Calendari - COPA CATALUNYA MASCULINA


Competició: COPA CATALUNYA MASCULINA FASE PREVIA - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. CASTELLAR A
2 - C. B. CANTAIRES TORTOSA
3 - CÍRCOL COTONIFICI BADALONA
4 - BASQUET MOLINS A
5 - C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT
6 - BÀSQUET SITGES
7 - UE SANT CUGAT NEGRE
8 - A.E.S.E. A
9 - C.B. SANTA COLOMA A
10 - CB ALPICAT
11 - MARISTES ADEMAR A
12 - BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA
13 - 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A
14 - BASQUETPIASABADELL
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2018 18:00 C.B. CASTELLAR A C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]  
29/09/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A UE SANT CUGAT NEGRE [+]  
30/09/2018 19:30 CB ALPICAT BÀSQUET SITGES [+]  
30/09/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]  
29/09/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA BASQUET MOLINS A [+]  
29/09/2018 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]  
30/09/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL A.E.S.E. A [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BASQUETPIASABADELL [+]  
07/10/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C.B. CASTELLAR A [+]  
07/10/2018 19:15 BASQUET MOLINS A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]  
07/10/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]  
06/10/2018 18:05 BÀSQUET SITGES MARISTES ADEMAR A [+]  
06/10/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE CB ALPICAT [+]  
07/10/2018 12:30 A.E.S.E. A C.B. SANTA COLOMA A [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A BASQUET MOLINS A [+]  
14/10/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]  
14/10/2018 19:30 CB ALPICAT A.E.S.E. A [+]  
14/10/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A UE SANT CUGAT NEGRE [+]  
13/10/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA BÀSQUET SITGES [+]  
12/10/2018 11:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]  
14/10/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. SANTA COLOMA A [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BASQUETPIASABADELL [+]  
21/10/2018 19:30 BASQUET MOLINS A C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]  
21/10/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT C.B. CASTELLAR A [+]  
20/10/2018 18:00 BÀSQUET SITGES 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]  
20/10/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]  
20/10/2018 18:00 A.E.S.E. A MARISTES ADEMAR A [+]  
20/10/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CB ALPICAT [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2018 18:00 C.B. CASTELLAR A BÀSQUET SITGES [+]  
28/10/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]  
28/10/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BASQUET MOLINS A [+]  
28/10/2018 19:30 MARISTES ADEMAR A C.B. SANTA COLOMA A [+]  
27/10/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA A.E.S.E. A [+]  
27/10/2018 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A UE SANT CUGAT NEGRE [+]  
28/10/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL CB ALPICAT [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2018 19:15 BASQUET MOLINS A BASQUETPIASABADELL [+]  
04/11/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]  
03/11/2018 18:00 BÀSQUET SITGES C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]  
03/11/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. CASTELLAR A [+]  
03/11/2018 18:00 A.E.S.E. A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]  
03/11/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]  
04/11/2018 19:30 CB ALPICAT MARISTES ADEMAR A [+]  
Jornada 7 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A A.E.S.E. A [+]  
10/11/2018 19:45 C. B. CANTAIRES TORTOSA UE SANT CUGAT NEGRE [+]  
11/11/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BÀSQUET SITGES [+]  
11/11/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]  
10/11/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CB ALPICAT [+]  
10/11/2018 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. SANTA COLOMA A [+]  
11/11/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL MARISTES ADEMAR A [+]  
Jornada 8 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BASQUETPIASABADELL [+]
17/11/2018 18:00 BÀSQUET SITGES BASQUET MOLINS A [+]
17/11/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
18/11/2018 17:00 A.E.S.E. A C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
17/11/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. CASTELLAR A [+]
18/11/2018 19:30 CB ALPICAT 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
18/11/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A CB ALPICAT [+]
25/11/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA C.B. SANTA COLOMA A [+]
25/11/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA A.E.S.E. A [+]
25/11/2018 19:15 BASQUET MOLINS A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
25/11/2018 19:30 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BÀSQUET SITGES [+]
24/11/2018 18:05 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A MARISTES ADEMAR A [+]
25/11/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/12/2018 18:00 BÀSQUET SITGES BASQUETPIASABADELL [+]
01/12/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
01/12/2018 18:00 A.E.S.E. A BASQUET MOLINS A [+]
01/12/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
02/12/2018 19:30 CB ALPICAT C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
02/12/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A C.B. CASTELLAR A [+]
01/12/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
16/12/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA MARISTES ADEMAR A [+]
16/12/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CB ALPICAT [+]
16/12/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. SANTA COLOMA A [+]
16/12/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT A.E.S.E. A [+]
15/12/2018 18:00 BÀSQUET SITGES UE SANT CUGAT NEGRE [+]
16/12/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/01/2019 18:00 A.E.S.E. A BÀSQUET SITGES [+]
12/01/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
13/01/2019 19:30 CB ALPICAT BASQUET MOLINS A [+]
13/01/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
12/01/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
12/01/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. CASTELLAR A [+]
13/01/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A BASQUETPIASABADELL [+]
20/01/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
20/01/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
20/01/2019 19:15 BASQUET MOLINS A MARISTES ADEMAR A [+]
20/01/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT CB ALPICAT [+]
19/01/2019 18:00 BÀSQUET SITGES C.B. SANTA COLOMA A [+]
19/01/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE A.E.S.E. A [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA C.B. CASTELLAR A [+]
02/02/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANTA COLOMA A [+]
02/02/2019 18:00 BÀSQUET SITGES CB ALPICAT [+]
03/02/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT MARISTES ADEMAR A [+]
03/02/2019 19:15 BASQUET MOLINS A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
03/02/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
02/02/2019 18:00 A.E.S.E. A BASQUETPIASABADELL [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/02/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
10/02/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
09/02/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BASQUET MOLINS A [+]
09/02/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
10/02/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A BÀSQUET SITGES [+]
10/02/2019 19:30 CB ALPICAT UE SANT CUGAT NEGRE [+]
09/02/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A A.E.S.E. A [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2019 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. CASTELLAR A [+]
17/02/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
16/02/2019 18:00 A.E.S.E. A CB ALPICAT [+]
16/02/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE MARISTES ADEMAR A [+]
16/02/2019 18:00 BÀSQUET SITGES BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
17/02/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
16/02/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUETPIASABADELL [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
24/02/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BASQUET MOLINS A [+]
24/02/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
23/02/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BÀSQUET SITGES [+]
23/02/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA UE SANT CUGAT NEGRE [+]
24/02/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A A.E.S.E. A [+]
24/02/2019 19:30 CB ALPICAT C.B. SANTA COLOMA A [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 18:00 BÀSQUET SITGES C.B. CASTELLAR A [+]
03/03/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
03/03/2019 19:15 BASQUET MOLINS A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
02/03/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A MARISTES ADEMAR A [+]
02/03/2019 18:00 A.E.S.E. A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
02/03/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
03/03/2019 19:30 CB ALPICAT BASQUETPIASABADELL [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/03/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL BASQUET MOLINS A [+]
10/03/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
10/03/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BÀSQUET SITGES [+]
10/03/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
09/03/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A A.E.S.E. A [+]
09/03/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. SANTA COLOMA A [+]
10/03/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A CB ALPICAT [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/03/2019 18:00 A.E.S.E. A C.B. CASTELLAR A [+]
16/03/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
16/03/2019 18:00 BÀSQUET SITGES CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
17/03/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BASQUET MOLINS A [+]
17/03/2019 19:30 CB ALPICAT BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
16/03/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
17/03/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A BASQUETPIASABADELL [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
24/03/2019 19:15 BASQUET MOLINS A BÀSQUET SITGES [+]
24/03/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA UE SANT CUGAT NEGRE [+]
24/03/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA A.E.S.E. A [+]
24/03/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. SANTA COLOMA A [+]
23/03/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CB ALPICAT [+]
23/03/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA MARISTES ADEMAR A [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
31/03/2019 19:30 CB ALPICAT C.B. CASTELLAR A [+]
30/03/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
30/03/2019 18:00 A.E.S.E. A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
30/03/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BASQUET MOLINS A [+]
30/03/2019 18:00 BÀSQUET SITGES C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
31/03/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
30/03/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA BASQUETPIASABADELL [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/04/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL BÀSQUET SITGES [+]
07/04/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT UE SANT CUGAT NEGRE [+]
07/04/2019 19:15 BASQUET MOLINS A A.E.S.E. A [+]
07/04/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C.B. SANTA COLOMA A [+]
07/04/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA CB ALPICAT [+]
07/04/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A MARISTES ADEMAR A [+]
06/04/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. CASTELLAR A [+]
28/04/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
28/04/2019 19:30 CB ALPICAT CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
27/04/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUET MOLINS A [+]
27/04/2019 18:00 A.E.S.E. A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
27/04/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET SITGES [+]
27/04/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BASQUETPIASABADELL [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/05/2019 18:00 BÀSQUET SITGES A.E.S.E. A [+]
05/05/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT C.B. SANTA COLOMA A [+]
05/05/2019 19:15 BASQUET MOLINS A CB ALPICAT [+]
05/05/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA MARISTES ADEMAR A [+]
05/05/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA [+]
05/05/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
04/05/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BASQUETPIASABADELL [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. CASTELLAR A [+]
11/05/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C. B. CANTAIRES TORTOSA [+]
11/05/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CÍRCOL COTONIFICI BADALONA [+]
12/05/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A BASQUET MOLINS A [+]
12/05/2019 19:30 CB ALPICAT C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT [+]
11/05/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BÀSQUET SITGES [+]
11/05/2019 18:00 A.E.S.E. A UE SANT CUGAT NEGRE [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD