Resultats de la Temporada 2016      Categoria C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA


Competicio SEGONA FEMENINA - FASE PREVIAGrup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/09/2016 11:00 ARACENA AEC COLLBLANC A A.E. SANT ANDREU NATZARET B 79 56
25/09/2016 12:30 B.F. VILADECANS B U.B. LLEFIA A 53 70
11/12/2016 18:00 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. SANT JUST A 33 47
25/09/2016 12:45 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL C.B. NOU ESPLUGUES A 45 59
24/09/2016 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 72 76
25/09/2016 16:00 C.E. SANT NICOLAU LEKUE C.E.B. SANT JORDI 51 65
25/09/2016 17:30 BASQUET MOLINS B PETROPINTO ASFE SALLENT 58 48
24/09/2016 19:00 CLUB BASQUET VILATORRADA A.E.S.E. A 38 62
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
01/10/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B CLUB BASQUET VILATORRADA 84 31
02/10/2016 12:30 PETROPINTO ASFE SALLENT ARACENA AEC COLLBLANC A 40 62
02/10/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI BASQUET MOLINS B 49 56
02/10/2016 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS C.E. SANT NICOLAU LEKUE 52 65
02/10/2016 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A JOVENTUT BADALONA FEMENI 52 47
02/10/2016 19:15 C.B. SANT JUST A BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 46 34
02/10/2016 17:45 U.B. LLEFIA A C.B. MATADEPERA TARONJA 61 57
01/10/2016 17:45 A.E.S.E. A B.F. VILADECANS B 68 33
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/10/2016 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC A C.E.B. SANT JORDI 61 91
08/10/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B PETROPINTO ASFE SALLENT 63 65
09/10/2016 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E.S.E. A 37 63
09/10/2016 12:45 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL U.B. LLEFIA A 63 66
08/10/2016 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI C.B. SANT JUST A 52 64
09/10/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE C.B. NOU ESPLUGUES A 59 31
09/10/2016 17:30 BASQUET MOLINS B CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 51 32
08/10/2016 19:00 CLUB BASQUET VILATORRADA B.F. VILADECANS B 36 88
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
16/10/2016 12:45 PETROPINTO ASFE SALLENT CLUB BASQUET VILATORRADA 75 26
16/10/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI A.E. SANT ANDREU NATZARET B 69 57
16/10/2016 11:00 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS ARACENA AEC COLLBLANC A 67 94
16/10/2016 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A BASQUET MOLINS B 38 55
16/10/2016 19:15 C.B. SANT JUST A C.E. SANT NICOLAU LEKUE 49 50
16/10/2016 17:45 U.B. LLEFIA A JOVENTUT BADALONA FEMENI 62 55
15/10/2016 17:45 A.E.S.E. A BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 51 66
16/10/2016 12:30 B.F. VILADECANS B C.B. MATADEPERA TARONJA 60 56
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
22/10/2016 20:00 ARACENA AEC COLLBLANC A C.B. NOU ESPLUGUES A 46 58
22/10/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 69 54
23/10/2016 12:30 PETROPINTO ASFE SALLENT C.E.B. SANT JORDI 59 51
23/10/2016 12:45 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL B.F. VILADECANS B 48 37
22/10/2016 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A.E.S.E. A 60 71
23/10/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE U.B. LLEFIA A 57 70
23/10/2016 17:30 BASQUET MOLINS B C.B. SANT JUST A 49 55
22/10/2016 20:00 CLUB BASQUET VILATORRADA C.B. MATADEPERA TARONJA 56 58
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/10/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI CLUB BASQUET VILATORRADA 74 41
08/01/2017 16:00 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS PETROPINTO ASFE SALLENT 68 65
30/10/2016 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A A.E. SANT ANDREU NATZARET B 45 54
16/11/2016 22:00 ARACENA AEC COLLBLANC A C.B. SANT JUST A 53 58
30/10/2016 17:45 U.B. LLEFIA A BASQUET MOLINS B 57 37
29/10/2016 17:45 A.E.S.E. A C.E. SANT NICOLAU LEKUE 71 60
29/10/2016 16:00 B.F. VILADECANS B JOVENTUT BADALONA FEMENI 69 55
29/10/2016 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 57 63
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/11/2016 20:45 ARACENA AEC COLLBLANC A U.B. LLEFIA A 62 72
05/11/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. SANT JUST A 57 49
06/11/2016 12:30 PETROPINTO ASFE SALLENT C.B. NOU ESPLUGUES A 71 58
06/11/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 80 47
06/11/2016 17:45 C.B. MATADEPERA TARONJA JOVENTUT BADALONA FEMENI 58 65
06/11/2016 09:30 C.E. SANT NICOLAU LEKUE B.F. VILADECANS B 60 55
06/11/2016 17:30 BASQUET MOLINS B A.E.S.E. A 54 41
05/11/2016 18:30 CLUB BASQUET VILATORRADA BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 33 68
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
13/11/2016 16:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS CLUB BASQUET VILATORRADA 65 38
13/11/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES A C.E.B. SANT JORDI 63 47
13/11/2016 17:00 C.B. SANT JUST A PETROPINTO ASFE SALLENT 49 57
13/11/2016 17:45 U.B. LLEFIA A A.E. SANT ANDREU NATZARET B 50 42
12/11/2016 19:15 A.E.S.E. A ARACENA AEC COLLBLANC A 42 54
13/11/2016 12:30 B.F. VILADECANS B BASQUET MOLINS B 62 57
13/11/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU LEKUE 38 60
13/11/2016 19:30 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL JOVENTUT BADALONA FEMENI 74 75
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/11/2016 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC A B.F. VILADECANS B 54 49
19/11/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B A.E.S.E. A 59 51
20/11/2016 19:30 PETROPINTO ASFE SALLENT U.B. LLEFIA A 56 49
20/11/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. SANT JUST A 60 61
20/11/2016 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS C.B. NOU ESPLUGUES A 50 70
20/11/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 62 50
20/11/2016 17:30 BASQUET MOLINS B C.B. MATADEPERA TARONJA 39 36
19/11/2016 19:00 CLUB BASQUET VILATORRADA JOVENTUT BADALONA FEMENI 45 83
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
27/11/2016 16:00 C.B. NOU ESPLUGUES A CLUB BASQUET VILATORRADA 75 35
27/11/2016 19:15 C.B. SANT JUST A CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 60 38
27/11/2016 17:45 U.B. LLEFIA A C.E.B. SANT JORDI 47 49
26/11/2016 16:00 A.E.S.E. A PETROPINTO ASFE SALLENT 39 57
27/11/2016 12:30 B.F. VILADECANS B A.E. SANT ANDREU NATZARET B 60 63
26/11/2016 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA ARACENA AEC COLLBLANC A 66 63
27/11/2016 19:30 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL BASQUET MOLINS B 65 47
27/11/2016 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI C.E. SANT NICOLAU LEKUE 58 71
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
03/12/2016 20:00 ARACENA AEC COLLBLANC A BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 50 38
03/12/2016 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. MATADEPERA TARONJA 67 42
03/12/2016 17:45 PETROPINTO ASFE SALLENT B.F. VILADECANS B 56 39
04/12/2016 17:30 C.E.B. SANT JORDI A.E.S.E. A 68 53
04/12/2016 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS U.B. LLEFIA A 59 74
04/12/2016 20:00 C.B. NOU ESPLUGUES A C.B. SANT JUST A 58 52
04/12/2016 19:15 BASQUET MOLINS B JOVENTUT BADALONA FEMENI 50 68
03/12/2016 20:00 CLUB BASQUET VILATORRADA C.E. SANT NICOLAU LEKUE 26 99
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
18/12/2016 17:30 C.B. SANT JUST A CLUB BASQUET VILATORRADA 75 30
18/12/2016 17:45 U.B. LLEFIA A C.B. NOU ESPLUGUES A 68 65
17/12/2016 17:45 A.E.S.E. A CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 54 34
18/12/2016 18:00 B.F. VILADECANS B C.E.B. SANT JORDI 59 55
18/12/2016 16:00 C.B. MATADEPERA TARONJA PETROPINTO ASFE SALLENT 63 60
18/12/2016 13:00 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL A.E. SANT ANDREU NATZARET B 45 42
17/12/2016 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI ARACENA AEC COLLBLANC A 70 49
18/12/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE BASQUET MOLINS B 55 45
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/01/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC A C.E. SANT NICOLAU LEKUE 41 50
14/01/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B JOVENTUT BADALONA FEMENI 67 86
15/01/2017 12:30 PETROPINTO ASFE SALLENT BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 56 62
15/01/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. MATADEPERA TARONJA 58 46
15/01/2017 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS B.F. VILADECANS B 63 53
15/01/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A A.E.S.E. A 56 62
15/01/2017 19:15 C.B. SANT JUST A U.B. LLEFIA A 56 39
14/01/2017 20:00 CLUB BASQUET VILATORRADA BASQUET MOLINS B 37 46
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
21/01/2017 17:45 A.E.S.E. A C.B. SANT JUST A 59 58
21/01/2017 16:00 B.F. VILADECANS B C.B. NOU ESPLUGUES A 64 55
22/01/2017 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 33 47
22/01/2017 11:00 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL C.E.B. SANT JORDI 51 48
21/01/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI PETROPINTO ASFE SALLENT 56 49
22/01/2017 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE A.E. SANT ANDREU NATZARET B 62 54
22/01/2017 16:30 BASQUET MOLINS B ARACENA AEC COLLBLANC A 55 44
22/01/2017 13:30 CLUB BASQUET VILATORRADA U.B. LLEFIA A 59 74
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
28/01/2017 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC A CLUB BASQUET VILATORRADA 86 36
28/01/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B BASQUET MOLINS B 63 44
28/01/2017 19:00 PETROPINTO ASFE SALLENT C.E. SANT NICOLAU LEKUE 50 48
29/01/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI JOVENTUT BADALONA FEMENI 59 63
29/01/2017 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 58 57
29/01/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A C.B. MATADEPERA TARONJA 64 45
29/01/2017 19:15 C.B. SANT JUST A B.F. VILADECANS B 46 40
29/01/2017 17:45 U.B. LLEFIA A A.E.S.E. A 66 58
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
04/02/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B ARACENA AEC COLLBLANC A 46 62
05/02/2017 17:45 U.B. LLEFIA A B.F. VILADECANS B 50 53
15/03/2017 21:30 C.B. SANT JUST A C.B. MATADEPERA TARONJA 83 32
05/02/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 43 63
05/02/2017 12:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS JOVENTUT BADALONA FEMENI 47 48
05/02/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.E. SANT NICOLAU LEKUE 61 57
05/02/2017 12:30 PETROPINTO ASFE SALLENT BASQUET MOLINS B 53 41
04/02/2017 17:45 A.E.S.E. A CLUB BASQUET VILATORRADA 62 34
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/02/2017 20:00 CLUB BASQUET VILATORRADA A.E. SANT ANDREU NATZARET B 52 70
11/02/2017 20:00 ARACENA AEC COLLBLANC A PETROPINTO ASFE SALLENT 68 55
12/02/2017 17:30 BASQUET MOLINS B C.E.B. SANT JORDI 42 55
12/02/2017 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 73 65
11/02/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI C.B. NOU ESPLUGUES A 63 57
12/02/2017 12:45 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL C.B. SANT JUST A 42 75
12/02/2017 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA U.B. LLEFIA A 48 58
12/02/2017 12:30 B.F. VILADECANS B A.E.S.E. A 45 36
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/02/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI ARACENA AEC COLLBLANC A 64 77
19/02/2017 19:30 PETROPINTO ASFE SALLENT A.E. SANT ANDREU NATZARET B 46 62
18/02/2017 18:00 A.E.S.E. A C.B. MATADEPERA TARONJA 53 56
19/02/2017 17:45 U.B. LLEFIA A BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 78 52
19/02/2017 19:15 C.B. SANT JUST A JOVENTUT BADALONA FEMENI 72 37
19/02/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A C.E. SANT NICOLAU LEKUE 52 33
16/02/2017 21:15 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS BASQUET MOLINS B 51 56
19/02/2017 12:30 B.F. VILADECANS B CLUB BASQUET VILATORRADA 61 44
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
25/02/2017 10:30 CLUB BASQUET VILATORRADA PETROPINTO ASFE SALLENT 47 60
25/02/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.E.B. SANT JORDI 62 38
25/02/2017 20:00 ARACENA AEC COLLBLANC A CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 62 64
26/02/2017 17:30 BASQUET MOLINS B C.B. NOU ESPLUGUES A 36 44
26/02/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU LEKUE C.B. SANT JUST A 49 57
25/02/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI U.B. LLEFIA A 62 75
26/02/2017 12:45 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL A.E.S.E. A 50 55
26/02/2017 19:30 C.B. MATADEPERA TARONJA B.F. VILADECANS B 34 63
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
05/03/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A ARACENA AEC COLLBLANC A 65 57
05/03/2017 18:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS A.E. SANT ANDREU NATZARET B 47 51
05/03/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI PETROPINTO ASFE SALLENT 77 59
05/03/2017 12:30 B.F. VILADECANS B BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 58 40
04/03/2017 16:00 A.E.S.E. A JOVENTUT BADALONA FEMENI 51 60
05/03/2017 17:45 U.B. LLEFIA A C.E. SANT NICOLAU LEKUE 61 71
05/03/2017 19:15 C.B. SANT JUST A BASQUET MOLINS B 54 32
05/03/2017 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA CLUB BASQUET VILATORRADA 47 38
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
11/03/2017 18:00 CLUB BASQUET VILATORRADA C.E.B. SANT JORDI 70 76
11/03/2017 19:30 PETROPINTO ASFE SALLENT CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 41 47
11/03/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. NOU ESPLUGUES A 46 64
12/03/2017 12:00 C.B. SANT JUST A ARACENA AEC COLLBLANC A 72 51
12/03/2017 17:45 BASQUET MOLINS B U.B. LLEFIA A 72 60
11/03/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU LEKUE A.E.S.E. A 72 75
11/03/2017 21:15 JOVENTUT BADALONA FEMENI B.F. VILADECANS B 46 51
12/03/2017 12:45 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL C.B. MATADEPERA TARONJA 47 41
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
19/03/2017 17:45 U.B. LLEFIA A ARACENA AEC COLLBLANC A 61 51
19/03/2017 19:15 C.B. SANT JUST A A.E. SANT ANDREU NATZARET B 78 42
19/03/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A PETROPINTO ASFE SALLENT 60 52
31/03/2017 22:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS C.E.B. SANT JORDI 74 40
18/03/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI C.B. MATADEPERA TARONJA 72 57
19/03/2017 12:30 B.F. VILADECANS B C.E. SANT NICOLAU LEKUE 43 46
18/03/2017 17:45 A.E.S.E. A BASQUET MOLINS B 51 39
19/03/2017 12:45 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL CLUB BASQUET VILATORRADA 67 48
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
09/04/2017 10:30 CLUB BASQUET VILATORRADA CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 34 50
26/03/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. NOU ESPLUGUES A 64 51
26/03/2017 17:45 PETROPINTO ASFE SALLENT C.B. SANT JUST A 54 51
25/03/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B U.B. LLEFIA A 57 71
25/03/2017 20:00 ARACENA AEC COLLBLANC A A.E.S.E. A 49 59
26/03/2017 16:30 BASQUET MOLINS B B.F. VILADECANS B 49 48
26/03/2017 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE C.B. MATADEPERA TARONJA 70 48
25/03/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 56 48
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
02/04/2017 12:30 B.F. VILADECANS B ARACENA AEC COLLBLANC A 67 54
01/04/2017 17:45 A.E.S.E. A A.E. SANT ANDREU NATZARET B 59 49
02/04/2017 17:45 U.B. LLEFIA A PETROPINTO ASFE SALLENT 66 64
02/04/2017 19:15 C.B. SANT JUST A C.E.B. SANT JORDI 68 42
02/04/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 56 57
02/04/2017 11:15 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL C.E. SANT NICOLAU LEKUE 67 47
02/04/2017 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET MOLINS B 50 73
01/04/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI CLUB BASQUET VILATORRADA 84 47
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
08/04/2017 19:00 CLUB BASQUET VILATORRADA C.B. NOU ESPLUGUES A 35 73
09/04/2017 18:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS C.B. SANT JUST A 59 65
07/04/2017 21:30 C.E.B. SANT JORDI U.B. LLEFIA A 52 60
09/04/2017 10:45 PETROPINTO ASFE SALLENT A.E.S.E. A 53 52
08/04/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B B.F. VILADECANS B 50 63
08/04/2017 20:30 ARACENA AEC COLLBLANC A C.B. MATADEPERA TARONJA 63 33
09/04/2017 17:30 BASQUET MOLINS B BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 56 33
04/04/2017 21:30 C.E. SANT NICOLAU LEKUE JOVENTUT BADALONA FEMENI 64 67
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
23/04/2017 16:15 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL ARACENA AEC COLLBLANC A 64 75
23/04/2017 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA A.E. SANT ANDREU NATZARET B 52 48
23/04/2017 12:30 B.F. VILADECANS B PETROPINTO ASFE SALLENT 72 35
22/04/2017 16:00 A.E.S.E. A C.E.B. SANT JORDI 42 48
23/04/2017 17:45 U.B. LLEFIA A CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 60 46
23/04/2017 19:15 C.B. SANT JUST A C.B. NOU ESPLUGUES A 54 46
22/04/2017 17:45 JOVENTUT BADALONA FEMENI BASQUET MOLINS B 47 40
23/04/2017 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE CLUB BASQUET VILATORRADA 96 31
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
29/04/2017 19:00 CLUB BASQUET VILATORRADA C.B. SANT JUST A 30 62
30/04/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A U.B. LLEFIA A 56 45
30/04/2017 19:00 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS A.E.S.E. A 50 47
30/04/2017 17:30 C.E.B. SANT JORDI B.F. VILADECANS B 46 57
29/04/2017 19:30 PETROPINTO ASFE SALLENT C.B. MATADEPERA TARONJA 70 40
29/04/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 51 59
29/04/2017 20:30 ARACENA AEC COLLBLANC A JOVENTUT BADALONA FEMENI 52 58
29/04/2017 17:30 BASQUET MOLINS B C.E. SANT NICOLAU LEKUE 51 45
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
07/05/2017 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE ARACENA AEC COLLBLANC A 55 49
07/05/2017 16:00 JOVENTUT BADALONA FEMENI A.E. SANT ANDREU NATZARET B 66 60
07/05/2017 11:00 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL PETROPINTO ASFE SALLENT 56 49
07/05/2017 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.E.B. SANT JORDI 42 68
07/05/2017 17:00 B.F. VILADECANS B CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 75 66
06/05/2017 17:45 A.E.S.E. A C.B. NOU ESPLUGUES A 56 69
07/05/2017 19:30 U.B. LLEFIA A C.B. SANT JUST A 50 73
07/05/2017 16:30 BASQUET MOLINS B CLUB BASQUET VILATORRADA 74 22
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
14/05/2017 19:15 C.B. SANT JUST A A.E.S.E. A 38 28
14/05/2017 19:30 C.B. NOU ESPLUGUES A B.F. VILADECANS B 66 72
14/05/2017 18:30 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS C.B. MATADEPERA TARONJA 92 56
14/05/2017 09:30 C.E.B. SANT JORDI BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 50 42
14/05/2017 12:30 PETROPINTO ASFE SALLENT JOVENTUT BADALONA FEMENI 60 58
13/05/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.E. SANT NICOLAU LEKUE 34 52
13/05/2017 20:00 ARACENA AEC COLLBLANC A BASQUET MOLINS B 53 50
14/05/2017 17:45 U.B. LLEFIA A CLUB BASQUET VILATORRADA 71 28
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Acta Resultat
20/05/2017 20:00 CLUB BASQUET VILATORRADA ARACENA AEC COLLBLANC A 57 87
21/05/2017 16:30 BASQUET MOLINS B A.E. SANT ANDREU NATZARET B 54 45
21/05/2017 19:15 C.E. SANT NICOLAU LEKUE PETROPINTO ASFE SALLENT 71 57
21/05/2017 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI C.E.B. SANT JORDI 58 67
21/05/2017 16:30 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 46 23
21/05/2017 19:15 C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. NOU ESPLUGUES A 36 67
21/05/2017 12:30 B.F. VILADECANS B C.B. SANT JUST A 45 40
20/05/2017 17:45 A.E.S.E. A U.B. LLEFIA A 74 43
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. SANT JUST A 30 23 7 0 1767 1348 53
2 U.B. LLEFIA A 30 21 9 0 1834 1687 51
3 C.E. SANT NICOLAU LEKUE 30 19 11 0 1810 1573 49
4 B.F. VILADECANS B 30 19 11 0 1694 1544 49
5 JOVENTUT BADALONA FEMENI 30 18 12 0 1847 1764 48
6 C.B. NOU ESPLUGUES A 30 17 13 0 1716 1569 47
7 C.E.B. SANT JORDI 30 17 13 0 1771 1676 47
8 BASQUET MOLINS B 30 16 14 0 1508 1461 46
9 BASQUETPIA - DIGITAL PRINT SABADELL 30 15 15 0 1605 1592 45
10 PETROPINTO ASFE SALLENT 30 15 15 0 1672 1659 45
11 A.E.S.E. A 30 15 15 0 1645 1555 45
12 ARACENA AEC COLLBLANC A 30 14 16 0 1808 1718 44
13 CLUB BASQUET RIPOLLET A - SANDACOS 30 13 17 0 1648 1745 43
14 A.E. SANT ANDREU NATZARET B 30 12 18 0 1670 1695 42
15 C.B. MATADEPERA TARONJA 30 6 24 0 1397 1838 36
16 CLUB BASQUET VILATORRADA 30 0 30 0 1184 2152 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD