Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B


Competicio FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2016 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES QBASKET SANT CUGAT 99 49 81
25/09/2016 10:30 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A C.B. CERDANYOLA AL DIA C 57 53
24/09/2016 10:30 CREU ALTA SABADELL 2 C.N. CALDES 99 31
24/09/2016 20:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. CASTELLBISBAL LILA 68 56
25/09/2016 12:30 C.E.B. PALLEJA VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA B 31 71
25/09/2016 10:45 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL CLUB BASQUET PARETS A 60 64
24/09/2016 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL SABADELL SUD CB A 55 31
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/10/2016 19:00 QBASKET SANT CUGAT 99 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 59 64
02/10/2016 09:15 CLUB BASQUET PARETS A C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 78 56
02/10/2016 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 65 44
02/10/2016 12:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 65 64
01/10/2016 17:30 C.N. CALDES C.E.B. SANT JORDI 44 91
01/10/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C CREU ALTA SABADELL 2 31 60
01/10/2016 09:00 SABADELL SUD CB A CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 44 52
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2016 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES CLUB NATACIO TERRASSA B 32 67
09/10/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 CLUB BASQUET PARETS A 74 63
08/10/2016 19:00 C.E.B. SANT JORDI C.B. CERDANYOLA AL DIA C 42 50
09/10/2016 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA C.N. CALDES 84 39
09/10/2016 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL C.B. CASTELLBISBAL LILA 46 57
08/10/2016 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 64 42
19/11/2016 09:00 CREU ALTA SABADELL 2 SABADELL SUD CB A 58 37
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/10/2016 12:15 CLUB BASQUET PARETS A EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 57 61
16/10/2016 11:00 CLUB NATACIO TERRASSA B QBASKET SANT CUGAT 99 68 59
16/10/2016 11:00 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 52 49
15/10/2016 17:30 C.N. CALDES C.E.B. PALLEJA VERMELL 66 56
15/10/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 49 42
15/10/2016 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A CREU ALTA SABADELL 2 35 64
15/10/2016 20:30 SABADELL SUD CB A C.E.B. SANT JORDI 47 50
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2016 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES C.B. CASTELLBISBAL LILA 43 53
23/10/2016 12:15 CLUB BASQUET PARETS A CLUB NATACIO TERRASSA B 57 68
23/10/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 63 50
23/10/2016 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL C.B. CERDANYOLA AL DIA C 54 57
22/10/2016 12:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL C.N. CALDES 65 40
22/10/2016 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL CREU ALTA SABADELL 2 78 55
23/10/2016 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA SABADELL SUD CB A 67 45
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2016 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 69 65
29/10/2016 19:00 C.B. CASTELLBISBAL LILA QBASKET SANT CUGAT 99 63 80
29/10/2016 17:30 C.N. CALDES C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 43 61
29/10/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 50 52
29/10/2016 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 57 60
29/10/2016 16:00 C.E.B. SANT JORDI CREU ALTA SABADELL 2 56 62
29/10/2016 09:00 SABADELL SUD CB A C.E.B. PALLEJA VERMELL 47 53
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2016 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES C.B. CERDANYOLA AL DIA C 39 45
06/11/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 C.N. CALDES 75 52
06/11/2016 12:15 CLUB BASQUET PARETS A C.B. CASTELLBISBAL LILA 51 55
06/11/2016 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA CREU ALTA SABADELL 2 54 46
06/11/2016 19:30 C.E.B. PALLEJA VERMELL CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 42 49
05/11/2016 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL C.E.B. SANT JORDI 50 48
06/11/2016 16:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL SABADELL SUD CB A 86 50
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/11/2016 19:00 C.B. CASTELLBISBAL LILA CLUB NATACIO TERRASSA B 51 78
12/11/2016 17:30 C.N. CALDES CLUB BASQUET PARETS A 59 71
12/11/2016 19:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA C QBASKET SANT CUGAT 99 74 76
13/11/2016 16:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 33 39
12/11/2016 10:30 CREU ALTA SABADELL 2 C.E.B. PALLEJA VERMELL 57 35
13/11/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 43 74
12/11/2016 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 58 41
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2016 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 53 59
19/11/2016 12:15 CLUB BASQUET PARETS A C.B. CERDANYOLA AL DIA C 69 65
20/11/2016 09:30 CLUB NATACIO TERRASSA B C.N. CALDES 108 49
20/11/2016 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL C.E.B. SANT JORDI 31 52
03/12/2016 09:00 CREU ALTA SABADELL 2 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 72 50
19/11/2016 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 61 79
22/12/2016 21:30 QBASKET SANT CUGAT 99 SABADELL SUD CB A 68 37
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/11/2016 16:00 C.B. CASTELLBISBAL LILA EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 45 55
27/11/2016 11:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C CLUB NATACIO TERRASSA B 63 69
26/11/2016 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A QBASKET SANT CUGAT 99 56 66
26/11/2016 10:30 CREU ALTA SABADELL 2 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 60 51
26/11/2016 09:00 C.E.B. SANT JORDI C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 43 48
27/11/2016 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA C.E.B. PALLEJA VERMELL 81 67
26/11/2016 20:30 SABADELL SUD CB A CLUB BASQUET PARETS A 45 55
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2016 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES C.E.B. SANT JORDI 29 65
04/12/2016 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 CREU ALTA SABADELL 2 62 56
04/12/2016 10:45 CLUB BASQUET PARETS A CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 62 34
04/12/2016 17:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.N. CALDES 67 57
04/12/2016 11:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 76 77
03/12/2016 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL C.E.B. PALLEJA VERMELL 77 57
04/12/2016 09:30 CLUB NATACIO TERRASSA B SABADELL SUD CB A 62 51
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2016 17:30 C.N. CALDES EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 62 78
17/12/2016 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C C.B. CASTELLBISBAL LILA 50 39
17/12/2016 19:30 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A CLUB NATACIO TERRASSA B 31 78
17/12/2016 10:30 CREU ALTA SABADELL 2 CLUB BASQUET PARETS A 66 53
18/12/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI QBASKET SANT CUGAT 99 55 82
18/12/2016 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 73 46
18/12/2016 19:30 C.E.B. PALLEJA VERMELL C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 48 50
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2017 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES C.E.B. PALLEJA VERMELL 44 40
15/01/2017 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 81 82
15/01/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS A C.E.B. SANT JORDI 53 48
15/01/2017 12:45 CLUB NATACIO TERRASSA B CREU ALTA SABADELL 2 63 56
14/01/2017 17:30 C.N. CALDES C.B. CERDANYOLA AL DIA C 50 63
14/01/2017 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 58 47
15/01/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA SABADELL SUD CB A 45 60
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2017 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A C.B. CASTELLBISBAL LILA 57 51
22/01/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI CLUB NATACIO TERRASSA B 64 41
22/01/2017 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA CLUB BASQUET PARETS A 54 55
22/01/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL QBASKET SANT CUGAT 99 45 79
22/01/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 67 34
21/01/2017 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL C.B. CERDANYOLA AL DIA C 59 38
21/01/2017 20:30 SABADELL SUD CB A C.N. CALDES 56 57
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2017 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 33 51
28/01/2017 09:30 QBASKET SANT CUGAT 99 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 67 60
29/01/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS A C.E.B. PALLEJA VERMELL 69 28
29/01/2017 12:45 CLUB NATACIO TERRASSA B CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 62 64
28/01/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 C.B. CASTELLBISBAL LILA 48 64
28/01/2017 17:30 C.N. CALDES CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 53 82
28/01/2017 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. CERDANYOLA AL DIA C 28 40
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/02/2017 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 68 52
04/02/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 55 52
04/02/2017 17:30 C.N. CALDES CREU ALTA SABADELL 2 53 70
04/02/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.E.B. SANT JORDI 56 61
05/02/2017 11:00 CLUB NATACIO TERRASSA B C.E.B. PALLEJA VERMELL 57 48
05/02/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS A C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 50 34
04/02/2017 13:30 SABADELL SUD CB A EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 47 79
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2017 17:15 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL QBASKET SANT CUGAT 99 52 60
12/02/2017 12:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES CLUB BASQUET PARETS A 34 52
12/02/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL CLUB NATACIO TERRASSA B 40 57
12/02/2017 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA C.B. CASTELLBISBAL LILA 75 80
12/02/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.N. CALDES 71 48
11/02/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 2 C.B. CERDANYOLA AL DIA C 59 51
12/02/2017 17:30 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A SABADELL SUD CB A 48 41
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/02/2017 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 69 56
19/02/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS A QBASKET SANT CUGAT 99 49 48
18/02/2017 17:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA C C.E.B. SANT JORDI 40 68
18/02/2017 17:30 C.N. CALDES CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 66 73
19/02/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.E.B. PALLEJA VERMELL 61 36
18/02/2017 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 57 65
18/02/2017 20:30 SABADELL SUD CB A CREU ALTA SABADELL 2 45 58
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2017 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL CLUB BASQUET PARETS A 75 52
26/02/2017 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 CLUB NATACIO TERRASSA B 57 53
26/02/2017 10:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL C.B. CASTELLBISBAL LILA 59 55
26/02/2017 19:30 C.E.B. PALLEJA VERMELL C.N. CALDES 52 55
26/02/2017 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA C.B. CERDANYOLA AL DIA C 63 44
24/02/2017 20:30 CREU ALTA SABADELL 2 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 59 32
25/02/2017 11:00 C.E.B. SANT JORDI SABADELL SUD CB A 77 38
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 54 55
05/03/2017 12:45 CLUB NATACIO TERRASSA B CLUB BASQUET PARETS A 62 60
04/03/2017 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A C.E.B. SANT JORDI 42 55
04/03/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C C.E.B. PALLEJA VERMELL 45 46
04/03/2017 12:00 C.N. CALDES C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 64 53
04/03/2017 09:00 CREU ALTA SABADELL 2 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 64 49
04/03/2017 20:30 SABADELL SUD CB A CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 54 62
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/03/2017 12:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL CLUB NATACIO TERRASSA B 59 61
20/04/2017 19:30 QBASKET SANT CUGAT 99 C.B. CASTELLBISBAL LILA 85 54
11/03/2017 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES C.N. CALDES 59 54
12/03/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL C.B. CERDANYOLA AL DIA C 61 56
12/03/2017 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 59 35
11/03/2017 12:00 CREU ALTA SABADELL 2 C.E.B. SANT JORDI 34 35
12/03/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL SABADELL SUD CB A 34 51
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/03/2017 11:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 41 47
18/03/2017 17:30 C.N. CALDES QBASKET SANT CUGAT 99 60 69
19/03/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA CLUB BASQUET PARETS A 54 58
18/03/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL 2 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 60 58
19/03/2017 17:30 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A C.E.B. PALLEJA VERMELL 72 55
18/03/2017 18:00 C.E.B. SANT JORDI EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 60 52
19/03/2017 09:00 SABADELL SUD CB A C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 52 50
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/03/2017 12:45 CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. CASTELLBISBAL LILA 60 57
26/03/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS A C.N. CALDES 55 43
26/03/2017 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 C.B. CERDANYOLA AL DIA C 68 52
26/03/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 54 63
26/03/2017 19:15 C.E.B. PALLEJA VERMELL CREU ALTA SABADELL 2 23 58
26/03/2017 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA C.E.B. SANT JORDI 56 60
25/03/2017 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES SABADELL SUD CB A 39 31
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/04/2017 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 64 62
01/04/2017 10:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA C CLUB BASQUET PARETS A 28 47
01/04/2017 17:30 C.N. CALDES CLUB NATACIO TERRASSA B 35 93
01/04/2017 19:30 C.E.B. SANT JORDI C.E.B. PALLEJA VERMELL 65 41
01/04/2017 19:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL CREU ALTA SABADELL 2 67 57
02/04/2017 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 71 69
02/04/2017 10:30 SABADELL SUD CB A QBASKET SANT CUGAT 99 45 74
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2017 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL C.B. CASTELLBISBAL LILA 45 54
09/04/2017 11:00 CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. CERDANYOLA AL DIA C 44 48
09/04/2017 10:30 QBASKET SANT CUGAT 99 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 82 52
08/04/2017 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES CREU ALTA SABADELL 2 47 63
08/04/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL C.E.B. SANT JORDI 45 49
09/04/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 42 57
09/04/2017 09:30 CLUB BASQUET PARETS A SABADELL SUD CB A 69 52
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2017 16:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 52 65
22/04/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL 2 QBASKET SANT CUGAT 99 55 63
22/04/2017 19:30 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A CLUB BASQUET PARETS A 69 61
22/04/2017 17:30 C.N. CALDES C.B. CASTELLBISBAL LILA 68 69
23/04/2017 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 57 46
23/04/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 34 66
22/04/2017 20:30 SABADELL SUD CB A CLUB NATACIO TERRASSA B 50 57
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/2017 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL C.N. CALDES 78 32
29/04/2017 17:00 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.B. CERDANYOLA AL DIA C 63 64
29/04/2017 09:00 CLUB NATACIO TERRASSA B CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 75 52
20/05/2017 17:30 CLUB BASQUET PARETS A CREU ALTA SABADELL 2 58 54
27/04/2017 19:30 QBASKET SANT CUGAT 99 C.E.B. SANT JORDI 56 37
29/04/2017 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 48 54
29/04/2017 09:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL C.E.B. PALLEJA VERMELL 64 40
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/05/2017 19:30 C.E.B. PALLEJA VERMELL C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 45 52
07/05/2017 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA QBASKET SANT CUGAT 99 55 71
07/05/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI CLUB BASQUET PARETS A 61 49
06/05/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL 2 CLUB NATACIO TERRASSA B 56 76
06/05/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C C.N. CALDES 79 57
07/05/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 61 64
06/05/2017 20:30 SABADELL SUD CB A C.B. CASTELLBISBAL LILA 60 50
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/05/2017 19:00 C.B. CASTELLBISBAL LILA CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 56 49
19/05/2017 19:00 CLUB NATACIO TERRASSA B C.E.B. SANT JORDI 43 50
14/05/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS A CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 71 62
14/05/2017 17:30 QBASKET SANT CUGAT 99 C.E.B. PALLEJA VERMELL 53 41
13/05/2017 20:00 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 42 80
13/05/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 54 62
13/05/2017 17:30 C.N. CALDES SABADELL SUD CB A 38 42
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2017 10:30 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 76 38
21/05/2017 16:00 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL QBASKET SANT CUGAT 99 69 71
21/05/2017 16:00 C.E.B. PALLEJA VERMELL CLUB BASQUET PARETS A 31 52
21/05/2017 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA CLUB NATACIO TERRASSA B 83 87
21/05/2017 16:30 C.B. CASTELLBISBAL LILA CREU ALTA SABADELL 2 52 76
20/05/2017 18:00 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A C.N. CALDES 82 62
20/05/2017 16:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA C SABADELL SUD CB A 47 54
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 QBASKET SANT CUGAT 99 28 24 4 0 1934 1550 52
2 CLUB NATACIO TERRASSA B 28 23 5 0 1863 1468 51
3 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL 28 20 8 0 1767 1467 48
4 CLUB BASQUET PARETS A 28 19 9 0 1640 1480 47
5 C.E.B. SANT JORDI 28 19 9 0 1589 1382 47
6 CLUB BASQUET RIPOLLET - LAMROBOTICA 28 19 9 0 1840 1625 47
7 CREU ALTA SABADELL 2 28 18 10 0 1682 1409 46
8 CLUB BASQUET CAN PARELLADA A 28 12 16 0 1463 1633 40
9 C.B. CASTELLBISBAL LILA 28 12 16 0 1578 1657 40
10 C.E. SANT NICOLAU HEIMDALL 28 12 16 0 1576 1530 40
11 C.B. CERDANYOLA AL DIA C 28 11 17 0 1432 1527 39
12 C.B. VILADECAVALLS NEGRE RT-TRANSMISIONES 28 8 20 0 1307 1643 36
13 SABADELL SUD CB A 28 7 21 0 1298 1571 35
14 C.N. CALDES 28 4 24 0 1437 2001 32
15 C.E.B. PALLEJA VERMELL 28 2 26 0 1201 1664 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD