Resultats de la Temporada 2017      Categoria COPA CATALUNYA MASCULINA


Competicio COPA CATALUNYA MASCULINA - FASE PREVIAGrup 02
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/12/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A CEB GIRONA CITYLIFT A 83 78
30/09/2017 18:45 AD TORREFORTA A C.B. SANTA COLOMA A 84 72
30/09/2017 20:35 MERCHANSERVIS CBS SESE A 76 77
12/10/2017 12:00 C.E. SANT NICOLAU CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 52 62
26/10/2017 21:00 BASQUET SITGES C.B. ALPICAT A 67 73
30/09/2017 19:30 VEDRUNA GRACIA A U.E. SANT CUGAT NEGRE 85 60
01/11/2017 16:30 BASQUET MOLINS A C.B. CIUTAT VELLA 94 64
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 18:30 CEB GIRONA CITYLIFT A BASQUET MOLINS A 67 72
07/10/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 81 67
08/10/2017 19:30 C.B. ALPICAT A VEDRUNA GRACIA A 83 72
08/10/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A BASQUET SITGES 65 69
07/10/2017 19:30 SESE A C.E. SANT NICOLAU 84 42
07/10/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A MERCHANSERVIS CBS 77 57
12/10/2017 18:30 C.B. CIUTAT VELLA AD TORREFORTA A 70 62
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. ALPICAT A 59 56
14/10/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A U.E. SANT CUGAT NEGRE 67 60
14/10/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS C.B. CIUTAT VELLA 103 83
15/10/2017 19:45 C.E. SANT NICOLAU C.B. SANTA COLOMA A 70 73
14/10/2017 18:00 BASQUET SITGES SESE A 70 77
14/10/2017 19:30 VEDRUNA GRACIA A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 67 78
15/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A AD TORREFORTA A 93 66
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE BASQUET MOLINS A 67 86
22/10/2017 19:30 C.B. ALPICAT A CEB GIRONA CITYLIFT A 80 72
22/10/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 57 54
21/10/2017 19:30 SESE A VEDRUNA GRACIA A 84 80
21/10/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUET SITGES 81 64
20/10/2017 22:00 C.B. CIUTAT VELLA C.E. SANT NICOLAU 89 70
21/10/2017 18:45 AD TORREFORTA A MERCHANSERVIS CBS 79 82
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A SESE A 62 75
28/10/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 80 60
28/10/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. ALPICAT A 80 73
29/10/2017 18:00 C.E. SANT NICOLAU AD TORREFORTA A 59 67
28/10/2017 18:00 BASQUET SITGES C.B. CIUTAT VELLA 69 75
28/10/2017 19:30 VEDRUNA GRACIA A C.B. SANTA COLOMA A 53 77
29/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A MERCHANSERVIS CBS 95 74
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 19:30 C.B. ALPICAT A BASQUET MOLINS A 65 69
05/11/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A U.E. SANT CUGAT NEGRE 72 69
04/11/2017 19:30 SESE A CEB GIRONA CITYLIFT A 68 66
04/11/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 74 68
05/11/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA VEDRUNA GRACIA A 83 72
04/11/2017 18:45 AD TORREFORTA A BASQUET SITGES 87 79
05/11/2017 17:45 MERCHANSERVIS CBS C.E. SANT NICOLAU 97 63
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 19:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. CIUTAT VELLA 71 87
11/11/2017 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A C.B. SANTA COLOMA A 64 55
11/11/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE SESE A 67 62
12/11/2017 19:30 C.B. ALPICAT A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 82 69
11/11/2017 17:30 BASQUET SITGES MERCHANSERVIS CBS 88 69
12/11/2017 17:00 VEDRUNA GRACIA A AD TORREFORTA A 81 75
12/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A C.E. SANT NICOLAU 82 54
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 19:30 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A BASQUET MOLINS A 55 70
18/11/2017 19:30 SESE A C.B. ALPICAT A 90 76
18/11/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A U.E. SANT CUGAT NEGRE 61 65
19/11/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA CEB GIRONA CITYLIFT A 74 71
18/11/2017 19:00 AD TORREFORTA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 76 82
18/11/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS VEDRUNA GRACIA A 98 82
19/11/2017 16:00 C.E. SANT NICOLAU BASQUET SITGES 67 46
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A MERCHANSERVIS CBS 87 73
25/11/2017 18:05 CEB GIRONA CITYLIFT A AD TORREFORTA A 93 77
25/11/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. CIUTAT VELLA 80 56
26/11/2017 16:00 C.B. ALPICAT A C.B. SANTA COLOMA A 84 66
26/11/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A SESE A 63 61
25/11/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA A C.E. SANT NICOLAU 70 53
26/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BASQUET SITGES 89 78
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 19:30 SESE A BASQUET MOLINS A 72 63
02/12/2017 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 60 65
03/12/2017 19:15 C.B. CIUTAT VELLA C.B. ALPICAT A 60 92
02/12/2017 19:15 AD TORREFORTA A U.E. SANT CUGAT NEGRE 68 75
02/12/2017 20:00 MERCHANSERVIS CBS CEB GIRONA CITYLIFT A 65 80
03/12/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 68 84
02/12/2017 18:00 BASQUET SITGES VEDRUNA GRACIA A 79 54
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A BASQUET SITGES 83 89
16/12/2017 16:30 CEB GIRONA CITYLIFT A C.E. SANT NICOLAU 75 66
16/12/2017 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE MERCHANSERVIS CBS 84 81
17/12/2017 19:30 C.B. ALPICAT A AD TORREFORTA A 83 52
17/12/2017 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.B. CIUTAT VELLA 62 81
16/12/2017 19:30 SESE A C.B. SANTA COLOMA A 95 71
17/12/2017 19:15 BASQUET MOLINS A VEDRUNA GRACIA A 83 49
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:00 C.B. CIUTAT VELLA SESE A 72 82
13/01/2018 20:30 AD TORREFORTA A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 72 66
14/01/2018 17:45 MERCHANSERVIS CBS C.B. ALPICAT A 64 83
14/01/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU U.E. SANT CUGAT NEGRE 52 81
13/01/2018 18:00 BASQUET SITGES CEB GIRONA CITYLIFT A 79 76
13/01/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 81 79
14/01/2018 19:30 BASQUET MOLINS A C.B. SANTA COLOMA A 58 57
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A BASQUET MOLINS A 69 80
20/01/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A VEDRUNA GRACIA A 83 69
20/01/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE BASQUET SITGES 82 69
21/01/2018 19:30 C.B. ALPICAT A C.E. SANT NICOLAU 88 79
20/01/2018 18:05 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A MERCHANSERVIS CBS 70 71
20/01/2018 19:30 SESE A AD TORREFORTA A 89 62
20/01/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. CIUTAT VELLA 78 71
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 18:00 CEB GIRONA CITYLIFT A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 82 85
03/02/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A AD TORREFORTA A 82 75
03/02/2018 20:00 SESE A MERCHANSERVIS CBS 82 72
04/02/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.E. SANT NICOLAU 57 45
04/02/2018 19:30 C.B. ALPICAT A BASQUET SITGES 73 87
03/02/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE VEDRUNA GRACIA A 83 48
04/02/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA BASQUET MOLINS A 58 72
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 19:15 BASQUET MOLINS A CEB GIRONA CITYLIFT A 64 54
11/02/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A U.E. SANT CUGAT NEGRE 51 79
10/02/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A C.B. ALPICAT A 107 93
10/02/2018 18:05 BASQUET SITGES CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 59 63
11/02/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU SESE A 60 81
10/02/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS C.B. SANTA COLOMA A 78 100
10/02/2018 19:00 AD TORREFORTA A C.B. CIUTAT VELLA 76 85
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 19:30 C.B. ALPICAT A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 75 64
17/02/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE CEB GIRONA CITYLIFT A 74 81
18/02/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA MERCHANSERVIS CBS 71 76
26/01/2018 22:00 C.B. SANTA COLOMA A C.E. SANT NICOLAU 86 57
17/02/2018 20:00 SESE A BASQUET SITGES 90 65
18/02/2018 12:30 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A VEDRUNA GRACIA A 62 52
17/02/2018 19:00 AD TORREFORTA A BASQUET MOLINS A 76 87
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 18:05 BASQUET MOLINS A U.E. SANT CUGAT NEGRE 75 86
24/02/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A C.B. ALPICAT A 58 65
25/02/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 65 60
24/02/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A SESE A 76 78
24/02/2018 18:00 BASQUET SITGES C.B. SANTA COLOMA A 68 80
25/02/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. CIUTAT VELLA 73 80
24/02/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS AD TORREFORTA A 93 75
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 20:00 SESE A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 82 90
04/03/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A CEB GIRONA CITYLIFT A 76 57
04/03/2018 19:30 C.B. ALPICAT A U.E. SANT CUGAT NEGRE 60 69
03/03/2018 18:45 AD TORREFORTA A C.E. SANT NICOLAU 87 78
04/03/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA BASQUET SITGES 76 64
03/03/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A VEDRUNA GRACIA A 85 77
04/03/2018 19:45 MERCHANSERVIS CBS BASQUET MOLINS A 61 76
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. ALPICAT A 79 77
10/03/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT NEGRE CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 72 59
10/03/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A SESE A 59 75
11/03/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. SANTA COLOMA A 73 93
10/03/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A C.B. CIUTAT VELLA 108 106
10/03/2018 18:00 BASQUET SITGES AD TORREFORTA A 57 58
11/03/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU MERCHANSERVIS CBS 69 74
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 10:30 C.B. CIUTAT VELLA SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 99 78
17/03/2018 18:05 C.B. SANTA COLOMA A CEB GIRONA CITYLIFT A 65 57
17/03/2018 19:30 SESE A U.E. SANT CUGAT NEGRE 81 73
18/03/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.B. ALPICAT A 65 62
17/03/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS BASQUET SITGES 82 90
17/03/2018 18:45 AD TORREFORTA A VEDRUNA GRACIA A 94 104
11/04/2018 22:00 C.E. SANT NICOLAU BASQUET MOLINS A 77 72
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 19:15 BASQUET MOLINS A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 88 80
24/03/2018 18:05 C.B. ALPICAT A SESE A 90 87
24/03/2018 16:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. SANTA COLOMA A 74 72
24/03/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A C.B. CIUTAT VELLA 80 69
25/03/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A AD TORREFORTA A 84 97
24/03/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A MERCHANSERVIS CBS 91 81
24/03/2018 18:00 BASQUET SITGES C.E. SANT NICOLAU 87 70
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 21:00 MERCHANSERVIS CBS SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 65 76
07/04/2018 19:00 AD TORREFORTA A CEB GIRONA CITYLIFT A 85 81
08/04/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA U.E. SANT CUGAT NEGRE 79 84
07/04/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. ALPICAT A 82 65
07/04/2018 20:00 SESE A CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 90 48
08/04/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU VEDRUNA GRACIA A 75 81
07/04/2018 18:00 BASQUET SITGES BASQUET MOLINS A 87 76
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 19:15 BASQUET MOLINS A SESE A 51 56
15/04/2018 12:30 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A C.B. SANTA COLOMA A 60 67
15/04/2018 19:30 C.B. ALPICAT A C.B. CIUTAT VELLA 70 52
14/04/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE AD TORREFORTA A 80 67
14/04/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A MERCHANSERVIS CBS 75 63
15/04/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.E. SANT NICOLAU 95 91
14/04/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A BASQUET SITGES 64 60
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 18:00 BASQUET SITGES SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 70 64
21/04/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU CEB GIRONA CITYLIFT A 56 91
21/04/2018 20:00 MERCHANSERVIS CBS U.E. SANT CUGAT NEGRE 73 70
21/04/2018 19:00 AD TORREFORTA A C.B. ALPICAT A 80 81
22/04/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 71 60
21/04/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A SESE A 64 67
21/04/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A BASQUET MOLINS A 80 70
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 19:30 SESE A C.B. CIUTAT VELLA 102 61
29/04/2018 17:45 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A AD TORREFORTA A 73 71
29/04/2018 16:30 C.B. ALPICAT A MERCHANSERVIS CBS 80 79
28/04/2018 20:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.E. SANT NICOLAU 97 58
28/04/2018 18:45 CEB GIRONA CITYLIFT A BASQUET SITGES 73 75
29/04/2018 17:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A VEDRUNA GRACIA A 81 73
28/04/2018 18:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUET MOLINS A 74 81
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 19:30 BASQUET MOLINS A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 82 78
06/05/2018 19:30 VEDRUNA GRACIA A CEB GIRONA CITYLIFT A 75 70
05/05/2018 18:00 BASQUET SITGES U.E. SANT CUGAT NEGRE 85 67
06/05/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. ALPICAT A 64 103
06/05/2018 19:30 MERCHANSERVIS CBS CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 86 78
05/05/2018 19:00 AD TORREFORTA A SESE A 74 81
06/05/2018 19:15 C.B. CIUTAT VELLA C.B. SANTA COLOMA A 80 90
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 SESE A 26 22 4 0 2068 1753 48
2 BASQUET MOLINS A 26 20 6 0 2007 1781 46
3 U.E. SANT CUGAT NEGRE 26 18 8 0 1959 1788 44
4 C.B. ALPICAT A 26 16 10 0 2012 1872 42
5 C.B. SANTA COLOMA A 26 16 10 0 1942 1810 42
6 C.B. CIUTAT VELLA 26 12 14 0 1952 2039 38
7 CIRCOL COTONIFICI BADALONA A 26 12 14 0 1685 1773 38
8 BASQUET SITGES 26 12 14 0 1900 1914 38
9 VEDRUNA GRACIA A 26 12 14 0 1951 2053 38
10 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 26 11 15 0 1932 2023 37
11 CEB GIRONA CITYLIFT A 26 11 15 0 1890 1835 37
12 MERCHANSERVIS CBS 26 10 16 0 1993 2081 36
13 AD TORREFORTA A 26 8 18 0 1942 2090 34
14 C.E. SANT NICOLAU 26 2 24 0 1668 2089 28
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD