Calendari - C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA


Competició: PRIMERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - DIFFSALUT ALMEDA
2 - ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B
3 - U.E. CLARET
4 - A.E.S.E. A
5 - C.B. GAVA 1
6 - NOU BASQUET OLESA A
7 - B.C. TECLA SALA
8 - SEDIS HIDROLOGY
9 - CB PRAT 1
10 - CAMPING BIANYA ROSER B
11 - B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA
12 - BASQUET SANT BOI A
13 - TAXI LINE - C.B. LA PALMA
14 - C.B. CASTELLAR A
15 - C.B. VILADECANS A
16 - JAC SANTS B
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/09/2017 18:00 DIFFSALUT ALMEDA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
17/09/2017 18:00 CAMPING BIANYA ROSER B SEDIS HIDROLOGY [+]  
16/09/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA B.C. TECLA SALA [+]  
17/09/2017 18:15 BASQUET SANT BOI A NOU BASQUET OLESA A [+]  
17/09/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA C.B. GAVA 1 [+]  
17/09/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A A.E.S.E. A [+]  
16/09/2017 17:45 C.B. VILADECANS A U.E. CLARET [+]  
17/09/2017 18:00 JAC SANTS B CB PRAT 1 [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B JAC SANTS B [+]  
24/09/2017 12:30 U.E. CLARET DIFFSALUT ALMEDA [+]  
23/09/2017 18:00 A.E.S.E. A C.B. VILADECANS A [+]  
23/09/2017 18:00 C.B. GAVA 1 C.B. CASTELLAR A [+]  
24/09/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
23/09/2017 17:45 B.C. TECLA SALA BASQUET SANT BOI A [+]  
24/09/2017 16:00 SEDIS HIDROLOGY B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
23/09/2017 18:00 CB PRAT 1 CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 18:15 DIFFSALUT ALMEDA A.E.S.E. A [+]  
01/10/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B U.E. CLARET [+]  
30/09/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA CB PRAT 1 [+]  
01/11/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A SEDIS HIDROLOGY [+]  
30/09/2017 20:45 TAXI LINE - C.B. LA PALMA B.C. TECLA SALA [+]  
28/01/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A NOU BASQUET OLESA A [+]  
30/09/2017 17:45 C.B. VILADECANS A C.B. GAVA 1 [+]  
19/12/2017 20:00 JAC SANTS B CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2017 12:30 U.E. CLARET JAC SANTS B [+]  
08/10/2017 12:30 A.E.S.E. A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
07/10/2017 18:00 C.B. GAVA 1 DIFFSALUT ALMEDA [+]  
08/10/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. VILADECANS A [+]  
07/10/2017 17:45 B.C. TECLA SALA C.B. CASTELLAR A [+]  
07/10/2017 19:30 SEDIS HIDROLOGY TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
07/10/2017 20:00 CB PRAT 1 BASQUET SANT BOI A [+]  
07/10/2017 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 18:15 DIFFSALUT ALMEDA NOU BASQUET OLESA A [+]  
14/10/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. GAVA 1 [+]  
15/10/2017 12:30 U.E. CLARET A.E.S.E. A [+]  
15/10/2017 18:30 BASQUET SANT BOI A CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
15/10/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA CB PRAT 1 [+]  
15/10/2017 18:30 C.B. CASTELLAR A SEDIS HIDROLOGY [+]  
14/10/2017 17:45 C.B. VILADECANS A B.C. TECLA SALA [+]  
15/10/2017 18:00 JAC SANTS B B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2017 17:15 A.E.S.E. A JAC SANTS B [+]  
21/10/2017 18:00 C.B. GAVA 1 U.E. CLARET [+]  
22/10/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
21/10/2017 17:45 B.C. TECLA SALA DIFFSALUT ALMEDA [+]  
27/01/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY C.B. VILADECANS A [+]  
21/10/2017 18:00 CB PRAT 1 C.B. CASTELLAR A [+]  
21/10/2017 19:45 CAMPING BIANYA ROSER B TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
21/10/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA BASQUET SANT BOI A [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/10/2017 17:45 DIFFSALUT ALMEDA SEDIS HIDROLOGY [+]  
29/10/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B B.C. TECLA SALA [+]  
29/10/2017 12:30 U.E. CLARET NOU BASQUET OLESA A [+]  
28/10/2017 19:15 A.E.S.E. A C.B. GAVA 1 [+]  
29/10/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
29/10/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
28/10/2017 18:15 C.B. VILADECANS A CB PRAT 1 [+]  
29/10/2017 18:00 JAC SANTS B BASQUET SANT BOI A [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2017 18:00 C.B. GAVA 1 JAC SANTS B [+]  
05/11/2017 19:30 NOU BASQUET OLESA A A.E.S.E. A [+]  
04/11/2017 17:45 B.C. TECLA SALA U.E. CLARET [+]  
23/12/2017 12:30 SEDIS HIDROLOGY ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
04/11/2017 18:00 CB PRAT 1 DIFFSALUT ALMEDA [+]  
04/11/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. VILADECANS A [+]  
04/11/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA C.B. CASTELLAR A [+]  
04/11/2017 17:45 BASQUET SANT BOI A TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/11/2017 18:30 DIFFSALUT ALMEDA CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
11/11/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B CB PRAT 1 [+]  
12/11/2017 12:30 U.E. CLARET SEDIS HIDROLOGY [+]  
11/11/2017 18:00 A.E.S.E. A B.C. TECLA SALA [+]  
11/11/2017 18:00 C.B. GAVA 1 NOU BASQUET OLESA A [+]  
12/11/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A BASQUET SANT BOI A [+]  
11/11/2017 17:45 C.B. VILADECANS A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
12/11/2017 18:00 JAC SANTS B TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A JAC SANTS B [+]  
18/11/2017 20:15 B.C. TECLA SALA C.B. GAVA 1 [+]  
18/11/2017 19:30 SEDIS HIDROLOGY A.E.S.E. A [+]  
18/11/2017 18:00 CB PRAT 1 U.E. CLARET [+]  
18/11/2017 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
18/11/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA DIFFSALUT ALMEDA [+]  
10/01/2018 22:00 BASQUET SANT BOI A C.B. VILADECANS A [+]  
19/11/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA C.B. CASTELLAR A [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 18:15 DIFFSALUT ALMEDA BASQUET SANT BOI A [+]  
25/11/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
26/11/2017 10:00 U.E. CLARET CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
25/11/2017 18:00 A.E.S.E. A CB PRAT 1 [+]  
25/11/2017 18:00 C.B. GAVA 1 SEDIS HIDROLOGY [+]  
26/11/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A B.C. TECLA SALA [+]  
25/11/2017 17:45 C.B. VILADECANS A TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
26/11/2017 18:00 JAC SANTS B C.B. CASTELLAR A [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2017 17:45 B.C. TECLA SALA JAC SANTS B [+]  
02/12/2017 19:30 SEDIS HIDROLOGY NOU BASQUET OLESA A [+]  
02/12/2017 18:00 CB PRAT 1 C.B. GAVA 1 [+]  
02/12/2017 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B A.E.S.E. A [+]  
02/12/2017 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA U.E. CLARET [+]  
01/12/2017 22:00 BASQUET SANT BOI A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
03/12/2017 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA DIFFSALUT ALMEDA [+]  
03/12/2017 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. VILADECANS A [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2017 18:45 DIFFSALUT ALMEDA C.B. CASTELLAR A [+]  
17/12/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
17/12/2017 12:30 U.E. CLARET BASQUET SANT BOI A [+]  
16/12/2017 18:00 A.E.S.E. A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
16/12/2017 18:00 C.B. GAVA 1 CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
17/12/2017 18:00 NOU BASQUET OLESA A CB PRAT 1 [+]  
16/12/2017 17:45 B.C. TECLA SALA SEDIS HIDROLOGY [+]  
17/12/2017 18:00 JAC SANTS B C.B. VILADECANS A [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2018 20:00 CB PRAT 1 B.C. TECLA SALA [+]  
13/01/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B NOU BASQUET OLESA A [+]  
13/01/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA C.B. GAVA 1 [+]  
14/01/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A A.E.S.E. A [+]  
14/01/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA U.E. CLARET [+]  
14/01/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
13/01/2018 17:45 C.B. VILADECANS A DIFFSALUT ALMEDA [+]  
14/01/2018 18:00 JAC SANTS B SEDIS HIDROLOGY [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA JAC SANTS B [+]  
21/01/2018 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. VILADECANS A [+]  
21/01/2018 12:30 U.E. CLARET C.B. CASTELLAR A [+]  
20/01/2018 18:00 A.E.S.E. A TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
20/01/2018 18:00 C.B. GAVA 1 BASQUET SANT BOI A [+]  
21/01/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
20/01/2018 17:45 B.C. TECLA SALA CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
20/01/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY CB PRAT 1 [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B DIFFSALUT ALMEDA [+]  
03/02/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
04/02/2018 12:45 B.C. TECLA SALA B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
04/02/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A BASQUET SANT BOI A [+]  
03/02/2018 18:00 C.B. GAVA 1 TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
03/02/2018 18:00 A.E.S.E. A C.B. CASTELLAR A [+]  
04/02/2018 12:30 U.E. CLARET C.B. VILADECANS A [+]  
03/02/2018 18:00 CB PRAT 1 JAC SANTS B [+]  
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2018 18:00 JAC SANTS B ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
10/02/2018 17:45 DIFFSALUT ALMEDA U.E. CLARET [+]  
10/02/2018 17:45 C.B. VILADECANS A A.E.S.E. A [+]  
11/02/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. GAVA 1 [+]  
11/02/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA NOU BASQUET OLESA A [+]  
10/02/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A B.C. TECLA SALA [+]  
10/02/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA SEDIS HIDROLOGY [+]  
10/02/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B CB PRAT 1 [+]  
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 18:00 A.E.S.E. A DIFFSALUT ALMEDA [+]  
18/02/2018 12:30 U.E. CLARET ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
17/02/2018 18:00 CB PRAT 1 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
17/02/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY BASQUET SANT BOI A [+]  
21/02/2018 21:45 B.C. TECLA SALA TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
18/02/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. CASTELLAR A [+]  
17/02/2018 18:00 C.B. GAVA 1 C.B. VILADECANS A [+]  
17/02/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B JAC SANTS B [+]  
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/02/2018 18:00 JAC SANTS B U.E. CLARET [+]  
18/04/2018 21:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B A.E.S.E. A [+]  
25/02/2018 17:45 DIFFSALUT ALMEDA C.B. GAVA 1 [+]  
24/02/2018 17:45 C.B. VILADECANS A NOU BASQUET OLESA A [+]  
25/02/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A B.C. TECLA SALA [+]  
25/02/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA SEDIS HIDROLOGY [+]  
24/02/2018 17:00 BASQUET SANT BOI A CB PRAT 1 [+]  
25/02/2018 12:15 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A DIFFSALUT ALMEDA [+]  
04/03/2018 18:00 C.B. GAVA 1 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
03/03/2018 18:00 A.E.S.E. A U.E. CLARET [+]  
03/03/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B BASQUET SANT BOI A [+]  
03/03/2018 18:00 CB PRAT 1 TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
04/03/2018 12:30 SEDIS HIDROLOGY C.B. CASTELLAR A [+]  
04/03/2018 12:45 B.C. TECLA SALA C.B. VILADECANS A [+]  
03/03/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA JAC SANTS B [+]  
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2018 18:00 JAC SANTS B A.E.S.E. A [+]  
11/03/2018 12:30 U.E. CLARET C.B. GAVA 1 [+]  
11/03/2018 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B NOU BASQUET OLESA A [+]  
10/03/2018 20:00 DIFFSALUT ALMEDA B.C. TECLA SALA [+]  
10/03/2018 17:45 C.B. VILADECANS A SEDIS HIDROLOGY [+]  
11/03/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A CB PRAT 1 [+]  
11/03/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
10/03/2018 17:45 BASQUET SANT BOI A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY DIFFSALUT ALMEDA [+]  
18/03/2018 12:45 B.C. TECLA SALA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
18/03/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A U.E. CLARET [+]  
17/03/2018 18:00 C.B. GAVA 1 A.E.S.E. A [+]  
17/03/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
17/03/2018 17:45 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. CASTELLAR A [+]  
17/03/2018 18:00 CB PRAT 1 C.B. VILADECANS A [+]  
17/03/2018 17:45 BASQUET SANT BOI A JAC SANTS B [+]  
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2018 19:30 JAC SANTS B C.B. GAVA 1 [+]  
24/03/2018 18:00 A.E.S.E. A NOU BASQUET OLESA A [+]  
25/03/2018 12:30 U.E. CLARET B.C. TECLA SALA [+]  
24/03/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B SEDIS HIDROLOGY [+]  
24/03/2018 19:15 DIFFSALUT ALMEDA CB PRAT 1 [+]  
24/03/2018 17:45 C.B. VILADECANS A CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
25/03/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
19/03/2018 21:30 TAXI LINE - C.B. LA PALMA BASQUET SANT BOI A [+]  
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/04/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B DIFFSALUT ALMEDA [+]  
07/04/2018 20:00 CB PRAT 1 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
07/04/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY U.E. CLARET [+]  
08/04/2018 12:45 B.C. TECLA SALA A.E.S.E. A [+]  
08/04/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A C.B. GAVA 1 [+]  
07/04/2018 18:00 BASQUET SANT BOI A C.B. CASTELLAR A [+]  
07/04/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA C.B. VILADECANS A [+]  
08/04/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA JAC SANTS B [+]  
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/04/2018 18:00 JAC SANTS B NOU BASQUET OLESA A [+]  
14/04/2018 18:00 C.B. GAVA 1 B.C. TECLA SALA [+]  
14/04/2018 18:00 A.E.S.E. A SEDIS HIDROLOGY [+]  
15/04/2018 12:30 U.E. CLARET CB PRAT 1 [+]  
15/04/2018 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
14/04/2018 19:45 DIFFSALUT ALMEDA B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]  
14/04/2018 18:15 C.B. VILADECANS A BASQUET SANT BOI A [+]  
15/04/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]  
Jornada 26 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2018 12:30 BASQUET SANT BOI A DIFFSALUT ALMEDA [+]  
22/04/2018 12:15 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]  
21/04/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B U.E. CLARET [+]  
21/04/2018 18:00 CB PRAT 1 A.E.S.E. A [+]  
21/04/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY C.B. GAVA 1 [+]  
22/04/2018 12:45 B.C. TECLA SALA NOU BASQUET OLESA A [+]  
22/04/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA C.B. VILADECANS A [+]  
22/04/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A JAC SANTS B [+]  
Jornada 27 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/04/2018 20:15 JAC SANTS B B.C. TECLA SALA [+]
29/04/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A SEDIS HIDROLOGY [+]
29/04/2018 18:00 C.B. GAVA 1 CB PRAT 1 [+]
28/04/2018 18:00 A.E.S.E. A CAMPING BIANYA ROSER B [+]
29/04/2018 12:30 U.E. CLARET B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]
29/04/2018 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B BASQUET SANT BOI A [+]
28/04/2018 17:45 DIFFSALUT ALMEDA TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]
28/04/2018 21:15 C.B. VILADECANS A C.B. CASTELLAR A [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A DIFFSALUT ALMEDA [+]
06/05/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]
06/05/2018 12:30 BASQUET SANT BOI A U.E. CLARET [+]
05/05/2018 16:00 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA A.E.S.E. A [+]
06/05/2018 09:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. GAVA 1 [+]
05/05/2018 18:00 CB PRAT 1 NOU BASQUET OLESA A [+]
05/05/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY B.C. TECLA SALA [+]
05/05/2018 17:45 C.B. VILADECANS A JAC SANTS B [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2018 17:45 B.C. TECLA SALA CB PRAT 1 [+]
13/05/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA A CAMPING BIANYA ROSER B [+]
12/05/2018 18:00 C.B. GAVA 1 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA [+]
12/05/2018 18:00 A.E.S.E. A BASQUET SANT BOI A [+]
13/05/2018 12:30 U.E. CLARET TAXI LINE - C.B. LA PALMA [+]
12/05/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. CASTELLAR A [+]
12/05/2018 18:15 DIFFSALUT ALMEDA C.B. VILADECANS A [+]
12/05/2018 19:30 SEDIS HIDROLOGY JAC SANTS B [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/05/2018 18:00 JAC SANTS B DIFFSALUT ALMEDA [+]
19/05/2018 17:45 C.B. VILADECANS A ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B [+]
20/05/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A U.E. CLARET [+]
20/05/2018 18:00 TAXI LINE - C.B. LA PALMA A.E.S.E. A [+]
20/05/2018 18:30 BASQUET SANT BOI A C.B. GAVA 1 [+]
19/05/2018 17:45 B.C. SANT JOAN DESPI A - HNOS. PANTOJA NOU BASQUET OLESA A [+]
19/05/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER B B.C. TECLA SALA [+]
19/05/2018 18:00 CB PRAT 1 SEDIS HIDROLOGY [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD