Resultats de la Temporada 2014      Categoria C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A


Competicio CT JUNIOR MASCULI - FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/09/2014 11:00 PALCAM CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 70 46
21/09/2014 18:30 QBASKET SANT CUGAT 2 CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 59 76
21/09/2014 09:00 UE BARBERA A CE SANT NICOLAU 2 No disponible 56 112
20/09/2014 17:30 CB SANT PERE TERRASSA SFERIC TERRASSA No disponible 58 68
21/09/2014 12:30 U.E. GAUDI A FC MARTINENC B No disponible 42 44
20/09/2014 16:00 C.E.B. SANT JORDI CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 57 66
21/09/2014 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 51 43
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/09/2014 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 46 35
27/09/2014 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB PALCAM No disponible 44 55
27/09/2014 09:00 CREU ALTA SABADELL - 1 CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 55 62
27/09/2014 20:45 FC MARTINENC B C.E.B. SANT JORDI No disponible 55 49
28/09/2014 12:30 SFERIC TERRASSA U.E. GAUDI A No disponible 45 54
28/09/2014 09:00 CE SANT NICOLAU 2 CB SANT PERE TERRASSA No disponible 115 30
22/01/2015 20:15 CB TANINO CERDANYOLA B UE BARBERA A No disponible 70 52
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/10/2014 11:00 PALCAM CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 77 61
04/10/2014 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 39 51
04/10/2014 17:30 CB SANT PERE TERRASSA CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 51 60
05/10/2014 12:30 U.E. GAUDI A CE SANT NICOLAU 2 No disponible 51 62
04/10/2014 18:00 C.E.B. SANT JORDI SFERIC TERRASSA No disponible 68 43
05/10/2014 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA B FC MARTINENC B No disponible 63 44
04/10/2014 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 33 62
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/10/2014 20:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 79 24
11/10/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 76 59
11/10/2014 20:45 FC MARTINENC B PALCAM No disponible 60 81
12/10/2014 12:30 SFERIC TERRASSA CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 56 71
12/10/2014 11:00 CE SANT NICOLAU 2 C.E.B. SANT JORDI No disponible 90 36
12/10/2014 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B U.E. GAUDI A No disponible 60 42
12/10/2014 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 UE BARBERA A No disponible 64 65
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/10/2014 11:00 PALCAM SFERIC TERRASSA No disponible 97 47
18/10/2014 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C FC MARTINENC B No disponible 47 52
18/10/2014 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 61 43
18/10/2014 17:30 CB SANT PERE TERRASSA QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 41 57
19/10/2014 10:30 C.E.B. SANT JORDI CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 71 73
19/10/2014 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA B CE SANT NICOLAU 2 No disponible 56 77
19/10/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA UE BARBERA A No disponible 50 56
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/10/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 36 34
25/10/2014 19:00 FC MARTINENC B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 53 69
26/10/2014 11:00 SFERIC TERRASSA CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 62 55
26/10/2014 11:00 CE SANT NICOLAU 2 PALCAM No disponible 72 65
26/10/2014 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 55 50
26/10/2014 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 U.E. GAUDI A No disponible 47 64
26/10/2014 09:00 UE BARBERA A CB SANT PERE TERRASSA No disponible 58 62
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/11/2014 11:00 PALCAM CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 69 74
01/11/2014 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C CE SANT NICOLAU 2 No disponible 48 82
01/11/2014 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB SFERIC TERRASSA No disponible 76 38
13/12/2014 09:00 CREU ALTA SABADELL - 1 FC MARTINENC B No disponible 51 56
02/11/2014 12:30 U.E. GAUDI A UE BARBERA A No disponible 81 59
01/11/2014 18:00 C.E.B. SANT JORDI QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 63 54
02/11/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CB SANT PERE TERRASSA No disponible 45 44
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/11/2014 19:00 FC MARTINENC B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 66 47
09/11/2014 12:30 SFERIC TERRASSA CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 51 72
08/11/2014 13:00 CE SANT NICOLAU 2 SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 66 40
09/11/2014 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 63 57
09/11/2014 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 39 56
09/11/2014 09:00 UE BARBERA A C.E.B. SANT JORDI No disponible 68 61
08/11/2014 17:30 CB SANT PERE TERRASSA U.E. GAUDI A No disponible 52 57
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/11/2014 11:00 PALCAM QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 68 55
15/11/2014 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 66 40
15/11/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 CE SANT NICOLAU 2 No disponible 48 73
15/11/2014 12:30 FC MARTINENC B SFERIC TERRASSA No disponible 75 50
15/11/2014 17:30 C.E.B. SANT JORDI CB SANT PERE TERRASSA No disponible 69 67
16/11/2014 09:30 CLUB NATACIO TERRASSA B UE BARBERA A No disponible 72 41
15/11/2014 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. GAUDI A No disponible 41 68
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/11/2014 12:30 SFERIC TERRASSA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 57 45
23/11/2014 17:30 CE SANT NICOLAU 2 FC MARTINENC B No disponible 69 49
23/11/2014 16:00 CB TANINO CERDANYOLA B CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 52 40
23/11/2014 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 51 32
23/11/2014 09:00 UE BARBERA A PALCAM No disponible 56 82
22/11/2014 17:30 CB SANT PERE TERRASSA CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 49 60
23/11/2014 12:30 U.E. GAUDI A C.E.B. SANT JORDI No disponible 70 59
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/02/2015 09:30 PALCAM CB SANT PERE TERRASSA No disponible 87 40
29/11/2014 20:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C UE BARBERA A No disponible 2 -
29/11/2014 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 65 66
29/11/2014 19:00 FC MARTINENC B CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 51 57
30/11/2014 12:30 SFERIC TERRASSA CE SANT NICOLAU 2 No disponible 26 87
30/11/2014 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA B U.E. GAUDI A No disponible 63 61
29/11/2014 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E.B. SANT JORDI No disponible 51 52
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/12/2014 13:00 CE SANT NICOLAU 2 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 87 29
14/12/2014 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B SFERIC TERRASSA No disponible 70 48
14/12/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT 2 CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 87 51
14/12/2014 09:00 UE BARBERA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 73 69
13/12/2014 17:30 CB SANT PERE TERRASSA CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 63 44
14/12/2014 16:00 U.E. GAUDI A PALCAM No disponible 57 64
14/12/2014 11:00 C.E.B. SANT JORDI CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 65 82
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/12/2014 09:30 PALCAM C.E.B. SANT JORDI No disponible 79 62
20/12/2014 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C U.E. GAUDI A No disponible 74 78
20/12/2014 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CB SANT PERE TERRASSA No disponible 73 50
20/12/2014 10:30 CREU ALTA SABADELL - 1 UE BARBERA A No disponible 58 42
20/12/2014 17:30 FC MARTINENC B QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 54 55
20/12/2014 16:30 CE SANT NICOLAU 2 CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 71 45
20/12/2014 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 34 71
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/01/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 SFERIC TERRASSA No disponible 74 33
11/01/2015 09:00 UE BARBERA A FC MARTINENC B No disponible 52 67
10/01/2015 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 CB SANT PERE TERRASSA No disponible 94 57
11/01/2015 11:00 U.E. GAUDI A SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 44 47
10/01/2015 18:00 C.E.B. SANT JORDI CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 88 67
11/01/2015 09:30 CLUB NATACIO TERRASSA B PALCAM No disponible 51 76
10/01/2015 09:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 33 69
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/01/2015 11:00 PALCAM C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 100 55
17/01/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 55 69
17/01/2015 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB C.E.B. SANT JORDI No disponible 67 51
17/01/2015 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 U.E. GAUDI A No disponible 59 66
17/01/2015 20:45 FC MARTINENC B CB SANT PERE TERRASSA No disponible 68 44
18/01/2015 12:30 SFERIC TERRASSA UE BARBERA A No disponible 66 45
18/01/2015 11:00 CE SANT NICOLAU 2 QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 65 39
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/01/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C PALCAM No disponible 34 70
25/01/2015 17:30 CB TANINO CERDANYOLA B QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 61 55
24/01/2015 12:00 CE SANT NICOLAU 2 UE BARBERA A No disponible 74 65
25/01/2015 12:30 SFERIC TERRASSA CB SANT PERE TERRASSA No disponible 71 36
24/01/2015 12:30 FC MARTINENC B U.E. GAUDI A No disponible 57 67
24/01/2015 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 C.E.B. SANT JORDI No disponible 65 52
24/01/2015 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 64 48
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/01/2015 11:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 56 52
31/01/2015 11:00 PALCAM SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 81 44
01/02/2015 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA B CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 76 61
31/01/2015 17:30 C.E.B. SANT JORDI FC MARTINENC B No disponible 65 69
01/02/2015 11:00 U.E. GAUDI A SFERIC TERRASSA No disponible 87 34
31/01/2015 17:30 CB SANT PERE TERRASSA CE SANT NICOLAU 2 No disponible 28 87
31/01/2015 12:00 UE BARBERA A CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 56 64
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/02/2015 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 PALCAM No disponible 52 79
07/02/2015 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 65 40
08/02/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B CB SANT PERE TERRASSA No disponible 89 60
08/02/2015 11:00 CE SANT NICOLAU 2 U.E. GAUDI A No disponible 65 53
08/02/2015 12:30 SFERIC TERRASSA C.E.B. SANT JORDI No disponible 44 51
07/02/2015 20:45 FC MARTINENC B CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 68 56
08/02/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 56 45
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/02/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 25 59
14/02/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 72 66
14/02/2015 11:00 PALCAM FC MARTINENC B No disponible 69 65
15/02/2015 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA B SFERIC TERRASSA No disponible 64 55
14/02/2015 18:00 C.E.B. SANT JORDI CE SANT NICOLAU 2 No disponible 44 66
15/02/2015 12:30 U.E. GAUDI A CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 55 62
15/02/2015 10:30 UE BARBERA A QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 57 82
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/02/2015 12:30 SFERIC TERRASSA PALCAM No disponible 51 81
21/02/2015 19:00 FC MARTINENC B CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 88 69
06/03/2015 21:00 CREU ALTA SABADELL - 1 SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 28 47
22/02/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 CB SANT PERE TERRASSA No disponible 73 56
22/02/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B C.E.B. SANT JORDI No disponible 61 46
22/02/2015 09:30 CE SANT NICOLAU 2 CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 53 57
21/02/2015 12:00 UE BARBERA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 73 34
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/02/2015 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 52 67
28/02/2015 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB FC MARTINENC B No disponible 72 50
28/02/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C SFERIC TERRASSA No disponible 72 52
29/04/2015 19:30 PALCAM CE SANT NICOLAU 2 No disponible 56 64
01/03/2015 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA B CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 52 49
01/03/2015 12:30 U.E. GAUDI A QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 48 64
28/02/2015 17:30 CB SANT PERE TERRASSA UE BARBERA A No disponible 46 48
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/03/2015 19:30 CB TANINO CERDANYOLA B PALCAM No disponible 56 46
08/03/2015 11:00 CE SANT NICOLAU 2 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 92 17
08/03/2015 12:30 SFERIC TERRASSA SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 48 47
07/03/2015 16:00 FC MARTINENC B CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 49 55
08/03/2015 09:00 UE BARBERA A U.E. GAUDI A No disponible 59 55
08/03/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 C.E.B. SANT JORDI No disponible 64 43
07/03/2015 16:00 CB SANT PERE TERRASSA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 36 45
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/03/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA FC MARTINENC B No disponible 57 71
14/03/2015 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 SFERIC TERRASSA No disponible 58 53
14/03/2015 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB CE SANT NICOLAU 2 No disponible 61 62
14/03/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 69 66
15/03/2015 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA B QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 83 95
15/03/2015 16:00 C.E.B. SANT JORDI UE BARBERA A No disponible 100 51
15/03/2015 12:30 U.E. GAUDI A CB SANT PERE TERRASSA No disponible 65 52
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/03/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 PALCAM No disponible 51 66
22/03/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 57 39
21/03/2015 13:15 CE SANT NICOLAU 2 CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 59 49
22/03/2015 12:30 SFERIC TERRASSA FC MARTINENC B No disponible 41 64
21/03/2015 17:30 CB SANT PERE TERRASSA C.E.B. SANT JORDI No disponible 58 66
22/03/2015 10:30 UE BARBERA A CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 46 110
22/03/2015 12:30 U.E. GAUDI A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 83 56
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/03/2015 11:00 C.B. MATADEPERA TARONJA SFERIC TERRASSA No disponible 70 72
28/03/2015 16:00 FC MARTINENC B CE SANT NICOLAU 2 No disponible 46 72
27/03/2015 21:00 CREU ALTA SABADELL - 1 CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 54 60
28/03/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 61 65
28/03/2015 11:00 PALCAM UE BARBERA A No disponible 103 71
29/03/2015 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA B CB SANT PERE TERRASSA No disponible 75 51
29/03/2015 17:30 C.E.B. SANT JORDI U.E. GAUDI A No disponible 66 62
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/04/2015 17:30 CB SANT PERE TERRASSA PALCAM No disponible 45 65
12/04/2015 09:00 UE BARBERA A CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 56 54
12/04/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 58 53
11/04/2015 16:00 CB TANINO CERDANYOLA B FC MARTINENC B No disponible 65 52
12/04/2015 11:00 CE SANT NICOLAU 2 SFERIC TERRASSA No disponible 74 42
12/04/2015 12:30 U.E. GAUDI A CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 49 71
11/04/2015 18:00 C.E.B. SANT JORDI C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 59 38
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/04/2015 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CE SANT NICOLAU 2 No disponible 45 58
19/04/2015 12:30 SFERIC TERRASSA CB TANINO CERDANYOLA B No disponible 51 54
18/04/2015 09:00 CREU ALTA SABADELL - 1 QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 62 63
18/04/2015 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB UE BARBERA A No disponible 90 30
18/04/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C CB SANT PERE TERRASSA No disponible 70 61
18/04/2015 12:30 PALCAM U.E. GAUDI A No disponible 95 70
19/04/2015 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA B C.E.B. SANT JORDI No disponible 58 62
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/04/2015 18:00 C.E.B. SANT JORDI PALCAM No disponible 43 56
26/04/2015 12:30 U.E. GAUDI A CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 64 60
25/04/2015 17:30 CB SANT PERE TERRASSA SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 59 58
17/05/2015 10:30 UE BARBERA A CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 41 73
26/04/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 FC MARTINENC B No disponible 64 49
26/04/2015 11:00 CB TANINO CERDANYOLA B CE SANT NICOLAU 2 No disponible 44 50
26/04/2015 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 62 51
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/05/2015 12:30 SFERIC TERRASSA QBASKET SANT CUGAT 2 No disponible 71 57
02/05/2015 16:00 FC MARTINENC B UE BARBERA A No disponible 86 43
02/05/2015 16:00 CB SANT PERE TERRASSA CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 37 43
02/05/2015 12:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB U.E. GAUDI A No disponible 74 41
02/05/2015 17:30 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C C.E.B. SANT JORDI No disponible 84 77
02/05/2015 11:00 PALCAM CLUB NATACIO TERRASSA B No disponible 68 60
02/05/2015 12:00 CB TANINO CERDANYOLA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 68 44
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/05/2015 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA PALCAM No disponible 43 56
10/05/2015 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA B CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C No disponible 83 46
09/05/2015 16:00 C.E.B. SANT JORDI SANT QUIRZE BASQUET CLUB No disponible 66 51
10/05/2015 12:30 U.E. GAUDI A CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 71 49
09/05/2015 17:30 CB SANT PERE TERRASSA FC MARTINENC B No disponible 35 46
10/05/2015 16:00 UE BARBERA A SFERIC TERRASSA No disponible 63 73
10/05/2015 16:00 QBASKET SANT CUGAT 2 CE SANT NICOLAU 2 No disponible 52 86
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CE SANT NICOLAU 2 28 27 1 0 2090 1277 55
2 PALCAM 28 24 4 0 2061 1529 52
3 CB TANINO CERDANYOLA B 28 23 5 0 1720 1489 51
4 CLUB NATACIO TERRASSA B 28 20 8 0 1832 1568 48
5 QBASKET SANT CUGAT 2 28 17 11 0 1708 1607 45
6 SANT QUIRZE BASQUET CLUB 28 16 12 0 1674 1386 44
7 FC MARTINENC B 28 15 13 0 1654 1606 43
8 U.E. GAUDI A 28 14 14 0 1705 1640 42
9 CREU ALTA SABADELL - 1 28 12 16 0 1592 1645 40
10 C.E.B. SANT JORDI 28 12 16 0 1691 1759 40
11 SFERIC TERRASSA 28 9 19 0 1448 1825 37
12 UE BARBERA A 28 8 20 0 1482 1960 36
13 CE LAIETA-ASCENSORES ENINTER-C 28 7 21 0 1471 1801 35
14 C.B. MATADEPERA TARONJA 28 3 25 0 1217 1765 31
15 CB SANT PERE TERRASSA 28 3 25 0 1368 1856 31
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD