Resultats de la Temporada 2011      Categoria C. TERCERA CATEGORIA FEM. A


Competicio C.T. FASE PREVIAGrup 05
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/09/2011 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.B. MATADEPERA A No disponible 66 61
25/09/2011 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 51 42
25/09/2011 09:30 A.E.C.S. B BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 49 41
25/09/2011 12:30 CASINO DEL CENTRE C.B. MIRA-SOL No disponible 56 59
24/09/2011 18:15 B.F. VILADECANS C C.B. VILADECAVALLS No disponible 85 33
25/09/2011 19:00 JOVENTUT BBC B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 48 40
25/09/2011 18:00 C.B. CASTELLBISBAL C.B. MATADEPERA B No disponible 54 53
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2011 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. CASTELLBISBAL No disponible 62 32
02/10/2011 16:00 C.B. VILADECAVALLS JOVENTUT BBC B No disponible 35 72
02/10/2011 12:30 C.B. MIRA-SOL B.F. VILADECANS C No disponible 37 83
02/10/2011 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A CASINO DEL CENTRE No disponible 46 50
02/10/2011 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N A.E.C.S. B No disponible 31 52
02/10/2011 19:00 C.B. MATADEPERA A AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 63 52
02/10/2011 17:30 C.B. MATADEPERA B AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 29 60
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/10/2011 16:00 C.B. RIPOLLET C.E. SANT NICOLAU B No disponible 64 61
09/10/2011 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.B. MATADEPERA B No disponible 52 23
09/10/2011 11:00 A.E.C.S. B C.B. MATADEPERA A No disponible 39 64
09/10/2011 12:30 CASINO DEL CENTRE C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 51 34
08/10/2011 16:00 B.F. VILADECANS C BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 82 34
09/10/2011 19:00 JOVENTUT BBC B C.B. MIRA-SOL No disponible 61 56
09/10/2011 18:00 C.B. CASTELLBISBAL AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 52 46
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/10/2011 09:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. CASTELLBISBAL No disponible 81 41
16/10/2011 16:00 C.B. VILADECAVALLS C.B. RIPOLLET No disponible 55 48
16/10/2011 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A JOVENTUT BBC B No disponible 43 64
16/10/2011 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N B.F. VILADECANS C No disponible 39 51
16/10/2011 12:00 C.B. MATADEPERA A CASINO DEL CENTRE No disponible 70 42
16/10/2011 10:30 C.B. MATADEPERA B A.E.C.S. B No disponible 41 47
15/10/2011 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 59 66
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/10/2011 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. MIRA-SOL No disponible 47 40
23/10/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. VILADECAVALLS No disponible 79 32
23/10/2011 09:45 A.E.C.S. B AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 52 46
23/10/2011 12:30 CASINO DEL CENTRE C.B. MATADEPERA B No disponible 55 30
22/10/2011 16:00 B.F. VILADECANS C C.B. MATADEPERA A No disponible 68 45
23/10/2011 19:00 JOVENTUT BBC B C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 63 48
23/10/2011 16:30 C.B. CASTELLBISBAL AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 49 55
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
30/10/2011 16:00 C.B. VILADECAVALLS C.B. CASTELLBISBAL No disponible 45 76
30/10/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL C.E. SANT NICOLAU B No disponible 41 64
30/10/2011 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.B. RIPOLLET No disponible 48 47
11/12/2011 17:30 C.B. MATADEPERA A JOVENTUT BBC B No disponible 51 59
29/10/2011 10:30 C.B. MATADEPERA B B.F. VILADECANS C No disponible 25 88
29/10/2011 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B CASINO DEL CENTRE No disponible 56 47
30/10/2011 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B A.E.C.S. B No disponible 51 41
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/11/2011 16:00 C.B. RIPOLLET C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 48 54
06/11/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 58 37
06/11/2011 16:00 C.B. VILADECAVALLS C.B. MIRA-SOL No disponible 38 29
03/12/2011 17:30 CASINO DEL CENTRE AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 46 45
06/11/2011 12:15 B.F. VILADECANS C AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 53 49
06/11/2011 19:00 JOVENTUT BBC B C.B. MATADEPERA B No disponible 71 20
06/11/2011 18:00 C.B. CASTELLBISBAL A.E.C.S. B No disponible 50 58
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL C.B. CASTELLBISBAL No disponible 58 54
11/12/2011 12:00 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.B. VILADECAVALLS No disponible 54 44
12/11/2011 19:00 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N C.E. SANT NICOLAU B No disponible 36 69
13/11/2011 17:30 C.B. MATADEPERA A C.B. RIPOLLET No disponible 54 36
12/11/2011 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B JOVENTUT BBC B No disponible 52 61
13/11/2011 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B B.F. VILADECANS C No disponible 42 64
13/11/2011 09:45 A.E.C.S. B CASINO DEL CENTRE No disponible 24 33
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/11/2011 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. MATADEPERA B No disponible 50 46
20/11/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. MATADEPERA A No disponible 62 64
20/11/2011 16:00 C.B. VILADECAVALLS C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 41 59
20/11/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 42 22
19/11/2011 16:00 B.F. VILADECANS C A.E.C.S. B No disponible 53 33
20/11/2011 19:00 JOVENTUT BBC B AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 47 34
20/11/2011 11:00 C.B. CASTELLBISBAL CASINO DEL CENTRE No disponible 31 43
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2011 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.B. CASTELLBISBAL No disponible 54 53
27/11/2011 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N C.B. MIRA-SOL No disponible 46 38
27/11/2011 19:00 C.B. MATADEPERA A C.B. VILADECAVALLS No disponible 81 36
27/11/2011 17:30 C.B. MATADEPERA B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 40 55
26/11/2011 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.B. RIPOLLET No disponible 67 22
27/11/2011 11:00 A.E.C.S. B JOVENTUT BBC B No disponible 38 36
27/11/2011 12:30 CASINO DEL CENTRE B.F. VILADECANS C No disponible 44 62
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2011 16:00 C.B. RIPOLLET AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 59 61
04/12/2011 19:00 C.E. SANT NICOLAU B AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 74 59
04/12/2011 16:00 C.B. VILADECAVALLS C.B. MATADEPERA B No disponible 42 39
04/12/2011 12:00 C.B. MIRA-SOL C.B. MATADEPERA A No disponible 56 67
04/12/2011 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 66 48
04/12/2011 19:00 JOVENTUT BBC B CASINO DEL CENTRE No disponible 34 42
04/12/2011 12:30 C.B. CASTELLBISBAL B.F. VILADECANS C No disponible 50 69
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2011 17:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N C.B. CASTELLBISBAL No disponible 52 60
18/12/2011 19:00 C.B. MATADEPERA A BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 50 24
18/12/2011 17:30 C.B. MATADEPERA B C.B. MIRA-SOL No disponible 30 44
17/12/2011 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.B. VILADECAVALLS No disponible 70 50
18/12/2011 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 47 63
18/12/2011 11:00 A.E.C.S. B C.B. RIPOLLET No disponible 55 40
17/12/2011 12:30 B.F. VILADECANS C JOVENTUT BBC B No disponible 46 52
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/01/2012 16:00 C.B. RIPOLLET CASINO DEL CENTRE No disponible 56 62
15/01/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B A.E.C.S. B No disponible 50 48
15/01/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 44 56
15/01/2012 12:00 C.B. MIRA-SOL AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 53 56
15/01/2012 18:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.B. MATADEPERA B No disponible 60 47
15/01/2012 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N C.B. MATADEPERA A No disponible 28 56
15/01/2012 11:00 C.B. CASTELLBISBAL JOVENTUT BBC B No disponible 45 80
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2012 16:00 C.B. MATADEPERA B C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 37 39
21/01/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 59 55
22/01/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.B. MIRA-SOL No disponible 54 37
22/01/2012 10:45 A.E.C.S. B C.B. VILADECAVALLS No disponible 57 40
22/01/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE C.E. SANT NICOLAU B No disponible 52 47
21/01/2012 16:00 B.F. VILADECANS C C.B. RIPOLLET No disponible 75 39
22/01/2012 12:00 C.B. CASTELLBISBAL C.B. MATADEPERA A No disponible 45 46
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2012 17:00 C.B. RIPOLLET JOVENTUT BBC B No disponible 31 81
29/01/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B B.F. VILADECANS C No disponible 44 61
29/01/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS CASINO DEL CENTRE No disponible 29 44
28/01/2012 19:00 C.B. MIRA-SOL A.E.C.S. B No disponible 55 40
29/01/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 49 62
29/01/2012 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 66 59
29/01/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A C.B. MATADEPERA B No disponible 55 37
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/02/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 74 57
05/02/2012 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 40 49
05/02/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A A.E.C.S. B No disponible 49 33
05/02/2012 12:00 C.B. MIRA-SOL CASINO DEL CENTRE No disponible 40 54
05/02/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS B.F. VILADECANS C No disponible 39 78
05/02/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B JOVENTUT BBC B No disponible 38 68
05/02/2012 17:30 C.B. MATADEPERA B C.B. CASTELLBISBAL No disponible 42 44
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2012 20:30 C.B. CASTELLBISBAL C.B. RIPOLLET No disponible 57 54
12/02/2012 19:00 JOVENTUT BBC B C.B. VILADECAVALLS No disponible 77 28
11/02/2012 16:00 B.F. VILADECANS C C.B. MIRA-SOL No disponible 58 28
12/02/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 47 46
12/02/2012 11:00 A.E.C.S. B C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 47 32
12/02/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.B. MATADEPERA A No disponible 53 70
11/02/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.B. MATADEPERA B No disponible 67 42
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2012 09:30 C.E. SANT NICOLAU B C.B. RIPOLLET No disponible 67 56
19/02/2012 17:30 C.B. MATADEPERA B AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 46 66
19/02/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A A.E.C.S. B No disponible 48 33
19/02/2012 11:00 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N CASINO DEL CENTRE No disponible 47 62
19/02/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A B.F. VILADECANS C No disponible 32 53
13/05/2012 12:30 C.B. MIRA-SOL JOVENTUT BBC B No disponible 38 65
18/02/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.B. CASTELLBISBAL No disponible 74 64
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2012 16:30 C.B. CASTELLBISBAL C.E. SANT NICOLAU B No disponible 43 55
26/02/2012 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. VILADECAVALLS No disponible 75 48
26/02/2012 19:00 JOVENTUT BBC B BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 60 53
24/02/2012 20:30 B.F. VILADECANS C C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 80 24
26/02/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE C.B. MATADEPERA A No disponible 37 33
26/02/2012 09:45 A.E.C.S. B C.B. MATADEPERA B No disponible 45 31
26/02/2012 17:30 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 56 61
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2012 19:00 C.B. MIRA-SOL C.B. RIPOLLET No disponible 48 40
04/03/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS C.E. SANT NICOLAU B No disponible 51 53
03/03/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B A.E.C.S. B No disponible 60 40
04/03/2012 17:30 C.B. MATADEPERA B CASINO DEL CENTRE No disponible 43 46
04/03/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A B.F. VILADECANS C No disponible 48 39
04/03/2012 11:00 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N JOVENTUT BBC B No disponible 45 73
04/03/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.B. CASTELLBISBAL No disponible 48 60
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/03/2012 16:30 C.B. CASTELLBISBAL C.B. VILADECAVALLS No disponible 44 35
11/03/2012 11:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. MIRA-SOL No disponible 67 42
11/03/2012 16:00 C.B. RIPOLLET BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 55 44
11/03/2012 19:00 JOVENTUT BBC B C.B. MATADEPERA A No disponible 39 44
10/03/2012 16:00 B.F. VILADECANS C C.B. MATADEPERA B No disponible 95 27
11/03/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 63 59
11/03/2012 11:00 A.E.C.S. B AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 43 61
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2012 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N C.B. RIPOLLET No disponible 47 49
18/03/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 57 51
18/03/2012 19:00 C.B. MIRA-SOL C.B. VILADECAVALLS No disponible 41 37
18/03/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B CASINO DEL CENTRE No disponible 57 37
17/03/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B B.F. VILADECANS C No disponible 46 66
18/03/2012 17:30 C.B. MATADEPERA B JOVENTUT BBC B No disponible 39 57
18/03/2012 11:15 A.E.C.S. B C.B. CASTELLBISBAL No disponible 54 55
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
24/03/2012 18:30 C.B. CASTELLBISBAL C.B. MIRA-SOL No disponible 30 32
25/03/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 49 40
25/03/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 74 44
25/03/2012 16:00 C.B. RIPOLLET C.B. MATADEPERA A No disponible 56 48
25/03/2012 19:00 JOVENTUT BBC B AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 72 75
24/03/2012 16:00 B.F. VILADECANS C AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 47 42
27/05/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE A.E.C.S. B No disponible 46 43
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/04/2012 17:30 C.B. MATADEPERA B C.B. RIPOLLET No disponible 38 51
01/04/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A C.E. SANT NICOLAU B No disponible 62 43
31/03/2012 16:00 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N C.B. VILADECAVALLS No disponible 58 49
01/04/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.B. MIRA-SOL No disponible 45 61
01/04/2012 09:45 A.E.C.S. B B.F. VILADECANS C No disponible 42 46
01/04/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B JOVENTUT BBC B No disponible 46 56
01/04/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE C.B. CASTELLBISBAL No disponible 51 59
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/04/2012 18:30 C.B. CASTELLBISBAL BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 63 54
15/04/2012 19:00 C.B. MIRA-SOL C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 43 40
15/04/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS C.B. MATADEPERA A No disponible 43 61
15/04/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B C.B. MATADEPERA B No disponible 63 49
15/04/2012 16:00 C.B. RIPOLLET AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 44 61
15/04/2012 19:00 JOVENTUT BBC B A.E.C.S. B No disponible 44 40
14/04/2012 16:00 B.F. VILADECANS C CASINO DEL CENTRE No disponible 72 29
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/04/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.B. RIPOLLET No disponible 58 56
21/04/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 62 79
22/04/2012 17:30 C.B. MATADEPERA B C.B. VILADECAVALLS No disponible 46 39
22/04/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A C.B. MIRA-SOL No disponible 57 48
22/04/2012 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 29 30
22/04/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE JOVENTUT BBC B No disponible 30 44
22/04/2012 12:30 B.F. VILADECANS C C.B. CASTELLBISBAL No disponible 65 47
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/04/2012 18:30 C.B. CASTELLBISBAL C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 47 35
27/04/2012 21:45 BASQUET FEMENI RIPOLLET A C.B. MATADEPERA A No disponible 51 65
29/04/2012 19:00 C.B. MIRA-SOL C.B. MATADEPERA B No disponible 55 46
29/04/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 40 64
29/04/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU B AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible 52 54
29/04/2012 16:00 C.B. RIPOLLET A.E.C.S. B No disponible 46 44
29/04/2012 17:30 JOVENTUT BBC B B.F. VILADECANS C No disponible 50 40
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE C.B. RIPOLLET No disponible 52 41
06/05/2012 11:00 A.E.C.S. B C.E. SANT NICOLAU B No disponible 49 45
06/05/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B C.B. VILADECAVALLS No disponible 64 40
05/05/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.B. MIRA-SOL No disponible 50 40
06/05/2012 17:30 C.B. MATADEPERA B BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 43 53
06/05/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 54 44
06/05/2012 12:30 JOVENTUT BBC B C.B. CASTELLBISBAL No disponible 56 50
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2012 12:30 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N C.B. MATADEPERA B No disponible - 2
13/05/2012 09:30 BASQUET FEMENI RIPOLLET A AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B No disponible 37 62
13/05/2012 12:00 C.B. MIRA-SOL AE MINGUELLA-CORTIJOSA B No disponible - 2
13/05/2012 16:00 C.B. VILADECAVALLS A.E.C.S. B No disponible 43 39
13/05/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU B CASINO DEL CENTRE No disponible 43 51
13/05/2012 16:00 C.B. RIPOLLET B.F. VILADECANS C No disponible 39 57
12/05/2012 19:00 C.B. MATADEPERA A C.B. CASTELLBISBAL No disponible 51 52
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/05/2012 16:00 JOVENTUT BBC B C.B. RIPOLLET No disponible 60 39
19/05/2012 16:00 B.F. VILADECANS C C.E. SANT NICOLAU B No disponible 77 34
20/05/2012 12:30 CASINO DEL CENTRE C.B. VILADECAVALLS No disponible 63 33
20/05/2012 09:45 A.E.C.S. B C.B. MIRA-SOL No disponible 46 23
20/05/2012 19:00 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B BASQUET FEMENI RIPOLLET A No disponible 58 61
19/05/2012 16:00 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B C.B.F. CERDANYOLA C - C&N No disponible 2 -
20/05/2012 19:00 C.B. MATADEPERA B C.B. MATADEPERA A No disponible 57 47
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 B.F. VILADECANS C 28 25 3 0 1813 1093 53
2 JOVENTUT BBC B 28 24 4 0 1650 1186 52
3 C.B. MATADEPERA A 28 21 7 0 1589 1302 49
4 CASINO DEL CENTRE 28 20 8 0 1335 1283 48
5 AE MINGUELLA-CORTIJOSA B 28 17 11 0 1442 1355 45
6 AEE COL.LEGI CULTURAL BDN B 28 17 11 0 1604 1458 45
7 C.E. SANT NICOLAU B 28 16 12 0 1611 1435 44
8 C.B. CASTELLBISBAL 28 13 15 0 1407 1508 41
9 A.E.C.S. B 28 12 16 0 1231 1260 40
10 C.B. MIRA-SOL 28 11 17 0 1184 1355 39
11 C.B. RIPOLLET 28 10 18 0 1350 1520 38
12 BASQUET FEMENI RIPOLLET A 28 10 18 0 1285 1484 38
13 C.B.F. CERDANYOLA C - C&N 28 6 22 0 1107 1403 34
14 C.B. VILADECAVALLS 28 5 23 0 1138 1652 33
15 C.B. MATADEPERA B 28 3 25 0 1048 1500 31
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD