Resultats de la Temporada 2014      Categoria C.C. SOTS-25 FEMENI


Competicio TERRITORIAL BARCELONA FASE PREVIA SOTS 25 FEMENIGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/09/2014 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B C.B. IMMA No disponible 62 50
27/09/2014 11:00 BASQUET CEISSA AESC-RAMON LLULL No disponible 55 39
27/09/2014 16:00 VEDRUNA GRÀCIA C.B. CASTELLAR No disponible 38 47
28/09/2014 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 55 41
28/09/2014 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B INFORBER BASQUET BERGA No disponible 38 48
28/09/2014 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES CE SANT NICOLAU No disponible 55 47
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/10/2014 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 27 41
05/10/2014 17:00 C.B. CASTELLAR BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 45 38
04/10/2014 18:00 AESC-RAMON LLULL VEDRUNA GRÀCIA No disponible 15 29
04/10/2014 16:30 C.B. IMMA BASQUET CEISSA No disponible 42 72
05/10/2014 16:00 INFORBER BASQUET BERGA C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 49 52
05/10/2014 16:00 CE SANT NICOLAU NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 53 25
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/10/2014 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES C.B. CASTELLAR No disponible 35 34
11/10/2014 11:00 BASQUET CEISSA INFORBER BASQUET BERGA No disponible 70 31
11/10/2014 16:00 VEDRUNA GRÀCIA C.B. IMMA No disponible 38 55
12/10/2014 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C AESC-RAMON LLULL No disponible 56 31
12/10/2014 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 35 70
12/10/2014 19:00 CE SANT NICOLAU EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 38 29
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2014 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 46 50
18/10/2014 18:00 AESC-RAMON LLULL CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 23 43
18/10/2014 16:30 C.B. IMMA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 57 39
19/10/2014 16:00 INFORBER BASQUET BERGA VEDRUNA GRÀCIA No disponible 58 37
19/10/2014 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B BASQUET CEISSA No disponible 35 62
19/10/2014 12:30 C.B. CASTELLAR CE SANT NICOLAU No disponible 47 43
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/10/2014 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES C.B. IMMA No disponible 55 65
25/10/2014 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA C.B. CASTELLAR No disponible 28 46
25/10/2014 16:00 VEDRUNA GRÀCIA C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 51 58
26/10/2014 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C INFORBER BASQUET BERGA No disponible 46 45
26/10/2014 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B BASQUET CEISSA No disponible 36 85
26/10/2014 12:30 CE SANT NICOLAU AESC-RAMON LLULL No disponible 49 43
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/11/2014 12:00 C.B. CASTELLAR NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 58 52
02/11/2014 18:30 AESC-RAMON LLULL EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 56 38
02/11/2014 16:00 INFORBER BASQUET BERGA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 37 56
02/11/2014 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 58 41
01/11/2014 11:00 BASQUET CEISSA VEDRUNA GRÀCIA No disponible 70 43
01/11/2014 19:00 C.B. IMMA CE SANT NICOLAU No disponible 60 62
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2014 12:00 CLUB BASQUET CUBELLES C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 53 56
09/11/2014 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA C.B. IMMA No disponible 40 63
09/11/2014 12:00 C.B. CASTELLAR AESC-RAMON LLULL No disponible 49 34
09/11/2014 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C BASQUET CEISSA No disponible 53 62
09/11/2014 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B VEDRUNA GRÀCIA No disponible 46 62
09/11/2014 12:30 CE SANT NICOLAU INFORBER BASQUET BERGA No disponible 58 60
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2014 18:00 AESC-RAMON LLULL NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 33 31
15/11/2014 16:30 C.B. IMMA C.B. CASTELLAR No disponible 32 35
16/11/2014 17:30 INFORBER BASQUET BERGA EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 58 25
15/11/2014 11:00 BASQUET CEISSA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 48 41
16/11/2014 16:00 VEDRUNA GRÀCIA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 39 37
16/11/2014 19:00 C.B. CASTELLBISBAL B CE SANT NICOLAU No disponible 54 37
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/11/2014 12:30 CLUB BASQUET CUBELLES VEDRUNA GRÀCIA No disponible 49 45
23/11/2014 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 26 65
23/11/2014 12:00 C.B. CASTELLAR INFORBER BASQUET BERGA No disponible 60 35
22/11/2014 16:30 AESC-RAMON LLULL C.B. IMMA No disponible 31 34
23/11/2014 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 64 51
23/11/2014 12:30 CE SANT NICOLAU BASQUET CEISSA No disponible 66 53
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/11/2014 17:30 INFORBER BASQUET BERGA AESC-RAMON LLULL No disponible 60 35
30/11/2014 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B C.B. CASTELLAR No disponible 53 47
29/11/2014 11:00 BASQUET CEISSA EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 59 37
30/11/2014 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 44 53
21/02/2015 12:45 NOU BÀSQUET OLESA B C.B. IMMA No disponible 44 67
29/11/2014 16:00 VEDRUNA GRÀCIA CE SANT NICOLAU No disponible 53 44
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/12/2014 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 60 38
13/12/2014 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA VEDRUNA GRÀCIA No disponible 29 56
14/12/2014 12:00 C.B. CASTELLAR BASQUET CEISSA No disponible 48 44
13/12/2014 18:00 AESC-RAMON LLULL C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 32 62
13/12/2014 16:30 C.B. IMMA INFORBER BASQUET BERGA No disponible 72 43
14/12/2014 16:00 CE SANT NICOLAU BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 62 64
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/12/2014 18:00 C.B. IMMA C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 60 52
20/12/2014 18:00 AESC-RAMON LLULL BASQUET CEISSA No disponible 39 57
21/12/2014 12:00 C.B. CASTELLAR VEDRUNA GRÀCIA No disponible 53 40
20/12/2014 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 41 51
21/12/2014 16:00 INFORBER BASQUET BERGA NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 54 45
24/01/2015 13:30 CE SANT NICOLAU CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 45 47
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/01/2015 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 61 42
11/01/2015 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.B. CASTELLAR No disponible 48 59
10/01/2015 16:00 VEDRUNA GRÀCIA AESC-RAMON LLULL No disponible 28 27
10/01/2015 11:00 BASQUET CEISSA C.B. IMMA No disponible 61 48
11/01/2015 16:30 C.B. CASTELLBISBAL B INFORBER BASQUET BERGA No disponible 57 40
11/01/2015 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B CE SANT NICOLAU No disponible 43 59
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/01/2015 12:00 C.B. CASTELLAR CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 49 57
18/01/2015 16:00 INFORBER BASQUET BERGA BASQUET CEISSA No disponible 39 52
17/01/2015 16:30 C.B. IMMA VEDRUNA GRÀCIA No disponible 55 33
17/01/2015 18:00 AESC-RAMON LLULL BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 51 57
18/01/2015 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 68 27
17/01/2015 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA CE SANT NICOLAU No disponible 39 60
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/01/2015 16:30 NOU BÀSQUET OLESA B EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 68 55
25/01/2015 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES AESC-RAMON LLULL No disponible 69 26
25/01/2015 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.B. IMMA No disponible 57 54
24/01/2015 16:00 VEDRUNA GRÀCIA INFORBER BASQUET BERGA No disponible 47 26
24/01/2015 11:00 BASQUET CEISSA C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 56 35
25/01/2015 12:30 CE SANT NICOLAU C.B. CASTELLAR No disponible 37 60
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/01/2015 16:30 C.B. IMMA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 43 41
01/02/2015 12:00 C.B. CASTELLAR EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 68 34
31/01/2015 18:00 C.B. CASTELLBISBAL B VEDRUNA GRÀCIA No disponible 52 60
01/02/2015 16:00 INFORBER BASQUET BERGA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 38 41
31/01/2015 11:00 BASQUET CEISSA NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 66 40
31/01/2015 18:00 AESC-RAMON LLULL CE SANT NICOLAU No disponible 50 73
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/02/2015 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B C.B. CASTELLAR No disponible 16 65
08/03/2015 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA AESC-RAMON LLULL No disponible 28 35
07/02/2015 12:00 CLUB BASQUET CUBELLES INFORBER BASQUET BERGA No disponible 66 51
08/02/2015 12:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 45 38
07/02/2015 16:00 VEDRUNA GRÀCIA BASQUET CEISSA No disponible 40 45
08/02/2015 12:30 CE SANT NICOLAU C.B. IMMA No disponible 55 35
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/03/2015 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 54 36
14/02/2015 16:00 C.B. IMMA EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 32 40
14/02/2015 18:00 AESC-RAMON LLULL C.B. CASTELLAR No disponible 30 55
14/02/2015 11:00 BASQUET CEISSA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 67 44
14/02/2015 17:30 VEDRUNA GRÀCIA NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 65 33
15/02/2015 16:00 INFORBER BASQUET BERGA CE SANT NICOLAU No disponible 41 55
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/02/2015 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B AESC-RAMON LLULL No disponible 62 52
22/02/2015 12:00 C.B. CASTELLAR C.B. IMMA No disponible 68 50
22/02/2015 12:00 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA INFORBER BASQUET BERGA No disponible 58 40
22/02/2015 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES BASQUET CEISSA No disponible 46 54
22/02/2015 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C VEDRUNA GRÀCIA No disponible 44 35
22/02/2015 16:30 CE SANT NICOLAU C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 62 54
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2015 16:00 VEDRUNA GRÀCIA CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 58 39
15/03/2015 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 56 42
01/03/2015 16:00 INFORBER BASQUET BERGA C.B. CASTELLAR No disponible 41 38
28/02/2015 16:30 C.B. IMMA AESC-RAMON LLULL No disponible 33 24
01/03/2015 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 67 36
28/02/2015 12:30 BASQUET CEISSA CE SANT NICOLAU No disponible 54 36
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/03/2015 18:00 AESC-RAMON LLULL INFORBER BASQUET BERGA No disponible 34 42
08/03/2015 12:00 C.B. CASTELLAR C.B. CASTELLBISBAL B No disponible 68 50
07/03/2015 12:30 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BASQUET CEISSA No disponible 29 87
08/03/2015 17:00 CLUB BASQUET CUBELLES BASQUET ATENEU MONTSERRAT C No disponible 70 46
07/03/2015 16:30 C.B. IMMA NOU BÀSQUET OLESA B No disponible 71 32
08/03/2015 12:30 CE SANT NICOLAU VEDRUNA GRÀCIA No disponible 50 46
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/03/2015 12:00 NOU BÀSQUET OLESA B CLUB BASQUET CUBELLES No disponible 48 66
14/03/2015 19:00 VEDRUNA GRÀCIA EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA No disponible 46 39
14/03/2015 11:00 BASQUET CEISSA C.B. CASTELLAR No disponible 58 52
14/03/2015 18:30 C.B. CASTELLBISBAL B AESC-RAMON LLULL No disponible 58 38
15/03/2015 16:00 INFORBER BASQUET BERGA C.B. IMMA No disponible 57 50
15/03/2015 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C CE SANT NICOLAU No disponible 46 41
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 BASQUET CEISSA 22 20 2 0 1337 919 42
2 C.B. CASTELLAR 22 17 5 0 1151 893 39
3 C.B. CASTELLBISBAL B 22 15 7 0 1199 1017 37
4 CLUB BASQUET CUBELLES 22 15 7 0 1139 980 37
5 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C 22 12 10 0 1070 1087 34
6 CE SANT NICOLAU 22 12 10 0 1132 1058 34
7 C.B. IMMA 22 12 10 0 1128 1041 34
8 VEDRUNA GRÀCIA 22 11 11 0 989 971 33
9 INFORBER BASQUET BERGA 22 9 13 0 993 1092 31
10 NOU BÀSQUET OLESA B 22 4 18 0 909 1321 26
11 AESC-RAMON LLULL 22 3 19 0 778 1068 25
12 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 22 2 20 0 813 1191 24
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD