Resultats de la Temporada 2011      Categoria C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A


Competicio FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/09/2011 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 50 43
24/09/2011 19:00 C.B. TORDERA C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 42 76
24/09/2011 16:00 VALLDEMIA B C.B. CENTELLES No disponible 29 33
24/09/2011 12:30 C.B. RODA C.E. SANT NICOLAU No disponible 49 46
24/09/2011 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 52 63
24/09/2011 12:00 C.B. GRANOLLERS BASQUET 3 VIL.LES No disponible 37 35
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2011 17:30 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL C.B. GRANOLLERS No disponible 43 60
02/10/2011 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 58 29
02/10/2011 17:30 C.E. SANT NICOLAU CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 62 34
01/10/2011 16:30 C.B. CENTELLES C.B. RODA No disponible 41 46
02/10/2011 10:45 C.B. PARETS B VALLDEMIA B No disponible 47 41
01/10/2011 19:00 BASQUET 3 VIL.LES C.B. TORDERA No disponible 40 37
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/10/2011 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.E. SANT NICOLAU No disponible 56 50
09/10/2011 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 30 46
08/10/2011 16:00 VALLDEMIA B C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 30 44
08/10/2011 12:30 C.B. RODA C.B. PARETS B No disponible 55 44
08/10/2011 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.B. CENTELLES No disponible 32 38
08/10/2011 12:00 C.B. GRANOLLERS C.B. TORDERA No disponible 45 50
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/10/2011 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. GRANOLLERS No disponible 59 61
16/10/2011 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 44 61
28/10/2011 20:00 C.B. CENTELLES RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 47 34
16/10/2011 10:45 C.B. PARETS B CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 51 40
15/10/2011 17:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B C.B. RODA No disponible 77 52
15/10/2011 19:00 BASQUET 3 VIL.LES VALLDEMIA B No disponible 49 50
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/10/2011 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.B. PARETS B No disponible 40 57
25/11/2011 19:30 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL C.B. CENTELLES No disponible 56 63
23/10/2011 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.E. SANT NICOLAU No disponible 70 50
22/10/2011 16:00 VALLDEMIA B C.B. TORDERA No disponible 49 47
22/10/2011 12:30 C.B. RODA BASQUET 3 VIL.LES No disponible 41 58
22/10/2011 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 41 64
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/10/2011 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. GRANOLLERS No disponible 47 42
30/10/2011 12:55 C.B. CENTELLES CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 45 46
26/10/2011 18:30 C.B. PARETS B C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 68 56
29/10/2011 16:00 C.E. ESCOLA DEL CARME B RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 56 48
29/10/2011 19:00 BASQUET 3 VIL.LES CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 77 37
29/01/2012 19:00 C.B. TORDERA C.B. RODA No disponible 56 32
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/11/2011 10:45 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET BASQUET 3 VIL.LES No disponible 55 59
06/11/2011 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 46 51
06/11/2011 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. PARETS B No disponible 88 51
06/11/2011 17:15 C.E. SANT NICOLAU C.B. CENTELLES No disponible 53 48
05/11/2011 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.B. TORDERA No disponible 42 58
05/11/2011 12:00 C.B. GRANOLLERS VALLDEMIA B No disponible 51 38
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2011 16:00 C.B. CENTELLES C.B. GRANOLLERS No disponible 67 40
12/11/2011 12:15 C.B. PARETS B C.E. SANT NICOLAU No disponible 51 45
12/11/2011 17:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 48 60
12/11/2011 19:00 BASQUET 3 VIL.LES C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 53 43
12/11/2011 17:30 C.B. TORDERA RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 60 64
12/11/2011 16:00 VALLDEMIA B C.B. RODA No disponible 41 38
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/11/2011 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL C.B. TORDERA No disponible 70 63
20/11/2011 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A BASQUET 3 VIL.LES No disponible 64 47
20/11/2011 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 47 52
19/11/2011 16:00 C.B. CENTELLES C.B. PARETS B No disponible 57 56
19/11/2011 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC VALLDEMIA B No disponible 41 36
19/11/2011 12:00 C.B. GRANOLLERS C.B. RODA No disponible 37 35
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2011 12:15 C.B. PARETS B C.B. GRANOLLERS No disponible 33 43
26/11/2011 16:00 C.E. ESCOLA DEL CARME B C.B. CENTELLES No disponible 57 41
26/11/2011 19:00 BASQUET 3 VIL.LES C.E. SANT NICOLAU No disponible 67 58
26/11/2011 17:30 C.B. TORDERA CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 67 83
26/11/2011 16:00 VALLDEMIA B RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 38 27
26/11/2011 12:30 C.B. RODA CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 67 32
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2011 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.B. RODA No disponible 76 77
03/12/2011 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL VALLDEMIA B No disponible 60 61
03/12/2011 16:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. TORDERA No disponible 74 70
05/02/2012 12:30 C.B. CENTELLES BASQUET 3 VIL.LES No disponible 67 55
04/12/2011 10:45 C.B. PARETS B C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 40 70
03/12/2011 12:00 C.B. GRANOLLERS CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 60 55
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2011 16:00 BASQUET 3 VIL.LES C.B. PARETS B No disponible 53 49
17/12/2011 17:30 C.B. TORDERA C.B. CENTELLES No disponible 41 71
17/12/2011 16:00 VALLDEMIA B CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 38 49
17/12/2011 16:00 C.B. RODA C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 54 59
17/12/2011 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 51 45
17/12/2011 12:00 C.B. GRANOLLERS C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 55 49
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/01/2012 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.B. GRANOLLERS No disponible 40 48
15/01/2012 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 55 45
15/01/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. RODA No disponible 66 49
15/01/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU VALLDEMIA B No disponible 48 59
15/01/2012 10:45 C.B. PARETS B C.B. TORDERA No disponible 66 67
14/01/2012 17:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B BASQUET 3 VIL.LES No disponible 50 49
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2012 10:30 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 54 59
21/01/2012 17:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B C.B. TORDERA No disponible 61 45
21/01/2012 16:00 C.B. CENTELLES VALLDEMIA B No disponible 51 47
22/01/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. RODA No disponible 67 53
22/01/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 85 51
21/01/2012 19:00 BASQUET 3 VIL.LES C.B. GRANOLLERS No disponible 54 41
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/01/2012 12:00 C.B. GRANOLLERS C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 38 43
29/01/2012 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 51 65
28/01/2012 19:00 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.E. SANT NICOLAU No disponible 44 62
28/01/2012 17:45 C.B. RODA C.B. CENTELLES No disponible 38 52
28/01/2012 16:00 VALLDEMIA B C.B. PARETS B No disponible 59 51
28/01/2012 17:30 C.B. TORDERA BASQUET 3 VIL.LES No disponible 42 66
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/02/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 48 61
05/02/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 67 35
04/02/2012 17:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B VALLDEMIA B No disponible 52 44
05/02/2012 10:45 C.B. PARETS B C.B. RODA No disponible 56 47
04/02/2012 12:45 C.B. CENTELLES CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 66 40
04/02/2012 17:30 C.B. TORDERA C.B. GRANOLLERS No disponible 65 37
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/02/2012 12:30 C.B. GRANOLLERS CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 55 63
12/02/2012 18:30 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL C.E. SANT NICOLAU No disponible 77 49
11/02/2012 16:00 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.B. CENTELLES No disponible 39 54
11/02/2012 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.B. PARETS B No disponible 46 72
11/02/2012 16:00 C.B. RODA C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 55 64
11/02/2012 16:00 VALLDEMIA B BASQUET 3 VIL.LES No disponible 30 39
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/02/2012 09:15 C.B. PARETS B RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 60 53
18/02/2012 12:00 C.B. CENTELLES C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 53 44
19/02/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 50 85
18/02/2012 17:30 C.B. TORDERA VALLDEMIA B No disponible 58 50
18/02/2012 16:00 BASQUET 3 VIL.LES C.B. RODA No disponible 39 33
28/02/2012 20:00 C.E. ESCOLA DEL CARME B CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 70 37
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2012 12:00 C.B. GRANOLLERS C.E. SANT NICOLAU No disponible 44 33
26/02/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. CENTELLES No disponible 54 53
26/02/2012 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL C.B. PARETS B No disponible 67 56
26/02/2012 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 35 39
25/02/2012 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC BASQUET 3 VIL.LES No disponible 31 44
25/02/2012 16:00 C.B. RODA C.B. TORDERA No disponible 59 38
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/03/2012 19:00 BASQUET 3 VIL.LES RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 45 40
03/03/2012 16:00 C.E. ESCOLA DEL CARME B C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 68 48
04/03/2012 10:45 C.B. PARETS B CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 66 70
03/03/2012 16:00 C.B. CENTELLES C.E. SANT NICOLAU No disponible 54 56
03/03/2012 19:00 C.B. TORDERA CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 59 55
03/03/2012 12:45 VALLDEMIA B C.B. GRANOLLERS No disponible 30 44
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/03/2012 12:00 C.B. GRANOLLERS C.B. CENTELLES No disponible 46 44
11/03/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. PARETS B No disponible 55 68
11/03/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 58 41
11/03/2012 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL BASQUET 3 VIL.LES No disponible 44 65
11/03/2012 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET C.B. TORDERA No disponible 61 63
10/03/2012 16:00 C.B. RODA VALLDEMIA B No disponible 43 35
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2012 17:30 C.B. TORDERA C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 63 58
17/03/2012 19:00 BASQUET 3 VIL.LES CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 47 49
17/03/2012 17:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B C.E. SANT NICOLAU No disponible 65 45
17/03/2012 16:00 C.B. PARETS B C.B. CENTELLES No disponible 40 46
18/03/2012 12:00 VALLDEMIA B CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 58 48
17/03/2012 19:15 C.B. RODA C.B. GRANOLLERS No disponible 52 45
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/03/2012 12:00 C.B. GRANOLLERS C.B. PARETS B No disponible 47 42
24/03/2012 16:00 C.B. CENTELLES C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 35 41
25/03/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU BASQUET 3 VIL.LES No disponible 38 58
25/03/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A C.B. TORDERA No disponible 74 43
25/03/2012 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET VALLDEMIA B No disponible 61 68
24/03/2012 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.B. RODA No disponible 45 61
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
31/03/2012 16:00 C.B. RODA RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 43 46
31/03/2012 16:00 VALLDEMIA B C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 56 58
01/04/2012 17:30 C.B. TORDERA C.E. SANT NICOLAU No disponible 66 60
31/03/2012 19:00 BASQUET 3 VIL.LES C.B. CENTELLES No disponible 57 31
01/03/2012 19:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B C.B. PARETS B No disponible 101 52
31/03/2012 19:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.B. GRANOLLERS No disponible 47 60
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/04/2012 12:15 C.B. PARETS B BASQUET 3 VIL.LES No disponible 47 48
21/04/2012 16:00 C.B. CENTELLES C.B. TORDERA No disponible 39 51
15/04/2012 16:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA A VALLDEMIA B No disponible 54 51
15/04/2012 18:00 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL C.B. RODA No disponible 73 39
15/04/2012 12:30 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC No disponible 71 46
14/04/2012 10:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B C.B. GRANOLLERS No disponible 39 27
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2012 12:00 C.B. GRANOLLERS RECANVIS GAUDI-CB MOLLET No disponible 42 39
21/04/2012 17:30 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL No disponible 54 76
21/04/2012 16:00 C.B. RODA CIRCOL CATOLIC BADALONA A No disponible 50 55
21/04/2012 16:00 VALLDEMIA B C.E. SANT NICOLAU No disponible 67 42
22/04/2012 11:00 C.B. TORDERA C.B. PARETS B No disponible 67 73
21/04/2012 19:00 BASQUET 3 VIL.LES C.E. ESCOLA DEL CARME B No disponible 41 49
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CIRCOL CATOLIC BADALONA A 24 23 1 0 1531 1160 47
2 C.E. ESCOLA DEL CARME B 24 21 3 0 1384 1073 45
3 BASQUET 3 VIL.LES 24 17 7 0 1245 1063 41
4 C.B. GRANOLLERS 24 15 9 0 1105 1102 39
5 C.B. CENTELLES 24 14 10 0 1196 1098 38
6 C.B. TORDERA 24 11 13 0 1318 1405 35
7 VALLDEMIA B 24 10 14 0 1105 1135 34
8 C.B. RIPOLLET-SANT GABRIEL 24 10 14 0 1299 1325 34
9 C.B. PARETS B 24 10 14 0 1296 1361 34
10 C.B. RODA 24 9 15 0 1168 1248 33
11 RECANVIS GAUDI-CB MOLLET 24 7 17 0 1180 1271 31
12 C.E. SANT NICOLAU 24 7 17 0 1229 1401 31
13 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 24 2 22 0 1046 1460 26
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD