Resultats de la Temporada 2011      Categoria C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1


Competicio C.C. FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/09/2011 12:00 EUROPA SPORT CENTRE C.B. RIPOLLET A No disponible 74 58
17/09/2011 20:00 C.B. CUBELLES A SFERIC TERRASSA B No disponible 76 61
17/09/2011 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 44 63
18/09/2011 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 53 55
17/09/2011 16:00 C.B. MONTPEDROS ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 54 50
06/12/2011 12:00 U.E. CLARET C.E. SANT NICOLAU No disponible 49 56
18/09/2011 19:30 C.B. GUINARDO A SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 43 68
18/09/2011 16:00 A.E. BADALONES A S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 57 63
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/09/2011 12:00 C.B. RIPOLLET A A.E. BADALONES A No disponible 55 71
24/09/2011 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU EUROPA SPORT CENTRE No disponible 86 75
25/09/2011 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. GUINARDO A No disponible 69 56
24/09/2011 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B U.E. CLARET No disponible 49 65
24/09/2011 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA C.B. MONTPEDROS No disponible 73 60
25/09/2011 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 62 32
24/09/2011 19:30 SFERIC TERRASSA B TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 65 72
24/09/2011 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. CUBELLES A No disponible 66 50
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/10/2011 12:00 EUROPA SPORT CENTRE C.E. SANT NICOLAU No disponible 54 76
02/10/2011 12:00 C.B. RIPOLLET A SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 76 69
01/10/2011 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 63 65
02/10/2011 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL SFERIC TERRASSA B No disponible 56 72
02/10/2011 16:30 C.B. MONTPEDROS HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 59 57
01/10/2011 19:30 U.E. CLARET S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 67 45
01/10/2011 19:30 C.B. GUINARDO A ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 50 53
02/10/2011 16:00 A.E. BADALONES A C.B. CUBELLES A No disponible 84 50
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2011 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU A.E. BADALONES A No disponible 59 68
09/10/2011 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. RIPOLLET A No disponible 60 42
08/10/2011 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B EUROPA SPORT CENTRE No disponible 63 60
08/10/2011 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA C.B. GUINARDO A No disponible 62 46
09/10/2011 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC U.E. CLARET No disponible 62 53
08/10/2011 19:30 SFERIC TERRASSA B C.B. MONTPEDROS No disponible 38 43
08/10/2011 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 68 58
08/10/2011 20:00 C.B. CUBELLES A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 101 63
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/10/2011 12:00 EUROPA SPORT CENTRE S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 76 70
16/10/2011 12:00 C.B. RIPOLLET A ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 70 49
15/10/2011 16:00 SANT IGNASI ESPORTIU C.E. SANT NICOLAU No disponible 58 70
16/10/2011 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL C.B. CUBELLES A No disponible 60 48
15/10/2011 16:00 C.B. MONTPEDROS S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 69 60
16/10/2011 17:00 U.E. CLARET SFERIC TERRASSA B No disponible 52 47
15/10/2011 19:30 C.B. GUINARDO A HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 48 52
16/10/2011 16:00 A.E. BADALONES A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 60 47
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/10/2011 12:30 C.E. SANT NICOLAU A.E. BADALONES A No disponible 93 67
22/10/2011 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 54 70
22/10/2011 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA C.B. RIPOLLET A No disponible 63 68
23/10/2011 16:00 HOTEL FLORA PARC CBC EUROPA SPORT CENTRE No disponible 66 67
22/10/2011 19:00 SFERIC TERRASSA B C.B. GUINARDO A No disponible 60 52
22/10/2011 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A U.E. CLARET No disponible 84 86
04/12/2011 18:00 C.B. CUBELLES A C.B. MONTPEDROS No disponible 72 63
22/10/2011 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 45 52
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/10/2011 12:00 EUROPA SPORT CENTRE SFERIC TERRASSA B No disponible 72 62
30/10/2011 12:00 C.B. RIPOLLET A HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 71 79
29/10/2011 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 61 68
30/10/2011 09:30 C.E. SANT NICOLAU ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 69 44
29/10/2011 16:00 C.B. MONTPEDROS TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 64 61
29/10/2011 12:00 U.E. CLARET C.B. CUBELLES A No disponible 72 68
29/10/2011 19:30 C.B. GUINARDO A S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 74 60
30/10/2011 16:00 A.E. BADALONES A BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 64 53
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2011 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B A.E. BADALONES A No disponible 62 51
05/11/2011 17:30 S.E. CASAL VILAFRANCA C.E. SANT NICOLAU No disponible 58 67
06/11/2011 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 66 47
05/11/2011 17:30 SFERIC TERRASSA B C.B. RIPOLLET A No disponible 76 82
05/11/2011 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A EUROPA SPORT CENTRE No disponible 68 64
05/11/2011 20:00 C.B. CUBELLES A C.B. GUINARDO A No disponible 65 57
05/11/2011 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI U.E. CLARET No disponible 52 62
06/11/2011 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL C.B. MONTPEDROS No disponible 73 64
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/11/2011 16:00 EUROPA SPORT CENTRE C.B. CUBELLES A No disponible 70 65
13/11/2011 12:00 C.B. RIPOLLET A S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 81 68
12/11/2011 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU SFERIC TERRASSA B No disponible 79 45
13/11/2011 12:30 C.E. SANT NICOLAU HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 64 52
12/11/2011 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 55 66
12/11/2011 18:00 U.E. CLARET BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 82 26
12/11/2011 19:30 C.B. GUINARDO A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 63 58
13/11/2011 16:00 A.E. BADALONES A C.B. MONTPEDROS No disponible 53 56
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2011 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA A.E. BADALONES A No disponible 66 77
20/11/2011 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 56 52
19/11/2011 19:00 SFERIC TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU No disponible 45 68
19/11/2011 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 52 61
19/11/2011 20:00 C.B. CUBELLES A C.B. RIPOLLET A No disponible 92 89
19/11/2011 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI EUROPA SPORT CENTRE No disponible 43 70
20/11/2011 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL C.B. GUINARDO A No disponible 32 40
19/11/2011 16:00 C.B. MONTPEDROS U.E. CLARET No disponible 48 57
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/11/2011 16:00 EUROPA SPORT CENTRE BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 57 45
27/11/2011 12:00 C.B. RIPOLLET A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 82 58
26/11/2011 17:00 SANT IGNASI ESPORTIU C.B. CUBELLES A No disponible 64 54
27/11/2011 09:30 C.E. SANT NICOLAU S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 70 58
26/11/2011 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B SFERIC TERRASSA B No disponible 52 66
26/11/2011 17:30 S.E. CASAL VILAFRANCA HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 64 60
26/11/2011 19:30 C.B. GUINARDO A C.B. MONTPEDROS No disponible 44 53
27/11/2011 16:00 A.E. BADALONES A U.E. CLARET No disponible 56 38
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2011 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC A.E. BADALONES A No disponible 48 43
03/12/2011 19:30 SFERIC TERRASSA B S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 67 59
03/12/2011 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 66 49
03/12/2011 20:00 C.B. CUBELLES A C.E. SANT NICOLAU No disponible 76 85
03/12/2011 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 57 75
04/12/2011 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL C.B. RIPOLLET A No disponible 71 60
03/12/2011 16:00 C.B. MONTPEDROS EUROPA SPORT CENTRE No disponible 67 44
03/12/2011 16:30 U.E. CLARET C.B. GUINARDO A No disponible 61 51
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2011 12:00 EUROPA SPORT CENTRE U.E. CLARET No disponible 49 64
18/12/2011 12:00 C.B. RIPOLLET A C.B. MONTPEDROS No disponible 70 61
24/02/2012 20:00 SANT IGNASI ESPORTIU BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 59 44
18/12/2011 17:30 C.E. SANT NICOLAU TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 81 54
17/12/2011 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B C.B. CUBELLES A No disponible 52 57
17/12/2011 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 84 74
18/12/2011 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC SFERIC TERRASSA B No disponible 56 44
18/12/2011 16:00 A.E. BADALONES A C.B. GUINARDO A No disponible 73 37
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 51 73
14/01/2012 20:00 C.B. CUBELLES A S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 72 81
14/01/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 60 72
15/01/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL C.E. SANT NICOLAU No disponible 34 69
14/01/2012 18:00 C.B. MONTPEDROS SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 74 57
14/01/2012 19:30 U.E. CLARET C.B. RIPOLLET A No disponible 69 66
14/01/2012 16:00 C.B. GUINARDO A EUROPA SPORT CENTRE No disponible 53 56
15/01/2012 16:00 A.E. BADALONES A SFERIC TERRASSA B No disponible 45 58
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2012 12:00 EUROPA SPORT CENTRE A.E. BADALONES A No disponible 65 62
22/01/2012 12:00 C.B. RIPOLLET A C.B. GUINARDO A No disponible 77 59
21/01/2012 17:00 SANT IGNASI ESPORTIU U.E. CLARET No disponible 50 55
22/01/2012 19:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. MONTPEDROS No disponible 86 61
21/01/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 54 45
21/01/2012 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 93 79
22/01/2012 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC C.B. CUBELLES A No disponible 84 43
21/01/2012 19:30 SFERIC TERRASSA B S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 78 55
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2012 12:00 C.B. RIPOLLET A EUROPA SPORT CENTRE No disponible 80 56
28/01/2012 19:30 SFERIC TERRASSA B C.B. CUBELLES A No disponible 59 51
29/01/2012 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 54 40
28/01/2012 17:00 S.E. CASAL VILAFRANCA BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 63 45
28/01/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B C.B. MONTPEDROS No disponible 82 63
28/01/2012 16:30 C.E. SANT NICOLAU U.E. CLARET No disponible 56 72
28/01/2012 16:00 SANT IGNASI ESPORTIU C.B. GUINARDO A No disponible 53 41
28/01/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A A.E. BADALONES A No disponible 64 50
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/02/2012 16:00 A.E. BADALONES A C.B. RIPOLLET A No disponible 63 58
04/02/2012 12:00 EUROPA SPORT CENTRE SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 61 56
04/02/2012 19:30 C.B. GUINARDO A C.E. SANT NICOLAU No disponible 47 44
04/02/2012 19:30 U.E. CLARET ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 66 41
04/02/2012 18:00 C.B. MONTPEDROS S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 61 73
05/02/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 39 57
04/02/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI SFERIC TERRASSA B No disponible 65 56
04/02/2012 20:00 C.B. CUBELLES A S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 81 74
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/02/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU EUROPA SPORT CENTRE No disponible 69 57
11/02/2012 17:00 SANT IGNASI ESPORTIU C.B. RIPOLLET A No disponible 85 74
11/02/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 67 77
11/02/2012 19:30 SFERIC TERRASSA B BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 57 47
12/02/2012 18:00 HOTEL FLORA PARC CBC C.B. MONTPEDROS No disponible 55 45
11/02/2012 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA U.E. CLARET No disponible 61 42
11/02/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B C.B. GUINARDO A No disponible 57 49
11/02/2012 20:00 C.B. CUBELLES A A.E. BADALONES A No disponible 70 66
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2012 16:00 A.E. BADALONES A SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 60 41
19/02/2012 12:00 C.B. RIPOLLET A C.E. SANT NICOLAU No disponible 73 82
18/02/2012 12:00 EUROPA SPORT CENTRE ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 70 37
18/02/2012 19:30 C.B. GUINARDO A S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 71 68
19/02/2012 10:00 U.E. CLARET HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 49 40
18/02/2012 16:00 C.B. MONTPEDROS SFERIC TERRASSA B No disponible 49 65
19/02/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 47 51
18/02/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.B. CUBELLES A No disponible 53 57
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2012 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA EUROPA SPORT CENTRE No disponible 82 73
25/02/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B C.B. RIPOLLET A No disponible 64 51
26/02/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 66 52
25/02/2012 18:30 C.B. CUBELLES A BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 63 69
26/02/2012 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. MONTPEDROS No disponible 54 58
25/02/2012 19:30 SFERIC TERRASSA B U.E. CLARET No disponible 42 38
26/02/2012 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC C.B. GUINARDO A No disponible 68 51
25/02/2012 16:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI A.E. BADALONES A No disponible 48 61
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2012 16:00 A.E. BADALONES A C.E. SANT NICOLAU No disponible 61 63
03/03/2012 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 54 40
04/03/2012 12:00 C.B. RIPOLLET A S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 57 58
03/03/2012 12:00 EUROPA SPORT CENTRE HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 60 58
03/03/2012 19:30 C.B. GUINARDO A SFERIC TERRASSA B No disponible 60 53
03/03/2012 19:30 U.E. CLARET S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 69 47
04/03/2012 18:00 C.B. MONTPEDROS C.B. CUBELLES A No disponible 61 56
04/03/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 53 61
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
10/03/2012 16:00 SFERIC TERRASSA B EUROPA SPORT CENTRE No disponible 73 88
11/03/2012 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC C.B. RIPOLLET A No disponible 75 47
14/03/2012 20:45 S.E. CASAL VILAFRANCA SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 70 59
10/03/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B C.E. SANT NICOLAU No disponible 51 58
10/03/2012 18:00 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.B. MONTPEDROS No disponible 53 62
11/03/2012 18:00 C.B. CUBELLES A U.E. CLARET No disponible 57 46
10/03/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. GUINARDO A No disponible 60 53
11/03/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL A.E. BADALONES A No disponible 49 81
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2012 16:00 A.E. BADALONES A ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 56 46
18/03/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 92 66
17/03/2012 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 45 43
18/03/2012 12:00 C.B. RIPOLLET A SFERIC TERRASSA B No disponible 61 49
17/03/2012 12:00 EUROPA SPORT CENTRE S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 95 59
17/03/2012 19:30 C.B. GUINARDO A C.B. CUBELLES A No disponible 50 46
17/03/2012 19:30 U.E. CLARET TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 66 43
17/03/2012 16:00 C.B. MONTPEDROS BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 51 70
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/04/2012 20:30 C.B. CUBELLES A EUROPA SPORT CENTRE No disponible 103 100
24/03/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. RIPOLLET A No disponible 62 76
24/03/2012 16:00 SFERIC TERRASSA B SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 67 73
25/03/2012 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC C.E. SANT NICOLAU No disponible 52 69
24/03/2012 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 60 62
25/03/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL U.E. CLARET No disponible 59 72
24/03/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.B. GUINARDO A No disponible 61 62
24/03/2012 16:00 C.B. MONTPEDROS A.E. BADALONES A No disponible 42 49
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/04/2012 16:00 A.E. BADALONES A S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 65 61
31/03/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 45 71
01/04/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU SFERIC TERRASSA B No disponible 98 59
31/03/2012 17:00 SANT IGNASI ESPORTIU S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 82 61
01/04/2012 12:00 C.B. RIPOLLET A C.B. CUBELLES A No disponible 87 64
31/03/2012 12:00 EUROPA SPORT CENTRE TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 72 48
31/03/2012 19:30 C.B. GUINARDO A BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 60 52
31/03/2012 19:30 U.E. CLARET C.B. MONTPEDROS No disponible 77 59
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/04/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL EUROPA SPORT CENTRE No disponible 71 67
14/04/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.B. RIPOLLET A No disponible 74 65
14/04/2012 18:30 C.B. CUBELLES A SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 78 61
14/04/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A C.E. SANT NICOLAU No disponible 57 73
14/04/2012 19:30 SFERIC TERRASSA B ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 67 46
15/04/2012 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 65 30
14/04/2012 19:30 C.B. MONTPEDROS C.B. GUINARDO A No disponible 74 73
19/04/2012 20:30 U.E. CLARET A.E. BADALONES A No disponible 69 68
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/04/2012 16:00 A.E. BADALONES A HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 43 65
21/04/2012 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA SFERIC TERRASSA B No disponible 60 38
21/04/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 71 59
22/04/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU C.B. CUBELLES A No disponible 81 55
21/04/2012 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 51 39
21/04/2012 16:00 C.B. RIPOLLET A BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 81 55
21/04/2012 12:00 EUROPA SPORT CENTRE C.B. MONTPEDROS No disponible 77 49
22/04/2012 12:30 C.B. GUINARDO A U.E. CLARET No disponible 42 51
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/05/2012 20:30 U.E. CLARET EUROPA SPORT CENTRE No disponible 70 52
28/04/2012 19:30 C.B. MONTPEDROS C.B. RIPOLLET A No disponible 61 82
29/04/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 50 54
28/04/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI C.E. SANT NICOLAU No disponible 55 66
28/04/2012 20:00 C.B. CUBELLES A ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 76 46
28/04/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 60 68
28/04/2012 16:00 SFERIC TERRASSA B HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 58 65
28/04/2012 19:30 C.B. GUINARDO A A.E. BADALONES A No disponible 65 49
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2012 19:30 HOTEL FLORA PARC CBC S.E. SANT JOAN DE MATA A No disponible 75 55
05/05/2012 16:00 S.E. CASAL VILAFRANCA C.B. CUBELLES A No disponible 86 74
05/05/2012 16:30 ESCOLAPIS SARRIA B TORRONS VICENS BC SJOANDESPI No disponible 58 56
06/05/2012 12:30 C.E. SANT NICOLAU BASQUET ALELLA PGGENPHOL No disponible 96 60
05/05/2012 17:30 SANT IGNASI ESPORTIU C.B. MONTPEDROS No disponible 56 43
06/05/2012 12:00 C.B. RIPOLLET A U.E. CLARET No disponible 69 77
05/05/2012 18:00 EUROPA SPORT CENTRE C.B. GUINARDO A No disponible 80 60
06/05/2012 16:00 SFERIC TERRASSA B A.E. BADALONES A No disponible 73 58
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2012 16:00 A.E. BADALONES A EUROPA SPORT CENTRE No disponible 69 63
12/05/2012 19:30 C.B. GUINARDO A C.B. RIPOLLET A No disponible 51 62
12/05/2012 19:00 U.E. CLARET SANT IGNASI ESPORTIU No disponible 49 46
12/05/2012 16:00 C.B. MONTPEDROS C.E. SANT NICOLAU No disponible 53 61
13/05/2012 11:00 BASQUET ALELLA PGGENPHOL ESCOLAPIS SARRIA B No disponible 53 47
12/05/2012 19:30 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI S.E. CASAL VILAFRANCA No disponible 61 59
12/05/2012 10:30 C.B. CUBELLES A HOTEL FLORA PARC CBC No disponible 51 67
12/05/2012 18:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A SFERIC TERRASSA B No disponible 59 67
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. SANT NICOLAU 30 28 2 0 2157 1678 58
2 U.E. CLARET 30 24 6 0 1845 1591 54
3 HOTEL FLORA PARC CBC 30 22 8 0 1846 1509 52
4 S.E. CASAL VILAFRANCA 30 18 12 0 1972 1907 48
5 SANT IGNASI ESPORTIU 30 17 13 0 1831 1743 47
6 EUROPA SPORT CENTRE 30 17 13 0 2024 1932 47
7 A.E. BADALONES A 30 16 14 0 1830 1727 46
8 C.B. RIPOLLET A 30 15 15 0 2070 1995 45
9 C.B. CUBELLES A 30 13 17 0 1971 2057 43
10 SFERIC TERRASSA B 30 13 17 0 1767 1837 43
11 C.B. MONTPEDROS 30 13 17 0 1727 1878 43
12 ESCOLAPIS SARRIA B 30 11 19 0 1603 1814 41
13 C.B. GUINARDO A 30 10 20 0 1608 1777 40
14 S.E. SANT JOAN DE MATA A 30 9 21 0 1847 2059 39
15 BASQUET ALELLA PGGENPHOL 30 8 22 0 1553 1860 38
16 TORRONS VICENS BC SJOANDESPI 30 6 24 0 1690 1977 36
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD