Resultats de la Temporada 2016      Categoria MINI FEMENI TROFEU NESQUIK


Competicio FASE PREVIA NIVELL BGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/10/2016 10:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL No disponible 39 37
02/10/2016 09:30 CLUB NATACIO TERRASSA A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 24 74
02/10/2016 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A CLUB BASQUET PARETS A No disponible 57 53
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2016 10:45 CLUB BASQUET PARETS A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 58 19
08/10/2016 12:00 C.B.F. CERDANYOLA B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A No disponible 70 22
08/10/2016 09:00 C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 50 72
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/10/2016 09:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 39 77
16/10/2016 11:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL No disponible 70 49
15/10/2016 09:15 CLUB BASQUET PARETS A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 60 68
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/10/2016 10:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 11 61
04/12/2016 10:00 C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL CLUB BASQUET PARETS A No disponible 42 73
23/10/2016 11:00 CLUB NATACIO TERRASSA A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A No disponible 87 48
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/11/2016 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 57 24
05/11/2016 10:45 CLUB BASQUET PARETS A CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 37 49
05/11/2016 16:00 C.B.F. CERDANYOLA B C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL No disponible 70 25
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/11/2016 09:00 C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 58 52
14/11/2016 19:00 C.B.F. CERDANYOLA B CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 61 26
12/11/2016 10:45 CLUB BASQUET PARETS A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A No disponible 61 51
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2016 10:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CLUB BASQUET PARETS A No disponible 32 66
20/11/2016 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 20 70
19/11/2016 11:00 CLUB NATACIO TERRASSA A C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL No disponible 84 34
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2016 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 35 26
26/11/2016 09:00 C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A No disponible 55 79
26/11/2016 10:30 C.B.F. CERDANYOLA B CLUB BASQUET PARETS A No disponible 72 22
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/12/2016 10:30 C.B.F. CERDANYOLA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 61 11
03/12/2016 10:45 CLUB BASQUET PARETS A C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL No disponible 87 49
04/12/2016 09:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A CLUB NATACIO TERRASSA A No disponible 57 52
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2016 10:30 C.B. MATADEPERA TARONJA RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A No disponible 39 47
18/12/2016 11:00 CLUB NATACIO TERRASSA A CLUB BASQUET PARETS A No disponible 69 68
17/12/2016 09:00 C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 26 76
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B.F. CERDANYOLA B 10 10 0 0 683 247 20
2 CLUB NATACIO TERRASSA A 10 7 3 0 575 494 17
3 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 10 6 4 0 508 560 16
4 CLUB BASQUET PARETS A 10 5 5 0 585 508 15
5 C.E. SANT NICOLAU MAS CAROL 10 1 9 0 425 702 11
6 C.B. MATADEPERA TARONJA 10 1 9 0 292 557 11
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD