Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL


Competicio PRIMERA FASEGrup 01
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/10/2016 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. VILA-SECA GROC No disponible 54 62
09/10/2016 12:30 JET ROSA CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 66 32
01/10/2016 10:45 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 30 62
01/10/2016 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 68 71
01/10/2016 16:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. CORNELLA B No disponible 75 77
01/10/2016 10:45 LIMA-HORTA BASQUET A.B. EL VENDRELL No disponible 90 27
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2016 10:45 C.B. VILA-SECA GROC LIMA-HORTA BASQUET No disponible 41 77
08/10/2016 16:00 C.B. CORNELLA B SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 78 46
08/10/2016 10:30 C.B.F. CERDANYOLA B SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 76 22
08/10/2016 13:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 56 61
08/10/2016 19:30 CLUB NATACIO SABADELL A ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 51 45
08/10/2016 16:00 A.B. EL VENDRELL CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 54 57
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
15/10/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 22 69
16/10/2016 17:45 C.B. VILA-SECA GROC C.B. CORNELLA B No disponible 63 67
16/10/2016 16:00 JET ROSA A.B. EL VENDRELL No disponible 96 23
15/10/2016 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 55 48
14/12/2016 19:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 58 60
15/10/2016 10:45 LIMA-HORTA BASQUET CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 78 39
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/10/2016 16:00 C.B. CORNELLA B LIMA-HORTA BASQUET No disponible 53 77
23/10/2016 11:15 C.B.F. CERDANYOLA B C.B. VILA-SECA GROC No disponible 81 33
22/10/2016 09:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 71 27
18/12/2016 12:45 CLUB NATACIO SABADELL A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 50 25
22/10/2016 12:30 A.B. EL VENDRELL ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 38 56
22/10/2016 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A JET ROSA No disponible 40 73
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/10/2016 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 30 50
29/10/2016 16:15 C.B. VILA-SECA GROC C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 57 58
29/10/2016 16:00 C.B. CORNELLA B C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 55 53
29/10/2016 16:00 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 64 54
29/10/2016 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A A.B. EL VENDRELL No disponible 85 36
29/10/2016 10:45 LIMA-HORTA BASQUET JET ROSA No disponible 47 42
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2016 16:00 C.B.F. CERDANYOLA B LIMA-HORTA BASQUET No disponible 51 55
05/11/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. CORNELLA B No disponible 72 51
05/11/2016 17:45 CLUB NATACIO SABADELL A C.B. VILA-SECA GROC No disponible 85 43
06/11/2016 12:45 A.B. EL VENDRELL SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 51 55
05/11/2016 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 64 70
06/11/2016 17:45 JET ROSA ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 76 48
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
12/11/2016 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A A.B. EL VENDRELL No disponible 72 63
12/11/2016 16:00 C.B. CORNELLA B CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 73 70
12/11/2016 16:00 C.B.F. CERDANYOLA B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 66 53
12/11/2016 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A JET ROSA No disponible 64 71
13/11/2016 18:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 36 70
12/11/2016 17:45 LIMA-HORTA BASQUET ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 54 39
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/11/2016 09:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT LIMA-HORTA BASQUET No disponible 67 63
19/11/2016 16:45 CLUB NATACIO SABADELL A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 39 51
20/11/2016 16:00 A.B. EL VENDRELL C.B. VILA-SECA GROC No disponible 38 74
19/11/2016 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 57 43
20/11/2016 16:00 JET ROSA SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 66 31
19/11/2016 10:45 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 70 40
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/11/2016 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A JET ROSA No disponible 17 66
26/11/2016 10:45 C.B. VILA-SECA GROC CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 70 52
27/11/2016 16:00 C.B. CORNELLA B A.B. EL VENDRELL No disponible 76 34
26/11/2016 13:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 66 57
26/11/2016 19:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 62 71
26/11/2016 17:45 LIMA-HORTA BASQUET ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 70 37
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/12/2016 17:45 CLUB NATACIO SABADELL A LIMA-HORTA BASQUET No disponible 34 60
04/12/2016 16:00 A.B. EL VENDRELL C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 41 72
03/12/2016 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. CORNELLA B No disponible 53 61
04/12/2016 12:15 JET ROSA C.B. VILA-SECA GROC No disponible 53 48
04/12/2016 10:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 77 48
03/12/2016 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 62 50
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2016 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 38 78
16/12/2016 18:15 C.B. VILA-SECA GROC ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 50 65
17/12/2016 16:00 C.B. CORNELLA B JET ROSA No disponible 53 66
18/12/2016 09:30 C.B.F. CERDANYOLA B CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 71 44
17/12/2016 13:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT A.B. EL VENDRELL No disponible 73 44
21/12/2016 19:45 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A LIMA-HORTA BASQUET No disponible 36 56
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2017 16:00 A.B. EL VENDRELL CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 13 63
14/01/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 51 73
15/01/2017 13:00 JET ROSA C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 65 40
14/01/2017 16:00 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 C.B. CORNELLA B No disponible 61 72
14/01/2017 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A C.B. VILA-SECA GROC No disponible 74 41
14/01/2017 16:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 49 33
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2017 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A LIMA-HORTA BASQUET No disponible 25 93
22/01/2017 17:45 C.B. VILA-SECA GROC SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 54 71
21/01/2017 17:45 C.B. CORNELLA B ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 73 88
21/01/2017 16:00 C.B.F. CERDANYOLA B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 60 45
21/01/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT JET ROSA No disponible 67 76
22/01/2017 12:45 CLUB NATACIO SABADELL A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 42 29
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/01/2017 10:45 C.B. VILA-SECA GROC SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 59 36
28/01/2017 18:45 CLUB NATACIO SABADELL A JET ROSA No disponible 35 48
28/01/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 78 44
28/01/2017 16:00 C.B.F. CERDANYOLA B ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 44 62
28/01/2017 16:00 C.B. CORNELLA B SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 65 60
28/01/2017 09:00 A.B. EL VENDRELL LIMA-HORTA BASQUET No disponible 36 68
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/02/2017 11:00 LIMA-HORTA BASQUET C.B. VILA-SECA GROC No disponible 56 40
04/02/2017 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. CORNELLA B No disponible 66 74
04/02/2017 17:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 41 61
04/02/2017 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 86 65
19/02/2017 10:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 58 51
04/02/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A A.B. EL VENDRELL No disponible 83 45
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2017 16:00 C.B.F. CERDANYOLA B SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 71 26
12/02/2017 12:30 C.B. CORNELLA B C.B. VILA-SECA GROC No disponible 76 83
11/02/2017 16:00 A.B. EL VENDRELL JET ROSA No disponible 24 87
11/02/2017 19:30 CLUB NATACIO SABADELL A ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 35 54
11/02/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 63 39
11/02/2017 17:45 CAMPING BIANYA ROSER A LIMA-HORTA BASQUET No disponible 31 43
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2017 10:45 LIMA-HORTA BASQUET C.B. CORNELLA B No disponible 79 46
18/02/2017 10:45 C.B. VILA-SECA GROC C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 63 54
18/02/2017 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 29 63
15/03/2017 20:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 63 51
18/02/2017 10:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 A.B. EL VENDRELL No disponible 84 31
19/02/2017 17:45 JET ROSA CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 67 35
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2017 19:30 CLUB NATACIO SABADELL A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 40 26
25/02/2017 10:30 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B. VILA-SECA GROC No disponible 64 55
25/02/2017 16:00 C.B.F. CERDANYOLA B C.B. CORNELLA B No disponible 52 64
25/02/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 61 56
25/02/2017 12:30 A.B. EL VENDRELL ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 41 64
26/02/2017 10:45 JET ROSA LIMA-HORTA BASQUET No disponible 62 44
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2017 21:15 LIMA-HORTA BASQUET C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 54 29
05/03/2017 11:00 C.B. CORNELLA B C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 57 72
05/03/2017 16:00 C.B. VILA-SECA GROC CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 64 63
04/03/2017 16:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A A.B. EL VENDRELL No disponible 66 30
04/03/2017 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 65 51
04/03/2017 10:45 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 JET ROSA No disponible 39 51
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2017 16:00 A.B. EL VENDRELL SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 48 39
11/03/2017 16:00 CLUB NATACIO SABADELL A C.B. CORNELLA B No disponible 53 39
11/03/2017 11:45 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 71 64
11/03/2017 19:30 JET ROSA ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 57 56
11/03/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 30 52
11/03/2017 12:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 LIMA-HORTA BASQUET No disponible 50 57
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/03/2017 16:00 LIMA-HORTA BASQUET C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 58 57
20/03/2017 19:45 C.B.F. CERDANYOLA B CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 39 30
18/03/2017 10:45 C.B. VILA-SECA GROC A.B. EL VENDRELL No disponible 64 36
18/03/2017 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 25 49
18/03/2017 16:00 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A JET ROSA No disponible 43 51
18/03/2017 17:30 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 75 55
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/03/2017 16:00 JET ROSA SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 61 25
25/03/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A C.B. VILA-SECA GROC No disponible 68 71
25/03/2017 16:00 A.B. EL VENDRELL C.B. CORNELLA B No disponible 39 60
27/03/2017 19:15 CLUB NATACIO SABADELL A C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 42 44
26/03/2017 12:00 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 53 44
25/03/2017 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A LIMA-HORTA BASQUET No disponible 57 54
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/04/2017 09:00 LIMA-HORTA BASQUET CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 66 34
01/04/2017 17:45 C.B.F. CERDANYOLA B A.B. EL VENDRELL No disponible 73 44
29/03/2017 20:45 C.B. CORNELLA B CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 56 53
23/04/2017 17:45 C.B. VILA-SECA GROC JET ROSA No disponible 51 62
01/04/2017 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR A ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 56 73
01/04/2017 17:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 64 69
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/04/2017 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 94 27
18/04/2017 18:45 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 C.B. VILA-SECA GROC No disponible 59 53
09/04/2017 09:00 JET ROSA C.B. CORNELLA B No disponible 65 34
25/04/2017 20:00 CAMPING BIANYA ROSER A C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 63 39
08/04/2017 16:00 A.B. EL VENDRELL C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 34 68
23/04/2017 12:30 LIMA-HORTA BASQUET SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 78 26
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/04/2017 18:45 CLUB NATACIO SABADELL A A.B. EL VENDRELL No disponible 65 33
22/04/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT CAMPING BIANYA ROSER A No disponible 58 47
22/04/2017 12:00 C.B.F. CERDANYOLA B JET ROSA No disponible 40 53
23/04/2017 17:30 C.B. CORNELLA B ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 No disponible 78 46
26/03/2017 19:30 C.B. VILA-SECA GROC ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A No disponible 34 61
22/04/2017 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SANT QUIRZE BASQUET CLUB A No disponible 44 57
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/04/2017 12:30 LIMA-HORTA BASQUET SAGRADA FAMILIA CLAROR A No disponible 60 31
29/04/2017 10:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A C.B. VILA-SECA GROC No disponible 48 55
29/04/2017 18:45 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A C.B. CORNELLA B No disponible 66 73
06/05/2017 10:30 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 C.B.F. CERDANYOLA B No disponible 50 53
29/04/2017 19:45 JET ROSA C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT No disponible 51 42
29/04/2017 16:00 CAMPING BIANYA ROSER A CLUB NATACIO SABADELL A No disponible 52 67
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 JET ROSA 24 23 1 0 1531 978 47
2 LIMA-HORTA BASQUET 24 21 3 0 1537 990 45
3 ELECTRICITAT SEGRIÀ C.B. LLEIDA A 24 18 6 0 1591 1288 42
4 C.E. SANT NICOLAU CALDERON SPORT 24 18 6 0 1523 1247 42
5 C.B. CORNELLA B 24 15 9 0 1511 1492 39
6 C.B.F. CERDANYOLA B 24 14 10 0 1380 1163 38
7 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS 02 24 11 13 0 1338 1355 35
8 CLUB NATACIO SABADELL A 24 10 14 0 1187 1142 34
9 C.B. VILA-SECA GROC 24 10 14 0 1328 1458 34
10 CAMPING BIANYA ROSER A 24 7 17 0 1233 1379 31
11 SANT QUIRZE BASQUET CLUB A 24 7 17 0 1173 1376 31
12 SAGRADA FAMILIA CLAROR A 24 1 23 0 885 1562 25
13 A.B. EL VENDRELL 24 1 23 0 903 1690 25
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD