Resultats de la Temporada 2017      Categoria C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY


Competicio JUNIOR MASCULI PRIMER ANY - PRIMERA FASEGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/12/2017 10:30 C.B. CORNELLA B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 89 43
01/10/2017 12:45 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B SESE B 57 51
30/09/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU KYRYA FINQUES MIRABET-CBS BLAU 72 49
30/09/2017 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 CATALANA OCCIDENT MANRESA B 64 83
01/10/2017 09:00 JAC SANTS B U.E. SANT CUGAT NEGRE 68 57
05/11/2017 18:00 C.E.B. SANT JORDI BLANC OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 83 50
30/09/2017 16:30 BASKET ALMEDA 2 CB TARRAGONA 1 64 97
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2017 09:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE BASKET ALMEDA 2 64 59
07/10/2017 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B JAC SANTS B 71 68
07/10/2017 19:30 FINQUES MIRABET-CBS BLAU ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 60 67
08/10/2017 12:15 SESE B C.E. SANT NICOLAU KYRYA 37 64
07/10/2017 16:00 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 62 53
07/10/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.B. CORNELLA B 32 77
08/10/2017 18:00 CB TARRAGONA 1 C.E.B. SANT JORDI BLANC 63 39
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/10/2017 16:30 BASKET ALMEDA 2 CATALANA OCCIDENT MANRESA B 54 78
14/10/2017 19:30 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 63 56
15/10/2017 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 80 61
14/10/2017 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 SESE B 70 62
15/10/2017 09:00 JAC SANTS B FINQUES MIRABET-CBS BLAU 87 52
15/10/2017 11:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC C.B. CORNELLA B 59 67
15/10/2017 10:45 CB TARRAGONA 1 U.E. SANT CUGAT NEGRE 91 70
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/10/2017 21:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.E.B. SANT JORDI BLANC 71 53
22/10/2017 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU BASKET ALMEDA 2 55 75
22/10/2017 10:30 SESE B JAC SANTS B 51 72
21/10/2017 16:00 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 54 71
21/10/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.E. SANT NICOLAU KYRYA 54 69
22/10/2017 17:45 C.B. CORNELLA B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 71 53
21/10/2017 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B CB TARRAGONA 1 53 78
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/10/2017 19:45 BASKET ALMEDA 2 SESE B 51 66
29/10/2017 11:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE CATALANA OCCIDENT MANRESA B 74 80
01/11/2017 11:00 C.E. SANT NICOLAU KYRYA C.B. CORNELLA B 83 79
28/10/2017 16:00 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 75 52
29/10/2017 09:00 JAC SANTS B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 66 53
29/10/2017 18:00 C.E.B. SANT JORDI BLANC TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 74 58
29/10/2017 17:45 CB TARRAGONA 1 FINQUES MIRABET-CBS BLAU 106 46
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/11/2017 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.E.B. SANT JORDI BLANC 117 59
04/11/2017 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU U.E. SANT CUGAT NEGRE 73 71
04/11/2017 12:30 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 BASKET ALMEDA 2 60 76
04/11/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B JAC SANTS B 69 96
05/11/2017 17:45 C.B. CORNELLA B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 83 61
05/11/2017 16:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.E. SANT NICOLAU KYRYA 52 92
05/11/2017 10:30 SESE B CB TARRAGONA 1 42 102
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/11/2017 19:30 BASKET ALMEDA 2 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 67 44
12/11/2017 11:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE SESE B 49 58
11/11/2017 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B FINQUES MIRABET-CBS BLAU 100 60
11/11/2017 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 76 53
12/11/2017 09:00 JAC SANTS B C.B. CORNELLA B 60 52
12/11/2017 19:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC C.E. SANT NICOLAU KYRYA 70 78
11/11/2017 12:45 CB TARRAGONA 1 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 91 37
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2017 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU C.E.B. SANT JORDI BLANC 49 59
18/11/2017 16:00 SESE B CATALANA OCCIDENT MANRESA B 61 107
18/11/2017 12:30 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 U.E. SANT CUGAT NEGRE 57 64
19/11/2017 17:45 C.B. CORNELLA B BASKET ALMEDA 2 61 53
19/11/2017 16:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B JAC SANTS B 69 82
19/11/2017 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 70 56
18/11/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B CB TARRAGONA 1 63 73
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/11/2017 16:30 BASKET ALMEDA 2 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 72 61
26/11/2017 09:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 72 69
25/11/2017 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 80 68
26/11/2017 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU SESE B 57 53
26/11/2017 09:00 JAC SANTS B C.E. SANT NICOLAU KYRYA 47 64
26/11/2017 16:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 55 61
25/11/2017 11:15 CB TARRAGONA 1 C.B. CORNELLA B 60 76
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/12/2017 10:30 SESE B C.E.B. SANT JORDI BLANC 52 66
02/12/2017 16:00 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 FINQUES MIRABET-CBS BLAU 60 56
02/12/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B CATALANA OCCIDENT MANRESA B 56 93
02/12/2017 17:45 C.B. CORNELLA B U.E. SANT CUGAT NEGRE 86 54
03/12/2017 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA BASKET ALMEDA 2 66 61
03/12/2017 11:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 JAC SANTS B 65 75
02/12/2017 19:45 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B CB TARRAGONA 1 47 89
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2017 17:15 BASKET ALMEDA 2 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 63 55
16/12/2017 16:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 66 75
16/12/2017 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.B. CORNELLA B 71 78
17/12/2017 10:45 FINQUES MIRABET-CBS BLAU OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 47 52
17/12/2017 17:45 SESE B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 61 74
17/12/2017 19:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC JAC SANTS B 62 71
17/12/2017 17:45 CB TARRAGONA 1 C.E. SANT NICOLAU KYRYA 75 57
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/01/2018 16:15 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B SESE B 60 55
14/01/2018 17:45 C.B. CORNELLA B FINQUES MIRABET-CBS BLAU 90 42
27/01/2018 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B CATALANA OCCIDENT MANRESA B 47 120
14/01/2018 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA U.E. SANT CUGAT NEGRE 75 46
14/01/2018 09:00 JAC SANTS B BASKET ALMEDA 2 71 59
14/01/2018 18:00 C.E.B. SANT JORDI BLANC ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 89 55
13/01/2018 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 CB TARRAGONA 1 60 63
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/01/2018 16:30 BASKET ALMEDA 2 C.E.B. SANT JORDI BLANC 79 71
21/01/2018 11:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 54 65
20/01/2018 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.E. SANT NICOLAU KYRYA 80 76
21/01/2018 10:45 FINQUES MIRABET-CBS BLAU TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 79 55
21/01/2018 10:30 SESE B C.B. CORNELLA B 60 87
20/01/2018 16:00 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 67 45
20/01/2018 11:00 CB TARRAGONA 1 JAC SANTS B 79 71
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/02/2018 10:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 C.B. CORNELLA B 56 65
04/02/2018 16:00 SESE B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 75 51
04/02/2018 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU C.E. SANT NICOLAU KYRYA 55 75
03/02/2018 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 67 56
04/02/2018 11:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE JAC SANTS B 64 70
03/02/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.E.B. SANT JORDI BLANC 66 70
03/02/2018 11:00 CB TARRAGONA 1 BASKET ALMEDA 2 68 57
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2018 18:00 BASKET ALMEDA 2 U.E. SANT CUGAT NEGRE 64 68
11/02/2018 09:00 JAC SANTS B CATALANA OCCIDENT MANRESA B 57 71
10/02/2018 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 FINQUES MIRABET-CBS BLAU 58 48
10/02/2018 12:00 C.E. SANT NICOLAU KYRYA SESE B 71 46
10/02/2018 12:45 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 62 76
11/02/2018 18:30 C.B. CORNELLA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 87 51
10/02/2018 16:00 C.E.B. SANT JORDI BLANC CB TARRAGONA 1 62 82
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/02/2018 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B BASKET ALMEDA 2 60 54
17/02/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 65 54
17/02/2018 16:00 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 C.E. SANT NICOLAU KYRYA 45 95
18/02/2018 10:30 SESE B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 49 65
18/02/2018 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU JAC SANTS B 55 67
18/02/2018 17:45 C.B. CORNELLA B C.E.B. SANT JORDI BLANC 62 55
18/02/2018 11:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE CB TARRAGONA 1 56 63
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2018 12:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC U.E. SANT CUGAT NEGRE 72 43
25/02/2018 19:30 BASKET ALMEDA 2 FINQUES MIRABET-CBS BLAU 54 62
25/02/2018 10:30 JAC SANTS B SESE B 85 70
24/02/2018 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 87 70
25/02/2018 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 92 49
25/02/2018 16:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.B. CORNELLA B 45 72
25/02/2018 18:00 CB TARRAGONA 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA B 48 87
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2018 10:30 SESE B BASKET ALMEDA 2 57 75
03/03/2018 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B U.E. SANT CUGAT NEGRE 73 44
04/03/2018 17:45 C.B. CORNELLA B C.E. SANT NICOLAU KYRYA 70 76
03/03/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 71 76
03/03/2018 12:30 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 JAC SANTS B 72 76
04/03/2018 17:45 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.E.B. SANT JORDI BLANC 52 84
03/03/2018 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU CB TARRAGONA 1 53 83
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2018 11:00 C.E.B. SANT JORDI BLANC CATALANA OCCIDENT MANRESA B 76 87
11/03/2018 11:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE FINQUES MIRABET-CBS BLAU 50 49
10/03/2018 18:15 BASKET ALMEDA 2 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 82 66
11/03/2018 10:30 JAC SANTS B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 75 41
10/03/2018 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 C.B. CORNELLA B 66 95
11/03/2018 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 73 57
11/03/2018 18:00 CB TARRAGONA 1 SESE B 86 69
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2018 16:15 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B BASKET ALMEDA 2 54 82
18/03/2018 10:30 SESE B U.E. SANT CUGAT NEGRE 61 56
18/03/2018 09:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU CATALANA OCCIDENT MANRESA B 62 66
18/03/2018 16:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 71 74
18/03/2018 17:45 C.B. CORNELLA B JAC SANTS B 74 91
17/03/2018 12:00 C.E. SANT NICOLAU KYRYA C.E.B. SANT JORDI BLANC 80 55
17/03/2018 12:30 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 CB TARRAGONA 1 72 78
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/03/2018 10:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC FINQUES MIRABET-CBS BLAU 88 78
24/03/2018 19:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA B SESE B 78 37
24/03/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 55 63
25/03/2018 16:00 BASKET ALMEDA 2 C.B. CORNELLA B 79 66
25/03/2018 10:30 JAC SANTS B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 78 56
25/03/2018 10:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 C.E. SANT NICOLAU KYRYA 84 75
25/03/2018 11:00 CB TARRAGONA 1 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 104 61
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/04/2018 16:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B BASKET ALMEDA 2 63 68
08/04/2018 12:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B U.E. SANT CUGAT NEGRE 51 60
08/04/2018 12:30 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 CATALANA OCCIDENT MANRESA B 62 58
07/04/2018 11:45 SESE B FINQUES MIRABET-CBS BLAU 64 62
08/04/2018 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA JAC SANTS B 63 51
07/04/2018 11:00 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 C.E.B. SANT JORDI BLANC 65 61
07/04/2018 17:30 C.B. CORNELLA B CB TARRAGONA 1 72 65
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/04/2018 19:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC SESE B 63 38
15/04/2018 17:45 FINQUES MIRABET-CBS BLAU ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 70 53
14/04/2018 18:00 CATALANA OCCIDENT MANRESA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 72 26
15/04/2018 17:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. CORNELLA B 59 80
15/04/2018 19:30 BASKET ALMEDA 2 C.E. SANT NICOLAU KYRYA 64 58
15/04/2018 10:30 JAC SANTS B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 68 61
14/04/2018 11:00 CB TARRAGONA 1 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 79 42
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2018 10:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 BASKET ALMEDA 2 82 80
22/04/2018 12:45 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B U.E. SANT CUGAT NEGRE 51 77
22/04/2018 17:45 C.B. CORNELLA B CATALANA OCCIDENT MANRESA B 78 77
21/04/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B FINQUES MIRABET-CBS BLAU 55 68
22/04/2018 10:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 SESE B 63 62
22/04/2018 10:30 JAC SANTS B C.E.B. SANT JORDI BLANC 65 59
22/04/2018 11:15 C.E. SANT NICOLAU KYRYA CB TARRAGONA 1 77 58
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2018 09:00 SESE B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 67 63
29/04/2018 16:00 FINQUES MIRABET-CBS BLAU C.B. CORNELLA B 57 87
28/04/2018 10:45 CATALANA OCCIDENT MANRESA B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 81 71
29/04/2018 16:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.E. SANT NICOLAU KYRYA 59 67
28/04/2018 16:00 BASKET ALMEDA 2 JAC SANTS B 58 63
28/04/2018 12:30 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 C.E.B. SANT JORDI BLANC 67 86
16/04/2018 19:45 CB TARRAGONA 1 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 90 71
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2018 19:30 C.E.B. SANT JORDI BLANC BASKET ALMEDA 2 58 52
06/05/2018 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 U.E. SANT CUGAT NEGRE 53 47
06/05/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU KYRYA CATALANA OCCIDENT MANRESA B 77 59
06/05/2018 12:45 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B FINQUES MIRABET-CBS BLAU 70 61
06/05/2018 19:30 C.B. CORNELLA B SESE B 82 60
05/05/2018 12:30 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 64 57
06/05/2018 12:15 JAC SANTS B CB TARRAGONA 1 44 59
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E. SANT NICOLAU KYRYA 26 22 4 0 1925 1519 48
2 CB TARRAGONA 1 26 22 4 0 2030 1548 48
3 C.B. CORNELLA B 26 21 5 0 1986 1568 47
4 CATALANA OCCIDENT MANRESA B 26 21 5 0 2069 1591 47
5 JAC SANTS B 26 20 6 0 1824 1606 46
6 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 01 26 16 10 0 1744 1719 42
7 BASKET ALMEDA 2 26 12 14 0 1702 1674 38
8 C.E.B. SANT JORDI BLANC 26 12 14 0 1728 1708 38
9 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA-JM01 26 8 18 0 1573 1861 34
10 U.E. SANT CUGAT NEGRE 26 8 18 0 1550 1726 34
11 FINQUES MIRABET-CBS BLAU 26 6 20 0 1505 1817 32
12 SESE B 26 6 20 0 1464 1816 32
13 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 26 4 22 0 1419 1901 30
14 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B 26 4 22 0 1488 1953 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD