Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.T. SOTS 21 FEMENI NIVELL A


Competicio PRIMERA FASEGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2016 12:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA C.B. IPSI - OTTO SYLT 57 35
02/10/2016 12:00 C.E. SANT NICOLAU WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 44 54
29/10/2016 12:00 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM C.B. CUBELLES 70 52
01/10/2016 16:00 LIMA-HORTA BASQUET C.E. XAMBA VILAFRANCA 68 19
01/10/2016 17:30 CORAS FEMENI LA SALLE BONANOVA 58 55
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/10/2016 18:30 C.B. CUBELLES CORAS FEMENI 44 59
09/10/2016 11:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 37 69
09/10/2016 10:30 C.B. IPSI - OTTO SYLT C.E. SANT NICOLAU 53 38
08/10/2016 18:00 LA SALLE BONANOVA LIMA-HORTA BASQUET 51 50
12/11/2016 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 48 38
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/10/2016 16:00 LIMA-HORTA BASQUET HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 53 30
16/10/2016 16:00 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM C.B. IPSI - OTTO SYLT 64 62
15/10/2016 17:45 CORAS FEMENI WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 49 35
16/10/2016 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.E. XAMBA VILAFRANCA 45 37
16/10/2016 17:30 LA SALLE BONANOVA C.B. CUBELLES 61 55
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/10/2016 18:30 C.B. CUBELLES LIMA-HORTA BASQUET 36 55
23/10/2016 10:30 C.B. IPSI - OTTO SYLT CORAS FEMENI 52 62
22/10/2016 12:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA C.E. SANT NICOLAU 61 38
23/10/2016 11:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL LA SALLE BONANOVA 52 63
22/10/2016 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 37 86
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/10/2016 16:00 LIMA-HORTA BASQUET C.E. SANT NICOLAU 84 34
30/10/2016 16:00 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 64 42
30/10/2016 18:30 C.B. CUBELLES WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 37 26
29/10/2016 10:45 CORAS FEMENI C.E. XAMBA VILAFRANCA 56 33
30/10/2016 17:30 LA SALLE BONANOVA C.B. IPSI - OTTO SYLT 64 36
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/11/2016 12:45 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL LIMA-HORTA BASQUET 26 59
06/11/2016 10:30 C.B. IPSI - OTTO SYLT C.B. CUBELLES 47 51
06/11/2016 12:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA CORAS FEMENI 36 41
06/11/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 27 70
05/11/2016 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA LA SALLE BONANOVA 28 62
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/11/2016 16:00 LIMA-HORTA BASQUET DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 68 48
13/11/2016 16:30 CORAS FEMENI C.E. SANT NICOLAU 60 29
13/11/2016 17:45 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL C.B. IPSI - OTTO SYLT 43 56
13/11/2016 17:30 LA SALLE BONANOVA HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 42 41
13/11/2016 18:30 C.B. CUBELLES C.E. XAMBA VILAFRANCA 59 39
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2016 17:45 LIMA-HORTA BASQUET C.B. IPSI - OTTO SYLT 54 24
20/11/2016 12:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA C.B. CUBELLES 52 46
19/11/2016 17:30 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM CORAS FEMENI 83 42
19/11/2016 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 47 61
19/11/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU LA SALLE BONANOVA 30 62
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2016 10:45 CORAS FEMENI LIMA-HORTA BASQUET 30 41
27/11/2016 12:00 C.B. CUBELLES C.E. SANT NICOLAU 45 32
27/11/2016 17:45 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 52 46
26/11/2016 17:30 LA SALLE BONANOVA DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 56 50
27/11/2016 09:00 C.B. IPSI - OTTO SYLT C.E. XAMBA VILAFRANCA 60 36
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2016 10:30 C.B. IPSI - OTTO SYLT HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 32 51
19/12/2016 21:30 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL C.E. SANT NICOLAU 67 63
04/12/2016 18:30 C.B. CUBELLES DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 56 77
03/12/2016 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA LIMA-HORTA BASQUET 17 64
31/01/2017 20:30 LA SALLE BONANOVA CORAS FEMENI 47 49
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2016 18:00 CORAS FEMENI C.B. CUBELLES 41 29
18/12/2016 16:00 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 70 66
18/12/2016 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. IPSI - OTTO SYLT 20 66
17/12/2016 11:30 LIMA-HORTA BASQUET LA SALLE BONANOVA 64 32
20/01/2017 22:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA C.E. XAMBA VILAFRANCA 49 35
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/01/2017 12:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA LIMA-HORTA BASQUET 37 51
15/01/2017 17:00 C.B. IPSI - OTTO SYLT DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 51 61
15/01/2017 11:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL CORAS FEMENI 44 62
14/01/2017 17:30 C.E. XAMBA VILAFRANCA C.E. SANT NICOLAU - -
15/01/2017 18:30 C.B. CUBELLES LA SALLE BONANOVA 48 56
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2017 10:00 LIMA-HORTA BASQUET C.B. CUBELLES 70 29
21/01/2017 17:30 CORAS FEMENI C.B. IPSI - OTTO SYLT 65 40
21/01/2017 17:30 C.E. SANT NICOLAU HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 32 48
22/01/2017 17:30 LA SALLE BONANOVA WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 57 47
22/01/2017 16:00 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM C.E. XAMBA VILAFRANCA 75 35
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2017 12:30 C.E. SANT NICOLAU LIMA-HORTA BASQUET 21 67
29/01/2017 17:30 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 53 52
29/01/2017 11:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL C.B. CUBELLES 40 51
28/01/2017 16:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA CORAS FEMENI 26 69
29/01/2017 16:30 C.B. IPSI - OTTO SYLT LA SALLE BONANOVA 36 44
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/02/2017 12:30 LIMA-HORTA BASQUET WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 72 28
05/02/2017 17:00 C.B. CUBELLES C.B. IPSI - OTTO SYLT 36 44
04/02/2017 19:45 CORAS FEMENI HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 52 44
05/02/2017 17:45 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM C.E. SANT NICOLAU 87 25
05/02/2017 17:30 LA SALLE BONANOVA C.E. XAMBA VILAFRANCA 56 32
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/02/2017 16:00 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM LIMA-HORTA BASQUET 52 46
12/02/2017 12:30 C.E. SANT NICOLAU CORAS FEMENI 48 52
12/02/2017 10:30 C.B. IPSI - OTTO SYLT WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 32 68
12/02/2017 12:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA LA SALLE BONANOVA 38 54
11/02/2017 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA C.B. CUBELLES 37 53
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2017 17:30 C.B. IPSI - OTTO SYLT LIMA-HORTA BASQUET 25 57
19/02/2017 17:00 C.B. CUBELLES HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 40 35
23/02/2017 21:45 CORAS FEMENI DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 57 64
19/02/2017 11:00 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL C.E. XAMBA VILAFRANCA 60 33
19/02/2017 17:30 LA SALLE BONANOVA C.E. SANT NICOLAU 62 18
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/02/2017 10:45 LIMA-HORTA BASQUET CORAS FEMENI 51 22
04/02/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. CUBELLES 29 43
26/02/2017 12:00 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 30 67
25/02/2017 19:00 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM LA SALLE BONANOVA 65 64
25/02/2017 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA C.B. IPSI - OTTO SYLT 40 54
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 LIMA-HORTA BASQUET 18 16 2 0 1074 561 34
2 DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 18 15 3 0 1207 876 33
3 CORAS FEMENI 18 14 4 0 926 801 32
4 LA SALLE BONANOVA 18 14 4 0 988 797 32
5 C.B. CUBELLES 18 8 10 0 810 870 26
6 WHATS UP! - BASQUETPIASABADELL 18 7 11 0 873 940 25
7 HERAS CHEMICALS SL-U.E. BARBERA 18 7 11 0 788 834 25
8 C.B. IPSI - OTTO SYLT 18 6 12 0 805 911 24
9 C.E. SANT NICOLAU 17 1 16 0 573 1018 18
10 C.E. XAMBA VILAFRANCA 17 1 16 0 579 1015 18
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD