Resultats de la Temporada 2012      Categoria C. TERCERA CATEGORIA FEM. A


Competicio C.T. TERCERA FEMENINA A FASE PREVIAGrup 06
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/09/2012 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 31 66
23/09/2012 19:30 C.B. LA GARRIGA C.B. PARETS B No disponible 30 54
22/09/2012 20:30 MONTMELO C.B. B C.N. SABADELL B No disponible 49 27
22/09/2012 17:45 C.B. RODA C.B. RIPOLLET No disponible 66 33
23/09/2012 12:30 CANOVELLES B.C. BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 53 69
22/09/2012 19:30 C.B. LLINARS LLIÇA D'AMUNT B No disponible 33 58
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/09/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. LLINARS No disponible 66 57
30/09/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 56 36
30/09/2012 17:30 C.B. RIPOLLET CANOVELLES B.C. No disponible 53 36
29/09/2012 19:00 C.N. SABADELL B C.B. RODA No disponible 35 47
30/09/2012 19:00 C.E.B. RONÇANA-VERDARA MONTMELO C.B. B No disponible 45 42
30/09/2012 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.B. CARDEDEU No disponible 48 34
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/10/2012 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.B. RIPOLLET No disponible 47 32
07/10/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU B BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 68 61
06/10/2012 20:30 MONTMELO C.B. B C.B. PARETS B No disponible 38 33
06/10/2012 17:45 C.B. RODA C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 58 23
07/10/2012 12:30 CANOVELLES B.C. C.N. SABADELL B No disponible 28 51
06/10/2012 19:30 C.B. LLINARS C.B. CARDEDEU No disponible 44 47
07/10/2012 12:30 C.B. LA GARRIGA LLIÇA D'AMUNT B No disponible 54 62
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/10/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.B. LLINARS No disponible 57 50
14/10/2012 17:30 C.B. RIPOLLET C.E. SANT NICOLAU B No disponible 52 70
14/10/2012 16:00 C.N. SABADELL B C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 53 30
14/10/2012 19:00 C.E.B. RONÇANA-VERDARA CANOVELLES B.C. No disponible 47 26
13/10/2012 17:30 C.B. PARETS B C.B. RODA No disponible 27 53
13/10/2012 17:30 C.B. CARDEDEU C.B. LA GARRIGA No disponible 50 47
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/10/2012 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 62 56
21/10/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.N. SABADELL B No disponible 63 62
21/10/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.B. RIPOLLET No disponible 37 42
21/10/2012 12:30 CANOVELLES B.C. C.B. PARETS B No disponible 33 59
20/10/2012 19:30 C.B. LLINARS C.B. LA GARRIGA No disponible 40 42
20/10/2012 20:30 MONTMELO C.B. B LLIÇA D'AMUNT B No disponible 36 52
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/10/2012 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. LLINARS No disponible 61 29
27/10/2012 16:00 C.N. SABADELL B BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 55 73
28/10/2012 19:00 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 34 49
27/10/2012 19:00 C.B. PARETS B C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 60 50
27/10/2012 19:00 C.B. CARDEDEU MONTMELO C.B. B No disponible 41 62
28/10/2012 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.B. RODA No disponible 31 46
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/11/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. PARETS B No disponible 52 46
04/11/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 34 47
04/11/2012 17:30 C.B. RIPOLLET C.N. SABADELL B No disponible 69 64
06/02/2013 21:00 MONTMELO C.B. B C.B. LA GARRIGA No disponible 42 38
03/11/2012 17:45 C.B. RODA C.B. CARDEDEU No disponible 61 27
03/11/2012 18:00 CANOVELLES B.C. LLIÇA D'AMUNT B No disponible 40 43
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/11/2012 17:30 C.N. SABADELL B C.B. LLINARS No disponible 50 35
11/11/2012 17:30 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.B. RIPOLLET No disponible 51 46
10/11/2012 19:00 C.B. PARETS B BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 69 61
10/11/2012 17:30 C.B. CARDEDEU CANOVELLES B.C. No disponible 64 38
10/11/2012 19:30 C.B. LA GARRIGA C.B. RODA No disponible 50 66
11/11/2012 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 56 39
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/11/2012 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.B. CARDEDEU No disponible 57 48
18/11/2012 17:30 C.B. RIPOLLET C.B. PARETS B No disponible 49 53
17/11/2012 19:00 C.N. SABADELL B C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 35 54
18/11/2012 19:30 C.B. LA GARRIGA CANOVELLES B.C. No disponible 61 44
17/11/2012 19:30 C.B. LLINARS MONTMELO C.B. B No disponible 42 49
18/11/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU B LLIÇA D'AMUNT B No disponible 72 60
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/11/2012 19:00 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.B. LLINARS No disponible 55 39
24/11/2012 17:30 C.B. PARETS B C.N. SABADELL B No disponible 61 53
24/11/2012 19:00 C.B. CARDEDEU C.E. SANT NICOLAU B No disponible 48 49
24/11/2012 19:30 C.B. LA GARRIGA C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 52 46
24/11/2012 20:30 MONTMELO C.B. B C.B. RODA No disponible 31 43
25/11/2012 19:30 LLIÇA D'AMUNT B BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 57 40
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/12/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. LA GARRIGA No disponible 53 43
02/12/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.B. CARDEDEU No disponible 48 42
02/12/2012 19:00 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.B. PARETS B No disponible 60 35
02/12/2012 19:00 CANOVELLES B.C. MONTMELO C.B. B No disponible 53 49
01/12/2012 19:30 C.B. LLINARS C.B. RODA No disponible 23 88
02/12/2012 17:30 C.B. RIPOLLET LLIÇA D'AMUNT B No disponible 73 51
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/12/2012 17:30 C.B. PARETS B C.B. LLINARS No disponible 60 34
16/12/2012 19:00 C.B. CARDEDEU C.B. RIPOLLET No disponible 44 53
15/12/2012 19:30 C.B. LA GARRIGA BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 55 42
15/12/2012 20:30 MONTMELO C.B. B C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 37 50
15/12/2012 16:45 C.B. RODA CANOVELLES B.C. No disponible 73 42
16/12/2012 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.N. SABADELL B No disponible 71 33
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/01/2013 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.B. RODA No disponible 25 71
13/01/2013 11:00 C.E. SANT NICOLAU B MONTMELO C.B. B No disponible 45 34
13/01/2013 17:30 C.B. RIPOLLET C.B. LA GARRIGA No disponible 50 56
12/01/2013 19:00 C.N. SABADELL B C.B. CARDEDEU No disponible 50 38
12/01/2013 18:15 C.B. LLINARS CANOVELLES B.C. No disponible 44 43
13/01/2013 19:30 C.E.B. RONÇANA-VERDARA LLIÇA D'AMUNT B No disponible 44 41
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/01/2013 19:00 C.B. CARDEDEU C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 47 36
19/01/2013 18:30 C.B. LA GARRIGA C.N. SABADELL B No disponible 63 44
19/01/2013 20:30 MONTMELO C.B. B BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 56 60
19/01/2013 17:45 C.B. RODA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 71 37
20/01/2013 12:30 CANOVELLES B.C. C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 59 72
20/01/2013 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.B. PARETS B No disponible 54 43
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/01/2013 13:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.B. LLINARS No disponible 36 46
27/01/2013 16:00 C.E. SANT NICOLAU B CANOVELLES B.C. No disponible 71 54
27/01/2013 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.B. RODA No disponible 34 44
27/01/2013 17:30 C.B. RIPOLLET MONTMELO C.B. B No disponible 75 50
27/01/2013 19:30 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.B. LA GARRIGA No disponible 40 32
27/01/2013 17:30 C.B. PARETS B C.B. CARDEDEU No disponible 45 33
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/02/2013 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 58 32
02/02/2013 16:00 C.B. PARETS B C.B. LA GARRIGA No disponible 71 65
02/02/2013 16:00 C.N. SABADELL B MONTMELO C.B. B No disponible 64 52
03/02/2013 17:30 C.B. RIPOLLET C.B. RODA No disponible 32 58
03/02/2013 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET CANOVELLES B.C. No disponible 69 31
03/02/2013 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.B. LLINARS No disponible 64 47
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/02/2013 19:30 C.B. LLINARS C.E. SANT NICOLAU B No disponible 44 70
10/02/2013 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 57 60
10/02/2013 12:30 CANOVELLES B.C. C.B. RIPOLLET No disponible 43 55
10/02/2013 17:45 C.B. RODA C.N. SABADELL B No disponible 60 32
21/04/2013 19:30 MONTMELO C.B. B C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 45 51
09/02/2013 17:30 C.B. CARDEDEU LLIÇA D'AMUNT B No disponible 49 46
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/02/2013 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 59 49
17/02/2013 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.E. SANT NICOLAU B No disponible 67 33
16/02/2013 16:00 C.B. PARETS B MONTMELO C.B. B No disponible 61 54
17/02/2013 19:30 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.B. RODA No disponible 43 42
16/02/2013 19:00 C.N. SABADELL B CANOVELLES B.C. No disponible 46 30
16/02/2013 17:30 C.B. CARDEDEU C.B. LLINARS No disponible 46 44
17/02/2013 18:00 LLIÇA D'AMUNT B C.B. LA GARRIGA No disponible 69 48
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/02/2013 17:45 C.B. LLINARS BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 55 61
24/02/2013 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. RIPOLLET No disponible 69 35
23/02/2013 19:30 C.B. SANTA PERPETUA A C.N. SABADELL B No disponible 39 41
24/02/2013 12:30 CANOVELLES B.C. C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 47 64
23/02/2013 17:45 C.B. RODA C.B. PARETS B No disponible 75 47
23/02/2013 18:15 C.B. LA GARRIGA C.B. CARDEDEU No disponible 59 44
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/05/2013 19:00 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 36 47
02/03/2013 19:00 C.N. SABADELL B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 57 55
03/03/2013 17:30 C.B. RIPOLLET BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 41 46
02/03/2013 17:30 C.B. PARETS B CANOVELLES B.C. No disponible 61 63
03/03/2013 19:30 C.B. LA GARRIGA C.B. LLINARS No disponible 66 46
03/03/2013 19:30 LLIÇA D'AMUNT B MONTMELO C.B. B No disponible 46 50
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/03/2013 17:45 C.B. LLINARS C.B. RIPOLLET No disponible 49 38
10/03/2013 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.N. SABADELL B No disponible 50 41
10/03/2013 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 40 37
10/03/2013 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.B. PARETS B No disponible 38 42
09/03/2013 20:30 MONTMELO C.B. B C.B. CARDEDEU No disponible 54 48
09/03/2013 17:45 C.B. RODA LLIÇA D'AMUNT B No disponible 68 46
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/03/2013 16:00 C.B. PARETS B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 55 72
17/03/2013 19:30 C.E.B. RONÇANA-VERDARA BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 49 44
17/03/2013 12:30 C.N. SABADELL B C.B. RIPOLLET No disponible 37 47
17/03/2013 19:30 C.B. LA GARRIGA MONTMELO C.B. B No disponible 51 54
16/03/2013 19:00 C.B. CARDEDEU C.B. RODA No disponible 40 73
17/03/2013 19:30 LLIÇA D'AMUNT B CANOVELLES B.C. No disponible 58 48
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/03/2013 19:30 C.B. LLINARS C.N. SABADELL B No disponible 44 55
24/03/2013 17:30 C.B. RIPOLLET C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 36 46
24/03/2013 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.B. PARETS B No disponible 35 48
24/03/2013 18:00 CANOVELLES B.C. C.B. CARDEDEU No disponible 49 38
23/03/2013 17:45 C.B. RODA C.B. LA GARRIGA No disponible 72 32
24/03/2013 10:30 C.B. SANTA PERPETUA A LLIÇA D'AMUNT B No disponible 42 59
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/04/2013 19:00 C.B. CARDEDEU C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 25 43
07/04/2013 12:15 C.B. PARETS B C.B. RIPOLLET No disponible 59 52
07/04/2013 19:30 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.N. SABADELL B No disponible 43 46
07/04/2013 12:30 CANOVELLES B.C. C.B. LA GARRIGA No disponible 58 66
06/04/2013 20:30 MONTMELO C.B. B C.B. LLINARS No disponible 51 36
07/04/2013 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 55 52
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/04/2013 12:30 C.B. LLINARS C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 53 45
14/04/2013 19:30 C.N. SABADELL B C.B. PARETS B No disponible 28 39
14/04/2013 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. CARDEDEU No disponible 61 37
14/04/2013 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A C.B. LA GARRIGA No disponible 58 50
13/04/2013 19:15 C.B. RODA MONTMELO C.B. B No disponible 56 41
14/04/2013 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET LLIÇA D'AMUNT B No disponible 43 38
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2013 17:00 C.B. LA GARRIGA C.E. SANT NICOLAU B No disponible 48 45
20/04/2013 17:30 C.B. CARDEDEU BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 39 57
20/04/2013 17:30 C.B. PARETS B C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 62 56
20/04/2013 20:30 MONTMELO C.B. B CANOVELLES B.C. No disponible 53 40
20/04/2013 17:45 C.B. RODA C.B. LLINARS No disponible 87 23
21/04/2013 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.B. RIPOLLET No disponible 52 44
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/04/2013 19:30 C.B. LLINARS C.B. PARETS B No disponible 40 75
28/04/2013 17:30 C.B. RIPOLLET C.B. CARDEDEU No disponible 49 50
28/04/2013 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET C.B. LA GARRIGA No disponible 44 35
28/04/2013 10:30 C.B. SANTA PERPETUA A MONTMELO C.B. B No disponible 53 56
27/04/2013 19:30 CANOVELLES B.C. C.B. RODA No disponible 40 74
27/04/2013 19:00 C.N. SABADELL B LLIÇA D'AMUNT B No disponible 56 60
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/05/2013 17:45 C.B. RODA C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 81 41
05/05/2013 18:00 MONTMELO C.B. B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 49 40
05/05/2013 18:00 C.B. LA GARRIGA C.B. RIPOLLET No disponible 55 52
05/05/2013 17:30 C.B. CARDEDEU C.N. SABADELL B No disponible 57 55
05/05/2013 12:30 CANOVELLES B.C. C.B. LLINARS No disponible 55 30
05/05/2013 19:30 LLIÇA D'AMUNT B C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 48 41
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/05/2013 19:30 C.E.B. RONÇANA-VERDARA C.B. CARDEDEU No disponible 43 48
11/05/2013 19:00 C.N. SABADELL B C.B. LA GARRIGA No disponible 52 40
11/05/2013 16:00 BASQUET FEMENI RIPOLLET MONTMELO C.B. B No disponible 47 50
12/05/2013 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. RODA No disponible 53 63
12/05/2013 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A CANOVELLES B.C. No disponible 63 59
11/05/2013 19:00 C.B. PARETS B LLIÇA D'AMUNT B No disponible 57 53
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/05/2013 18:00 C.B. LLINARS C.B. SANTA PERPETUA A No disponible 37 49
19/05/2013 12:30 CANOVELLES B.C. C.E. SANT NICOLAU B No disponible 49 82
18/05/2013 17:45 C.B. RODA BASQUET FEMENI RIPOLLET No disponible 78 43
18/05/2013 20:30 MONTMELO C.B. B C.B. RIPOLLET No disponible 54 52
18/05/2013 16:00 C.B. LA GARRIGA C.E.B. RONÇANA-VERDARA No disponible 50 58
18/05/2013 19:00 C.B. CARDEDEU C.B. PARETS B No disponible 29 51
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. RODA 26 25 1 0 1674 931 51
2 C.E. SANT NICOLAU B 26 19 7 0 1491 1281 45
3 C.B. PARETS B 26 18 8 0 1373 1260 44
4 LLIÇA D'AMUNT B 26 17 9 0 1378 1232 43
5 C.E.B. RONÇANA-VERDARA 26 15 11 0 1204 1154 41
6 BASQUET FEMENI RIPOLLET 26 15 11 0 1338 1269 41
7 MONTMELO C.B. B 26 14 12 0 1238 1249 40
8 C.B. LA GARRIGA 26 11 15 0 1288 1356 37
9 C.N. SABADELL B 26 11 15 0 1222 1297 37
10 C.B. SANTA PERPETUA A 26 10 16 0 1192 1355 36
11 C.B. RIPOLLET 26 10 16 0 1280 1321 36
12 C.B. CARDEDEU 26 9 17 0 1113 1322 35
13 CANOVELLES B.C. 26 4 22 0 1161 1515 30
14 C.B. LLINARS 26 4 22 0 1064 1474 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD