Resultats de la Temporada 2017      Categoria COPA CATALUNYA FEMENINA


Competicio COPA CATALUNYA FEMENINA - SEGONA FASEGrup 04
Jornada 0
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/10/2017 18:30 TGN BÀSQUET CLUB NATACIO TERRASSA A 51 55
21/10/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A TGN BÀSQUET 62 65
29/10/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A C.E. SANT NICOLAU 58 53
05/11/2017 17:45 JET - QSPORT TGN BÀSQUET 48 51
18/11/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A JET - QSPORT 46 49
02/12/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A C.E. SANT NICOLAU 53 43
17/12/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A TGN BÀSQUET 45 50
14/01/2018 17:45 JET - QSPORT C.E. SANT NICOLAU 47 60
20/01/2018 18:30 TGN BÀSQUET JOVENTUT BADALONA FEMENI A 64 46
10/02/2018 18:30 TGN BÀSQUET JET - QSPORT 55 51
16/09/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BASQUET MOLINS A 76 55
24/09/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET DRAFT GRAMENET A 45 62
24/09/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BENCRIADA 54 61
30/09/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BENCRIADA 68 35
08/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A CLUB BASQUET IGUALADA 67 49
14/10/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BENCRIADA 76 56
22/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A CAMPING BIANYA ROSER A 45 64
28/10/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CLUB BASQUET IGUALADA 75 51
29/10/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BENCRIADA 52 47
12/11/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A CLUB BASQUET IGUALADA 67 69
19/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BASQUET DRAFT GRAMENET A 44 45
03/12/2017 17:45 BENCRIADA BASQUET DRAFT GRAMENET A 53 82
16/12/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET MOLINS A 77 52
14/01/2018 17:45 BENCRIADA CLUB BASQUET IGUALADA 65 73
21/01/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET MOLINS A 55 46
03/02/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET DRAFT GRAMENET A 60 61
04/02/2018 17:45 BENCRIADA CAMPING BIANYA ROSER A 74 66
17/02/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA CAMPING BIANYA ROSER A 53 54
15/10/2017 18:00 C.E. SANT NICOLAU JET - QSPORT 61 73
04/02/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU CLUB NATACIO TERRASSA A 73 77
16/09/2017 18:30 TGN BÀSQUET C.E. SANT NICOLAU 45 38
28/10/2017 20:15 JET - QSPORT JOVENTUT BADALONA FEMENI A 62 52
05/11/2017 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 49 52
01/11/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A JET - QSPORT 38 53
01/11/2017 12:45 C.E. SANT NICOLAU JOVENTUT BADALONA FEMENI A 57 49
19/11/2017 19:00 C.E. SANT NICOLAU TGN BÀSQUET 53 52
25/11/2017 19:00 BENCRIADA BASQUET MOLINS A 63 66
25/11/2017 18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CAMPING BIANYA ROSER A 60 36
03/12/2017 17:45 JET - QSPORT CLUB NATACIO TERRASSA A 52 45
10/02/2018 16:00 JOVENTUT BADALONA FEMENI A CLUB NATACIO TERRASSA A 39 51
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2018 19:15 BASQUET MOLINS A TGN BÀSQUET 46 50
03/03/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA CLUB NATACIO TERRASSA A 69 57
04/03/2018 17:45 BENCRIADA C.E. SANT NICOLAU 61 43
04/03/2018 19:30 JET - QSPORT BASQUET DRAFT GRAMENET A 42 73
03/03/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A CAMPING BIANYA ROSER A 40 76
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/03/2018 20:30 TGN BÀSQUET CLUB BASQUET IGUALADA 55 49
11/03/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A BENCRIADA 64 58
11/03/2018 19:45 C.E. SANT NICOLAU BASQUET MOLINS A 37 41
10/03/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 71 48
13/04/2018 20:30 CAMPING BIANYA ROSER A JET - QSPORT 57 62
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/03/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA JET - QSPORT 72 42
18/03/2018 17:45 BENCRIADA TGN BÀSQUET 74 61
18/03/2018 19:15 BASQUET MOLINS A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 66 53
17/03/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.E. SANT NICOLAU 69 66
17/03/2018 19:30 CAMPING BIANYA ROSER A CLUB NATACIO TERRASSA A 79 46
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/03/2018 19:30 JET - QSPORT BASQUET MOLINS A 51 52
25/03/2018 16:00 JOVENTUT BADALONA FEMENI A BENCRIADA 67 73
24/03/2018 18:30 TGN BÀSQUET CAMPING BIANYA ROSER A 57 52
25/03/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A BASQUET DRAFT GRAMENET A 45 70
22/03/2018 21:00 C.E. SANT NICOLAU CLUB BASQUET IGUALADA 51 77
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/04/2018 18:15 BASQUET MOLINS A CLUB NATACIO TERRASSA A 39 34
07/04/2018 18:05 BENCRIADA JET - QSPORT 74 67
08/04/2018 12:45 CAMPING BIANYA ROSER A C.E. SANT NICOLAU 77 69
07/04/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A TGN BÀSQUET 61 55
07/04/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA JOVENTUT BADALONA FEMENI A 76 55
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/04/2018 20:15 TGN BÀSQUET BASQUET MOLINS A 49 47
15/04/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A CLUB BASQUET IGUALADA 69 67
15/04/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU BENCRIADA 61 63
14/04/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A JET - QSPORT 70 59
15/04/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 79 70
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/04/2018 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA TGN BÀSQUET 75 54
22/04/2018 17:45 BENCRIADA CLUB NATACIO TERRASSA A 80 60
22/04/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.E. SANT NICOLAU 41 38
21/04/2018 18:05 JOVENTUT BADALONA FEMENI A BASQUET DRAFT GRAMENET A 55 54
22/04/2018 17:45 JET - QSPORT CAMPING BIANYA ROSER A 53 73
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/04/2018 21:30 JET - QSPORT CLUB BASQUET IGUALADA 50 68
28/04/2018 20:15 TGN BÀSQUET BENCRIADA 58 35
28/04/2018 16:00 JOVENTUT BADALONA FEMENI A BASQUET MOLINS A 56 62
28/04/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU BASQUET DRAFT GRAMENET A 52 58
29/04/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA A CAMPING BIANYA ROSER A 53 56
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
06/05/2018 17:45 BASQUET MOLINS A JET - QSPORT 47 54
06/05/2018 17:45 BENCRIADA JOVENTUT BADALONA FEMENI A 76 49
06/05/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A TGN BÀSQUET 46 59
06/05/2018 19:45 BASQUET DRAFT GRAMENET A CLUB NATACIO TERRASSA A 57 52
06/05/2018 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C.E. SANT NICOLAU 68 55
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/05/2018 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA A BASQUET MOLINS A 57 41
13/05/2018 17:45 JET - QSPORT BENCRIADA 42 45
13/05/2018 18:00 C.E. SANT NICOLAU CAMPING BIANYA ROSER A 58 74
12/05/2018 18:30 TGN BÀSQUET BASQUET DRAFT GRAMENET A 41 40
12/05/2018 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A CLUB BASQUET IGUALADA 59 74
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 BASQUET DRAFT GRAMENET A 18 16 2 0 1152 894 34
2 TGN BÀSQUET 18 13 5 0 972 923 31
3 CLUB BASQUET IGUALADA 18 12 6 0 1203 1044 30
4 CAMPING BIANYA ROSER A 18 11 7 0 1108 1023 29
5 BENCRIADA 18 10 8 0 1093 1109 28
6 BASQUET MOLINS A 18 8 10 0 911 969 26
7 JET - QSPORT 18 7 11 0 957 1039 25
8 CLUB NATACIO TERRASSA A 18 7 11 0 955 1039 25
9 JOVENTUT BADALONA FEMENI A 18 3 15 0 951 1147 21
10 C.E. SANT NICOLAU 18 3 15 0 968 1083 21
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD