Calendari - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA
2 - CLUB ARENYS BÀSQUET B
3 - CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B
4 - CB GRANOLLERS 2
5 - AE SANT ANDREU NATZARET
6 - LES FRANQUESES A
7 - CLUB NATACIO CALDES A
8 - C.B. ARGENTONA A
9 - C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS
10 - CB PARETS NEGRE
11 - AE BOET MATARO 1
12 - PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT
13 - C.B. LA GARRIGA
14 - A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/09/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]  
29/09/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CLUB NATACIO CALDES A [+]  
29/09/2018 19:15 CB PARETS NEGRE LES FRANQUESES A [+]  
29/09/2018 17:45 AE BOET MATARO 1 AE SANT ANDREU NATZARET [+]  
29/09/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CB GRANOLLERS 2 [+]  
30/09/2018 19:30 C.B. LA GARRIGA CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]  
29/09/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. ARGENTONA A [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/10/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]  
07/10/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]  
06/10/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. LA GARRIGA [+]  
06/10/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]  
06/10/2018 19:15 LES FRANQUESES A AE BOET MATARO 1 [+]  
06/10/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CB PARETS NEGRE [+]  
06/10/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/10/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CB GRANOLLERS 2 [+]  
13/10/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]  
13/10/2018 19:15 CB PARETS NEGRE C.B. ARGENTONA A [+]  
13/10/2018 20:45 AE BOET MATARO 1 CLUB NATACIO CALDES A [+]  
14/12/2018 21:45 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT LES FRANQUESES A [+]
14/10/2018 19:45 C.B. LA GARRIGA AE SANT ANDREU NATZARET [+]  
13/10/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]  
21/10/2018 17:00 CB GRANOLLERS 2 CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]  
20/10/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]  
21/10/2018 12:45 LES FRANQUESES A C.B. LA GARRIGA [+]  
20/10/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]  
20/10/2018 16:00 C.B. ARGENTONA A AE BOET MATARO 1 [+]  
20/10/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CB PARETS NEGRE [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/10/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA LES FRANQUESES A [+]  
27/10/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B AE SANT ANDREU NATZARET [+]  
28/10/2018 10:45 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CB GRANOLLERS 2 [+]  
28/10/2018 16:15 AE BOET MATARO 1 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]  
27/10/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. ARGENTONA A [+]  
27/10/2018 19:15 C.B. LA GARRIGA CLUB NATACIO CALDES A [+]  
11/12/2018 21:15 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CB PARETS NEGRE [+]
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/11/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]  
03/11/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]  
03/11/2018 17:45 LES FRANQUESES A CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]  
03/11/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]  
03/11/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A C.B. LA GARRIGA [+]  
03/11/2018 19:30 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]  
04/11/2018 10:45 CB PARETS NEGRE AE BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2018 09:00 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA C.B. ARGENTONA A [+]  
10/11/2018 19:45 CLUB ARENYS BÀSQUET B CLUB NATACIO CALDES A [+]  
11/11/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B LES FRANQUESES A [+]  
11/11/2018 19:15 CB GRANOLLERS 2 AE SANT ANDREU NATZARET [+]  
10/11/2018 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CB PARETS NEGRE [+]  
11/11/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]  
10/11/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A AE BOET MATARO 1 [+]  
Jornada 8 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/11/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]  
17/11/2018 19:15 LES FRANQUESES A CB GRANOLLERS 2 [+]
17/11/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]  
17/11/2018 18:00 C.B. ARGENTONA A CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]  
17/11/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]  
17/11/2018 19:15 CB PARETS NEGRE C.B. LA GARRIGA [+]
17/11/2018 16:00 AE BOET MATARO 1 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]  
Jornada 9 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/11/2018 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CB PARETS NEGRE [+]
24/11/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
25/11/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.B. ARGENTONA A [+]
24/11/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 CLUB NATACIO CALDES A [+]
24/11/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET LES FRANQUESES A [+]
25/11/2018 18:00 C.B. LA GARRIGA AE BOET MATARO 1 [+]
24/11/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/12/2018 19:15 LES FRANQUESES A A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
01/12/2018 17:45 CLUB NATACIO CALDES A AE SANT ANDREU NATZARET [+]
01/12/2018 20:30 C.B. ARGENTONA A CB GRANOLLERS 2 [+]
01/12/2018 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
01/12/2018 19:15 CB PARETS NEGRE CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
01/12/2018 20:45 AE BOET MATARO 1 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
01/12/2018 19:45 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. LA GARRIGA [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2018 12:00 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
15/12/2018 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B AE BOET MATARO 1 [+]
16/12/2018 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CB PARETS NEGRE [+]
15/12/2018 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
15/12/2018 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET C.B. ARGENTONA A [+]
15/12/2018 19:15 LES FRANQUESES A CLUB NATACIO CALDES A [+]
15/12/2018 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A C.B. LA GARRIGA [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/01/2019 19:45 C.B. ARGENTONA A LES FRANQUESES A [+]
12/01/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS AE SANT ANDREU NATZARET [+]
12/01/2019 19:15 CB PARETS NEGRE CB GRANOLLERS 2 [+]
13/01/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
12/01/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
12/01/2019 16:30 C.B. LA GARRIGA BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
12/01/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CLUB NATACIO CALDES A [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/01/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
19/01/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B C.B. LA GARRIGA [+]
20/01/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
19/01/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 AE BOET MATARO 1 [+]
19/01/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CB PARETS NEGRE [+]
19/01/2019 19:15 LES FRANQUESES A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
19/01/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A C.B. ARGENTONA A [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/02/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
02/02/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
02/02/2019 19:15 LES FRANQUESES A CB PARETS NEGRE [+]
02/02/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET AE BOET MATARO 1 [+]
02/02/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
03/02/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.B. LA GARRIGA [+]
02/02/2019 19:45 C.B. ARGENTONA A A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
09/02/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
09/02/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA CB GRANOLLERS 2 [+]
09/02/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT AE SANT ANDREU NATZARET [+]
10/02/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 LES FRANQUESES A [+]
09/02/2019 19:15 CB PARETS NEGRE CLUB NATACIO CALDES A [+]
09/02/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS C.B. ARGENTONA A [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/02/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
17/02/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
16/02/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A CB PARETS NEGRE [+]
16/02/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A AE BOET MATARO 1 [+]
16/02/2019 19:15 LES FRANQUESES A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
16/02/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET C.B. LA GARRIGA [+]
16/02/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
23/02/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B CB GRANOLLERS 2 [+]
23/02/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA AE SANT ANDREU NATZARET [+]
23/02/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA LES FRANQUESES A [+]
23/02/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CLUB NATACIO CALDES A [+]
24/02/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 C.B. ARGENTONA A [+]
23/02/2019 19:15 CB PARETS NEGRE C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 19:15 LES FRANQUESES A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
02/03/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
02/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
02/03/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS AE BOET MATARO 1 [+]
02/03/2019 19:45 C.B. ARGENTONA A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
02/03/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A C.B. LA GARRIGA [+]
02/03/2019 19:15 CB PARETS NEGRE A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CB GRANOLLERS 2 [+]
10/03/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B AE SANT ANDREU NATZARET [+]
09/03/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B LES FRANQUESES A [+]
09/03/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CLUB NATACIO CALDES A [+]
09/03/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. ARGENTONA A [+]
09/03/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
10/03/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CB PARETS NEGRE [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/03/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
16/03/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
16/03/2019 19:15 LES FRANQUESES A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
16/03/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CB GRANOLLERS 2 [+]
16/03/2019 19:15 CB PARETS NEGRE PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
16/03/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS C.B. LA GARRIGA [+]
17/03/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/03/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A AE SANT ANDREU NATZARET [+]
23/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 LES FRANQUESES A [+]
24/03/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CLUB NATACIO CALDES A [+]
23/03/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B C.B. ARGENTONA A [+]
23/03/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
23/03/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA CB PARETS NEGRE [+]
23/03/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT AE BOET MATARO 1 [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/03/2019 19:15 CB PARETS NEGRE BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
30/03/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
30/03/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
30/03/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A CB GRANOLLERS 2 [+]
30/03/2019 19:15 LES FRANQUESES A AE SANT ANDREU NATZARET [+]
31/03/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 C.B. LA GARRIGA [+]
30/03/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A LES FRANQUESES A [+]
06/04/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET CLUB NATACIO CALDES A [+]
06/04/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 C.B. ARGENTONA A [+]
07/04/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
06/04/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B CB PARETS NEGRE [+]
06/04/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA AE BOET MATARO 1 [+]
06/04/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
28/04/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
27/04/2019 19:15 CB PARETS NEGRE CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
27/04/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CB GRANOLLERS 2 [+]
27/04/2019 18:00 C.B. ARGENTONA A AE SANT ANDREU NATZARET [+]
27/04/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A LES FRANQUESES A [+]
27/04/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/05/2019 19:15 LES FRANQUESES A C.B. ARGENTONA A [+]
04/05/2019 17:45 AE SANT ANDREU NATZARET C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS [+]
04/05/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 CB PARETS NEGRE [+]
05/05/2019 19:30 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B AE BOET MATARO 1 [+]
04/05/2019 16:00 CLUB ARENYS BÀSQUET B PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT [+]
04/05/2019 21:15 BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA C.B. LA GARRIGA [+]
04/05/2019 17:45 CLUB NATACIO CALDES A A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/05/2019 18:00 A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA [+]
11/05/2019 18:00 C.B. LA GARRIGA CLUB ARENYS BÀSQUET B [+]
11/05/2019 19:30 PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B [+]
12/05/2019 19:30 AE BOET MATARO 1 CB GRANOLLERS 2 [+]
11/05/2019 19:15 CB PARETS NEGRE AE SANT ANDREU NATZARET [+]
11/05/2019 17:45 C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS LES FRANQUESES A [+]
11/05/2019 19:45 C.B. ARGENTONA A CLUB NATACIO CALDES A [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD