Resultats de la Temporada 2014      Categoria C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B


Competicio CAMPIONAT TERRITORIAL DE BARCELONAGrup 03
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/09/2014 10:45 CLÍNICA ABAD - CBS BM VILADECANS 49 86
28/09/2014 17:00 C.B. CASTELLAR CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 60 56
28/09/2014 12:00 UE BARBERA B C.B. RIPOLLET 74 61
27/09/2014 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 A.E.S.E. B 77 36
27/09/2014 17:30 REGINA CARMELI U.E SANT CUGAT 3 53 63
27/09/2014 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.E.J. L'HOSPITALET A 69 60
27/09/2014 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A CB SANT JUST 57 68
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/10/2014 09:15 BM VILADECANS EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 43 85
04/10/2014 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A CE SANT NICOLAU 3 28 59
05/10/2014 12:30 U.E SANT CUGAT 3 AEC COLLBLANC-TORRASSA B 64 40
05/10/2014 12:30 A.E.S.E. B REGINA CARMELI 56 61
05/10/2014 16:00 C.B. RIPOLLET CREU ALTA SABADELL - 2 93 58
05/10/2014 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B UE BARBERA B 41 76
05/10/2014 16:00 CB SANT JUST C.B. CASTELLAR 53 58
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/10/2014 12:30 CLÍNICA ABAD - CBS C.E.J. L'HOSPITALET A 36 44
12/10/2014 10:30 UE BARBERA B CB SANT JUST 77 57
11/10/2014 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 62 50
11/10/2014 17:30 REGINA CARMELI C.B. RIPOLLET 51 80
11/10/2014 11:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B A.E.S.E. B 62 72
12/10/2014 09:30 CE SANT NICOLAU 3 U.E SANT CUGAT 3 50 51
11/10/2014 16:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A C.B. CASTELLAR 79 40
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/10/2014 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A BM VILADECANS 25 68
19/10/2014 12:30 U.E SANT CUGAT 3 CLÍNICA ABAD - CBS 91 40
19/10/2014 12:30 A.E.S.E. B CE SANT NICOLAU 3 72 69
19/10/2014 16:00 C.B. RIPOLLET AEC COLLBLANC-TORRASSA B 82 37
19/10/2014 16:00 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B REGINA CARMELI 43 65
19/10/2014 16:00 CB SANT JUST CREU ALTA SABADELL - 2 62 50
19/10/2014 17:00 C.B. CASTELLAR UE BARBERA B 53 75
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/10/2014 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS A.E.S.E. B 65 83
25/10/2014 16:30 BM VILADECANS U.E SANT CUGAT 3 56 49
25/10/2014 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 C.B. CASTELLAR 66 63
25/10/2014 09:30 REGINA CARMELI CB SANT JUST 54 69
25/10/2014 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 64 57
26/10/2014 09:30 CE SANT NICOLAU 3 C.B. RIPOLLET 52 76
25/10/2014 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A UE BARBERA B 70 82
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/11/2014 13:00 C.E.J. L'HOSPITALET A EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 29 81
02/11/2014 12:30 A.E.S.E. B BM VILADECANS 68 66
02/11/2014 16:00 C.B. RIPOLLET CLÍNICA ABAD - CBS 113 33
02/11/2014 16:00 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B CE SANT NICOLAU 3 59 74
02/11/2014 16:00 CB SANT JUST AEC COLLBLANC-TORRASSA B 63 42
02/11/2014 17:00 C.B. CASTELLAR REGINA CARMELI 53 66
01/11/2014 10:30 UE BARBERA B CREU ALTA SABADELL - 2 85 55
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/11/2014 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 58 51
09/11/2014 10:45 BM VILADECANS C.B. RIPOLLET 48 80
08/11/2014 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A U.E SANT CUGAT 3 52 79
08/11/2014 19:00 REGINA CARMELI UE BARBERA B 60 71
08/11/2014 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. CASTELLAR 74 38
09/11/2014 09:30 CE SANT NICOLAU 3 CB SANT JUST 61 72
08/11/2014 17:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A CREU ALTA SABADELL - 2 74 71
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/11/2014 12:30 U.E SANT CUGAT 3 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 37 56
15/11/2014 11:00 A.E.S.E. B C.E.J. L'HOSPITALET A 68 39
16/11/2014 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B BM VILADECANS 69 76
16/11/2014 16:00 CB SANT JUST CLÍNICA ABAD - CBS 57 33
16/11/2014 17:00 C.B. CASTELLAR CE SANT NICOLAU 3 57 64
16/11/2014 12:00 UE BARBERA B AEC COLLBLANC-TORRASSA B 100 65
15/11/2014 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 REGINA CARMELI 75 55
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/11/2014 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS C.B. CASTELLAR 56 58
22/11/2014 13:00 BM VILADECANS CB SANT JUST 60 73
22/11/2014 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A C.B. RIPOLLET 33 69
23/11/2014 16:00 U.E SANT CUGAT 3 A.E.S.E. B 66 55
22/11/2014 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B CREU ALTA SABADELL - 2 57 52
22/11/2014 13:15 CE SANT NICOLAU 3 UE BARBERA B 59 68
22/11/2014 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A REGINA CARMELI 70 65
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/11/2014 12:30 A.E.S.E. B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 57 88
29/11/2014 18:00 C.B. RIPOLLET U.E SANT CUGAT 3 85 71
30/11/2014 16:00 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B C.E.J. L'HOSPITALET A 51 41
30/11/2014 17:00 C.B. CASTELLAR BM VILADECANS 58 63
30/11/2014 12:00 UE BARBERA B CLÍNICA ABAD - CBS 90 49
29/11/2014 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 CE SANT NICOLAU 3 46 61
29/11/2014 17:30 REGINA CARMELI AEC COLLBLANC-TORRASSA B 55 51
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/12/2014 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS CREU ALTA SABADELL - 2 47 72
14/12/2014 10:45 BM VILADECANS UE BARBERA B 67 75
13/12/2014 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A CB SANT JUST 60 70
14/12/2014 12:30 U.E SANT CUGAT 3 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 66 60
14/12/2014 12:30 A.E.S.E. B C.B. RIPOLLET 62 93
14/12/2014 09:30 CE SANT NICOLAU 3 REGINA CARMELI 63 57
13/12/2014 17:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A AEC COLLBLANC-TORRASSA B 78 49
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/12/2014 16:00 C.B. RIPOLLET EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 54 60
21/12/2014 12:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B A.E.S.E. B 58 76
21/12/2014 19:15 CB SANT JUST U.E SANT CUGAT 3 49 69
21/12/2014 17:00 C.B. CASTELLAR C.E.J. L'HOSPITALET A 56 33
20/12/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 BM VILADECANS 55 59
20/12/2014 17:30 REGINA CARMELI CLÍNICA ABAD - CBS 66 63
20/12/2014 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B CE SANT NICOLAU 3 51 63
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/01/2015 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS AEC COLLBLANC-TORRASSA B 33 65
11/01/2015 12:30 BM VILADECANS REGINA CARMELI 45 52
10/01/2015 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A UE BARBERA B 39 67
11/01/2015 12:30 U.E SANT CUGAT 3 C.B. CASTELLAR 69 51
11/01/2015 12:30 A.E.S.E. B CB SANT JUST 53 69
10/01/2015 18:00 C.B. RIPOLLET CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 84 70
10/01/2015 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A CE SANT NICOLAU 3 66 70
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/01/2015 16:00 CB SANT JUST C.B. RIPOLLET 17 11
18/01/2015 17:00 C.B. CASTELLAR A.E.S.E. B 63 59
18/01/2015 10:30 UE BARBERA B U.E SANT CUGAT 3 73 44
17/01/2015 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 C.E.J. L'HOSPITALET A 81 29
18/01/2015 09:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B BM VILADECANS 52 51
18/01/2015 09:30 CE SANT NICOLAU 3 CLÍNICA ABAD - CBS 75 40
17/01/2015 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 56 44
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/01/2015 16:00 CLÍNICA ABAD - CBS EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 34 72
25/01/2015 10:30 BM VILADECANS CE SANT NICOLAU 3 51 86
24/01/2015 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A REGINA CARMELI 38 49
24/01/2015 20:30 U.E SANT CUGAT 3 CREU ALTA SABADELL - 2 64 48
25/01/2015 12:30 A.E.S.E. B UE BARBERA B 50 78
25/01/2015 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. CASTELLAR 89 60
25/01/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B CB SANT JUST 40 70
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/02/2015 12:30 BM VILADECANS CLÍNICA ABAD - CBS 83 3
01/02/2015 12:00 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B C.B. CASTELLAR 58 79
01/02/2015 16:00 C.B. RIPOLLET UE BARBERA B 75 89
01/02/2015 12:30 A.E.S.E. B CREU ALTA SABADELL - 2 38 63
01/02/2015 12:30 U.E SANT CUGAT 3 REGINA CARMELI 56 57
31/01/2015 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A AEC COLLBLANC-TORRASSA B 31 61
01/02/2015 16:00 CB SANT JUST EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 53 76
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/02/2015 17:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A BM VILADECANS 53 51
28/02/2015 16:00 CE SANT NICOLAU 3 C.E.J. L'HOSPITALET A 68 51
07/02/2015 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B U.E SANT CUGAT 3 31 66
07/02/2015 19:00 REGINA CARMELI A.E.S.E. B 51 59
07/02/2015 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 C.B. RIPOLLET 69 89
08/02/2015 12:00 UE BARBERA B CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 91 40
08/02/2015 16:00 C.B. CASTELLAR CB SANT JUST 54 71
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/02/2015 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A CLÍNICA ABAD - CBS 54 41
15/02/2015 16:00 CB SANT JUST UE BARBERA B 59 68
15/02/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B CREU ALTA SABADELL - 2 67 56
15/02/2015 16:00 C.B. RIPOLLET REGINA CARMELI 61 48
14/02/2015 12:30 A.E.S.E. B AEC COLLBLANC-TORRASSA B 74 45
15/02/2015 12:30 U.E SANT CUGAT 3 CE SANT NICOLAU 3 51 47
19/04/2015 17:00 C.B. CASTELLAR EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 45 69
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/02/2015 12:30 BM VILADECANS C.E.J. L'HOSPITALET A 81 45
22/02/2015 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS U.E SANT CUGAT 3 51 72
22/02/2015 11:00 CE SANT NICOLAU 3 A.E.S.E. B 69 64
21/02/2015 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B C.B. RIPOLLET 36 67
22/02/2015 10:15 REGINA CARMELI CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 40 47
21/02/2015 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 CB SANT JUST 61 45
22/02/2015 10:30 UE BARBERA B C.B. CASTELLAR 85 5
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/03/2015 09:30 A.E.S.E. B CLÍNICA ABAD - CBS 54 60
01/03/2015 12:30 U.E SANT CUGAT 3 BM VILADECANS 62 66
01/03/2015 17:00 C.B. CASTELLAR CREU ALTA SABADELL - 2 51 58
01/03/2015 16:00 CB SANT JUST REGINA CARMELI 55 63
01/03/2015 12:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B AEC COLLBLANC-TORRASSA B 70 71
01/03/2015 16:00 C.B. RIPOLLET CE SANT NICOLAU 3 65 54
24/02/2015 20:00 UE BARBERA B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 78 60
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/03/2015 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A C.E.J. L'HOSPITALET A 60 20
07/03/2015 09:15 BM VILADECANS A.E.S.E. B 51 57
08/03/2015 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS C.B. RIPOLLET 53 73
07/03/2015 20:45 CE SANT NICOLAU 3 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 71 51
07/03/2015 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B CB SANT JUST 59 77
07/03/2015 18:00 REGINA CARMELI C.B. CASTELLAR 77 47
07/03/2015 09:00 CREU ALTA SABADELL - 2 UE BARBERA B 53 92
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/03/2015 19:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B CLÍNICA ABAD - CBS 72 55
14/03/2015 18:00 C.B. RIPOLLET BM VILADECANS 79 70
14/03/2015 19:15 U.E SANT CUGAT 3 C.E.J. L'HOSPITALET A 65 27
15/03/2015 12:00 UE BARBERA B REGINA CARMELI 63 47
15/03/2015 17:00 C.B. CASTELLAR AEC COLLBLANC-TORRASSA B 55 44
15/03/2015 16:00 CB SANT JUST CE SANT NICOLAU 3 50 60
14/03/2015 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 60 81
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/03/2015 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A U.E SANT CUGAT 3 54 51
22/03/2015 12:30 C.E.J. L'HOSPITALET A A.E.S.E. B 47 60
21/03/2015 18:30 BM VILADECANS CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 61 46
22/03/2015 16:30 CLÍNICA ABAD - CBS CB SANT JUST 34 73
22/03/2015 09:30 CE SANT NICOLAU 3 C.B. CASTELLAR 86 43
21/03/2015 20:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B UE BARBERA B 58 68
21/03/2015 17:30 REGINA CARMELI CREU ALTA SABADELL - 2 70 41
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/03/2015 17:00 C.B. CASTELLAR CLÍNICA ABAD - CBS 77 58
29/03/2015 16:00 CB SANT JUST BM VILADECANS 65 60
28/03/2015 18:00 C.B. RIPOLLET C.E.J. L'HOSPITALET A 61 40
29/03/2015 12:30 A.E.S.E. B U.E SANT CUGAT 3 58 53
25/04/2015 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 AEC COLLBLANC-TORRASSA B 60 49
28/03/2015 12:00 UE BARBERA B CE SANT NICOLAU 3 69 64
27/03/2015 20:15 REGINA CARMELI EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 52 53
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/04/2015 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A A.E.S.E. B 62 49
12/04/2015 12:30 U.E SANT CUGAT 3 C.B. RIPOLLET 83 69
11/04/2015 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET A CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 48 59
11/04/2015 17:45 BM VILADECANS C.B. CASTELLAR 67 46
12/04/2015 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS UE BARBERA B 46 97
12/04/2015 09:30 CE SANT NICOLAU 3 CREU ALTA SABADELL - 2 66 62
11/04/2015 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B REGINA CARMELI 53 66
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/04/2015 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 CLÍNICA ABAD - CBS 86 37
19/04/2015 12:00 UE BARBERA B BM VILADECANS 82 54
19/04/2015 16:00 CB SANT JUST C.E.J. L'HOSPITALET A 73 29
19/04/2015 12:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B U.E SANT CUGAT 3 38 74
18/04/2015 18:00 C.B. RIPOLLET A.E.S.E. B 79 48
18/04/2015 17:30 REGINA CARMELI CE SANT NICOLAU 3 45 63
18/04/2015 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 44 47
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/04/2015 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A C.B. RIPOLLET 45 64
26/04/2015 12:30 A.E.S.E. B CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 65 55
26/04/2015 12:30 U.E SANT CUGAT 3 CB SANT JUST 55 41
25/04/2015 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET A C.B. CASTELLAR 71 69
26/04/2015 17:00 BM VILADECANS CREU ALTA SABADELL - 2 61 62
26/04/2015 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS REGINA CARMELI 52 75
26/04/2015 17:30 CE SANT NICOLAU 3 AEC COLLBLANC-TORRASSA B 68 51
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/05/2015 16:00 AEC COLLBLANC-TORRASSA B CLÍNICA ABAD - CBS - -
29/04/2015 19:30 REGINA CARMELI BM VILADECANS 65 48
02/05/2015 12:00 UE BARBERA B C.E.J. L'HOSPITALET A 70 39
03/05/2015 17:00 C.B. CASTELLAR U.E SANT CUGAT 3 38 75
03/05/2015 16:00 CB SANT JUST A.E.S.E. B 89 31
03/05/2015 12:30 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B C.B. RIPOLLET 53 82
03/05/2015 09:30 CE SANT NICOLAU 3 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 82 71
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/05/2015 16:00 C.B. RIPOLLET CB SANT JUST 55 63
10/05/2015 12:30 A.E.S.E. B C.B. CASTELLAR 64 56
09/05/2015 19:15 U.E SANT CUGAT 3 UE BARBERA B 72 55
09/05/2015 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A CREU ALTA SABADELL - 2 47 55
10/05/2015 12:30 BM VILADECANS AEC COLLBLANC-TORRASSA B 44 56
10/05/2015 09:30 CLÍNICA ABAD - CBS CE SANT NICOLAU 3 48 95
10/05/2015 16:00 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 63 68
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/05/2015 12:00 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A CLÍNICA ABAD - CBS 83 41
17/05/2015 09:30 CE SANT NICOLAU 3 BM VILADECANS 88 27
16/05/2015 12:00 REGINA CARMELI C.E.J. L'HOSPITALET A 84 34
16/05/2015 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 U.E SANT CUGAT 3 61 71
17/05/2015 12:00 UE BARBERA B A.E.S.E. B 87 55
17/05/2015 19:00 C.B. CASTELLAR C.B. RIPOLLET 44 64
17/05/2015 16:00 CB SANT JUST CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 53 37
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 UE BARBERA B 28 27 1 0 2185 1497 55
2 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL A 28 22 6 0 1874 1496 50
3 C.B. RIPOLLET 28 22 5 1 2042 1506 49
4 U.E SANT CUGAT 3 28 20 8 0 1789 1461 48
5 CE SANT NICOLAU 3 28 20 8 0 1887 1542 48
6 CB SANT JUST 28 19 9 0 1701 1456 47
7 REGINA CARMELI 28 15 13 0 1649 1572 43
8 CREU ALTA SABADELL - 2 28 13 15 0 1715 1699 41
9 A.E.S.E. B 28 13 15 0 1643 1821 41
10 BM VILADECANS 28 11 17 0 1663 1685 39
11 AEC COLLBLANC-TORRASSA B 27 9 18 0 1436 1661 36
12 C.B. CASTELLAR 28 8 20 0 1477 1849 36
13 CLUB BÀSQUET NOU ESPLUGUES B 28 5 23 0 1505 1842 33
14 C.E.J. L'HOSPITALET A 28 3 25 0 1133 1810 31
15 CLÍNICA ABAD - CBS 27 2 25 0 1215 2017 29
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD