Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.T. CADET MASCULI PROMOCIO


Competicio FASE REGULAR - NIVELL B-2Grup 06
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2017 16:30 C.B. CASTELLAR NEGRE C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 76 30
15/01/2017 09:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB U.E. SANT CUGAT BLAU No disponible 49 77
14/01/2017 16:00 C.N. CALDES U.E. BARBERA No disponible 65 56
25/02/2017 10:30 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 C.E. SANT NICOLAU 3 No disponible 51 39
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2017 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. SANT PERE TERRASSA 2 No disponible 32 73
21/01/2017 12:00 U.E. BARBERA C.B. CASTELLAR NEGRE No disponible 64 56
21/01/2017 12:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.N. CALDES No disponible 65 68
06/04/2017 19:00 C.E. SANT NICOLAU 3 U.E. SANT CUGAT BLAU No disponible 56 41
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/01/2017 10:30 C.B. CASTELLAR NEGRE SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 66 60
28/01/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. BARBERA No disponible 37 78
28/01/2017 19:30 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 U.E. SANT CUGAT BLAU No disponible 59 36
24/04/2017 20:00 C.N. CALDES C.E. SANT NICOLAU 3 No disponible 53 83
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/02/2017 12:00 U.E. BARBERA C.B. SANT PERE TERRASSA 2 No disponible 64 67
04/02/2017 16:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 71 48
05/02/2017 16:00 U.E. SANT CUGAT BLAU C.N. CALDES No disponible 62 52
04/02/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. CASTELLAR NEGRE No disponible 79 57
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2017 16:30 C.B. CASTELLAR NEGRE U.E. SANT CUGAT BLAU No disponible 56 45
11/02/2017 12:00 U.E. BARBERA SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 77 69
11/02/2017 10:30 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 C.N. CALDES No disponible 67 34
11/02/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU 3 No disponible 18 84
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2017 16:00 U.E. SANT CUGAT BLAU C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 74 35
18/02/2017 12:00 C.N. CALDES C.B. CASTELLAR NEGRE No disponible 56 68
18/02/2017 10:30 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 66 40
18/02/2017 12:00 U.E. BARBERA C.E. SANT NICOLAU 3 No disponible 60 49
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2017 18:00 C.B. CASTELLAR NEGRE C.B. SANT PERE TERRASSA 2 No disponible 44 65
04/03/2017 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.N. CALDES No disponible 75 69
04/03/2017 12:00 U.E. BARBERA U.E. SANT CUGAT BLAU No disponible 57 52
04/03/2017 09:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.E. SANT NICOLAU 3 No disponible 74 57
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. CASTELLAR NEGRE No disponible 39 55
11/03/2017 20:15 U.E. SANT CUGAT BLAU SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 76 44
11/03/2017 12:00 U.E. BARBERA C.N. CALDES No disponible 74 48
12/03/2017 09:30 C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 No disponible 49 60
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2017 10:30 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 75 27
18/03/2017 16:30 C.B. CASTELLAR NEGRE U.E. BARBERA No disponible 34 59
18/03/2017 16:00 C.N. CALDES SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 48 76
19/03/2017 17:30 U.E. SANT CUGAT BLAU C.E. SANT NICOLAU 3 No disponible 50 58
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/03/2017 12:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.B. CASTELLAR NEGRE No disponible 76 73
25/03/2017 11:00 U.E. BARBERA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 71 41
26/03/2017 16:00 U.E. SANT CUGAT BLAU C.B. SANT PERE TERRASSA 2 No disponible 55 74
26/03/2017 09:30 C.E. SANT NICOLAU 3 C.N. CALDES No disponible 60 52
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/04/2017 10:30 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 U.E. BARBERA No disponible 86 53
02/04/2017 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 52 77
01/04/2017 12:00 C.N. CALDES U.E. SANT CUGAT BLAU No disponible 50 60
01/04/2017 16:30 C.B. CASTELLAR NEGRE C.E. SANT NICOLAU 3 No disponible 44 50
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/04/2017 16:00 U.E. SANT CUGAT BLAU C.B. CASTELLAR NEGRE No disponible 55 54
22/04/2017 16:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB U.E. BARBERA No disponible 73 68
22/04/2017 12:00 C.N. CALDES C.B. SANT PERE TERRASSA 2 No disponible 41 69
22/04/2017 11:30 C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 53 24
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2017 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. SANT CUGAT BLAU No disponible 42 40
06/05/2017 16:30 C.B. CASTELLAR NEGRE C.N. CALDES No disponible 86 46
06/05/2017 12:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.B. SANT PERE TERRASSA 2 No disponible 49 53
06/05/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU 3 U.E. BARBERA No disponible 53 49
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2017 16:30 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 C.B. CASTELLAR NEGRE No disponible 53 47
13/05/2017 16:00 C.N. CALDES C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 77 46
14/05/2017 12:30 U.E. SANT CUGAT BLAU U.E. BARBERA No disponible 50 58
15/05/2017 19:00 C.E. SANT NICOLAU 3 SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 44 52
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. SANT PERE TERRASSA 2 14 14 0 0 918 610 28
2 U.E. BARBERA 14 9 5 0 888 780 23
3 C.E. SANT NICOLAU 3 14 9 5 0 814 685 23
4 SANT QUIRZE BASQUET CLUB 14 7 7 0 875 873 21
5 C.B. CASTELLAR NEGRE 14 6 8 0 816 777 20
6 U.E. SANT CUGAT BLAU 14 6 8 0 773 744 20
7 C.N. CALDES 14 3 11 0 759 947 17
8 C.B. MATADEPERA TARONJA 14 2 12 0 546 973 16
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD