Calendari - C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA


Competició: TERCERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - CLUB BÀSQUET MONTBLANC
2 - CLUB BÀSQUET VILA-SECA
3 - SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS
4 - CB MOLLERUSSA
5 - CBVALLS TOT JOC INTERESPORT
6 - ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B
7 - CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA
8 - CB LA SELVA A
9 - CB.BORGES-GARRIGUES
10 - C.B. CAMBRILS
11 - A.E. CLARET A
12 - CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA
13 - TORREDEMBARRA B.C.
14 - REUS DEPORTIU
15 - C.B. CALAFELL A
16 - PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]  
17/09/2017 12:30 C.B. CAMBRILS CB LA SELVA A [+]  
17/09/2017 12:30 A.E. CLARET A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
16/09/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]  
16/09/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]  
17/09/2017 19:00 REUS DEPORTIU CB MOLLERUSSA [+]  
17/09/2017 18:00 C.B. CALAFELL A SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]  
16/09/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/09/2017 18:00 CLUB BÀSQUET VILA-SECA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]  
24/09/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]  
23/09/2017 18:00 CB MOLLERUSSA C.B. CALAFELL A [+]  
24/09/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT REUS DEPORTIU [+]  
23/09/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B TORREDEMBARRA B.C. [+]  
24/09/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
23/09/2017 19:15 CB LA SELVA A A.E. CLARET A [+]  
23/09/2017 17:30 CB.BORGES-GARRIGUES C.B. CAMBRILS [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB MOLLERUSSA [+]  
27/10/2017 20:00 CLUB BÀSQUET VILA-SECA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]  
01/10/2017 12:30 A.E. CLARET A CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
30/09/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CB LA SELVA A [+]  
30/09/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
01/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]  
27/10/2017 21:30 C.B. CALAFELL A CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]  
30/09/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER C.B. CAMBRILS [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]  
07/10/2017 18:00 CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]  
08/10/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]  
07/10/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B C.B. CALAFELL A [+]  
08/10/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA REUS DEPORTIU [+]  
07/10/2017 19:15 CB LA SELVA A TORREDEMBARRA B.C. [+]  
07/10/2017 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
08/10/2017 12:30 C.B. CAMBRILS A.E. CLARET A [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/10/2017 19:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]  
15/10/2017 18:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]  
15/10/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB MOLLERUSSA [+]  
14/10/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA C.B. CAMBRILS [+]  
14/10/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
15/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU CB LA SELVA A [+]  
15/10/2017 18:00 C.B. CALAFELL A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
14/10/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER A.E. CLARET A [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2017 19:00 CB MOLLERUSSA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]  
22/10/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]  
21/10/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]  
22/10/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]  
22/10/2017 12:00 CB LA SELVA A C.B. CALAFELL A [+]  
21/10/2017 20:00 CB.BORGES-GARRIGUES REUS DEPORTIU [+]  
22/10/2017 12:30 C.B. CAMBRILS TORREDEMBARRA B.C. [+]  
21/10/2017 16:00 A.E. CLARET A CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 16:30 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB LA SELVA A [+]  
29/10/2017 19:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
29/10/2017 12:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]  
28/10/2017 18:00 CB MOLLERUSSA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]  
28/10/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. A.E. CLARET A [+]  
29/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU C.B. CAMBRILS [+]  
29/10/2017 18:00 C.B. CALAFELL A CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
28/10/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/11/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]  
04/11/2017 19:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB MOLLERUSSA [+]  
05/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]  
04/11/2017 19:15 CB LA SELVA A CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]  
04/11/2017 16:00 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]  
05/11/2017 12:30 C.B. CAMBRILS C.B. CALAFELL A [+]  
05/11/2017 12:00 A.E. CLARET A REUS DEPORTIU [+]  
04/11/2017 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA TORREDEMBARRA B.C. [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.B. CAMBRILS [+]  
12/11/2017 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
12/11/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB LA SELVA A [+]  
10/12/2017 19:30 CB MOLLERUSSA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
12/11/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]  
12/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
12/11/2017 18:00 C.B. CALAFELL A A.E. CLARET A [+]  
11/11/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER TORREDEMBARRA B.C. [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]  
19/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]  
18/11/2017 19:15 CB LA SELVA A CB MOLLERUSSA [+]  
19/11/2017 12:30 C.B. CAMBRILS CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]  
18/11/2017 20:15 A.E. CLARET A CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]  
18/11/2017 19:30 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA C.B. CALAFELL A [+]  
18/11/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. REUS DEPORTIU [+]  
19/11/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
25/11/2017 18:30 CLUB BÀSQUET VILA-SECA A.E. CLARET A [+]  
26/11/2017 17:00 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.B. CAMBRILS [+]  
25/11/2017 18:00 CB MOLLERUSSA CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
26/11/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB LA SELVA A [+]  
25/11/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
26/11/2017 19:00 C.B. CALAFELL A TORREDEMBARRA B.C. [+]  
26/11/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER REUS DEPORTIU [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]  
02/12/2017 20:00 CB LA SELVA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]  
02/12/2017 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]  
03/12/2017 12:00 C.B. CAMBRILS CB MOLLERUSSA [+]  
03/12/2017 18:00 A.E. CLARET A SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]  
03/12/2017 19:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]  
02/12/2017 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]  
03/12/2017 19:00 REUS DEPORTIU C.B. CALAFELL A [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2017 19:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC REUS DEPORTIU [+]  
17/12/2017 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA TORREDEMBARRA B.C. [+]  
17/12/2017 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
16/12/2017 19:30 CB MOLLERUSSA A.E. CLARET A [+]  
17/12/2017 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT C.B. CAMBRILS [+]  
16/12/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
16/12/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB LA SELVA A [+]  
16/12/2017 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER C.B. CALAFELL A [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2018 11:00 C.B. CAMBRILS ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]  
14/01/2018 18:30 A.E. CLARET A CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]  
13/01/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CB MOLLERUSSA [+]  
14/01/2018 12:30 TORREDEMBARRA B.C. SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]  
13/01/2018 19:00 REUS DEPORTIU CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]  
14/01/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]  
13/01/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB LA SELVA A [+]  
14/01/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
Jornada 15 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]  
21/01/2018 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.B. CALAFELL A [+]  
21/01/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS REUS DEPORTIU [+]  
20/01/2018 19:00 CB MOLLERUSSA TORREDEMBARRA B.C. [+]  
21/01/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]  
20/01/2018 17:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B A.E. CLARET A [+]  
21/01/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CAMBRILS [+]  
20/01/2018 19:45 CB LA SELVA A CB.BORGES-GARRIGUES [+]  
Jornada 16 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2018 19:15 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
26/01/2018 21:30 CB LA SELVA A C.B. CAMBRILS [+]
04/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA A.E. CLARET A [+]
03/02/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]
04/02/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT TORREDEMBARRA B.C. [+]
27/01/2018 19:00 CB MOLLERUSSA REUS DEPORTIU [+]
04/02/2018 17:00 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.B. CALAFELL A [+]
03/02/2018 20:00 CB.BORGES-GARRIGUES PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/02/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
09/02/2018 21:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
11/02/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CB MOLLERUSSA [+]
11/02/2018 19:00 REUS DEPORTIU CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
10/02/2018 12:30 TORREDEMBARRA B.C. ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
10/02/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
11/02/2018 12:30 A.E. CLARET A CB LA SELVA A [+]
11/02/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CB.BORGES-GARRIGUES [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 18:00 CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
18/02/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
17/02/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES A.E. CLARET A [+]
17/02/2018 17:30 CB LA SELVA A CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]
18/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA TORREDEMBARRA B.C. [+]
17/02/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B REUS DEPORTIU [+]
18/02/2018 17:30 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT C.B. CALAFELL A [+]
18/02/2018 12:30 C.B. CAMBRILS PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
25/02/2018 19:15 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB MOLLERUSSA [+]
24/02/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
25/02/2018 18:00 C.B. CALAFELL A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
25/02/2018 19:00 REUS DEPORTIU CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
24/02/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB LA SELVA A [+]
24/02/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CB.BORGES-GARRIGUES [+]
25/02/2018 12:30 A.E. CLARET A C.B. CAMBRILS [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/03/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
04/03/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
03/03/2018 18:00 CB MOLLERUSSA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
04/03/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]
04/03/2018 18:30 CB.BORGES-GARRIGUES TORREDEMBARRA B.C. [+]
03/03/2018 19:15 CB LA SELVA A REUS DEPORTIU [+]
04/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CALAFELL A [+]
04/03/2018 12:30 A.E. CLARET A PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/03/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CB MOLLERUSSA [+]
11/03/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
11/03/2018 17:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
10/03/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
11/03/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CB LA SELVA A [+]
11/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU CB.BORGES-GARRIGUES [+]
10/03/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. C.B. CAMBRILS [+]
10/03/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA A.E. CLARET A [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2018 19:15 CB LA SELVA A CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
18/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
17/03/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
18/03/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB MOLLERUSSA [+]
18/03/2018 12:30 A.E. CLARET A TORREDEMBARRA B.C. [+]
18/03/2018 12:30 C.B. CAMBRILS REUS DEPORTIU [+]
18/03/2018 18:30 CB.BORGES-GARRIGUES C.B. CALAFELL A [+]
17/03/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
24/03/2018 18:00 CB MOLLERUSSA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
25/03/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
25/03/2018 19:30 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB LA SELVA A [+]
24/03/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB.BORGES-GARRIGUES [+]
25/03/2018 18:00 C.B. CALAFELL A C.B. CAMBRILS [+]
25/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU A.E. CLARET A [+]
24/03/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/04/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
08/04/2018 18:30 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
07/04/2018 19:15 CB LA SELVA A SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
08/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA [+]
07/04/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
07/04/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA REUS DEPORTIU [+]
08/04/2018 12:30 A.E. CLARET A C.B. CALAFELL A [+]
08/04/2018 17:45 TORREDEMBARRA B.C. PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/04/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
15/04/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
14/04/2018 18:00 CB MOLLERUSSA CB LA SELVA A [+]
14/04/2018 19:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.B. CAMBRILS [+]
14/04/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC A.E. CLARET A [+]
15/04/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]
15/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU TORREDEMBARRA B.C. [+]
14/04/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/04/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
22/04/2018 12:30 A.E. CLARET A CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
22/04/2018 12:30 C.B. CAMBRILS SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
22/04/2018 18:30 CB.BORGES-GARRIGUES CB MOLLERUSSA [+]
21/04/2018 19:15 CB LA SELVA A CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
22/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
21/04/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. C.B. CALAFELL A [+]
22/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/04/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
28/04/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B CB LA SELVA A [+]
29/04/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT CB.BORGES-GARRIGUES [+]
28/04/2018 18:00 CB MOLLERUSSA C.B. CAMBRILS [+]
29/04/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS A.E. CLARET A [+]
28/04/2018 19:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]
28/04/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC TORREDEMBARRA B.C. [+]
29/04/2018 18:00 C.B. CALAFELL A REUS DEPORTIU [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2018 19:00 REUS DEPORTIU CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
05/05/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
05/05/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
06/05/2018 12:30 A.E. CLARET A CB MOLLERUSSA [+]
06/05/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
06/05/2018 18:30 CB.BORGES-GARRIGUES ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
05/05/2018 19:15 CB LA SELVA A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
06/05/2018 18:00 C.B. CALAFELL A PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2018 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B C.B. CAMBRILS [+]
13/05/2018 17:00 CBVALLS TOT JOC INTERESPORT A.E. CLARET A [+]
12/05/2018 18:00 CB MOLLERUSSA CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA [+]
13/05/2018 18:30 SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS TORREDEMBARRA B.C. [+]
12/05/2018 19:45 CLUB BÀSQUET VILA-SECA REUS DEPORTIU [+]
12/05/2018 18:00 CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.B. CALAFELL A [+]
12/05/2018 19:15 CB LA SELVA A PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER [+]
12/05/2018 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/05/2018 18:30 PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER CLUB BÀSQUET MONTBLANC [+]
20/05/2018 18:00 C.B. CALAFELL A CLUB BÀSQUET VILA-SECA [+]
20/05/2018 19:00 REUS DEPORTIU SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS [+]
19/05/2018 19:30 TORREDEMBARRA B.C. CB MOLLERUSSA [+]
19/05/2018 20:00 CB TORRES DE SEGRE EVENTS CATALUNYA CBVALLS TOT JOC INTERESPORT [+]
20/05/2018 12:30 A.E. CLARET A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B [+]
20/05/2018 12:30 C.B. CAMBRILS CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
20/05/2018 18:30 CB.BORGES-GARRIGUES CB LA SELVA A [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +