Resultats de la Temporada 2011      Categoria C.T. CADET FEM. PROMOCIÓ


Competicio REGULAR NIVELL A-2Grup 03
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2012 16:00 U.E. GAUDI AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 59 54
14/01/2012 17:30 BASQUET 3 VIL.LES C.N. TERRASSA B No disponible 52 46
14/01/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 43 49
14/01/2012 10:30 U.E. SANT CUGAT BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 57 43
14/01/2012 09:15 F.P. BETANIA-PATMOS QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 28 56
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2012 16:00 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 56 53
21/01/2012 12:15 BIBA-C.B. ARGENTONA U.E. GAUDI No disponible 61 68
21/01/2012 12:45 C.E. SANT NICOLAU 1 U.E. SANT CUGAT No disponible 58 51
21/01/2012 19:00 C.N. TERRASSA B SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 56 58
21/01/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B BASQUET 3 VIL.LES No disponible 54 57
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2012 11:00 U.E. GAUDI C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 61 35
29/01/2012 09:00 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 67 50
28/01/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 41 80
28/01/2012 16:00 U.E. SANT CUGAT C.N. TERRASSA B No disponible 71 45
28/01/2012 09:15 F.P. BETANIA-PATMOS BASQUET 3 VIL.LES No disponible 60 50
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/02/2012 18:30 BIBA-C.B. ARGENTONA F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 50 40
05/02/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 59 64
05/02/2012 12:30 C.N. TERRASSA B U.E. GAUDI No disponible 57 55
04/02/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B U.E. SANT CUGAT No disponible 48 47
04/02/2012 17:30 BASQUET 3 VIL.LES SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 57 50
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2012 19:00 U.E. GAUDI QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 55 52
12/02/2012 10:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A C.N. TERRASSA B No disponible 51 36
11/02/2012 10:45 BIBA-C.B. ARGENTONA C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 53 50
11/02/2012 16:00 U.E. SANT CUGAT BASQUET 3 VIL.LES No disponible 56 30
11/02/2012 09:15 F.P. BETANIA-PATMOS SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 36 38
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 60 40
19/02/2012 16:00 C.N. TERRASSA B BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 52 54
31/03/2012 09:15 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 72 48
18/02/2012 17:30 BASQUET 3 VIL.LES U.E. GAUDI No disponible 41 92
18/02/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B U.E. SANT CUGAT No disponible 44 58
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2012 16:00 U.E. GAUDI SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 83 42
26/02/2012 10:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A BASQUET 3 VIL.LES No disponible 62 56
25/02/2012 10:45 BIBA-C.B. ARGENTONA QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 43 65
26/02/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 C.N. TERRASSA B No disponible 64 42
25/02/2012 09:15 F.P. BETANIA-PATMOS U.E. SANT CUGAT No disponible 35 45
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/03/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 43 37
03/03/2012 16:00 BASQUET 3 VIL.LES BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 54 43
03/03/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 37 79
03/03/2012 16:00 U.E. SANT CUGAT U.E. GAUDI No disponible 53 47
03/03/2012 09:15 F.P. BETANIA-PATMOS C.N. TERRASSA B No disponible 28 34
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/03/2012 19:30 U.E. GAUDI F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 60 44
11/03/2012 10:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A U.E. SANT CUGAT No disponible 32 47
10/03/2012 12:15 BIBA-C.B. ARGENTONA SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 60 55
11/03/2012 09:30 C.E. SANT NICOLAU 1 BASQUET 3 VIL.LES No disponible 75 54
11/03/2012 11:00 C.N. TERRASSA B QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 43 44
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2012 10:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A U.E. GAUDI No disponible 57 65
18/03/2012 09:30 C.N. TERRASSA B BASQUET 3 VIL.LES No disponible 69 67
18/03/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 69 23
17/03/2012 10:45 BIBA-C.B. ARGENTONA U.E. SANT CUGAT No disponible 51 49
17/03/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 57 39
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/05/2012 18:30 F.P. BETANIA-PATMOS AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 43 53
13/05/2012 13:00 U.E. GAUDI BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 69 43
24/03/2012 12:30 U.E. SANT CUGAT C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 55 52
24/03/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B C.N. TERRASSA B No disponible 41 47
24/03/2012 17:30 BASQUET 3 VIL.LES QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 57 56
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/04/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 U.E. GAUDI No disponible 62 76
14/04/2012 12:15 BIBA-C.B. ARGENTONA AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 52 60
14/04/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 57 43
15/04/2012 11:00 C.N. TERRASSA B U.E. SANT CUGAT No disponible 62 54
14/04/2012 17:30 BASQUET 3 VIL.LES F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 32 43
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2012 09:15 F.P. BETANIA-PATMOS BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 50 43
22/04/2012 10:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 52 65
22/04/2012 12:30 U.E. GAUDI C.N. TERRASSA B No disponible 47 36
21/04/2012 17:30 U.E. SANT CUGAT QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 48 40
21/04/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B BASQUET 3 VIL.LES No disponible 40 43
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/04/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B U.E. GAUDI No disponible 45 35
28/05/2012 19:00 C.N. TERRASSA B AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 50 69
29/04/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 72 55
28/04/2012 17:30 BASQUET 3 VIL.LES U.E. SANT CUGAT No disponible 40 61
28/04/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 39 48
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/05/2012 19:00 F.P. BETANIA-PATMOS C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 42 49
05/05/2012 12:15 BIBA-C.B. ARGENTONA C.N. TERRASSA B No disponible 65 60
06/05/2012 10:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 52 54
05/05/2012 17:30 U.E. GAUDI BASQUET 3 VIL.LES No disponible 61 45
05/05/2012 16:00 U.E. SANT CUGAT SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 64 39
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/05/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B U.E. GAUDI No disponible 39 45
12/05/2012 17:30 BASQUET 3 VIL.LES AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 34 72
12/05/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 45 39
12/05/2012 16:00 C.N. TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 73 76
12/05/2012 16:00 U.E. SANT CUGAT F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 54 43
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/05/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B No disponible 32 46
19/05/2012 12:15 BIBA-C.B. ARGENTONA BASQUET 3 VIL.LES No disponible 77 55
20/05/2012 10:30 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A SAGRADA FAMILIA-CLAROR B No disponible 73 50
25/05/2012 19:15 U.E. GAUDI U.E. SANT CUGAT No disponible 40 50
20/05/2012 09:30 C.N. TERRASSA B F.P. BETANIA-PATMOS No disponible 48 53
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/05/2012 09:15 F.P. BETANIA-PATMOS U.E. GAUDI No disponible 39 44
26/05/2012 16:00 U.E. SANT CUGAT AE MINGUELLA-CITROEN BDN A No disponible 52 47
26/05/2012 11:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B BIBA-C.B. ARGENTONA No disponible 30 44
27/05/2012 19:30 BASQUET 3 VIL.LES C.E. SANT NICOLAU 1 No disponible 24 108
26/05/2012 10:45 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B C.N. TERRASSA B No disponible 60 29
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 U.E. SANT CUGAT 18 14 4 0 972 796 32
2 QUESO MILNER-ARENYS BASQUET B 18 14 4 0 974 773 32
3 U.E. GAUDI 18 14 4 0 1062 855 32
4 C.E. SANT NICOLAU 1 18 11 7 0 1072 897 29
5 AE MINGUELLA-CITROEN BDN A 18 11 7 0 1048 934 29
6 BIBA-C.B. ARGENTONA 18 8 10 0 926 998 26
7 BASQUET 3 VIL.LES 18 6 12 0 848 1125 24
8 C.N. TERRASSA B 18 5 13 0 885 1009 23
9 F.P. BETANIA-PATMOS 18 5 13 0 764 868 23
10 SAGRADA FAMILIA-CLAROR B 18 2 16 0 752 1048 20
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD