Resultats de la Temporada 2017      Categoria COPA CATALUNYA MASCULINA


Competicio COPA CATALUNYA MASCULINA - FASE PREVIAGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 19:30 A.E. BADALONES A CLUB NATACIO SABADELL 81 52
30/09/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 61 78
01/11/2017 19:30 BASQUETPIASABADELL CB SALOU A 76 79
06/12/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 59 67
15/11/2017 20:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A CB GRANOLLERS 1 68 63
30/09/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 F.C. MARTINENC BASQUET A 64 55
30/09/2017 19:30 C.B. ARTES ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 75 65
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 64 56
07/10/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A A.E. BADALONES A 80 74
07/10/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 LLIÇA D'AMUNT 1 76 67
07/10/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A MARISTES ADEMAR BADALONA A 69 74
07/10/2017 18:00 CB SALOU A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 84 71
07/10/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A BASQUETPIASABADELL 99 48
08/10/2017 19:00 C.B. ARTES RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 70 61
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 19:30 A.E. BADALONES A CB GRANOLLERS 1 79 62
11/10/2017 21:15 CLUB NATACIO SABADELL F.C. MARTINENC BASQUET A 54 79
15/10/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. ARTES 74 81
14/10/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 52 64
15/10/2017 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A CB SALOU A 59 85
14/10/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 59 63
14/10/2017 18:05 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 61 51
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 20:45 F.C. MARTINENC BASQUET A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 87 75
21/10/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 CLUB NATACIO SABADELL 66 51
21/10/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A A.E. BADALONES A 80 83
21/10/2017 18:00 CB SALOU A LLIÇA D'AMUNT 1 84 69
21/10/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A MARISTES ADEMAR BADALONA A 75 55
21/10/2017 18:05 C.B. ARTES OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 86 76
21/10/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B BASQUETPIASABADELL 68 71
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 19:30 A.E. BADALONES A CB SALOU A 92 70
28/10/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 38 68
28/10/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A CB GRANOLLERS 1 81 68
29/10/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 74 86
29/10/2017 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A C.B. ARTES 96 80
28/10/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 68 95
27/10/2017 21:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA BASQUETPIASABADELL 84 75
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 71 65
04/11/2017 18:05 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A F.C. MARTINENC BASQUET A 72 63
04/11/2017 18:15 CB SALOU A CLUB NATACIO SABADELL 74 61
04/11/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A A.E. BADALONES A 82 75
04/11/2017 20:15 C.B. ARTES LLIÇA D'AMUNT 1 66 73
04/11/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B MARISTES ADEMAR BADALONA A 70 56
05/11/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 67 64
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/12/2017 19:30 A.E. BADALONES A C.B. ARTES 88 60
11/11/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 77 97
11/11/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A CB SALOU A 95 91
11/11/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 71 80
12/11/2017 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A BASQUETPIASABADELL 78 82
11/11/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 82 70
11/11/2017 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 59 66
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 79 63
18/11/2017 18:15 CB SALOU A CB GRANOLLERS 1 91 70
18/11/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A F.C. MARTINENC BASQUET A 73 68
18/11/2017 18:15 C.B. ARTES CLUB NATACIO SABADELL 86 64
18/11/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B A.E. BADALONES A 59 65
19/11/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL LLIÇA D'AMUNT 1 72 60
19/11/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A MARISTES ADEMAR BADALONA A 68 67
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 19:30 A.E. BADALONES A BASQUETPIASABADELL 87 77
25/11/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 74 67
25/11/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A C.B. ARTES 134 107
25/11/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 63 82
25/11/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A CB SALOU A 54 67
25/11/2017 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 72 66
25/11/2017 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA MARISTES ADEMAR BADALONA A 67 74
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 18:15 CB SALOU A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 75 46
02/12/2017 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 79 65
02/12/2017 18:15 C.B. ARTES CB GRANOLLERS 1 60 71
02/12/2017 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B F.C. MARTINENC BASQUET A 54 67
03/12/2017 18:00 BASQUETPIASABADELL CLUB NATACIO SABADELL 68 84
03/12/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A A.E. BADALONES A 74 81
03/12/2017 20:15 MARISTES ADEMAR BADALONA A LLIÇA D'AMUNT 1 80 79
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 19:30 A.E. BADALONES A MARISTES ADEMAR BADALONA A 85 68
16/12/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 78 74
16/12/2017 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A BASQUETPIASABADELL 118 86
16/12/2017 16:00 CB GRANOLLERS 1 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 79 66
16/12/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A C.B. ARTES 48 52
16/12/2017 18:05 CB SALOU A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 71 72
16/12/2017 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA LLIÇA D'AMUNT 1 65 51
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 18:15 C.B. ARTES CB SALOU A 68 88
13/01/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 73 85
14/01/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL CB GRANOLLERS 1 58 67
14/01/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A F.C. MARTINENC BASQUET A 76 70
14/01/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A CLUB NATACIO SABADELL 94 82
13/01/2018 18:05 LLIÇA D'AMUNT 1 A.E. BADALONES A 66 74
13/01/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 52 60
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 20:00 A.E. BADALONES A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 99 62
20/01/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL LLIÇA D'AMUNT 1 73 65
20/01/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A MARISTES ADEMAR BADALONA A 90 70
20/01/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 81 59
20/01/2018 19:15 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A BASQUETPIASABADELL 71 66
20/01/2018 18:15 CB SALOU A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 65 55
20/01/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A C.B. ARTES 87 73
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL A.E. BADALONES A 66 71
03/02/2018 19:30 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 73 54
04/02/2018 18:00 CB SALOU A BASQUETPIASABADELL 74 62
03/02/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 53 68
03/02/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 MARISTES ADEMAR BADALONA A 65 61
03/02/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A LLIÇA D'AMUNT 1 96 67
04/02/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA C.B. ARTES 55 70
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA CLUB NATACIO SABADELL 71 58
10/02/2018 19:30 A.E. BADALONES A F.C. MARTINENC BASQUET A 84 96
11/02/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 CB GRANOLLERS 1 63 56
11/02/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 69 84
11/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CB SALOU A 38 86
11/02/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 50 84
10/02/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. ARTES 72 68
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 A.E. BADALONES A 85 84
17/02/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A CLUB NATACIO SABADELL 88 55
07/03/2018 21:30 C.B. ARTES BASQUETPIASABADELL 78 90
17/02/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 60 55
17/02/2018 18:15 CB SALOU A MARISTES ADEMAR BADALONA A 94 61
17/02/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A LLIÇA D'AMUNT 1 67 72
18/02/2018 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 73 74
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA F.C. MARTINENC BASQUET A 66 69
24/02/2018 17:00 CLUB NATACIO SABADELL CB GRANOLLERS 1 65 64
24/02/2018 19:30 A.E. BADALONES A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 69 72
24/02/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 CB SALOU A 87 62
25/02/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 59 68
25/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A C.B. ARTES 64 84
25/02/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 60 76
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 18:15 CB SALOU A A.E. BADALONES A 94 57
03/03/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A CLUB NATACIO SABADELL 87 46
03/03/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 F.C. MARTINENC BASQUET A 69 85
03/03/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 64 74
03/03/2018 18:05 C.B. ARTES MARISTES ADEMAR BADALONA A 75 68
03/03/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A LLIÇA D'AMUNT 1 75 61
04/03/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 73 79
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA CB GRANOLLERS 1 60 69
10/03/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 74 78
10/03/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL CB SALOU A 58 85
10/03/2018 19:30 A.E. BADALONES A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 58 63
10/03/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. ARTES 69 63
11/03/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 79 63
11/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A BASQUETPIASABADELL 75 60
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 18:15 C.B. ARTES A.E. BADALONES A 82 78
17/03/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A CLUB NATACIO SABADELL 88 64
17/03/2018 18:15 CB SALOU A F.C. MARTINENC BASQUET A 97 78
17/03/2018 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A CB GRANOLLERS 1 82 72
18/03/2018 16:00 BASQUETPIASABADELL MARISTES ADEMAR BADALONA A 71 58
17/03/2018 17:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B LLIÇA D'AMUNT 1 73 76
18/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 62 50
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 60 61
24/03/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 CB SALOU A 50 62
24/03/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 73 79
24/03/2018 17:00 CLUB NATACIO SABADELL C.B. ARTES 68 75
24/03/2018 19:30 A.E. BADALONES A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 65 80
24/03/2018 20:00 LLIÇA D'AMUNT 1 BASQUETPIASABADELL 76 79
25/03/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 76 74
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL A.E. BADALONES A 79 87
07/04/2018 18:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CLUB NATACIO SABADELL 77 65
07/04/2018 18:15 C.B. ARTES F.C. MARTINENC BASQUET A 73 84
07/04/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A CB GRANOLLERS 1 78 68
07/04/2018 18:15 CB SALOU A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 89 72
08/04/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A LLIÇA D'AMUNT 1 54 55
08/04/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 84 65
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA CB SALOU A 69 86
14/04/2018 18:05 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 56 70
14/04/2018 19:30 CB GRANOLLERS 1 C.B. ARTES 81 68
03/05/2018 21:30 F.C. MARTINENC BASQUET A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 76 68
14/04/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL BASQUETPIASABADELL 70 75
14/04/2018 19:30 A.E. BADALONES A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 82 73
14/04/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 MARISTES ADEMAR BADALONA A 73 69
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A A.E. BADALONES A 67 79
22/04/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CLUB NATACIO SABADELL 76 65
22/04/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL F.C. MARTINENC BASQUET A 69 65
21/04/2018 16:45 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB GRANOLLERS 1 68 51
21/04/2018 18:15 C.B. ARTES ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 74 80
21/04/2018 18:45 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A CB SALOU A 67 57
21/04/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 67 71
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 18:15 CB SALOU A C.B. ARTES 84 68
29/04/2018 13:00 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 86 56
28/04/2018 18:05 CB GRANOLLERS 1 BASQUETPIASABADELL 68 73
28/04/2018 16:00 F.C. MARTINENC BASQUET A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 84 72
25/04/2018 20:15 CLUB NATACIO SABADELL MARISTES ADEMAR BADALONA A 59 69
28/04/2018 19:30 A.E. BADALONES A LLIÇA D'AMUNT 1 75 89
28/04/2018 18:00 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 83 39
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:45 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA A.E. BADALONES A 66 94
05/05/2018 18:00 LLIÇA D'AMUNT 1 CLUB NATACIO SABADELL 79 75
06/05/2018 19:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A F.C. MARTINENC BASQUET A 56 63
06/05/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CB GRANOLLERS 1 77 74
06/05/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 77 80
05/05/2018 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB SALOU A 78 83
05/05/2018 17:30 C.B. ARTES TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 71 74
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 TENEA - C.B. ESPARREGUERA A 26 26 0 0 2005 1593 52
2 CB SALOU A 26 21 5 0 2077 1733 47
3 F.C. MARTINENC BASQUET A 26 18 8 0 2118 1897 44
4 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS A 26 17 9 0 1859 1743 43
5 A.E. BADALONES A 26 16 10 0 2046 1904 42
6 LLIÇA D'AMUNT 1 26 13 13 0 1809 1854 39
7 CB GRANOLLERS 1 26 11 15 0 1780 1833 37
8 C.B. ARTES 26 11 15 0 1913 1992 37
9 BASQUETPIASABADELL 26 10 16 0 1838 2010 36
10 MARISTES ADEMAR BADALONA A 26 10 16 0 1815 1928 36
11 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 26 9 17 0 1741 1855 35
12 ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA 26 7 19 0 1645 1876 33
13 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 26 7 19 0 1743 1857 33
14 CLUB NATACIO SABADELL 26 6 20 0 1666 1980 32
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD