Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.T. CADET FEMENI PROMOCIO


Competicio FASE REGULAR - NIVELL B-2Grup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2017 11:30 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 34 47
15/01/2017 09:30 PETROPINTO ASFE SALLENT B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET No disponible 42 38
14/01/2017 13:00 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES No disponible 58 64
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ No disponible 72 33
18/02/2017 11:00 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA CLUB BASQUET PARETS No disponible 68 37
22/01/2017 09:00 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES PETROPINTO ASFE SALLENT B No disponible 56 39
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/01/2017 11:30 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET No disponible 51 50
28/01/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 CLUB BASQUET PARETS No disponible 62 36
28/01/2017 10:15 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ PETROPINTO ASFE SALLENT B No disponible 49 61
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/02/2017 10:45 CLUB BASQUET PARETS CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ No disponible 76 57
05/02/2017 12:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 28 65
04/02/2017 09:30 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA No disponible 49 55
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2017 11:30 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA PETROPINTO ASFE SALLENT B No disponible 44 46
11/02/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES No disponible 71 25
11/02/2017 09:15 CLUB BASQUET PARETS RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET No disponible 53 46
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2017 17:30 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES CLUB BASQUET PARETS No disponible 54 28
19/02/2017 11:00 PETROPINTO ASFE SALLENT B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 37 60
18/02/2017 10:15 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET No disponible 55 51
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2017 11:30 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ No disponible 47 44
04/03/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS PETROPINTO ASFE SALLENT B No disponible 60 50
05/03/2017 11:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES No disponible 39 57
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/04/2017 09:30 C.E. SANT NICOLAU 2 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA No disponible 41 36
12/03/2017 19:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET PETROPINTO ASFE SALLENT B No disponible 32 35
11/03/2017 16:30 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ No disponible 51 43
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2017 10:15 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 56 59
19/03/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA No disponible 62 64
18/03/2017 09:00 PETROPINTO ASFE SALLENT B C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES No disponible 54 59
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/03/2017 11:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA No disponible 47 37
25/03/2017 09:15 CLUB BASQUET PARETS C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 49 87
25/03/2017 16:00 PETROPINTO ASFE SALLENT B CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ No disponible 68 52
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/04/2017 10:15 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ CLUB BASQUET PARETS No disponible 69 62
01/04/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET No disponible 48 25
02/04/2017 17:00 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES No disponible 48 45
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/04/2017 12:30 PETROPINTO ASFE SALLENT B ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA No disponible 25 51
22/04/2017 16:00 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 33 47
23/04/2017 16:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET CLUB BASQUET PARETS No disponible 51 52
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/05/2017 10:45 CLUB BASQUET PARETS C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES No disponible 36 60
06/05/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 PETROPINTO ASFE SALLENT B No disponible 39 20
07/05/2017 16:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ No disponible 67 42
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2017 10:15 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA No disponible 39 32
14/05/2017 09:30 PETROPINTO ASFE SALLENT B CLUB BASQUET PARETS No disponible 52 68
14/05/2017 09:00 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET No disponible 43 39
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. SANT NICOLAU 2 12 12 0 0 698 412 24
2 C.B. VILADECAVALLS VERD RT-TRANSMISIONES 12 8 4 0 596 557 20
3 ORTOPEDIA ALVAREZ SAZ CABRA-BASQUET BERGA 12 7 5 0 567 532 19
4 CLUB BASQUET PARETS 12 5 7 0 619 720 17
5 PETROPINTO ASFE SALLENT B 12 5 7 0 529 608 17
6 CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ 12 3 9 0 597 710 15
7 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET 12 2 10 0 513 580 14
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD