Resultats de la Temporada 2011      Categoria C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B


Competicio FASE PREVIAGrup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/12/2011 17:30 C.B. CARDEDEU GRAMENET B.C. No disponible 56 65
18/09/2011 16:00 JOVENTUT LES CORTS B CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 42 62
18/09/2011 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL C.B. LLINARS No disponible 60 46
18/09/2011 10:30 VALLDEMIA C C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 62 52
01/11/2011 16:00 LA SALLE BONANOVA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 60 40
11/12/2011 11:00 A.E. BADALONES B A.E. CASP A No disponible 42 52
18/09/2011 16:15 C.B. LA GARRIGA CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 41 39
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/09/2011 16:30 GRAMENET B.C. C.B. LA GARRIGA No disponible 60 62
24/09/2011 12:15 A.E. CASP A C.B. CARDEDEU No disponible 53 49
25/09/2011 09:30 C.E. SANT NICOLAU 2 A.E. BADALONES B No disponible 51 41
24/09/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL 1 LA SALLE BONANOVA No disponible 33 42
24/09/2011 18:00 C.B. LLINARS VALLDEMIA C No disponible 61 42
25/09/2011 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES U.E. D'HORTA B No disponible 59 50
25/09/2011 10:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 JOVENTUT LES CORTS B No disponible 61 29
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2011 16:00 C.B. CARDEDEU C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 54 48
02/10/2011 16:00 GRAMENET B.C. A.E. CASP A No disponible 64 51
02/10/2011 09:30 U.E. D'HORTA B CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 55 49
02/10/2011 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 64 58
02/10/2011 16:00 LA SALLE BONANOVA C.B. LLINARS No disponible 54 50
02/10/2011 09:00 A.E. BADALONES B C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 79 66
02/10/2011 16:15 C.B. LA GARRIGA JOVENTUT LES CORTS B No disponible 69 28
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2011 12:15 A.E. CASP A C.B. LA GARRIGA No disponible 46 54
09/10/2011 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 GRAMENET B.C. No disponible 58 55
08/10/2011 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 C.B. CARDEDEU No disponible 56 77
08/10/2011 16:30 C.B. LLINARS A.E. BADALONES B No disponible 69 74
09/10/2011 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES VALLDEMIA C No disponible 61 54
09/10/2011 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 38 66
09/10/2011 16:00 JOVENTUT LES CORTS B U.E. D'HORTA B No disponible 32 53
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/10/2011 09:00 C.B. CARDEDEU C.B. LLINARS No disponible 46 42
15/10/2011 12:30 GRAMENET B.C. C.B. MIRA-SOL 1 No disponible - 2
15/10/2011 16:15 A.E. CASP A C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 53 54
16/10/2011 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL JOVENTUT LES CORTS B No disponible 111 45
16/10/2011 10:30 VALLDEMIA C CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 55 56
16/10/2011 16:00 LA SALLE BONANOVA CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 76 36
16/10/2011 16:15 C.B. LA GARRIGA U.E. D'HORTA B No disponible 67 52
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/10/2011 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. LA GARRIGA No disponible 41 44
22/10/2011 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 A.E. CASP A No disponible 46 65
23/10/2011 19:30 C.B. LLINARS GRAMENET B.C. No disponible 53 52
23/10/2011 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES A.E. BADALONES B No disponible 65 61
23/10/2011 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 LA SALLE BONANOVA No disponible 33 66
18/12/2011 17:30 JOVENTUT LES CORTS B VALLDEMIA C No disponible 32 69
23/10/2011 09:30 U.E. D'HORTA B BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 39 72
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/10/2011 17:30 C.B. CARDEDEU CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 69 44
29/10/2011 12:15 A.E. CASP A C.B. LLINARS No disponible 43 53
30/10/2011 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 67 41
30/10/2011 10:30 VALLDEMIA C U.E. D'HORTA B No disponible 59 51
30/10/2011 11:00 LA SALLE BONANOVA JOVENTUT LES CORTS B No disponible 85 37
30/10/2011 09:00 A.E. BADALONES B CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 38 37
04/02/2012 12:15 C.B. LA GARRIGA BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 67 47
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2011 20:30 C.B. MIRA-SOL 1 C.B. LA GARRIGA No disponible 39 59
06/11/2011 19:30 C.B. LLINARS C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 46 48
11/12/2011 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES GRAMENET B.C. No disponible 63 58
06/11/2011 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 C.B. CARDEDEU No disponible 30 45
12/12/2011 20:30 JOVENTUT LES CORTS B A.E. BADALONES B No disponible 41 58
06/11/2011 11:00 U.E. D'HORTA B LA SALLE BONANOVA No disponible 47 77
06/11/2011 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL VALLDEMIA C No disponible 81 61
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2011 17:30 C.B. CARDEDEU JOVENTUT LES CORTS B No disponible 70 57
13/11/2011 16:00 GRAMENET B.C. CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 71 56
12/11/2011 12:15 A.E. CASP A CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 65 59
12/11/2011 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 C.B. LLINARS No disponible 53 55
13/11/2011 16:00 LA SALLE BONANOVA BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 76 74
13/11/2011 09:00 A.E. BADALONES B U.E. D'HORTA B No disponible 78 48
13/11/2011 16:15 C.B. LA GARRIGA VALLDEMIA C No disponible 82 80
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/11/2011 18:45 C.B. LA GARRIGA C.B. LLINARS No disponible 40 46
20/11/2011 11:00 CEBCANSANTJOAN.ES C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 36 59
20/11/2011 10:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 A.E. CASP A No disponible 41 46
20/11/2011 12:15 JOVENTUT LES CORTS B GRAMENET B.C. No disponible 64 81
20/11/2011 09:30 U.E. D'HORTA B C.B. CARDEDEU No disponible 36 84
20/11/2011 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL A.E. BADALONES B No disponible 88 40
20/11/2011 10:30 VALLDEMIA C LA SALLE BONANOVA No disponible 50 73
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2011 17:30 C.B. CARDEDEU BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 75 74
15/02/2012 19:15 GRAMENET B.C. U.E. D'HORTA B No disponible 61 78
26/11/2011 12:15 A.E. CASP A JOVENTUT LES CORTS B No disponible 63 67
27/11/2011 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 63 30
26/11/2011 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 75 54
27/11/2011 09:00 A.E. BADALONES B VALLDEMIA C No disponible 67 58
27/11/2011 16:15 C.B. LA GARRIGA LA SALLE BONANOVA No disponible 49 69
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2011 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES C.B. LLINARS No disponible 49 54
04/12/2011 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 58 49
04/12/2011 16:00 JOVENTUT LES CORTS B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 44 62
04/12/2011 09:30 U.E. D'HORTA B A.E. CASP A No disponible 50 53
04/12/2011 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL GRAMENET B.C. No disponible 63 80
04/12/2011 10:30 VALLDEMIA C C.B. CARDEDEU No disponible 52 65
04/12/2011 16:00 LA SALLE BONANOVA A.E. BADALONES B No disponible 76 51
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/12/2011 17:30 C.B. CARDEDEU LA SALLE BONANOVA No disponible 45 57
17/12/2011 12:30 GRAMENET B.C. VALLDEMIA C No disponible 61 46
17/12/2011 12:15 A.E. CASP A BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 67 55
17/12/2011 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 U.E. D'HORTA B No disponible 72 44
17/12/2011 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 JOVENTUT LES CORTS B No disponible 69 35
18/12/2011 19:30 C.B. LLINARS CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 56 38
18/12/2011 16:15 C.B. LA GARRIGA A.E. BADALONES B No disponible 56 50
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/01/2012 16:00 JOVENTUT LES CORTS B C.B. LLINARS No disponible 37 86
15/01/2012 11:00 U.E. D'HORTA B C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 75 45
15/01/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 41 72
15/01/2012 10:30 VALLDEMIA C A.E. CASP A No disponible 51 44
15/01/2012 16:00 LA SALLE BONANOVA GRAMENET B.C. No disponible 80 57
15/01/2012 09:00 A.E. BADALONES B C.B. CARDEDEU No disponible 54 65
15/01/2012 16:15 C.B. LA GARRIGA CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 53 46
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2012 17:30 C.B. CARDEDEU C.B. LA GARRIGA No disponible 64 58
21/01/2012 16:30 GRAMENET B.C. A.E. BADALONES B No disponible 73 60
21/01/2012 12:15 A.E. CASP A LA SALLE BONANOVA No disponible 40 51
22/01/2012 09:30 C.E. SANT NICOLAU 2 VALLDEMIA C No disponible 82 77
21/01/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 58 65
22/01/2012 19:30 C.B. LLINARS U.E. D'HORTA B No disponible 58 45
22/01/2012 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 62 44
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2012 16:00 GRAMENET B.C. C.B. CARDEDEU No disponible 58 73
29/01/2012 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES JOVENTUT LES CORTS B No disponible 84 40
29/01/2012 19:30 C.B. LLINARS BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 54 61
28/01/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 VALLDEMIA C No disponible 53 78
28/01/2012 18:00 C.E. SANT NICOLAU 2 LA SALLE BONANOVA No disponible 50 71
28/01/2012 12:15 A.E. CASP A A.E. BADALONES B No disponible 65 63
29/01/2012 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 C.B. LA GARRIGA No disponible 42 46
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2012 16:15 C.B. LA GARRIGA GRAMENET B.C. No disponible 56 66
05/02/2012 17:30 C.B. CARDEDEU A.E. CASP A No disponible 73 41
05/02/2012 09:00 A.E. BADALONES B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 42 56
05/02/2012 16:00 LA SALLE BONANOVA C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 77 47
05/02/2012 10:30 VALLDEMIA C C.B. LLINARS No disponible 49 40
05/02/2012 11:00 U.E. D'HORTA B CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 57 53
05/02/2012 16:00 JOVENTUT LES CORTS B CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 44 73
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/02/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. CARDEDEU No disponible 62 64
11/02/2012 09:00 A.E. CASP A GRAMENET B.C. No disponible 70 54
11/02/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 U.E. D'HORTA B No disponible 42 49
11/02/2012 18:00 CEBCANSANTJOAN.ES BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 60 57
11/04/2012 20:15 C.B. LLINARS LA SALLE BONANOVA No disponible 67 84
11/02/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 A.E. BADALONES B No disponible 52 61
12/02/2012 12:15 JOVENTUT LES CORTS B C.B. LA GARRIGA No disponible 49 75
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2012 16:15 C.B. LA GARRIGA A.E. CASP A No disponible 68 44
18/02/2012 16:30 GRAMENET B.C. C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 74 72
19/02/2012 17:30 C.B. CARDEDEU C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 61 65
19/02/2012 09:00 A.E. BADALONES B C.B. LLINARS No disponible 53 56
19/02/2012 10:30 VALLDEMIA C CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 54 37
19/02/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 75 60
19/02/2012 10:30 U.E. D'HORTA B JOVENTUT LES CORTS B No disponible 78 38
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/02/2012 19:30 C.B. LLINARS C.B. CARDEDEU No disponible 59 51
25/02/2012 16:00 C.B. MIRA-SOL 1 GRAMENET B.C. No disponible 57 44
26/02/2012 09:30 C.E. SANT NICOLAU 2 A.E. CASP A No disponible 61 52
26/02/2012 16:00 JOVENTUT LES CORTS B BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 31 106
26/02/2012 10:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 VALLDEMIA C No disponible 39 49
26/02/2012 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES LA SALLE BONANOVA No disponible 35 52
25/02/2012 17:30 U.E. D'HORTA B C.B. LA GARRIGA No disponible 42 54
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2012 16:15 C.B. LA GARRIGA C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 53 43
03/03/2012 10:30 A.E. CASP A C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 53 45
04/03/2012 16:00 GRAMENET B.C. C.B. LLINARS No disponible 59 69
04/03/2012 09:00 A.E. BADALONES B CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 71 64
04/03/2012 16:00 LA SALLE BONANOVA CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 82 51
04/03/2012 10:30 VALLDEMIA C JOVENTUT LES CORTS B No disponible 94 22
04/03/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL U.E. D'HORTA B No disponible 68 52
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2012 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES C.B. CARDEDEU No disponible 55 70
11/03/2012 19:30 C.B. LLINARS A.E. CASP A No disponible 63 39
11/03/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 1 C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 63 61
11/03/2012 10:30 U.E. D'HORTA B VALLDEMIA C No disponible 40 41
11/03/2012 12:50 JOVENTUT LES CORTS B LA SALLE BONANOVA No disponible 35 90
11/03/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 A.E. BADALONES B No disponible 55 64
11/03/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL C.B. LA GARRIGA No disponible 68 75
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2012 16:15 C.B. LA GARRIGA C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 62 63
18/03/2012 09:30 C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. LLINARS No disponible 67 62
17/03/2012 16:00 GRAMENET B.C. CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 56 59
18/03/2012 17:30 C.B. CARDEDEU CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 54 61
18/03/2012 09:00 A.E. BADALONES B JOVENTUT LES CORTS B No disponible 55 51
18/03/2012 16:00 LA SALLE BONANOVA U.E. D'HORTA B No disponible 57 32
18/03/2012 10:30 VALLDEMIA C BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 50 56
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/03/2012 16:00 JOVENTUT LES CORTS B C.B. CARDEDEU No disponible 40 68
25/03/2012 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 GRAMENET B.C. No disponible 49 56
25/03/2012 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES A.E. CASP A No disponible 57 48
24/03/2012 18:00 C.B. LLINARS C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 54 30
25/03/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL LA SALLE BONANOVA No disponible 51 73
24/03/2012 17:30 U.E. D'HORTA B A.E. BADALONES B No disponible 71 57
25/03/2012 10:30 VALLDEMIA C C.B. LA GARRIGA No disponible 61 39
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/04/2012 19:30 C.B. LLINARS C.B. LA GARRIGA No disponible 64 50
31/03/2012 09:30 C.E. SANT NICOLAU 2 CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 57 64
31/03/2012 12:15 A.E. CASP A CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 52 39
01/04/2012 19:00 GRAMENET B.C. JOVENTUT LES CORTS B No disponible 64 38
01/04/2012 17:30 C.B. CARDEDEU U.E. D'HORTA B No disponible 48 46
01/04/2012 09:00 A.E. BADALONES B BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 73 79
01/04/2012 16:00 LA SALLE BONANOVA VALLDEMIA C No disponible 62 45
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/04/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL C.B. CARDEDEU No disponible 59 85
14/04/2012 17:30 U.E. D'HORTA B GRAMENET B.C. No disponible 66 51
23/04/2012 20:30 JOVENTUT LES CORTS B A.E. CASP A No disponible 42 51
15/04/2012 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 44 50
15/04/2012 16:00 CEBCANSANTJOAN.ES C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 67 57
15/04/2012 10:30 VALLDEMIA C A.E. BADALONES B No disponible 48 57
15/04/2012 16:00 LA SALLE BONANOVA C.B. LA GARRIGA No disponible 69 54
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/04/2012 19:30 C.B. LLINARS CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 54 48
22/04/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 1 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 No disponible 52 56
21/04/2012 16:00 C.E. SANT NICOLAU 2 JOVENTUT LES CORTS B No disponible 76 39
21/04/2012 12:15 A.E. CASP A U.E. D'HORTA B No disponible 44 56
22/04/2012 16:00 GRAMENET B.C. BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 69 61
22/04/2012 17:30 C.B. CARDEDEU VALLDEMIA C No disponible 65 56
22/04/2012 19:00 A.E. BADALONES B LA SALLE BONANOVA No disponible 56 76
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/04/2012 16:00 LA SALLE BONANOVA C.B. CARDEDEU No disponible 98 59
29/04/2012 10:30 VALLDEMIA C GRAMENET B.C. No disponible 65 67
29/04/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL A.E. CASP A No disponible 69 29
28/04/2012 17:30 U.E. D'HORTA B C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 48 54
29/04/2012 11:00 JOVENTUT LES CORTS B C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 45 62
29/04/2012 10:30 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 C.B. LLINARS No disponible 56 50
28/04/2012 16:00 A.E. BADALONES B C.B. LA GARRIGA No disponible 31 36
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2012 19:30 C.B. LLINARS JOVENTUT LES CORTS B No disponible 87 24
06/05/2012 17:30 C.B. MIRA-SOL 1 U.E. D'HORTA B No disponible 69 61
06/05/2012 09:30 C.E. SANT NICOLAU 2 BASQUET ALELLA POGGENPHOL No disponible 67 71
05/05/2012 12:15 A.E. CASP A VALLDEMIA C No disponible 49 55
05/05/2012 16:30 GRAMENET B.C. LA SALLE BONANOVA No disponible 59 51
06/05/2012 17:30 C.B. CARDEDEU A.E. BADALONES B No disponible 55 63
06/05/2012 19:15 CEBCANSANTJOAN.ES C.B. LA GARRIGA No disponible 47 67
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2012 17:00 C.B. LA GARRIGA C.B. CARDEDEU No disponible 48 62
13/05/2012 09:00 A.E. BADALONES B GRAMENET B.C. No disponible 76 84
12/05/2012 10:30 LA SALLE BONANOVA A.E. CASP A No disponible 57 47
13/05/2012 10:30 VALLDEMIA C C.E. SANT NICOLAU 2 No disponible 53 36
13/05/2012 09:30 BASQUET ALELLA POGGENPHOL C.B. MIRA-SOL 1 No disponible 91 61
13/05/2012 09:00 U.E. D'HORTA B C.B. LLINARS No disponible 42 67
13/05/2012 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 CEBCANSANTJOAN.ES No disponible 64 49
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 LA SALLE BONANOVA 28 27 1 0 1941 1330 55
2 C.B. CARDEDEU 28 20 8 0 1752 1537 48
3 C.B. LA GARRIGA 28 19 9 0 1584 1458 47
4 C.B. LLINARS 28 18 10 0 1621 1394 46
5 C.E. SANT NICOLAU 2 28 17 11 0 1629 1466 45
6 BASQUET ALELLA POGGENPHOL 28 17 11 0 1933 1661 45
7 GRAMENET B.C. 28 15 12 1 1699 1654 42
8 VALLDEMIA C 28 13 15 0 1614 1530 41
9 A.E. CASP A 28 12 16 0 1425 1538 40
10 CEBCANSANTJOAN.ES 28 12 16 0 1533 1628 40
11 A.E. BADALONES B 28 12 16 0 1615 1693 40
12 U.E. D'HORTA B 28 10 18 0 1463 1609 38
13 C.B. MIRA-SOL 1 28 9 19 0 1460 1664 37
14 CIRCOL CATOLIC BADALONA 1 28 8 20 0 1341 1514 36
15 JOVENTUT LES CORTS B 28 1 27 0 1128 2062 29
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD