANRESA B BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
10/03/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
10/03/2019 16:00 CB CASTELLET AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
Descansa CB ALPICAT B
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
16/03/2019 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR SISVIAL CB BALAGUER [+]
17/03/2019 16:30 CB ALMACELLES A ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
17/03/2019 17:45 CB ALPICAT B LA SALLE MANRESA B [+]
17/03/2019 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS CB MOLLERUSSA B [+]
16/03/2019 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG CB CASTELLET [+]
Descansa SMA BORGES-GARRIGUES
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/03/2019 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES CB ALMACELLES A [+]
24/03/2019 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
23/03/2019 18:30 SISVIAL CB BALAGUER 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
23/03/2019 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
24/03/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B CB ALPICAT B [+]
24/03/2019 16:00 CB CASTELLET CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
Descansa LA SALLE MANRESA B
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
31/03/2019 17:45 CB ALPICAT B GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
31/03/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE SISVIAL CB BALAGUER [+]
30/03/2019 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
30/03/2019 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR CB ALMACELLES A [+]
30/03/2019 19:15 LA SALLE MANRESA B SMA BORGES-GARRIGUES [+]
31/03/2019 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS CB CASTELLET [+]
Descansa CB MOLLERUSSA B
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
07/04/2019 16:30 CB ALMACELLES A 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
07/04/2019 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
06/04/2019 18:30 SISVIAL CB BALAGUER BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
07/04/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B LA SALLE MANRESA B [+]
07/04/2019 16:00 CB CASTELLET CB ALPICAT B [+]
Descansa GUAJA AVENTURES CB TREMP
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 19:15 LA SALLE MANRESA B GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
28/04/2019 17:45 CB ALPICAT B SISVIAL CB BALAGUER [+]
28/04/2019 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS ROCA BORRÀS – CAPPONT [+]
28/04/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB ALMACELLES A [+]
27/04/2019 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
28/04/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B SMA BORGES-GARRIGUES [+]
Descansa CB CASTELLET
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/05/2019 19:15 AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE [+]
05/05/2019 16:30 CB ALMACELLES A BARBERIA DORIAN ALCARRÀS [+]
05/05/2019 17:30 ROCA BORRÀS – CAPPONT CB ALPICAT B [+]
04/05/2019 18:00 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG SMA BORGES-GARRIGUES [+]
04/05/2019 18:00 GUAJA AVENTURES CB TREMP CB MOLLERUSSA B [+]
05/05/2019 16:00 CB CASTELLET LA SALLE MANRESA B [+]
Descansa SISVIAL CB BALAGUER
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/05/2019 17:00 SMA BORGES-GARRIGUES GUAJA AVENTURES CB TREMP [+]
11/05/2019 19:15 LA SALLE MANRESA B SISVIAL CB BALAGUER [+]
12/05/2019 17:45 CB ALPICAT B CB ALMACELLES A [+]
12/05/2019 16:00 BARBERIA DORIAN ALCARRÀS AGROPIENSO MARCO OBRA PUBLICA CB BINEFAR [+]
12/05/2019 18:30 CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE 9 MUNTANYA C.B.BELLPUIG [+]
12/05/2019 18:30 CB MOLLERUSSA B CB CASTELLET [+]
Descansa ROCA BORRÀS – CAPPONT
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD