Resultats de la Temporada 2013      Categoria C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIÓ


Competicio CT INFANTIL MASCULI FASE PREVIA NIVELL CGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/10/2013 09:00 C.E.B. SANT JORDI B DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 25 75
19/10/2013 10:30 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 55 40
19/10/2013 12:00 C.B. SANTA PERPETUA CREU ALTA SABADELL - 2 No disponible 47 58
19/10/2013 10:30 U.B. SANT ADRIA 4 C.B. VILASSAR DE DALT No disponible 54 44
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/10/2013 09:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. U.B. SANT ADRIA 4 No disponible 49 64
26/10/2013 09:00 CREU ALTA SABADELL - 2 C.E.B. SANT JORDI B No disponible 62 11
26/10/2013 13:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. SANTA PERPETUA No disponible 31 81
26/10/2013 10:30 C.B. VILASSAR DE DALT AEE COL.LEGI CULTURAL BDN No disponible 68 17
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/11/2013 18:15 C.E.B. SANT JORDI B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 22 43
09/11/2013 09:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. CREU ALTA SABADELL - 2 No disponible 53 72
09/11/2013 10:30 C.B. SANTA PERPETUA C.B. VILASSAR DE DALT No disponible 63 68
09/11/2013 10:30 U.B. SANT ADRIA 4 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN No disponible 85 35
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/11/2013 09:00 CREU ALTA SABADELL - 2 U.B. SANT ADRIA 4 No disponible 58 36
16/11/2013 13:00 C.E. SANT NICOLAU 2 DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 43 60
16/11/2013 10:30 C.B. VILASSAR DE DALT C.E.B. SANT JORDI B No disponible 87 42
16/11/2013 10:30 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN C.B. SANTA PERPETUA No disponible 52 59
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/11/2013 09:00 C.E.B. SANT JORDI B AEE COL.LEGI CULTURAL BDN No disponible 41 68
23/11/2013 09:00 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.B. VILASSAR DE DALT No disponible 50 82
23/11/2013 09:00 CREU ALTA SABADELL - 2 C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 73 23
23/11/2013 10:30 U.B. SANT ADRIA 4 C.B. SANTA PERPETUA No disponible 37 18
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/11/2013 10:30 C.B. VILASSAR DE DALT CREU ALTA SABADELL - 2 No disponible 55 68
30/11/2013 10:30 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN DOTS SANT QUIRZE B.C. No disponible 33 53
30/11/2013 10:30 C.B. SANTA PERPETUA C.E.B. SANT JORDI B No disponible 56 29
30/11/2013 10:30 U.B. SANT ADRIA 4 C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 74 23
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/12/2013 09:00 C.E.B. SANT JORDI B U.B. SANT ADRIA 4 No disponible 13 63
15/12/2013 10:30 DOTS SANT QUIRZE B.C. C.B. SANTA PERPETUA No disponible 68 40
14/12/2013 09:00 CREU ALTA SABADELL - 2 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN No disponible 76 33
14/12/2013 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. VILASSAR DE DALT No disponible 28 70
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CREU ALTA SABADELL - 2 7 7 0 0 467 258 14
2 U.B. SANT ADRIA 4 7 6 1 0 413 240 13
3 C.B. VILASSAR DE DALT 7 5 2 0 474 322 12
4 DOTS SANT QUIRZE B.C. 7 4 3 0 408 359 11
5 C.B. SANTA PERPETUA 7 3 4 0 364 343 10
6 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN 7 2 5 0 293 422 9
7 C.E. SANT NICOLAU 2 7 1 6 0 231 435 8
8 C.E.B. SANT JORDI B 7 0 7 0 183 454 7
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD