Resultats de la Temporada 2017      Categoria C.C. SOTS-25 FEMENI


Competicio PRIMERA FASEGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/09/2017 16:00 A.E. BADALONES A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 42 55
24/09/2017 16:00 C.E.B EL PAPIOL U.E. BARBERA 36 38
24/09/2017 19:00 JESUS MARIA ST. ANDREU NOU BASQUET OLESA B 49 37
24/09/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 49 47
23/09/2017 11:30 BASKET CORAS F.C. MARTINENC BASQUET 53 41
02/12/2017 16:00 CLUB BASQUET PARETS C.B. IPSI C - OTTO SYLT 40 63
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/10/2017 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA CLUB BASQUET PARETS 64 75
30/09/2017 19:15 F.C. MARTINENC BASQUET A.E. BADALONES A 88 52
12/12/2017 21:00 C.B. COLL A BASKET CORAS 21 84
30/09/2017 19:00 NOU BASQUET OLESA B C.E. SANT NICOLAU 51 20
30/09/2017 18:00 U.E. BARBERA DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 40 42
01/10/2017 12:00 C.B. IPSI C - OTTO SYLT C.E.B EL PAPIOL 54 35
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2017 19:30 A.E. BADALONES A C.B. COLL A 34 47
08/10/2017 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA F.C. MARTINENC BASQUET 51 75
07/10/2017 12:15 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.B. IPSI C - OTTO SYLT 36 42
08/10/2017 19:00 JESUS MARIA ST. ANDREU U.E. BARBERA 40 32
08/10/2017 12:00 BASKET CORAS SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 58 47
07/10/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS C.E.B EL PAPIOL 64 39
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/10/2017 09:30 F.C. MARTINENC BASQUET CLUB BASQUET PARETS 48 39
15/10/2017 19:45 C.B. COLL A SANT CEBRIA-C.B. TIANA 33 46
15/10/2017 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS A.E. BADALONES A 58 32
15/10/2017 19:30 NOU BASQUET OLESA B BASKET CORAS 33 35
14/10/2017 19:30 U.E. BARBERA C.E. SANT NICOLAU 35 28
15/10/2017 12:00 C.B. IPSI C - OTTO SYLT JESUS MARIA ST. ANDREU 60 38
15/10/2017 16:00 C.E.B EL PAPIOL DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 62 39
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/10/2017 19:30 A.E. BADALONES A NOU BASQUET OLESA B 40 61
22/10/2017 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 47 45
21/10/2017 12:30 F.C. MARTINENC BASQUET C.B. COLL A 74 33
22/10/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. IPSI C - OTTO SYLT 29 66
21/10/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 57 59
01/11/2017 19:30 C.E.B EL PAPIOL JESUS MARIA ST. ANDREU 52 38
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/10/2017 19:45 C.B. COLL A CLUB BASQUET PARETS 19 45
29/10/2017 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS F.C. MARTINENC BASQUET 38 51
29/10/2017 19:30 NOU BASQUET OLESA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA 48 43
28/10/2017 18:00 U.E. BARBERA BASKET CORAS 30 68
29/10/2017 17:00 C.E.B EL PAPIOL C.E. SANT NICOLAU 50 26
29/10/2017 12:00 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT JESUS MARIA ST. ANDREU 62 39
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2017 19:30 A.E. BADALONES A U.E. BARBERA 39 57
04/11/2017 19:00 F.C. MARTINENC BASQUET NOU BASQUET OLESA B 89 32
05/11/2017 19:45 C.B. COLL A SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 25 60
05/11/2017 16:00 C.E. SANT NICOLAU DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 32 49
04/11/2017 17:45 BASKET CORAS C.B. IPSI C - OTTO SYLT 48 27
04/11/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS JESUS MARIA ST. ANDREU 55 29
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/11/2017 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS CLUB BASQUET PARETS 36 53
12/11/2017 19:30 NOU BASQUET OLESA B C.B. COLL A 57 29
11/11/2017 18:00 U.E. BARBERA SANT CEBRIA-C.B. TIANA 35 52
11/11/2017 17:30 C.B. IPSI C - OTTO SYLT A.E. BADALONES A 86 49
12/11/2017 18:00 C.E.B EL PAPIOL BASKET CORAS 38 63
11/11/2017 13:00 JESUS MARIA ST. ANDREU C.E. SANT NICOLAU 33 47
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2017 19:30 A.E. BADALONES A C.E.B EL PAPIOL 46 48
19/11/2017 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. IPSI C - OTTO SYLT 50 42
18/11/2017 19:15 F.C. MARTINENC BASQUET U.E. BARBERA 94 32
19/11/2017 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS NOU BASQUET OLESA B 43 31
18/11/2017 17:45 BASKET CORAS DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 50 32
19/11/2017 20:45 C.E. SANT NICOLAU CLUB BASQUET PARETS 49 55
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/11/2017 19:30 NOU BASQUET OLESA B CLUB BASQUET PARETS 55 48
25/11/2017 18:00 U.E. BARBERA C.B. COLL A 34 30
26/11/2017 17:30 C.B. IPSI C - OTTO SYLT F.C. MARTINENC BASQUET 45 72
26/11/2017 16:00 C.E.B EL PAPIOL SANT CEBRIA-C.B. TIANA 31 50
26/11/2017 12:15 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT A.E. BADALONES A 62 18
25/11/2017 13:00 JESUS MARIA ST. ANDREU BASKET CORAS 26 71
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/12/2017 19:30 A.E. BADALONES A JESUS MARIA ST. ANDREU 56 48
03/12/2017 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 50 42
02/12/2017 19:15 F.C. MARTINENC BASQUET C.E.B EL PAPIOL 65 43
03/12/2017 19:45 C.B. COLL A C.B. IPSI C - OTTO SYLT 32 67
03/12/2017 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS U.E. BARBERA 57 37
02/12/2017 16:15 BASKET CORAS C.E. SANT NICOLAU 57 25
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/12/2017 18:00 U.E. BARBERA NOU BASQUET OLESA B 26 49
16/12/2017 17:30 C.B. IPSI C - OTTO SYLT SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 53 41
17/12/2017 16:00 C.E.B EL PAPIOL C.B. COLL A 65 24
16/12/2017 12:15 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT F.C. MARTINENC BASQUET 41 50
17/12/2017 19:45 C.E. SANT NICOLAU A.E. BADALONES A 56 35
17/12/2017 19:30 SANT CEBRIA-C.B. TIANA JESUS MARIA ST. ANDREU 62 37
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2018 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.E. SANT NICOLAU 56 46
13/01/2018 19:15 F.C. MARTINENC BASQUET JESUS MARIA ST. ANDREU 88 37
14/01/2018 19:45 C.B. COLL A DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 48 51
14/01/2018 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS C.E.B EL PAPIOL 51 45
14/01/2018 19:30 NOU BASQUET OLESA B C.B. IPSI C - OTTO SYLT 55 50
14/01/2018 12:15 CLUB BASQUET PARETS BASKET CORAS 30 75
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2018 18:00 C.E.B EL PAPIOL NOU BASQUET OLESA B 57 34
20/01/2018 12:45 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 43 44
20/01/2018 13:00 JESUS MARIA ST. ANDREU C.B. COLL A 39 26
20/01/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU F.C. MARTINENC BASQUET 35 70
20/01/2018 16:30 BASKET CORAS A.E. BADALONES A 60 42
21/01/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS U.E. BARBERA 56 40
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/04/2018 21:00 A.E. BADALONES A CLUB BASQUET PARETS 51 70
04/02/2018 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA BASKET CORAS 27 44
20/02/2018 21:00 C.B. COLL A C.E. SANT NICOLAU 27 51
04/02/2018 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS JESUS MARIA ST. ANDREU 52 36
03/02/2018 19:30 NOU BASQUET OLESA B DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 41 33
03/02/2018 18:00 U.E. BARBERA C.B. IPSI C - OTTO SYLT 50 52
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2018 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A.E. BADALONES A 46 74
11/02/2018 19:30 U.E. BARBERA C.E.B EL PAPIOL 38 40
11/02/2018 19:30 NOU BASQUET OLESA B JESUS MARIA ST. ANDREU 62 37
11/02/2018 17:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS C.E. SANT NICOLAU 54 25
10/02/2018 11:00 F.C. MARTINENC BASQUET BASKET CORAS 51 54
11/02/2018 12:15 C.B. IPSI C - OTTO SYLT CLUB BASQUET PARETS 69 54
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/02/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS SANT CEBRIA-C.B. TIANA 41 51
18/02/2018 19:30 A.E. BADALONES A F.C. MARTINENC BASQUET 35 58
17/02/2018 17:45 BASKET CORAS C.B. COLL A 77 19
18/02/2018 11:15 C.E. SANT NICOLAU NOU BASQUET OLESA B 44 60
18/02/2018 16:30 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT U.E. BARBERA 65 18
18/02/2018 16:00 C.E.B EL PAPIOL C.B. IPSI C - OTTO SYLT 62 53
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2018 19:45 C.B. COLL A A.E. BADALONES A 35 43
24/02/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET SANT CEBRIA-C.B. TIANA 50 45
25/02/2018 17:30 C.B. IPSI C - OTTO SYLT DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 46 34
24/02/2018 18:00 U.E. BARBERA JESUS MARIA ST. ANDREU 37 39
25/02/2018 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS BASKET CORAS 36 61
25/02/2018 18:00 C.E.B EL PAPIOL CLUB BASQUET PARETS 64 42
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/03/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS F.C. MARTINENC BASQUET 38 73
04/03/2018 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.B. COLL A 88 30
21/05/2018 17:00 A.E. BADALONES A SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 36 47
03/03/2018 17:45 BASKET CORAS NOU BASQUET OLESA B 56 44
04/03/2018 19:30 C.E. SANT NICOLAU U.E. BARBERA 50 37
03/03/2018 13:00 JESUS MARIA ST. ANDREU C.B. IPSI C - OTTO SYLT 18 45
03/03/2018 12:15 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.E.B EL PAPIOL 46 27
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2018 19:30 NOU BASQUET OLESA B A.E. BADALONES A 66 40
11/03/2018 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS SANT CEBRIA-C.B. TIANA 47 45
11/03/2018 19:45 C.B. COLL A F.C. MARTINENC BASQUET 41 75
11/03/2018 18:00 C.B. IPSI C - OTTO SYLT C.E. SANT NICOLAU 88 29
10/03/2018 12:15 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT CLUB BASQUET PARETS 58 32
10/03/2018 10:30 JESUS MARIA ST. ANDREU C.E.B EL PAPIOL 42 58
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/03/2018 16:00 CLUB BASQUET PARETS C.B. COLL A 51 24
17/03/2018 19:15 F.C. MARTINENC BASQUET SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 64 52
18/03/2018 12:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA NOU BASQUET OLESA B 72 66
17/03/2018 16:30 BASKET CORAS U.E. BARBERA 71 32
18/03/2018 09:30 C.E. SANT NICOLAU C.E.B EL PAPIOL 51 62
07/04/2018 13:30 JESUS MARIA ST. ANDREU DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 33 58
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/03/2018 18:00 U.E. BARBERA A.E. BADALONES A 47 55
25/03/2018 18:00 NOU BASQUET OLESA B F.C. MARTINENC BASQUET 44 37
22/04/2018 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS C.B. COLL A 49 23
20/04/2018 21:00 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.E. SANT NICOLAU 75 24
27/04/2018 19:45 C.B. IPSI C - OTTO SYLT BASKET CORAS 35 55
24/03/2018 12:00 JESUS MARIA ST. ANDREU CLUB BASQUET PARETS 59 49
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/04/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 41 55
08/04/2018 19:45 C.B. COLL A NOU BASQUET OLESA B 36 72
08/04/2018 16:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA U.E. BARBERA 53 35
07/04/2018 19:30 A.E. BADALONES A C.B. IPSI C - OTTO SYLT 40 67
07/04/2018 16:45 BASKET CORAS C.E.B EL PAPIOL 74 41
08/04/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU JESUS MARIA ST. ANDREU 59 44
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/05/2018 21:00 C.E.B EL PAPIOL A.E. BADALONES A 2 -
14/04/2018 16:15 C.B. IPSI C - OTTO SYLT SANT CEBRIA-C.B. TIANA 47 48
14/04/2018 18:00 U.E. BARBERA F.C. MARTINENC BASQUET 48 91
15/04/2018 19:30 NOU BASQUET OLESA B SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 44 58
19/04/2018 20:30 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT BASKET CORAS 46 38
15/04/2018 10:45 CLUB BASQUET PARETS C.E. SANT NICOLAU 43 32
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS NOU BASQUET OLESA B 46 41
21/04/2018 10:45 C.B. COLL A U.E. BARBERA 38 59
21/04/2018 17:30 F.C. MARTINENC BASQUET C.B. IPSI C - OTTO SYLT 43 32
21/04/2018 11:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA C.E.B EL PAPIOL 53 51
22/04/2018 10:45 A.E. BADALONES A DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 54 34
05/05/2018 16:00 BASKET CORAS JESUS MARIA ST. ANDREU 73 39
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/04/2018 20:30 JESUS MARIA ST. ANDREU A.E. BADALONES A 58 51
28/04/2018 12:15 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT SANT CEBRIA-C.B. TIANA 33 43
24/04/2018 21:00 C.E.B EL PAPIOL F.C. MARTINENC BASQUET 53 56
28/04/2018 17:30 C.B. IPSI C - OTTO SYLT C.B. COLL A 47 31
28/04/2018 18:00 U.E. BARBERA SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 33 54
22/04/2018 19:30 C.E. SANT NICOLAU BASKET CORAS 57 64
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2018 16:15 NOU BASQUET OLESA B U.E. BARBERA 65 32
06/05/2018 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS C.B. IPSI C - OTTO SYLT 33 37
06/05/2018 19:45 C.B. COLL A C.E.B EL PAPIOL 31 59
05/05/2018 19:00 F.C. MARTINENC BASQUET DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 53 44
06/05/2018 18:30 A.E. BADALONES A C.E. SANT NICOLAU 17 40
14/05/2018 20:30 JESUS MARIA ST. ANDREU SANT CEBRIA-C.B. TIANA 24 41
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2018 19:45 C.E. SANT NICOLAU SANT CEBRIA-C.B. TIANA 59 52
16/05/2018 20:30 JESUS MARIA ST. ANDREU F.C. MARTINENC BASQUET 32 71
12/05/2018 12:15 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.B. COLL A 59 15
12/05/2018 16:00 C.E.B EL PAPIOL SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 59 58
13/05/2018 17:30 C.B. IPSI C - OTTO SYLT NOU BASQUET OLESA B 48 57
12/05/2018 18:00 BASKET CORAS CLUB BASQUET PARETS 58 44
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/05/2018 16:15 NOU BASQUET OLESA B C.E.B EL PAPIOL 65 51
20/05/2018 19:30 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 34 32
20/05/2018 19:45 C.B. COLL A JESUS MARIA ST. ANDREU 39 70
19/05/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET C.E. SANT NICOLAU 59 40
20/05/2018 19:00 A.E. BADALONES A BASKET CORAS 14 35
20/05/2018 17:30 U.E. BARBERA CLUB BASQUET PARETS 44 54
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/05/2018 17:30 CLUB BASQUET PARETS A.E. BADALONES A 57 32
23/05/2018 20:15 BASKET CORAS SANT CEBRIA-C.B. TIANA 74 38
27/05/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. COLL A 55 35
23/05/2018 20:30 JESUS MARIA ST. ANDREU SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 26 69
27/05/2018 19:30 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT NOU BASQUET OLESA B 58 41
26/05/2018 18:00 C.B. IPSI C - OTTO SYLT U.E. BARBERA 77 28
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 BASKET CORAS 26 25 1 0 1556 915 51
2 F.C. MARTINENC BASQUET 26 23 3 0 1686 1089 49
3 SANT CEBRIA-C.B. TIANA 26 17 9 0 1328 1226 43
4 C.B. IPSI C - OTTO SYLT 26 17 9 0 1398 1107 43
5 SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS 26 16 10 0 1265 1086 42
6 NOU BASQUET OLESA B 26 16 10 0 1311 1177 42
7 C.E.B EL PAPIOL 26 14 12 0 1230 1201 40
8 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 26 14 12 0 1233 1031 40
9 CLUB BASQUET PARETS 26 13 13 0 1279 1287 39
10 C.E. SANT NICOLAU 26 9 17 0 1058 1321 35
11 JESUS MARIA ST. ANDREU 26 7 19 0 1010 1412 33
12 U.E. BARBERA 26 5 21 0 974 1395 31
13 A.E. BADALONES A 26 5 21 0 1027 1388 31
14 C.B. COLL A 26 1 25 0 791 1511 27
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD