Resultats de la Temporada 2012      Categoria C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A


Competicio C.T. JUNIOR MASC. NIVELL A FASE PREVIAGrup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2012 16:00 AE MINGUELLA B C.E. SANT NICOLAU 50 65
15/09/2012 18:30 C.B. ALISOS A BASQUET MOLINS B 70 55
15/09/2012 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A CBSAB A 79 65
15/09/2012 10:30 PALCAM EUROPA SPORTS CENTRE 74 42
15/09/2012 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 AEJ RIERA CORNELLA A 102 42
07/10/2012 11:30 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 39 65
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/09/2012 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA AE MINGUELLA B 43 50
23/09/2012 16:00 A.E. BADALONES C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 60 53
22/09/2012 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE CREU ALTA SABADELL - 2 40 55
22/09/2012 17:45 CBSAB A PALCAM 50 68
23/09/2012 17:30 BASQUET MOLINS B S.E. CASAL VILAFRANCA A 52 61
23/09/2012 11:15 ESCOLA PIA SABADELL A C.B. ALISOS A 55 70
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2012 10:30 AE MINGUELLA B A.E. BADALONES 79 73
30/09/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. MATADEPERA TARONJA 69 31
29/09/2012 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A ESCOLA PIA SABADELL A 89 37
27/10/2012 10:30 PALCAM BASQUET MOLINS B 66 60
29/09/2012 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 CBSAB A 74 59
30/09/2012 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT AEJ RIERA CORNELLA A 75 51
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2012 16:00 A.E. BADALONES C.E. SANT NICOLAU 46 81
07/10/2012 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A AE MINGUELLA B 53 67
06/10/2012 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 40 62
07/10/2012 17:30 BASQUET MOLINS B CREU ALTA SABADELL - 2 66 62
07/10/2012 11:15 ESCOLA PIA SABADELL A PALCAM 51 70
06/10/2012 18:30 C.B. ALISOS A S.E. CASAL VILAFRANCA A 69 57
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2012 16:00 AE MINGUELLA B EUROPA SPORTS CENTRE 65 64
14/10/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU AEJ RIERA CORNELLA A 120 53
13/10/2012 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E. BADALONES 62 60
13/10/2012 10:30 PALCAM C.B. ALISOS A 75 71
13/10/2012 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 ESCOLA PIA SABADELL A 74 57
14/10/2012 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT CBSAB A 54 61
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2012 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A C.B. MATADEPERA TARONJA 51 45
20/10/2012 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE C.E. SANT NICOLAU 37 81
20/10/2012 17:45 CBSAB A AE MINGUELLA B 54 45
21/10/2012 12:00 BASQUET MOLINS B C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 53 50
20/10/2012 18:30 C.B. ALISOS A CREU ALTA SABADELL - 2 65 49
20/10/2012 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A PALCAM 73 63
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2012 10:30 AE MINGUELLA B BASQUET MOLINS B 66 70
28/10/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU CBSAB A 75 27
16/02/2013 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA EUROPA SPORTS CENTRE 55 33
28/10/2012 16:00 A.E. BADALONES AEJ RIERA CORNELLA A 63 38
27/10/2012 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 S.E. CASAL VILAFRANCA A 49 63
28/10/2012 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT ESCOLA PIA SABADELL A 46 56
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2012 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE A.E. BADALONES 68 54
03/11/2012 17:45 CBSAB A C.B. MATADEPERA TARONJA 60 53
04/11/2012 16:00 BASQUET MOLINS B C.E. SANT NICOLAU 43 67
04/11/2012 12:30 ESCOLA PIA SABADELL A AE MINGUELLA B 65 69
03/11/2012 18:30 C.B. ALISOS A C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 63 50
03/11/2012 10:30 PALCAM CREU ALTA SABADELL - 2 74 80
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2012 10:30 AE MINGUELLA B C.B. ALISOS A 55 54
11/11/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU ESCOLA PIA SABADELL A 84 38
10/11/2012 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET MOLINS B 43 58
11/11/2012 16:00 A.E. BADALONES CBSAB A 48 66
11/11/2012 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A EUROPA SPORTS CENTRE 47 48
11/11/2012 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT S.E. CASAL VILAFRANCA A 52 73
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2012 17:45 CBSAB A AEJ RIERA CORNELLA A 55 45
18/11/2012 12:00 BASQUET MOLINS B A.E. BADALONES 63 71
18/11/2012 12:45 ESCOLA PIA SABADELL A C.B. MATADEPERA TARONJA 36 49
17/11/2012 18:30 C.B. ALISOS A C.E. SANT NICOLAU 51 55
17/11/2012 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A AE MINGUELLA B 84 60
17/11/2012 10:30 PALCAM C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 63 71
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2012 16:00 AE MINGUELLA B PALCAM 56 60
24/11/2012 13:00 C.E. SANT NICOLAU S.E. CASAL VILAFRANCA A 74 60
25/11/2012 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. ALISOS A 47 60
25/11/2012 16:00 A.E. BADALONES ESCOLA PIA SABADELL A 50 47
25/11/2012 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A BASQUET MOLINS B 41 77
24/11/2012 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE CBSAB A 56 61
25/11/2012 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT CREU ALTA SABADELL - 2 38 57
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2012 12:00 BASQUET MOLINS B EUROPA SPORTS CENTRE 72 48
02/12/2012 12:45 ESCOLA PIA SABADELL A AEJ RIERA CORNELLA A 60 37
01/12/2012 18:30 C.B. ALISOS A A.E. BADALONES 90 38
01/12/2012 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A C.B. MATADEPERA TARONJA 87 34
01/12/2012 10:30 PALCAM C.E. SANT NICOLAU 54 62
01/12/2012 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 AE MINGUELLA B 65 78
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU CREU ALTA SABADELL - 2 84 59
15/12/2012 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA PALCAM 47 53
16/12/2012 16:00 A.E. BADALONES S.E. CASAL VILAFRANCA A 54 72
16/12/2012 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A C.B. ALISOS A 41 71
15/12/2012 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE ESCOLA PIA SABADELL A 61 62
15/12/2012 16:30 CBSAB A BASQUET MOLINS B 59 44
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2013 11:15 ESCOLA PIA SABADELL A CBSAB A 42 72
12/01/2013 18:30 C.B. ALISOS A EUROPA SPORTS CENTRE 85 32
12/01/2013 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A AEJ RIERA CORNELLA A 77 51
12/01/2013 11:00 PALCAM A.E. BADALONES 65 55
12/01/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 C.B. MATADEPERA TARONJA 50 63
13/01/2013 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT AE MINGUELLA B 64 76
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2013 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 68 33
20/01/2013 16:00 A.E. BADALONES CREU ALTA SABADELL - 2 65 59
19/01/2013 17:30 AEJ RIERA CORNELLA A PALCAM 50 71
19/01/2013 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE S.E. CASAL VILAFRANCA A 54 61
19/01/2013 17:45 CBSAB A C.B. ALISOS A 54 45
20/01/2013 12:00 BASQUET MOLINS B ESCOLA PIA SABADELL A 73 57
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2013 17:30 C.E. SANT NICOLAU AE MINGUELLA B 63 65
27/01/2013 12:00 BASQUET MOLINS B C.B. ALISOS A 43 56
26/01/2013 17:45 CBSAB A S.E. CASAL VILAFRANCA A 53 51
26/01/2013 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE PALCAM 57 63
27/01/2013 19:00 AEJ RIERA CORNELLA A CREU ALTA SABADELL - 2 42 83
27/01/2013 10:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT C.B. MATADEPERA TARONJA 45 34
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2013 16:00 AE MINGUELLA B C.B. MATADEPERA TARONJA 53 58
03/02/2013 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT A.E. BADALONES 72 70
02/02/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 EUROPA SPORTS CENTRE 64 38
02/02/2013 11:00 PALCAM CBSAB A 61 60
02/02/2013 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A BASQUET MOLINS B 95 43
02/02/2013 18:30 C.B. ALISOS A ESCOLA PIA SABADELL A 75 34
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2013 16:00 A.E. BADALONES AE MINGUELLA B 68 71
09/02/2013 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU 40 43
10/02/2013 11:15 ESCOLA PIA SABADELL A S.E. CASAL VILAFRANCA A 48 80
10/02/2013 12:00 BASQUET MOLINS B PALCAM 68 45
09/02/2013 16:15 CBSAB A CREU ALTA SABADELL - 2 70 58
09/02/2013 17:30 AEJ RIERA CORNELLA A C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 42 45
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2013 12:30 C.E. SANT NICOLAU A.E. BADALONES 68 51
17/02/2013 16:00 AE MINGUELLA B AEJ RIERA CORNELLA A 74 39
17/02/2013 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT EUROPA SPORTS CENTRE 54 42
16/02/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 BASQUET MOLINS B 74 56
16/02/2013 11:00 PALCAM ESCOLA PIA SABADELL A 84 51
16/02/2013 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A C.B. ALISOS A 71 62
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/2013 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE AE MINGUELLA B 48 76
23/02/2013 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A C.E. SANT NICOLAU 30 82
24/02/2013 16:00 A.E. BADALONES C.B. MATADEPERA TARONJA 56 66
23/02/2013 18:30 C.B. ALISOS A PALCAM 66 49
24/02/2013 11:15 ESCOLA PIA SABADELL A CREU ALTA SABADELL - 2 39 57
23/02/2013 17:45 CBSAB A C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 58 49
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/2013 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA AEJ RIERA CORNELLA A 54 60
03/03/2013 12:30 C.E. SANT NICOLAU EUROPA SPORTS CENTRE 67 35
03/03/2013 16:00 AE MINGUELLA B CBSAB A 66 62
03/03/2013 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT BASQUET MOLINS B 62 58
02/03/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 C.B. ALISOS A 49 60
02/03/2013 11:00 PALCAM S.E. CASAL VILAFRANCA A 62 80
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2013 12:00 BASQUET MOLINS B AE MINGUELLA B 51 76
09/03/2013 17:45 CBSAB A C.E. SANT NICOLAU 22 45
10/03/2013 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE C.B. MATADEPERA TARONJA 52 54
09/03/2013 17:30 AEJ RIERA CORNELLA A A.E. BADALONES 44 58
09/03/2013 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A CREU ALTA SABADELL - 2 62 72
10/03/2013 11:15 ESCOLA PIA SABADELL A C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 40 51
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2013 16:00 A.E. BADALONES EUROPA SPORTS CENTRE 58 36
16/03/2013 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CBSAB A 53 67
16/03/2013 13:00 C.E. SANT NICOLAU BASQUET MOLINS B 67 40
17/03/2013 12:00 AE MINGUELLA B ESCOLA PIA SABADELL A 70 36
17/03/2013 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT C.B. ALISOS A 37 53
16/03/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 PALCAM 77 67
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2013 18:30 C.B. ALISOS A AE MINGUELLA B 76 55
23/03/2013 12:45 ESCOLA PIA SABADELL A C.E. SANT NICOLAU 44 55
24/03/2013 16:00 BASQUET MOLINS B C.B. MATADEPERA TARONJA 62 60
23/03/2013 17:45 CBSAB A A.E. BADALONES 58 41
23/03/2013 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE AEJ RIERA CORNELLA A 93 40
23/03/2013 12:15 S.E. CASAL VILAFRANCA A C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 96 44
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2013 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A CBSAB A 61 70
07/04/2013 16:00 A.E. BADALONES BASQUET MOLINS B 61 54
06/04/2013 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA ESCOLA PIA SABADELL A 53 38
07/04/2013 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. ALISOS A 70 65
06/04/2013 20:00 AE MINGUELLA B S.E. CASAL VILAFRANCA A 48 77
07/04/2013 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT PALCAM 81 39
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/04/2013 11:00 PALCAM AE MINGUELLA B 64 79
14/04/2013 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A C.E. SANT NICOLAU 52 50
13/04/2013 18:30 C.B. ALISOS A C.B. MATADEPERA TARONJA 69 45
14/04/2013 12:45 ESCOLA PIA SABADELL A A.E. BADALONES 69 57
14/04/2013 12:00 BASQUET MOLINS B AEJ RIERA CORNELLA A 84 49
13/04/2013 17:45 CBSAB A EUROPA SPORTS CENTRE 62 38
13/04/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 68 70
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/04/2013 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE BASQUET MOLINS B 60 54
21/04/2013 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A ESCOLA PIA SABADELL A 48 51
21/04/2013 16:00 A.E. BADALONES C.B. ALISOS A 46 55
20/04/2013 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA S.E. CASAL VILAFRANCA A 56 68
21/04/2013 12:30 C.E. SANT NICOLAU PALCAM 71 61
20/04/2013 16:00 AE MINGUELLA B CREU ALTA SABADELL - 2 64 59
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2013 12:00 CREU ALTA SABADELL - 2 C.E. SANT NICOLAU 71 63
18/05/2013 12:30 PALCAM C.B. MATADEPERA TARONJA 92 63
28/04/2013 12:30 S.E. CASAL VILAFRANCA A A.E. BADALONES 83 48
01/05/2013 17:00 C.B. ALISOS A AEJ RIERA CORNELLA A 106 36
28/04/2013 11:15 ESCOLA PIA SABADELL A EUROPA SPORTS CENTRE 60 52
28/04/2013 17:00 BASQUET MOLINS B CBSAB A 67 55
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2013 10:30 CBSAB A ESCOLA PIA SABADELL A 49 44
04/05/2013 10:30 EUROPA SPORTS CENTRE C.B. ALISOS A 40 77
04/05/2013 16:00 AEJ RIERA CORNELLA A S.E. CASAL VILAFRANCA A 42 89
10/05/2013 19:30 A.E. BADALONES PALCAM 64 51
04/05/2013 19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA CREU ALTA SABADELL - 2 57 71
04/05/2013 20:45 AE MINGUELLA B C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 80 49
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2013 12:30 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT C.E. SANT NICOLAU 49 63
11/05/2013 10:30 CREU ALTA SABADELL - 2 A.E. BADALONES 102 73
11/05/2013 11:00 PALCAM AEJ RIERA CORNELLA A 77 47
11/05/2013 18:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A EUROPA SPORTS CENTRE 72 34
11/05/2013 18:30 C.B. ALISOS A CBSAB A 65 45
12/05/2013 12:45 ESCOLA PIA SABADELL A BASQUET MOLINS B 63 69
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. SANT NICOLAU 26 23 3 0 1792 1207 49
2 S.E. CASAL VILAFRANCA A 26 22 4 0 1912 1376 48
3 C.B. ALISOS A 26 20 6 0 1749 1283 46
4 AE MINGUELLA B 26 18 8 0 1693 1564 44
5 CBSAB A 26 17 9 0 1474 1427 43
6 CREU ALTA SABADELL - 2 26 15 11 0 1740 1555 41
7 PALCAM 26 14 12 0 1671 1632 40
8 C.B. PRAT B-AIGUES DEL PRAT 26 12 14 0 1421 1503 38
9 BASQUET MOLINS B 26 12 14 0 1535 1584 38
10 A.E. BADALONES 26 9 17 0 1488 1672 35
11 C.B. MATADEPERA TARONJA 26 8 18 0 1304 1508 34
12 ESCOLA PIA SABADELL A 26 6 20 0 1280 1644 32
13 EUROPA SPORTS CENTRE 26 4 22 0 1248 1635 30
14 AEJ RIERA CORNELLA A 26 2 24 0 1180 1897 28
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD