Resultats de la Temporada 2011      Categoria C.T. CADET MASC. PROMOCIÓ


Competicio REGULAR NIVELL C-1Grup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2012 10:30 MONTMELO C.B. C.B. L'AMETLLA No disponible 51 67
14/01/2012 17:30 A.E. TEIA C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 63 60
14/01/2012 12:45 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. PARETS B No disponible 37 57
14/01/2012 12:00 U.E. BARBERA C ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 28 44
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2012 16:00 ACB PALAU PLEGAMANS MONTMELO C.B. No disponible 44 42
21/01/2012 09:15 C.B. PARETS B U.E. BARBERA C No disponible 84 39
22/01/2012 11:00 C.B. MIRA-SOL 3 C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 57 60
21/01/2012 12:00 C.B. CARDEDEU B A.E. TEIA No disponible 64 42
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/01/2012 09:00 MONTMELO C.B. C.B. PARETS B No disponible 35 37
28/01/2012 12:00 C.B. L'AMETLLA ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 65 88
28/01/2012 12:45 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. CARDEDEU B No disponible 52 34
28/01/2012 12:00 U.E. BARBERA C C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 41 56
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/02/2012 12:15 C.B. PARETS B C.B. L'AMETLLA No disponible 61 42
04/02/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 3 MONTMELO C.B. No disponible 68 62
04/02/2012 12:00 C.B. CARDEDEU B U.E. BARBERA C No disponible 65 38
04/02/2012 09:00 A.E. TEIA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 56 72
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2012 10:30 MONTMELO C.B. C.B. CARDEDEU B No disponible 67 62
11/02/2012 12:00 C.B. L'AMETLLA C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 64 61
11/02/2012 16:00 ACB PALAU PLEGAMANS C.B. PARETS B No disponible 38 47
11/02/2012 12:00 U.E. BARBERA C A.E. TEIA No disponible 39 71
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/04/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 3 ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 67 47
18/02/2012 12:00 C.B. CARDEDEU B C.B. L'AMETLLA No disponible 66 40
31/03/2012 09:00 A.E. TEIA MONTMELO C.B. No disponible 82 54
18/02/2012 12:00 C.E. SANT NICOLAU 2 U.E. BARBERA C No disponible 67 57
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2012 09:00 MONTMELO C.B. C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 45 71
25/02/2012 12:00 C.B. L'AMETLLA A.E. TEIA No disponible 71 93
25/02/2012 16:00 ACB PALAU PLEGAMANS C.B. CARDEDEU B No disponible 46 53
25/02/2012 12:15 C.B. PARETS B C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 60 54
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/03/2012 12:00 C.B. CARDEDEU B C.B. PARETS B No disponible 53 56
03/03/2012 17:30 A.E. TEIA ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 82 49
03/03/2012 12:45 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. L'AMETLLA No disponible 75 35
03/03/2012 12:00 U.E. BARBERA C MONTMELO C.B. No disponible 41 63
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/03/2012 10:30 C.B. L'AMETLLA U.E. BARBERA C No disponible 65 48
10/03/2012 16:00 ACB PALAU PLEGAMANS C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 39 62
10/03/2012 12:15 C.B. PARETS B A.E. TEIA No disponible 59 49
27/05/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 3 C.B. CARDEDEU B No disponible 51 58
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/03/2012 12:00 C.B. L'AMETLLA MONTMELO C.B. No disponible 48 47
17/03/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL 3 A.E. TEIA No disponible 66 63
17/03/2012 12:15 C.B. PARETS B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 52 45
17/03/2012 16:00 ACB PALAU PLEGAMANS U.E. BARBERA C No disponible 64 28
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/03/2012 10:30 MONTMELO C.B. ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 55 57
24/03/2012 12:00 U.E. BARBERA C C.B. PARETS B No disponible 21 78
24/03/2012 12:45 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 68 50
24/03/2012 17:30 A.E. TEIA C.B. CARDEDEU B No disponible 58 61
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/04/2012 12:15 C.B. PARETS B MONTMELO C.B. No disponible 68 48
14/04/2012 17:45 ACB PALAU PLEGAMANS C.B. L'AMETLLA No disponible 48 41
15/04/2012 09:00 C.B. CARDEDEU B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 62 47
15/04/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 3 U.E. BARBERA C No disponible 78 45
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2012 12:00 C.B. L'AMETLLA C.B. PARETS B No disponible 45 87
21/04/2012 10:30 MONTMELO C.B. C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 61 58
22/04/2012 09:00 U.E. BARBERA C C.B. CARDEDEU B No disponible 32 72
21/04/2012 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 A.E. TEIA No disponible 70 65
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/04/2012 12:00 C.B. CARDEDEU B MONTMELO C.B. No disponible 71 65
29/04/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 3 C.B. L'AMETLLA No disponible 77 26
28/04/2012 12:15 C.B. PARETS B ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 82 36
28/04/2012 17:30 A.E. TEIA U.E. BARBERA C No disponible 89 32
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/05/2012 16:00 ACB PALAU PLEGAMANS C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 50 71
05/05/2012 12:00 C.B. L'AMETLLA C.B. CARDEDEU B No disponible 61 65
05/05/2012 09:00 MONTMELO C.B. A.E. TEIA No disponible 57 66
05/05/2012 12:00 U.E. BARBERA C C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 29 75
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/05/2012 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 MONTMELO C.B. No disponible 69 33
12/05/2012 17:30 A.E. TEIA C.B. L'AMETLLA No disponible 60 39
12/05/2012 12:00 C.B. CARDEDEU B ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 56 37
13/05/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL 3 C.B. PARETS B No disponible 54 64
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/05/2012 12:15 C.B. PARETS B C.B. CARDEDEU B No disponible 67 48
19/05/2012 16:00 ACB PALAU PLEGAMANS A.E. TEIA No disponible 49 55
19/05/2012 12:00 C.B. L'AMETLLA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 49 74
19/05/2012 09:00 MONTMELO C.B. U.E. BARBERA C No disponible 51 53
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/05/2012 12:00 U.E. BARBERA C C.B. L'AMETLLA No disponible 61 64
26/05/2012 11:30 C.E. SANT NICOLAU 2 ACB PALAU PLEGAMANS No disponible 45 33
26/05/2012 17:30 A.E. TEIA C.B. PARETS B No disponible 65 55
26/05/2012 12:00 C.B. CARDEDEU B C.B. MIRA-SOL 3 No disponible 68 59
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. PARETS B 16 15 1 0 1014 709 31
2 C.E. SANT NICOLAU 2 16 13 3 0 989 753 29
3 C.B. CARDEDEU B 16 12 4 0 958 818 28
4 A.E. TEIA 16 10 6 0 1059 897 26
5 C.B. MIRA-SOL 3 16 7 9 0 987 900 23
6 ACB PALAU PLEGAMANS 16 6 10 0 769 879 22
7 C.B. L'AMETLLA 16 5 11 0 822 1062 21
8 MONTMELO C.B. 16 3 13 0 836 962 19
9 U.E. BARBERA C 16 1 15 0 632 1086 17
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD