Resultats de la Temporada 2013      Categoria C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A


Competicio C.T. JUNIOR MASC. NIVELL A FASE PREVIAGrup 03
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/09/2013 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 55 52
22/09/2013 10:30 U.E. BARBERA A C.N. TERRASSA B No disponible 62 52
22/09/2013 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 54 72
22/09/2013 19:00 QBASKET SANT CUGAT A CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 48 45
21/09/2013 16:00 SFERIC TERRASSA B KNAUF BASQUET BERGA No disponible 49 54
21/09/2013 17:30 JOVIAT - LA SALLE A REMACAT SA SURIA No disponible 43 54
21/12/2013 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. SANTPEDOR No disponible 46 56
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/09/2013 16:00 KNAUF BASQUET BERGA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 42 27
29/09/2013 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A SFERIC TERRASSA B No disponible 60 64
29/09/2013 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 64 51
29/09/2013 16:00 C.N. TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 39 52
28/09/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 U.E. BARBERA A No disponible 70 67
28/09/2013 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 53 56
28/09/2013 12:00 C.B. SANTPEDOR JOVIAT - LA SALLE A No disponible 73 40
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/10/2013 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 49 52
06/10/2013 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD REMACAT SA SURIA No disponible 53 54
06/10/2013 10:30 U.E. BARBERA A CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 66 69
06/10/2013 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 59 70
06/10/2013 19:00 QBASKET SANT CUGAT A C.N. TERRASSA B No disponible 70 48
05/10/2013 16:00 SFERIC TERRASSA B C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 49 70
06/10/2013 12:00 C.B. SANTPEDOR KNAUF BASQUET BERGA No disponible 53 45
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/10/2013 10:00 KNAUF BASQUET BERGA JOVIAT - LA SALLE A No disponible 53 51
13/10/2013 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 53 19
13/10/2013 11:00 C.N. TERRASSA B SFERIC TERRASSA B No disponible 56 58
12/10/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 QBASKET SANT CUGAT A No disponible 69 56
13/10/2013 11:00 CB LLIVIA-PUIGCERDA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 63 56
12/10/2013 11:00 REMACAT SA SURIA U.E. BARBERA A No disponible 63 59
13/10/2013 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A C.B. SANTPEDOR No disponible 74 84
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/10/2013 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.N. TERRASSA B No disponible 50 66
20/10/2013 19:00 KNAUF BASQUET BERGA CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 41 62
20/10/2013 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 REMACAT SA SURIA No disponible 80 44
20/10/2013 19:00 QBASKET SANT CUGAT A CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 70 62
19/10/2013 16:00 SFERIC TERRASSA B CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 55 72
19/10/2013 17:30 JOVIAT - LA SALLE A C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 51 63
20/10/2013 12:00 C.B. SANTPEDOR C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 45 67
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/10/2013 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A JOVIAT - LA SALLE A No disponible 57 44
11/01/2014 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B KNAUF BASQUET BERGA No disponible 73 38
26/10/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 69 47
27/10/2013 11:15 CB LLIVIA-PUIGCERDA SFERIC TERRASSA B No disponible 50 59
27/10/2013 12:00 REMACAT SA SURIA QBASKET SANT CUGAT A No disponible 81 48
27/10/2013 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD U.E. BARBERA A No disponible 62 73
27/10/2013 11:00 C.N. TERRASSA B C.B. SANTPEDOR No disponible 54 56
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/11/2013 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 52 57
03/11/2013 17:30 KNAUF BASQUET BERGA C.N. TERRASSA B No disponible 54 47
16/11/2013 16:00 CB SANT PERE TERRASSA A C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 72 43
03/11/2013 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 66 45
02/11/2013 16:00 SFERIC TERRASSA B REMACAT SA SURIA No disponible 66 59
02/11/2013 17:30 JOVIAT - LA SALLE A U.E. BARBERA A No disponible 64 45
03/11/2013 12:00 C.B. SANTPEDOR CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 85 69
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/11/2013 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B JOVIAT - LA SALLE A No disponible 78 55
10/11/2013 11:00 C.N. TERRASSA B CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 64 57
09/11/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 KNAUF BASQUET BERGA No disponible 63 43
10/11/2013 12:00 REMACAT SA SURIA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 51 57
10/11/2013 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD QBASKET SANT CUGAT A No disponible 57 90
10/11/2013 10:30 U.E. BARBERA A C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 63 67
09/11/2013 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA C.B. SANTPEDOR No disponible 66 60
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/11/2013 16:00 KNAUF BASQUET BERGA CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 48 45
18/12/2013 20:00 CB SANT PERE TERRASSA A CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 61 78
17/11/2013 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B C.N. TERRASSA B No disponible 66 47
16/11/2013 13:00 QBASKET SANT CUGAT A U.E. BARBERA A No disponible 81 72
16/11/2013 16:00 SFERIC TERRASSA B C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 65 52
17/11/2013 11:00 JOVIAT - LA SALLE A C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 53 51
16/11/2013 11:30 C.B. SANTPEDOR REMACAT SA SURIA No disponible 63 59
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/11/2013 17:30 C.N. TERRASSA B JOVIAT - LA SALLE A No disponible 71 72
23/11/2013 10:30 CREU ALTA SABADELL - 1 C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 62 74
23/11/2013 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 88 80
24/11/2013 12:00 REMACAT SA SURIA KNAUF BASQUET BERGA No disponible 79 56
24/11/2013 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 58 48
24/11/2013 10:30 U.E. BARBERA A SFERIC TERRASSA B No disponible 56 63
24/11/2013 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 QBASKET SANT CUGAT A No disponible 56 62
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/11/2013 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. BARBERA A No disponible 47 52
01/12/2013 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A REMACAT SA SURIA No disponible 57 58
01/12/2013 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 69 55
01/12/2013 16:00 C.N. TERRASSA B CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 59 89
01/12/2013 16:00 SFERIC TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 49 47
30/11/2013 17:30 JOVIAT - LA SALLE A QBASKET SANT CUGAT A No disponible 49 51
01/12/2013 12:00 C.B. SANTPEDOR C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 73 64
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/12/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 JOVIAT - LA SALLE A No disponible 73 57
14/12/2013 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA C.N. TERRASSA B No disponible 68 60
15/12/2013 12:00 REMACAT SA SURIA C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 78 81
15/12/2013 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD KNAUF BASQUET BERGA No disponible 68 61
15/12/2013 11:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 64 35
15/12/2013 16:00 QBASKET SANT CUGAT A SFERIC TERRASSA B No disponible 51 55
15/12/2013 10:30 U.E. BARBERA A C.B. SANTPEDOR No disponible 61 82
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/01/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA QBASKET SANT CUGAT A No disponible 45 55
12/01/2014 19:00 KNAUF BASQUET BERGA U.E. BARBERA A No disponible 59 63
12/01/2014 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 73 54
12/01/2014 11:00 C.N. TERRASSA B REMACAT SA SURIA No disponible 47 65
11/01/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 65 57
11/01/2014 16:00 JOVIAT - LA SALLE A SFERIC TERRASSA B No disponible 73 66
12/01/2014 12:00 C.B. SANTPEDOR C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 61 55
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/01/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 REMACAT SA SURIA No disponible 72 67
19/01/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 56 77
19/01/2014 10:30 U.E. BARBERA A CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 62 72
19/01/2014 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 KNAUF BASQUET BERGA No disponible 60 45
18/01/2014 16:00 SFERIC TERRASSA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 75 44
18/01/2014 17:30 JOVIAT - LA SALLE A CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 65 72
19/01/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT A C.B. SANTPEDOR No disponible 71 69
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/01/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA JOVIAT - LA SALLE A No disponible 47 51
26/01/2014 17:30 KNAUF BASQUET BERGA QBASKET SANT CUGAT A No disponible 44 50
26/01/2014 10:30 CB SANT PERE TERRASSA A C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 55 48
26/01/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B U.E. BARBERA A No disponible 70 42
26/01/2014 17:30 C.N. TERRASSA B C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 71 58
25/01/2014 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA REMACAT SA SURIA No disponible 49 50
25/01/2014 19:15 C.B. SANTPEDOR SFERIC TERRASSA B No disponible 53 29
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/02/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 89 44
02/02/2014 12:30 C.N. TERRASSA B U.E. BARBERA A No disponible 70 50
02/02/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 46 50
02/02/2014 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A QBASKET SANT CUGAT A No disponible 73 65
02/02/2014 19:00 KNAUF BASQUET BERGA SFERIC TERRASSA B No disponible 49 57
02/02/2014 12:00 REMACAT SA SURIA JOVIAT - LA SALLE A No disponible 59 70
02/02/2014 11:30 C.B. SANTPEDOR C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 52 38
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/02/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA KNAUF BASQUET BERGA No disponible 49 38
08/02/2014 16:00 SFERIC TERRASSA B CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 40 62
09/02/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT A C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 55 65
09/02/2014 11:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.N. TERRASSA B No disponible 77 58
09/02/2014 10:30 U.E. BARBERA A CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 50 78
09/02/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 61 46
08/02/2014 17:30 JOVIAT - LA SALLE A C.B. SANTPEDOR No disponible 50 61
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/02/2014 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 63 40
16/02/2014 12:00 REMACAT SA SURIA C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 53 59
15/02/2014 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA U.E. BARBERA A No disponible 77 63
15/02/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 69 67
16/02/2014 12:30 C.N. TERRASSA B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 77 80
16/02/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B SFERIC TERRASSA B No disponible 50 32
16/02/2014 16:00 KNAUF BASQUET BERGA C.B. SANTPEDOR No disponible 47 74
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/02/2014 17:30 JOVIAT - LA SALLE A KNAUF BASQUET BERGA No disponible 50 44
22/02/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 37 46
22/02/2014 16:00 SFERIC TERRASSA B C.N. TERRASSA B No disponible 43 63
23/02/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT A CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 61 48
23/02/2014 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 52 49
23/02/2014 10:30 U.E. BARBERA A REMACAT SA SURIA No disponible 54 71
23/02/2014 12:00 C.B. SANTPEDOR CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 56 61
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/03/2014 09:30 C.N. TERRASSA B C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 54 38
27/04/2014 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A KNAUF BASQUET BERGA No disponible 70 47
02/03/2014 12:00 REMACAT SA SURIA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 67 61
02/03/2014 16:00 CB LLIVIA-PUIGCERDA QBASKET SANT CUGAT A No disponible 50 54
01/03/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 SFERIC TERRASSA B No disponible 60 52
02/03/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD JOVIAT - LA SALLE A No disponible 78 73
02/03/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B C.B. SANTPEDOR No disponible 57 67
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/03/2014 17:30 JOVIAT - LA SALLE A CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 77 83
09/03/2014 19:00 KNAUF BASQUET BERGA C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 45 83
08/03/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 55 77
08/03/2014 19:30 SFERIC TERRASSA B CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 57 52
09/03/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT A REMACAT SA SURIA No disponible 68 45
09/03/2014 10:30 U.E. BARBERA A C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 67 64
08/03/2014 16:00 C.B. SANTPEDOR C.N. TERRASSA B No disponible 71 48
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/03/2014 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 55 40
16/03/2014 12:30 C.N. TERRASSA B KNAUF BASQUET BERGA No disponible 65 39
16/03/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 73 59
16/03/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 55 50
16/03/2014 12:00 REMACAT SA SURIA SFERIC TERRASSA B No disponible 56 58
16/03/2014 10:30 U.E. BARBERA A JOVIAT - LA SALLE A No disponible 62 73
15/03/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 C.B. SANTPEDOR No disponible 60 57
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/03/2014 17:30 JOVIAT - LA SALLE A C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 23 60
22/03/2014 19:00 CB SANT PERE TERRASSA A C.N. TERRASSA B No disponible 63 54
23/03/2014 19:00 KNAUF BASQUET BERGA CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 67 82
22/03/2014 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA REMACAT SA SURIA No disponible 42 55
23/03/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT A C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 70 56
23/03/2014 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 U.E. BARBERA A No disponible 55 62
23/03/2014 11:30 C.B. SANTPEDOR CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 70 56
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/03/2014 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA KNAUF BASQUET BERGA No disponible 70 47
29/03/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 59 53
30/03/2014 09:30 C.N. TERRASSA B C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 49 59
30/03/2014 10:30 U.E. BARBERA A QBASKET SANT CUGAT A No disponible 42 56
30/03/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD SFERIC TERRASSA B No disponible 64 54
30/03/2014 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 JOVIAT - LA SALLE A No disponible 76 66
30/03/2014 12:00 REMACAT SA SURIA C.B. SANTPEDOR No disponible 59 77
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/04/2014 17:30 JOVIAT - LA SALLE A C.N. TERRASSA B No disponible 50 51
05/04/2014 16:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 49 54
06/04/2014 12:00 CB SANT PERE TERRASSA A CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 79 46
06/04/2014 19:00 KNAUF BASQUET BERGA REMACAT SA SURIA No disponible 52 67
05/04/2014 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 47 40
05/04/2014 16:00 SFERIC TERRASSA B U.E. BARBERA A No disponible 65 51
06/04/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT A C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 86 50
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/04/2014 12:00 U.E. BARBERA A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 47 53
13/04/2014 12:00 REMACAT SA SURIA CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 66 63
12/04/2014 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 40 59
12/04/2014 12:00 CREU ALTA SABADELL - 1 C.N. TERRASSA B No disponible 87 52
13/04/2014 12:30 C.E. SANT NICOLAU 2 SFERIC TERRASSA B No disponible 44 43
12/04/2014 09:30 QBASKET SANT CUGAT A JOVIAT - LA SALLE A No disponible 71 57
13/04/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD C.B. SANTPEDOR No disponible 70 78
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/04/2014 11:30 JOVIAT - LA SALLE A CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 54 67
27/04/2014 11:00 C.N. TERRASSA B CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 45 39
27/04/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B REMACAT SA SURIA No disponible 92 34
27/04/2014 19:00 KNAUF BASQUET BERGA C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 45 52
26/04/2014 12:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 47 56
27/04/2014 10:30 SFERIC TERRASSA B QBASKET SANT CUGAT A No disponible 52 65
27/04/2014 12:00 C.B. SANTPEDOR U.E. BARBERA A No disponible 75 60
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/05/2014 10:30 QBASKET SANT CUGAT A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 96 41
04/05/2014 10:30 U.E. BARBERA A KNAUF BASQUET BERGA No disponible 59 50
04/05/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 63 82
04/05/2014 12:00 REMACAT SA SURIA C.N. TERRASSA B No disponible 75 70
03/05/2014 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 57 79
03/05/2014 16:00 SFERIC TERRASSA B JOVIAT - LA SALLE A No disponible 52 44
04/05/2014 12:30 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. SANTPEDOR No disponible 46 54
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/05/2014 10:30 REMACAT SA SURIA CREU ALTA SABADELL - 1 No disponible 68 70
11/05/2014 11:00 C.B. TANINO CERDANYOLA B C.B. VILADECAVALLS VERD No disponible 68 50
10/05/2014 19:00 CB SANT PERE TERRASSA A U.E. BARBERA A No disponible 67 60
11/05/2014 17:30 KNAUF BASQUET BERGA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 48 59
10/05/2014 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA SFERIC TERRASSA B No disponible 34 58
10/05/2014 17:45 CB LLIVIA-PUIGCERDA JOVIAT - LA SALLE A No disponible 59 49
11/05/2014 12:00 C.B. SANTPEDOR QBASKET SANT CUGAT A No disponible 48 57
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/05/2014 17:30 JOVIAT - LA SALLE A C.B. MATADEPERA TARONJA No disponible 68 36
18/05/2014 19:00 QBASKET SANT CUGAT A KNAUF BASQUET BERGA No disponible 84 37
18/05/2014 11:00 C.E. SANT NICOLAU 2 CB SANT PERE TERRASSA A No disponible 35 58
18/05/2014 10:30 U.E. BARBERA A C.B. TANINO CERDANYOLA B No disponible 41 77
18/05/2014 12:30 C.B. VILADECAVALLS VERD C.N. TERRASSA B No disponible 56 62
17/05/2014 12:00 REMACAT SA SURIA CB LLIVIA-PUIGCERDA No disponible 60 59
18/05/2014 19:30 SFERIC TERRASSA B C.B. SANTPEDOR No disponible 44 49
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. TANINO CERDANYOLA B 28 24 4 0 1841 1359 52
2 CREU ALTA SABADELL - 1 28 24 4 0 1952 1628 52
3 QBASKET SANT CUGAT A 28 22 6 0 1822 1557 50
4 C.B. SANTPEDOR 28 22 6 0 1802 1553 50
5 CB SANT PERE TERRASSA A 28 18 10 0 1813 1606 46
6 SFERIC TERRASSA B 28 15 13 0 1509 1540 43
7 REMACAT SA SURIA 28 15 13 0 1697 1726 43
8 C.E. SANT NICOLAU 2 28 13 15 0 1593 1564 41
9 C.B. VILADECAVALLS VERD 28 11 17 0 1613 1791 39
10 CB LLIVIA-PUIGCERDA 28 11 17 0 1609 1671 39
11 C.N. TERRASSA B 28 10 18 0 1599 1704 38
12 JOVIAT - LA SALLE A 28 9 19 0 1572 1713 37
13 U.E. BARBERA A 28 7 21 0 1611 1852 35
14 KNAUF BASQUET BERGA 28 5 23 0 1338 1711 33
15 C.B. MATADEPERA TARONJA 28 4 24 0 1210 1606 32
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD