Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL.


Competicio FASE PREVIAGrup 03
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/10/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A CEEB TORDERA 63 64
02/10/2016 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 77 63
02/10/2016 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A U.E. MONTGAT 53 78
02/10/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. FARNERS A 53 98
01/10/2016 19:00 C.E. SANT NICOLAU 1 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 74 66
01/10/2016 19:30 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A C.B. RAMON LLULL A 81 42
02/10/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL A C.B. SANT FELIU A 53 73
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/10/2016 16:00 C.B. RAMON LLULL A LLUISOS DE GRACIA A 49 61
09/10/2016 16:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 75 69
08/10/2016 19:15 C.B. FARNERS A C.E. SANT NICOLAU 1 66 86
08/10/2016 16:00 U.E. MONTGAT BASQUET ATENEU MONTSERRAT 84 44
09/10/2016 16:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 76 61
08/10/2016 18:00 C.B. SANT FELIU A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 54 77
09/10/2016 10:30 CEEB TORDERA BASQUETPIASABADELL A 53 61
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/10/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 60 78
16/10/2016 10:30 CEEB TORDERA C.B. RAMON LLULL A 66 58
16/10/2016 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A C.B. SANT FELIU A 81 34
16/10/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 53 70
16/10/2016 17:30 C.E. SANT NICOLAU 1 U.E. MONTGAT 72 48
15/10/2016 19:30 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A C.B. FARNERS A 91 75
16/10/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 44 103
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/10/2016 12:30 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 CEEB TORDERA 83 50
22/10/2016 17:30 C.B. FARNERS A LLUISOS DE GRACIA A 78 82
22/10/2016 16:00 U.E. MONTGAT OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 76 74
23/10/2016 16:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A C.E. SANT NICOLAU 1 57 69
22/10/2016 18:00 C.B. SANT FELIU A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 51 68
23/10/2016 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 88 77
22/10/2016 16:00 C.B. RAMON LLULL A BASQUETPIASABADELL A 74 70
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/10/2016 12:30 LLUISOS DE GRACIA A U.E. MONTGAT 54 69
30/10/2016 12:00 CEEB TORDERA C.B. FARNERS A 61 112
29/10/2016 16:00 C.B. RAMON LLULL A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 38 98
30/10/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 48 82
30/10/2016 19:00 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. SANT FELIU A 85 57
29/10/2016 19:30 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 74 65
30/10/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL A RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 65 92
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2016 16:00 C.B. RAMON LLULL A C.B. FARNERS A 58 88
05/11/2016 16:00 U.E. MONTGAT CEEB TORDERA 75 65
06/11/2016 16:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A LLUISOS DE GRACIA A 78 76
05/11/2016 18:00 C.B. SANT FELIU A OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 82 96
06/11/2016 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B C.E. SANT NICOLAU 1 64 55
06/11/2016 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 80 90
05/11/2016 17:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 BASQUETPIASABADELL A 104 24
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A C.B. SANT FELIU A 88 67
13/11/2016 16:15 CEEB TORDERA RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 48 69
12/11/2016 16:00 C.B. RAMON LLULL A U.E. MONTGAT 41 85
12/11/2016 17:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 C.B. FARNERS A 108 45
13/11/2016 12:30 C.E. SANT NICOLAU 1 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 74 65
12/11/2016 19:30 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 54 69
13/11/2016 12:45 BASQUETPIASABADELL A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 57 68
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/11/2016 16:00 U.E. MONTGAT ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 59 75
19/11/2016 17:45 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A C.B. RAMON LLULL A 69 50
19/11/2016 18:00 C.B. SANT FELIU A CEEB TORDERA 89 57
20/11/2016 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B LLUISOS DE GRACIA A 73 62
20/11/2016 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 62 67
20/11/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.E. SANT NICOLAU 1 46 82
19/11/2016 12:15 C.B. FARNERS A BASQUETPIASABADELL A 84 47
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 64 72
27/11/2016 19:30 CEEB TORDERA ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 58 82
26/11/2016 16:00 C.B. RAMON LLULL A C.B. SANT FELIU A 82 68
25/11/2016 20:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 81 74
26/11/2016 19:00 C.B. FARNERS A U.E. MONTGAT 75 90
26/11/2016 18:15 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 75 58
27/11/2016 13:00 BASQUETPIASABADELL A C.E. SANT NICOLAU 1 43 73
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/12/2016 16:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A C.B. FARNERS A 86 84
03/12/2016 18:00 C.B. SANT FELIU A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 60 86
03/12/2016 19:30 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B C.B. RAMON LLULL A 89 41
04/12/2016 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A CEEB TORDERA 70 61
04/12/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT LLUISOS DE GRACIA A 60 68
03/12/2016 17:45 C.E. SANT NICOLAU 1 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 95 68
03/12/2016 12:00 U.E. MONTGAT BASQUETPIASABADELL A 83 36
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
17/12/2016 12:30 LLUISOS DE GRACIA A C.E. SANT NICOLAU 1 71 92
18/12/2016 10:30 CEEB TORDERA BASQUET ATENEU MONTSERRAT 82 53
17/12/2016 16:00 C.B. RAMON LLULL A RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 58 78
18/12/2016 16:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 63 51
17/12/2016 19:15 C.B. FARNERS A C.B. SANT FELIU A 74 64
17/12/2016 16:00 U.E. MONTGAT RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 51 55
18/12/2016 11:15 BASQUETPIASABADELL A OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 37 82
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2017 18:00 C.B. SANT FELIU A U.E. MONTGAT 43 101
15/01/2017 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B C.B. FARNERS A 72 54
14/01/2017 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 43 52
15/01/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. RAMON LLULL A 79 50
14/01/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU 1 CEEB TORDERA 99 66
14/01/2017 19:30 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A LLUISOS DE GRACIA A 89 61
15/01/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 40 72
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/01/2017 10:30 CEEB TORDERA OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 62 67
21/01/2017 16:00 C.B. RAMON LLULL A C.E. SANT NICOLAU 1 43 78
21/01/2017 17:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 BASQUET ATENEU MONTSERRAT 108 44
21/01/2017 17:30 C.B. FARNERS A RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 94 85
21/01/2017 16:00 U.E. MONTGAT ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 75 67
21/01/2017 12:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A C.B. SANT FELIU A 83 55
22/01/2017 19:30 LLUISOS DE GRACIA A BASQUETPIASABADELL A 89 30
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/01/2017 18:30 CEEB TORDERA LLUISOS DE GRACIA A 65 70
28/01/2017 12:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 73 57
28/01/2017 16:00 U.E. MONTGAT RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 53 62
28/01/2017 19:15 C.B. FARNERS A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 88 55
28/01/2017 17:45 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 C.E. SANT NICOLAU 1 60 57
28/01/2017 16:00 C.B. RAMON LLULL A OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 64 98
28/01/2017 18:00 C.B. SANT FELIU A BASQUETPIASABADELL A 73 60
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/02/2017 12:30 LLUISOS DE GRACIA A C.B. RAMON LLULL A 89 55
04/02/2017 19:30 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 54 71
04/02/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. FARNERS A 73 68
05/02/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT U.E. MONTGAT 47 87
04/02/2017 16:00 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 68 66
05/02/2017 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B C.B. SANT FELIU A 70 58
05/02/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL A CEEB TORDERA 46 69
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2017 12:15 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 LLUISOS DE GRACIA A 84 40
11/02/2017 16:00 C.B. RAMON LLULL A CEEB TORDERA 57 66
12/02/2017 10:00 C.B. SANT FELIU A RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 58 72
11/02/2017 12:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 61 51
11/02/2017 16:00 U.E. MONTGAT C.E. SANT NICOLAU 1 64 63
11/02/2017 12:15 C.B. FARNERS A OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 92 83
12/02/2017 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B BASQUETPIASABADELL A 79 42
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2017 10:30 CEEB TORDERA ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 41 72
19/02/2017 19:30 LLUISOS DE GRACIA A C.B. FARNERS A 84 83
18/02/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A U.E. MONTGAT 65 72
18/02/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU 1 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 81 65
21/03/2017 19:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. SANT FELIU A 65 52
19/02/2017 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 57 77
19/02/2017 19:45 BASQUETPIASABADELL A C.B. RAMON LLULL A 56 51
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2017 16:00 U.E. MONTGAT LLUISOS DE GRACIA A 76 65
25/02/2017 10:45 C.B. FARNERS A CEEB TORDERA 68 69
26/02/2017 16:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 C.B. RAMON LLULL A 91 37
26/02/2017 19:00 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B BASQUET ATENEU MONTSERRAT 74 52
26/03/2017 17:00 C.B. SANT FELIU A C.E. SANT NICOLAU 1 43 83
26/02/2017 09:00 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 71 67
26/02/2017 09:00 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A BASQUETPIASABADELL A 84 36
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/03/2017 17:30 C.B. FARNERS A C.B. RAMON LLULL A 87 53
04/03/2017 16:30 CEEB TORDERA U.E. MONTGAT 56 90
05/03/2017 19:30 LLUISOS DE GRACIA A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 72 58
04/03/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A C.B. SANT FELIU A 103 44
04/03/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU 1 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 77 67
05/03/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 70 87
05/03/2017 11:00 BASQUETPIASABADELL A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 28 88
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2017 18:00 C.B. SANT FELIU A LLUISOS DE GRACIA A 59 78
11/03/2017 19:15 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A CEEB TORDERA 72 59
11/03/2017 16:00 U.E. MONTGAT C.B. RAMON LLULL A 80 37
11/03/2017 16:00 C.B. FARNERS A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 51 81
12/03/2017 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A C.E. SANT NICOLAU 1 94 88
12/03/2017 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 90 84
12/03/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT BASQUETPIASABADELL A 81 63
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2017 16:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 U.E. MONTGAT 63 59
18/03/2017 16:00 C.B. RAMON LLULL A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 27 76
19/03/2017 10:30 CEEB TORDERA C.B. SANT FELIU A 86 56
19/03/2017 19:30 LLUISOS DE GRACIA A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 59 62
18/03/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 62 96
18/03/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU 1 BASQUET ATENEU MONTSERRAT 67 57
19/03/2017 19:45 BASQUETPIASABADELL A C.B. FARNERS A 54 68
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
26/03/2017 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A LLUISOS DE GRACIA A 69 66
26/03/2017 17:45 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B CEEB TORDERA 106 42
25/03/2017 20:00 C.B. SANT FELIU A C.B. RAMON LLULL A 76 60
24/03/2017 18:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 53 64
25/03/2017 16:00 U.E. MONTGAT C.B. FARNERS A 75 45
26/03/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 74 82
25/03/2017 16:00 C.E. SANT NICOLAU 1 BASQUETPIASABADELL A 107 47
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/04/2017 12:15 C.B. FARNERS A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 67 86
01/04/2017 16:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 C.B. SANT FELIU A 97 42
01/04/2017 16:00 C.B. RAMON LLULL A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 51 78
02/04/2017 10:30 CEEB TORDERA RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 83 90
02/04/2017 19:30 LLUISOS DE GRACIA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 79 62
01/04/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A C.E. SANT NICOLAU 1 57 74
02/04/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL A U.E. MONTGAT 52 73
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/04/2017 12:30 C.E. SANT NICOLAU 1 LLUISOS DE GRACIA A 82 69
09/04/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT CEEB TORDERA 65 72
09/04/2017 16:00 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A C.B. RAMON LLULL A 90 46
08/04/2017 12:00 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 46 61
12/04/2017 20:30 C.B. SANT FELIU A C.B. FARNERS A 71 73
08/04/2017 17:45 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A U.E. MONTGAT 53 78
08/04/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A BASQUETPIASABADELL A 92 38
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/04/2017 16:00 U.E. MONTGAT C.B. SANT FELIU A 81 44
22/04/2017 19:15 C.B. FARNERS A ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 68 91
23/04/2017 16:00 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 75 69
22/04/2017 16:00 C.B. RAMON LLULL A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 48 58
23/04/2017 10:30 CEEB TORDERA C.E. SANT NICOLAU 1 49 100
23/04/2017 16:00 LLUISOS DE GRACIA A OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 75 72
23/04/2017 12:30 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A BASQUETPIASABADELL A 99 34
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/04/2017 16:30 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A CEEB TORDERA 81 51
30/04/2017 19:00 C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. RAMON LLULL A 84 42
30/04/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 37 67
30/04/2017 17:45 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A C.B. FARNERS A 88 78
27/04/2017 20:00 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B U.E. MONTGAT 60 50
29/04/2017 18:00 C.B. SANT FELIU A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 66 76
30/04/2017 19:45 BASQUETPIASABADELL A LLUISOS DE GRACIA A 55 69
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 ESCOLA BÀSQUET GIRONA MARC GASOL U18 26 25 1 0 2051 1305 51
2 C.E. SANT NICOLAU 1 26 22 4 0 2070 1542 48
3 ARACENA - C.B. SANT JOSEP B 26 21 5 0 1951 1522 47
4 U.E. MONTGAT 26 20 6 0 1912 1466 46
5 RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET A 26 17 9 0 1826 1610 43
6 RECUPERACIONS PLA - MARISTES ADEMAR A 26 16 10 0 1945 1759 42
7 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA A 26 14 12 0 1987 1771 40
8 LLUISOS DE GRACIA A 26 13 13 0 1814 1781 39
9 C.B. FARNERS A 26 11 15 0 1963 1946 37
10 CEEB TORDERA 26 8 18 0 1601 1954 34
11 BASQUET ATENEU MONTSERRAT 26 7 19 0 1538 1914 33
12 C.B. SANT FELIU A 26 4 22 0 1539 2035 30
13 BASQUETPIASABADELL A 26 2 24 0 1218 2083 28
14 C.B. RAMON LLULL A 26 2 24 0 1312 2039 28
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD