Resultats de la Temporada 2016      Categoria PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK


Competicio FASE REGULAR - NIVELL B-1Grup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2017 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC U.E. CLARET 46 61
14/01/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS SFERIC TERRASSA 77 56
14/01/2017 10:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL LA LLOSA BASQUET BERGA 54 38
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2017 10:30 U.E. CLARET CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL 61 42
21/01/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 1 ARACENA AEC COLLBLANC 60 45
21/01/2017 09:30 LA LLOSA BASQUET BERGA C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS 54 62
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2017 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC SFERIC TERRASSA 35 71
05/03/2017 11:00 U.E. CLARET CREU ALTA SABADELL 1 52 59
28/01/2017 10:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS 61 67
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL 44 63
04/02/2017 12:30 SFERIC TERRASSA U.E. CLARET 41 42
04/02/2017 11:00 LA LLOSA BASQUET BERGA ARACENA AEC COLLBLANC 50 29
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2017 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS 73 63
11/02/2017 11:00 U.E. CLARET LA LLOSA BASQUET BERGA 41 36
11/02/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 1 SFERIC TERRASSA 55 47
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2017 12:30 LA LLOSA BASQUET BERGA CREU ALTA SABADELL 1 35 36
18/02/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS U.E. CLARET 57 50
19/02/2017 10:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL SFERIC TERRASSA 57 37
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2017 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL 66 58
04/03/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 1 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS 61 57
04/03/2017 12:30 SFERIC TERRASSA LA LLOSA BASQUET BERGA 48 44
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2017 11:00 U.E. CLARET ARACENA AEC COLLBLANC 45 53
12/03/2017 09:30 SFERIC TERRASSA C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS 46 73
11/03/2017 09:30 LA LLOSA BASQUET BERGA CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL 48 47
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2017 12:15 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL U.E. CLARET 48 39
18/03/2017 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC CREU ALTA SABADELL 1 69 57
18/03/2017 16:30 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS LA LLOSA BASQUET BERGA 71 37
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2017 12:30 SFERIC TERRASSA ARACENA AEC COLLBLANC 66 50
25/03/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 1 U.E. CLARET 62 42
25/03/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL 81 31
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/04/2017 12:15 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL CREU ALTA SABADELL 1 45 61
21/05/2017 09:30 U.E. CLARET SFERIC TERRASSA 47 42
01/04/2017 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC LA LLOSA BASQUET BERGA 47 33
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/04/2017 16:30 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS ARACENA AEC COLLBLANC 79 28
22/04/2017 11:00 LA LLOSA BASQUET BERGA U.E. CLARET 31 41
22/04/2017 09:30 SFERIC TERRASSA CREU ALTA SABADELL 1 58 61
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 1 LA LLOSA BASQUET BERGA 72 27
06/05/2017 11:00 U.E. CLARET C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS 41 36
06/05/2017 12:30 SFERIC TERRASSA CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL 57 66
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2017 10:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL ARACENA AEC COLLBLANC 49 43
13/05/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS CREU ALTA SABADELL 1 81 54
13/05/2017 09:30 LA LLOSA BASQUET BERGA SFERIC TERRASSA 50 44
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. SANT NICOLAU QUINTANA ADVOCATS ASSOCIATS 12 9 3 0 804 592 21
2 CREU ALTA SABADELL 1 12 9 3 0 682 621 21
3 U.E. CLARET 12 7 5 0 562 553 19
4 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL 12 6 6 0 621 642 18
5 ARACENA AEC COLLBLANC 12 5 7 0 584 692 17
6 LA LLOSA BASQUET BERGA 12 3 9 0 483 592 15
7 SFERIC TERRASSA 12 3 9 0 613 657 15
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD